Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56991 16 kwietnia 2013, 12:13

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

gratulacje, a skąd wiesz, ze dziewczynka ??

nie wiem, tak tylko napisałam :)

Zgłoś nadużycie #56992 16 kwietnia 2013, 12:17

aniam Supermama

seshella napisał(a)

nie wiem, tak tylko napisałam :)

a co chciałabys mieć? oczywiście pomijając fakt, że zdrowe :) bo to na bank będzie, ale z psipsią czy siusiarkiem? :D

Zgłoś nadużycie #56993 16 kwietnia 2013, 12:20

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Asia a może Julian :D :D :D :D
fajnie że wszystko dobrze :D :D :D chyba Ci ulżyło co nie? 2 cm... :D :D kawał dzidzi !! :D

no żebyś wiedziała, że ulżyło . Julian to siostra ze szwagrem Jaśka nazywali jak jeszcze był w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #56994 16 kwietnia 2013, 12:21

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

a co chciałabys mieć? oczywiście pomijając fakt, że zdrowe :) bo to na bank będzie, ale z psipsią czy siusiarkiem? :D

ja to chyba córkę, tym bardziej że mam całą wyprawkę, mąż oczywiście chce syna- lego itp. :)

Zgłoś nadużycie #56995 16 kwietnia 2013, 12:27

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

na spacerku dzis , troche wialo ;)

Kaska super wygladacie.. i ty lala jak byk.maz przystojniacha a o Wiktorku to wogole nie wspominam!!!

Zgłoś nadużycie #56996 16 kwietnia 2013, 12:29

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no musze naskarżyć na ta Twoja synową , po południu pół godziny sie męćzyłam żeby jej te buty założyć jak się zawzięła to nie dało rady . Albo podkurczy paluchy a postawić jej nie postawie bo nogi zrobi takie miękie że jak ją stawiam a ta siada. mÓwię Wam masakra normalnie .
a wiesz córeczke zawsze mozna zrobić ;) bierzcie sie do roboty i już :) ))

hihi no pracujemy nad tym co dzien...hi ale lepiej zeby jeszcze nie teraz.wiec uwazamy... chociaz maz juz sam wspomina ostatnio ze taka corka by sie przydala itd.....

no to ci synowa..ale moj to tez taki lobuz sie ostatnio zrobil.... fochy pokazuje jak cos nie po jego mysli to sie kladzie ,mine robi i ni cholery nie idzie dalej!!!wrrrr wszystko wymusza i wogole.... ale mnie to denerwuje...zaczne dupsko bic!!!!

Zgłoś nadużycie #56997 16 kwietnia 2013, 12:30

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super wyglądacie :) ) Oliwierek jak spaceruje zadowolony :) a Ty -laska że nie wiem ;)
och dziewczyny normalnie mnie dzis dołujecie takie szczuplutkie laseczki:/ no nic na polepszenie humoru umawiam się do fryzjera miałam zapuścic włosy ale mnie wnerwiają i ścinam

aj tam do laski to mi jeszcze duuuzo brakuje... no fakt ze waze mniej jak przedd ciaza ale ostatnio to zaniedbalam diete....dobrze ze nic nie przybywa.. chociaz szkoda ze nie ubywa :(

Zgłoś nadużycie #56998 16 kwietnia 2013, 12:31

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

teraz widać, że czysty tatuś :)
dumna mamusia i dumny tatuś

mowisz ?? a coraz wiecej osob mowi ze to czysty ja....

Zgłoś nadużycie #56999 16 kwietnia 2013, 12:32

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja to chyba córkę, tym bardziej że mam całą wyprawkę, mąż oczywiście chce syna- lego itp. :)

:D ja też cieszyłam się że będzie Asia. Jednak ze względów ekonomicznych ;) to wygodniej mieć 2 dzieciaków tej samej płci. I po pierwszej dziewczynce, ciężko cokolwiek wykorzystać dla chłopca- mimo że ja preferowałam wszystko unisex to moja mama to jak nie różowe, to z lalką barbie, brokatem i cekinami :D . No nie mówiąc o falbankach, kokardkach, kwiatuszkach.
No ale fajnie też mieć parkę :D .
Także co będzie to będzie :D :D . Jak tylko zdrowiutkie to płeć nie ma znaczenia :D :D :D

Zgłoś nadużycie #57000 16 kwietnia 2013, 12:34

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

:D ja też cieszyłam się że będzie Asia. Jednak ze względów ekonomicznych ;) to wygodniej mieć 2 dzieciaków tej samej płci. I po pierwszej dziewczynce, ciężko cokolwiek wykorzystać dla chłopca- mimo że ja preferowałam wszystko unisex to moja mama to jak nie różowe, to z lalką barbie, brokatem i cekinami :D . No nie mówiąc o falbankach, kokardkach, kwiatuszkach.
No ale fajnie też mieć parkę :D .
Także co będzie to będzie :D :D . Jak tylko zdrowiutkie to płeć nie ma znaczenia :D :D :D

dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #57001 16 kwietnia 2013, 12:34

Gosiulkovic Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi no pracujemy nad tym co dzien...hi ale lepiej zeby jeszcze nie teraz.wiec uwazamy... chociaz maz juz sam wspomina ostatnio ze taka corka by sie przydala itd.....

no to ci synowa..ale moj to tez taki lobuz sie ostatnio zrobil.... fochy pokazuje jak cos nie po jego mysli to sie kladzie ,mine robi i ni cholery nie idzie dalej!!!wrrrr wszystko wymusza i wogole.... ale mnie to denerwuje...zaczne dupsko bic!!!!

:D :D Ola już dawno mówiła że pas to podstawa wychowania! słuchaj Oli! :D :D ;)

Zgłoś nadużycie #57002 16 kwietnia 2013, 12:35

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Jaj...Maryna! Jak Oliwierek fajnie chodzi! Chciałabym moja Zuzie już tak prowadzać,ale skubana boi się za jedną rączkę jeszcze.
No i zdjęcia z Wami super!Wreszcie z tatusiem :D

moj to przeciez od 9,5 miesiaca juz tak chodzi...skubany..w domu to sam lata.ale ja zanim.boje sie o wypadki....nic nie patrzy czy cos lezy czy nie.. ii jebsss na podloge.... . ale na drodze to go nie puszczam samego bo boje sie ze glowe sobie rozbije.nieraz leci jak dluuugi do tyl lub do przodu jak jakas neirównosc na drodze...

Zgłoś nadużycie #57003 16 kwietnia 2013, 12:35

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

Nasza to samo...nerwy na wierzchu...ciagle próbuje na ile może sobie pozwolić...trzeba juz zacząć naprawdę pokazywać kto ma rację bo potem nie damy rady.
Tak samo jak czegos chce...pokazuje paluszkiem i dotąd słychac :eeeee, aż dostanie to co chce. No i uwielbia się popisywać. Z jednej strony szczęście kochane urocze, ale z drugie mały diabełek z rogami.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57004 16 kwietnia 2013, 12:35

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

Nasza to samo...nerwy na wierzchu...ciagle próbuje na ile może sobie pozwolić...trzeba juz zacząć naprawdę pokazywać kto ma rację bo potem nie damy rady.
Tak samo jak czegos chce...pokazuje paluszkiem i dotąd słychac :eeeee, aż dostanie to co chce. No i uwielbia się popisywać. Z jednej strony szczęście kochane urocze, ale z drugie mały diabełek z rogami.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #57005 16 kwietnia 2013, 12:38

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

no u nas skarpety i te na gupie i te jak kapcie mu spadały i przeszkadzały i kuiłam kapcie. i jest super, widze ,ze  czuej sie lepiej! aaaaaaaaaaaaaaa w niedziele postawił sam 2 pierwsze kroki!!!!!!!!!!

gratuluje... widac ze plodziu lada moment zacznie chodzic....

Zgłoś nadużycie #57006 16 kwietnia 2013, 12:42

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

aha to trzymam kciuki zeby wszytko bylo dobrze z toba i dzidzią ;)
jej jak mi to dziwnie pisac , mam wrazenie jakbym przeniosla sie wczasie kiedy to pisalysmy sobie o naszych usg ;)

hihi kasia ja tez mam normlanie touczucie!!!az nie chce sie wierzyc ze to juz lada moment rok i okres ciazy!!!!!!!!!!!aaaaaaaa starzejemy sie....

Zgłoś nadużycie #57007 16 kwietnia 2013, 12:43

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, a to ja mam odrotwnie, mój mąż idzie na zakupy, bo ja nie lubię :P

hihi my z mezem oboje uwielbiamy zakupy...w marketach i wogole... no i widac maly tez to odziedziczyl bo kwiczy jak szalony!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #57008 16 kwietnia 2013, 12:45

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja też juz przesypia noce bez jedzenia. wczoraj zasnęła koło 20stej wstała o 7 mej. ale wierci się kręci odkrywa a ja mam tak płytki sen że wszystko słyszę i budzę się mimo wszystko

o zobacz..juz bez jedzenia.. ja tomojemu mimo wszystko daje 2 butle mleka.przewaznei bo jak zaczyna sie wiercic to szybko robie....a on juz smoka wypluwa bo wie ze ide..nawet oczu nie otwierajac.. no a ja nieraz to slysze jak mu w brzuszku burczy bo wieczorem nic juz nieje po kapieli tylko spi..

Zgłoś nadużycie #57009 16 kwietnia 2013, 12:47

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nie załapałam...aaaaaaaaaaa...to tak! lubi na sępa, a jakże.
Czasem szłysmy do miasta bo chciałam sobie cos kupic...efekt byl taki,że wracałam do domu bez kasy, bez czegos dla siebie ale za to Patrycja z wypchana torbą....a teraz mam dwa sępy...więc w sumie dobrze,że tatus jutro z nami pójdzie, może się popisze finansowo na wiosnę :-)

hihi niech wezmie portfel z kasa a i przynajmniej torby i mala bedzie mial kto nosic...hihi.) ;)

Zgłoś nadużycie #57010 16 kwietnia 2013, 12:48

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

Wróciłam, wszystko dobrze, Julia 2 ma już prawie 2 cm :)

aaaaaaaa super!!!!!!!!!!! jak myslisz aska bedzie znow coreczka ??