Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57071 17 kwietnia 2013, 11:38

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super wyglądacie :) ) Oliwierek jak spaceruje zadowolony :) a Ty -laska że nie wiem ;)
och dziewczyny normalnie mnie dzis dołujecie takie szczuplutkie laseczki:/ no nic na polepszenie humoru umawiam się do fryzjera miałam zapuścic włosy ale mnie wnerwiają i ścinam

ja tez mam zamiar sciac, bo juz znowu mam prawie do pasa, rosna jak oszalale. ale to dopiero chyba po roczku zetne. bo jeszcze 12 maja rodzinna impreze mamy, potem roczek i moge scinac :) fotki prosze po scieciu :)

Zgłoś nadużycie #57072 17 kwietnia 2013, 11:40

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A może takie jak ja kupiłam , one maja rzepy i otwarte palce,cale można rozpiąć i sekundę się zakłada.tez myslalam, że żadne Natalce na noge nie wejda.

no faktycznie, jutro podejde do tego sklepu u mnie zobaczę czy mają żebym w razie w miała jak oddac

Zgłoś nadużycie #57073 17 kwietnia 2013, 11:40

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

na spacerku dzis , troche wialo ;)

czne zdjecia, super z was rodzinka :) Wiktorek cudny :)

Zgłoś nadużycie #57074 17 kwietnia 2013, 11:45

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ło matko :) na 25 osób.......czekam na fote gara :)

spoko jutro będzie foto :)

Zgłoś nadużycie #57075 17 kwietnia 2013, 11:46

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

UWAGA !!!
Chcialam sie pochwalic ze moje dziecko spalo od 20.30 do 6 rano bez zadnej pobudki i bez jedzenia , a o 6 zjadl butle, wlazl na mnie przytulil sie do serduszka i spal jeszcze do 9 -tej , kurcze siostra miala racje ze zacznie przesypiac noce dopiero oklo roku ;)
Jade dzis do W-wy na kiretaz znowu, jedziemy we 3 z mezem i malym ;)

fajowo ze juz tak ladnie spiocha :) ciesze sie :) mam tylko nadzieje ze Kubis tez niedlugo zacznie tak spac.

Zgłoś nadużycie #57076 17 kwietnia 2013, 11:49

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

Wróciłam, wszystko dobrze, Julia 2 ma już prawie 2 cm :)

super ze wszystko oki :) zdrowka zycze :)

Zgłoś nadużycie #57077 17 kwietnia 2013, 11:51

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja tez mam zamiar sciac, bo juz znowu mam prawie do pasa, rosna jak oszalale. ale to dopiero chyba po roczku zetne. bo jeszcze 12 maja rodzinna impreze mamy, potem roczek i moge scinac :) fotki prosze po scieciu :)

ale długie masz włosy, super :) mi do ramion nie sięgają ale prawie wszystkie równe , nie chcą się ukladać myslalam zapuścic ale mnie wnerwiaja . zetne tak jak mialam przed porodem chyba

Zgłoś nadużycie #57078 17 kwietnia 2013, 11:53

aneta74 Fajna mama
a i kupiłam cos takiego na mrówki , skutkuje :) ))http://www.globol.pl/produkt,263,pl.htm i fajna ta pulapka bo mala nie ma do niej dojścia bo wszystko zabudowane a musiałam postawic w kuchni bo tam mi wylażą

Zgłoś nadużycie #57079 17 kwietnia 2013, 11:58

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ) ja mam lwa mówię mu zeby nieraz wziął magnez ale niechce ;)

ja tez mam lwa, ja jestem lwica :) mowie wam ostro jest :)

Zgłoś nadużycie #57080 17 kwietnia 2013, 11:59

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ) ja mam lwa mówię mu zeby nieraz wziął magnez ale niechce ;)

ja tez mam lwa i ja tez jestem lwica :) mowie wam ostro jest :)

Zgłoś nadużycie #57081 17 kwietnia 2013, 12:03

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ale długie masz włosy, super :) mi do ramion nie sięgają ale prawie wszystkie równe , nie chcą się ukladać myslalam zapuścic ale mnie wnerwiaja . zetne tak jak mialam przed porodem chyba

dlugie i wkurzaja, bo ciagle musze kite robic i koka jakiegos bo wszedzie mi ta kita lata. jakies dwa miechy temu duzo scielam, a juz tak odrosly. na dzikusa rosna :) a jak mialas przed pododem? jakas fotka jest moze?

Zgłoś nadużycie #57082 17 kwietnia 2013, 12:05

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a i kupiłam cos takiego na mrówki , skutkuje :) ))http://www.globol.pl/produkt,263,pl.htm i fajna ta pulapka bo mala nie ma do niej dojścia bo wszystko zabudowane a musiałam postawic w kuchni bo tam mi wylażą

musze tez sprobowac, dzieki

Zgłoś nadużycie #57083 17 kwietnia 2013, 12:06

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

kurczę...ja tez nie cierpię swoich włosów....z jednej strony najlepiej mi z długimi, bo zwiążę i już...tylko grzywka mi wyłazi i przeszkadza...nie moge mieć zbyt rozpuszczonych ani pocieniowanych bo przeszkadzają mi w pracy...
nie moge miec krótkich bo każdy pokręcony w inna stronę i za cholerę mi sie nie układają...jakby piorun w rabarbar strzelił...grzywka rozłazi mi sie na boki i wygladam jak pół d...y zza krzaka...najwygodniej by mi było z długimi, związanymi łącznie z grzywką w koński ogon, ale czoło mam wysokie i tez wygladam jak d...i tak źle i tak nie dobrze! muszę się w końcu wybrac do fryzjera ale nie mam pojęcia co z nimi zrobić....a co nie zrobię potem i tak bede żałowała ,ze ścięłam i nie mogę ułozyć, związać i bóg wie co jeszcze!
swego czasu zachcialo mi się mokrej włoszki....i miałam..wyglądała super, tylko co dziennie musiałam wcierać kremy usztywniające,żeby dobrze wyglądać i włosy miałam jak druty nie mówiąc o tym,że strasznie się zniszczyły.
No kurczę...nigdy nei jestem zadowolona....a jak ja jestem to mi każą iść do fryzjera i cos ze soba zrobić.....i jak tu pogodzić wszystko ?? ?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57084 17 kwietnia 2013, 12:06

gwonka Fajna mama
wczoraj bylismy oddac siuski na posiew, za tydzien wyniki. joba dostane przez ten tydzien :( boje sie ze znowu cos sie przy
pierdzieli
:( :( :(

Zgłoś nadużycie #57085 17 kwietnia 2013, 12:14

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dlugie i wkurzaja, bo ciagle musze kite robic i koka jakiegos bo wszedzie mi ta kita lata. jakies dwa miechy temu duzo scielam, a juz tak odrosly. na dzikusa rosna :) a jak mialas przed pododem? jakas fotka jest moze?

postaram się znależć ale mam chyba takie co z bebzonem siedzę na łóżku przed wyjazdem do szpitala a m mi zdjęcie robił talent jeden. z synem tez tak zrobił ja już skurcze konkretne a on fotograf wielki z aparatem latał.Ci faceci :) )

Zgłoś nadużycie #57086 17 kwietnia 2013, 12:17

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurczę...ja tez nie cierpię swoich włosów....z jednej strony najlepiej mi z długimi, bo zwiążę i już...tylko grzywka mi wyłazi i przeszkadza...nie moge mieć zbyt rozpuszczonych ani pocieniowanych bo przeszkadzają mi w pracy...
nie moge miec krótkich bo każdy pokręcony w inna stronę i za cholerę mi sie nie układają...jakby piorun w rabarbar strzelił...grzywka rozłazi mi sie na boki i wygladam jak pół d...y zza krzaka...najwygodniej by mi było z długimi, związanymi łącznie z grzywką w koński ogon, ale czoło mam wysokie i tez wygladam jak d...i tak źle i tak nie dobrze! muszę się w końcu wybrac do fryzjera ale nie mam pojęcia co z nimi zrobić....a co nie zrobię potem i tak bede żałowała ,ze ścięłam i nie mogę ułozyć, związać i bóg wie co jeszcze!
swego czasu zachcialo mi się mokrej włoszki....i miałam..wyglądała super, tylko co dziennie musiałam wcierać kremy usztywniające,żeby dobrze wyglądać i włosy miałam jak druty nie mówiąc o tym,że strasznie się zniszczyły.
No kurczę...nigdy nei jestem zadowolona....a jak ja jestem to mi każą iść do fryzjera i cos ze soba zrobić.....i jak tu pogodzić wszystko ?? ?

Ja też swoich nie cierpię i zawsze mam problem jak idę do fryzjera bo sama nie wiem czego chcę. najlepiej też bym chciała długie ale teraz doszłam chyba do pkt. krytycznego bo one ani krótkie ani długie , zwiazać ich nie zwiąże a wymodelować ciężko . idę jutro i zobaczymy co z tego wyjdzie

Zgłoś nadużycie #57087 17 kwietnia 2013, 12:17

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

postaram się znależć ale mam chyba takie co z bebzonem siedzę na łóżku przed wyjazdem do szpitala a m mi zdjęcie robił talent jeden. z synem tez tak zrobił ja już skurcze konkretne a on fotograf wielki z aparatem latał.Ci faceci :) )

ale fajny pomysl mial :) moj maz byl tak przejety ze pedem kazal mi sie ladowac do samochodu i jechal jak dzikus. przed wyjazdem tylko zdazylam sie szybko umyc, ale zjessc cokolwiek juz nie :) hehehhe. oj jak sobie to przypominam to az ryczec sie chce :)

Zgłoś nadużycie #57088 17 kwietnia 2013, 12:18

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj bylismy oddac siuski na posiew, za tydzien wyniki. joba dostane przez ten tydzien :( boje sie ze znowu cos sie przy
pierdzieli
:( :( :(

trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Zgłoś nadużycie #57089 17 kwietnia 2013, 12:22

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale fajny pomysl mial :) moj maz byl tak przejety ze pedem kazal mi sie ladowac do samochodu i jechal jak dzikus. przed wyjazdem tylko zdazylam sie szybko umyc, ale zjessc cokolwiek juz nie :) hehehhe. oj jak sobie to przypominam to az ryczec sie chce :)

no w sumie tak bo pamiątka jest :) My spokojnie jakos ten poród przechodzilismy , jeszcze na fm weszłam dac znać dziewczynom że jadę zanim sie wyszykowałam ...jak sobie przypomne te sikające wody to mi się smiac chce :) )
ale ja nie lubię zdjęć swoich i tak oglądać bo jakas nie fotogeniczna jestem

Zgłoś nadużycie #57090 17 kwietnia 2013, 12:23

aneta74 Fajna mama
dobra mykam pranie wieszac i małej zupke zrobić. ostatnio je pomidorową z lanymi kluseczkami codziennie bo nic innego jej nie pasi