Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #57051 17 kwietnia 2013, 9:24

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

to chyba jeszcze skorpion :P

23 juz strzelec a 22 jeszcze skorpion, hihi ja jestem skorpionem ;) a 23 urodzil sie moj szwagier i jest stzrelcem.

Zgłoś nadużycie #57052 17 kwietnia 2013, 9:29

kasia17 Fajna mama
No dobra dosc tego dobrego lece cos robic , pisac referaty i obiadek jakis musze strugnac.

Zgłoś nadużycie #57053 17 kwietnia 2013, 9:44

aniam Supermama

seshella napisał(a)

moim zdaniem znak zodiaku nie ma znaczenia, to bardziej o charakter chodzi, moi rodzice oboje skorpiony a są jak ogien i woda, zupełne przeciwienstwa

najgorzej jakby oboje byli cholerykami :)

Zgłoś nadużycie #57054 17 kwietnia 2013, 10:25

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

No dobra dosc tego dobrego lece cos robic , pisac referaty i obiadek jakis musze strugnac.

mnie ostatnio nie chce sie gotowac

Zgłoś nadużycie #57055 17 kwietnia 2013, 10:38

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

współczuję, ja mam męża skorpiona, dobrze, ze bierze magnez, bo nie wiem jak ze mna wytrzymuje, bez awanturowania się :P

:) ) ja mam lwa mówię mu zeby nieraz wziął magnez ale niechce ;)

Zgłoś nadużycie #57056 17 kwietnia 2013, 10:41

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no u mnie też już przestało i mam nadzieję,ze przestanie na dobre bo po ppołudniu idziemy kupować butki.
Wczoraj jej załozyłam takie "dostane" po starszej siostrze, ale okazało się,ze trzeba jednak wieksze kupić, bo w tych paluszki na styk. Wiec musze jej wybrać jakieś fajne adidaski i balerinki...sandałki kupimy jak sie zrobi gorąco.
Kurcze...najgorsze,ze to wszystko na miesiąc-dwa i trzeba kupować następne.

ja butki kupie jak zacznie chodzic bo teraz nie da rady jej założyć siedze pół godziny i kombinuje i nic z tego. dzis rano jechaliśmy do miasta to dwie pary skarpetek założyłam i tyle. a tak jak mówisz za dwa miesiące to już większe na pewno będzie trzeba kupić bo nózka urosnie

Zgłoś nadużycie #57057 17 kwietnia 2013, 10:45

aneta74 Fajna mama
a mnie mąż wrobił w gotowanie bigosu:/ w piątek jedzie na "szkolenie " z policjantami a po szkoleniu wiadomo .. ;) no i mam ugotować bigosu na 25 chłopa. miał byc dzik ale niestety nie żaden nie chciał dać się upolować ale że mam tam jakieś miecho z dzika jeszcze w zamrażarce to im ugotuję ten bigos do wódy :)

Zgłoś nadużycie #57058 17 kwietnia 2013, 10:47

elka40 Fajna mama
O ...pogoda się zrobiła piękna już :-) I leń mnie naszedł a tyle mam roboty ,że szok...juz szef się dopytywał czy miesiąc podliczony a ja w lesie. I dziś znów imprezujemy bo kolega ma urodziny, więc stawia torta :D
A mąż imieniny więc wieczorem też pewnie ktos się przyplącze na ciasto...kiedys robilismy zawsze duze imprezy imieninowe,ale odkąd byłam w ciąży i teraz nawet nie ma gdzie, bo całe mieszkanie opanowane przez Zuzkę...i jeszcze ten rok sobie darujemy...nadrobimy latem grillowaniem może.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57059 17 kwietnia 2013, 10:48

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a mnie mąż wrobił w gotowanie bigosu:/ w piątek jedzie na "szkolenie " z policjantami a po szkoleniu wiadomo .. ;) no i mam ugotować bigosu na 25 chłopa. miał byc dzik ale niestety nie żaden nie chciał dać się upolować ale że mam tam jakieś miecho z dzika jeszcze w zamrażarce to im ugotuję ten bigos do wódy :)

ooooooooooooooo...na 25 chłopa to chyba musisz w parniku ugotować :D
bigos na dziku...w zyciu jeszcze nie jadłam.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57060 17 kwietnia 2013, 10:56

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

kuźwa, w kotle będziesz gotować ??

Zgłoś nadużycie #57061 17 kwietnia 2013, 10:57

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

O ...pogoda się zrobiła piękna już :-) I leń mnie naszedł a tyle mam roboty ,że szok...juz szef się dopytywał czy miesiąc podliczony a ja w lesie. I dziś znów imprezujemy bo kolega ma urodziny, więc stawia torta :D
A mąż imieniny więc wieczorem też pewnie ktos się przyplącze na ciasto...kiedys robilismy zawsze duze imprezy imieninowe,ale odkąd byłam w ciąży i teraz nawet nie ma gdzie, bo całe mieszkanie opanowane przez Zuzkę...i jeszcze ten rok sobie darujemy...nadrobimy latem grillowaniem może.

ja nie obchodzę ani imienin ani urodzin, ale niestety wżeniłam sie w rodzinę, która uwielbia takie imprezki :(

Zgłoś nadużycie #57062 17 kwietnia 2013, 10:59

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja też ostatnio nie moge sie zebrać z robotą. ale m z rana w domu i gitarę zawraca jak jestem sama to od razu inaczej robota idzie :) )
a ja za lekko ponad tydzień roczek Rozalki.w domu też nie ma jak pomieścić gości na tych dwóch salonach ;) ale na pewno będą moi rodzice i brat chce też przyjechać a drugim dziadkom to chyba zaproszenie na pismie trzeba będzie wysłać a i tak może się okazać że zle wypisanie i tak nie przyjdą.zobaczymy
miałam robic torta ale mama mówi że ona chce zrobić więc chyba jej nie odmówię co? teraz juz ciepło więc w altance posiedzimy grilla jeszcze sie zrobi do tego i już

Zgłoś nadużycie #57063 17 kwietnia 2013, 11:00

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

kuźwa, w kotle będziesz gotować ??

:) ) no: :) ))mam taki bo nie raz gotowałam na Hubertusa

Zgłoś nadużycie #57064 17 kwietnia 2013, 11:04

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja nie obchodzę ani imienin ani urodzin, ale niestety wżeniłam sie w rodzinę, która uwielbia takie imprezki :(

U nas bardzo spokojnie tylko urodziny z tortem i we własnym gronie.O moich i m to czasem nie pamiętam moja mama mi zawsze przypomina bo dzwoni z życzeniami .

Zgłoś nadużycie #57065 17 kwietnia 2013, 11:08

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja butki kupie jak zacznie chodzic bo teraz nie da rady jej założyć siedze pół godziny i kombinuje i nic z tego. dzis rano jechaliśmy do miasta to dwie pary skarpetek założyłam i tyle. a tak jak mówisz za dwa miesiące to już większe na pewno będzie trzeba kupić bo nózka urosnie

A może takie jak ja kupiłam , one maja rzepy i otwarte palce,cale można rozpiąć i sekundę się zakłada.tez myslalam, że żadne Natalce na noge nie wejda.

Zgłoś nadużycie #57066 17 kwietnia 2013, 11:09

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ło matko :) na 25 osób.......czekam na fote gara :)

Zgłoś nadużycie #57067 17 kwietnia 2013, 11:30

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Pamietacie jak kiedys wam wklejalam zdjecia ze spotkania z dziewczynami i dzieciaczkami ze szpitala. Byla wlasnie u mnie Marjola z Nikosiem , razem rodzilysmy i kontakt nam zostal, a oto kilka zdjec .

super chlopaki :) ja tez mam zamiar spotkac sie z dziewczyna z ktora rodzilam :) a Kubus ze swoja dziewczyna Lenka :) caly czas mamy kontakt ze soba, ale telefoniczny. bedzie ciepelko to wybieramy sie do nich :)

Zgłoś nadużycie #57068 17 kwietnia 2013, 11:32

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

super chlopaki :) ja tez mam zamiar spotkac sie z dziewczyna z ktora rodzilam :) a Kubus ze swoja dziewczyna Lenka :) caly czas mamy kontakt ze soba, ale telefoniczny. bedzie ciepelko to wybieramy sie do nich :)

a dziewczyna z którą ja rodziłam tez jest w ciązy, tylko że już bardziej zaawansowanej

Zgłoś nadużycie #57069 17 kwietnia 2013, 11:34

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a tu dla tych conie maja faceboka

ale super fotki :) wreszcie razem jestescie :) cieszy mnie to bardzo :) sloneczny rodzinny spacerek :)

Zgłoś nadużycie #57070 17 kwietnia 2013, 11:36

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

cos ty ?? u mnie to trzeba sie wnet przygladac i wpatrywac gdzie  to bylo....

no duza mam :( w sumie to mi nie przeszkadza bo i tak schowana, ale wolalabym mniejsza i ciensza. ale najwazniejsze ze Kubus jest ze mna, blizna sie nie liczy :)