Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56731 15 kwietnia 2013, 8:11

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny...kupiłam Zuzi wczoraj w rossmanie taki 3-częściowy zestaw szczoteczek do mycia ząbków...zarąbisty jest...na teraz jest taki gumowy wałeczek z wypustkami - czysci i masuje dziąsełka, na później miękka gumowa szczoteczka a na jeszcze później taka zwykla malutka...super jest...cos kolo 10 złotych dałam
http://wizaz.pl/najlepsze-dla-dzieci/produkt.php?produkt=556

tez taki mam, ale małemu myję jkeszcze tą szczoteczką na palec

Zgłoś nadużycie #56732 15 kwietnia 2013, 8:12

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

ze strony od Anety :D

spóźnione 100 lat dla Hirka :)

Zgłoś nadużycie #56733 15 kwietnia 2013, 8:12

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Dobrze,że nic się nie stało :D
Moja też ostatnio narobila wrzasku.
A wczoraj już zamontowaliśmy barierkę drewnianą,żeby na schody nie wchodziła. Do tej pory obstawialismy róznymi rzeczami ( pufy itd ), ale próbowała juz przełazić i trzeba było zabezpieczyc lepiej.

schody to nie przelewki, lepiej dmuchac na zizmne

Zgłoś nadużycie #56734 15 kwietnia 2013, 8:13

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Cześc dziewczynki :)
Mój mąz od kwietnia w nowej pracy :) to taka praca, że się duzo jeździ. on ma województwo śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie. i raz w miesiącu ma jeździć do centrali do Gdańska. firma nie ma żadnego oddziału tu na sląsku, gdzie my mieszkany, dlatego mąz ma home office-pracuje w domu. no i to wyglada mneij-wiecej tak, ze z domu umawia się na spotkania z potencjalnymi klientami, a potem do nich jeździ. mniej wiecej :) mi to narazie odpowiada, bo choć pracuje, to jednak jest w pomieszczeniu obok :) a jak wyjeżdza, to tez mi to pasuje, bo moge zrobić to czego nie moge, gdy jest w domu. np. poodkurzac :P na co musze patrzec, to zeby Hirek mu nie hałasował.
co on sam na to gada... ogolnie mowi, ze atmosfera jest super- tam w gdansku. zasady wynagrodzenia i premii jasne. jedyne co go wkurza, to ich system-ten w komputerze... nie bardzo potrafi sie na nim jeszcze poruszac, ale to moim zdaniem, do nauczenia :)

nauczy się, musi poćwiczyć :)
później będzie śmigał

Zgłoś nadużycie #56735 15 kwietnia 2013, 8:13

mala24 Supermama
weekend Nam zleciał szybko, nawet za bardzo nie było kiedy usiąść do kompa, pogoda super więc korzystaliśmy

Zgłoś nadużycie #56736 15 kwietnia 2013, 8:14

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

jak jechaliśmy na święta w grudniu 2011 to Marcin zatrzymał się i przepuszczał jakichś dziadów na pasach (oczywiście spier..li aż się za nimi kurzyło żeby nie być światkami, co ich to obchodzi czy np. ktoś właśnie zdycha w tym uprzejmym aucie które ich przez pasy przepuściło). I w tył wjechała nam cysterna :/. Przepchała nas ze 40 m do przodu. Gościu (słoweniec) albo przysnął za kierownicą albo przez tel rozmawiał, albo nie wiem co, bo w ogóle nie hamował (nie dało się z nim dogadać bo ani słowa po polsku ani po angielsku). Marcin ma taką tendencję że zawsze tył obserwuje i za nic w świecie by się nie zatrzymał jakby miał samochód zaraz za nami albo jakiś pędzący. Nie zauważył żadnego niebezpieczeństwa :/... tamten dziad jechał ze 40/50 km/h i był daleko, kto mógł przypuszczać że hamować nie będzie... Dzięki Bogu nic nam się nie stało- tj. ja byłam najbardziej poszkodowana bo siedziałam z Iwoną z tyłu i dostałam zawartością bagażnika w plecy. W pierwszym momencie dostałam strasznych bóli, strasznie bałam się o dzidziusia no i Iwonę (tej kompletnie nic nie było na szczeście, tylko zaraz po fakcie wpadła w histerię). Wszystko skończyło się na strachu (choć ja to przez dobre 3 miesiące miałam bóle w dolnych częściach pleców), no i sporych stratach materialnych, bo mnóstwo cennych rzeczy było w bagażniku i mimo że 100% winy było po stronie tamtego, to ubezpieczyciel wychodził z siebie żeby nam życie utrudnić.

dziady z tych ubezpeczycieli, byl;eby tylko nie dać kasy

Zgłoś nadużycie #56737 15 kwietnia 2013, 8:14

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

hej dziewczeta :) jestesmy :) u nas wszystko wporzadku, wczoraj bylismy u moich rodzicow. Kubus spi, maz pracuje. mamy siodmego zabka :) dolna prawa dwojka. a zapomnialam wam ostatnio napisac najwazniejsze, Kubus przedwczoraj sam zrobil pierwszy kroczek :) a wczoraj juz dwa :) teraz sie dopiero zacznie :) ale jak on sie cieszy jak zrobi ten kroczek :)

podwójne gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #56738 15 kwietnia 2013, 8:15

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Ola czy ja dobrze widzę że Płodzisław na 11 miechów ?? !!
wszystkiego najlepszego dla Twojego urwiska!!!

'
spóźnione, ale szczere STO LAT!!!

Zgłoś nadużycie #56739 15 kwietnia 2013, 8:16

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

aha i przyszedl fotelik :) mala sliczny on jest, bardzo mi sie podoba. potem musze go obczaic, co i jak sie przy nim robi. Kubus juz mial probne siedzenie :) podobalo mu sie :) zobaczymy jak bedzie w samochodzie :) moze jutro zrobimy jazde probna :) ale sie wkurzylam bo gratis mialy byc te na okna w aucie co od slonka chronia i nie bylo. musze mezowi powiedziec, niech im napisze. jak nie dosla to negatyw dostana i tyle. frajerzy. specjalnie u niego wzielam bo mial te przeciwsloneczne naklejki czy jak to tam sie zwie

super że jesteś zadowolona z fotelika :) napisz to może przyślą je jeszcze, pewnie zapomnieli

Zgłoś nadużycie #56740 15 kwietnia 2013, 8:16

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

tak,syn dzis ostatnie niemowlęce urodziny. od rana oglądam rowery! taki wybor z enei wiem!! napewno nei jakis mega kolorowy pedalski z falbanami. no i nie wiem,cy tylko tort i wynocha, czy sie wysilić. mało goscinna jestem :D heheh dla was fota zagadka: co jest w worku?

brudna pielucha! :P

Zgłoś nadużycie #56741 15 kwietnia 2013, 8:17

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

aha i przyszedl fotelik :) mala sliczny on jest, bardzo mi sie podoba. potem musze go obczaic, co i jak sie przy nim robi. Kubus juz mial probne siedzenie :) podobalo mu sie :) zobaczymy jak bedzie w samochodzie :) moze jutro zrobimy jazde probna :) ale sie wkurzylam bo gratis mialy byc te na okna w aucie co od slonka chronia i nie bylo. musze mezowi powiedziec, niech im napisze. jak nie dosla to negatyw dostana i tyle. frajerzy. specjalnie u niego wzielam bo mial te przeciwsloneczne naklejki czy jak to tam sie zwie

prosimy zdjęcia Kubusia w nowym foteliku :) mi też troszkę zajęło obczajenie wszystkiego i teraz sobie radzę :)

Zgłoś nadużycie #56742 15 kwietnia 2013, 8:18

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

a idz.......

weekend wkońcu był!!! i to słoneczny :)

Zgłoś nadużycie #56743 15 kwietnia 2013, 8:20

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

aaa...i Lekarzy

haha, a ja teleekspress i jaka to melodia, oczywiście z dzieckiem :) nic więcej nie oglądam, brak czasu

Zgłoś nadużycie #56744 15 kwietnia 2013, 8:20

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ja oglądam klan i hałsa :D ale z tym drugimi coś kiepsko mi ostatnio idzie :P

ja mam wszystkie 8 serii na płycie, dostałam od znajomych

Zgłoś nadużycie #56745 15 kwietnia 2013, 8:20

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

weekend wkońcu był!!! i to słoneczny :)

noo u nas tez :)

Zgłoś nadużycie #56746 15 kwietnia 2013, 8:25

mala24 Supermama
Sto Lat dla Piotrusia i Sandruni :*

Zgłoś nadużycie #56747 15 kwietnia 2013, 8:28

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Miała być na roczek, ale nie mogłam sie powstrzymać :D

oo... jaki śliczniutki, a te oczeta, zakochałam się :)

Zgłoś nadużycie #56748 15 kwietnia 2013, 8:29

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ze strony od Anety :D

zboczuch!! :P

Zgłoś nadużycie #56749 15 kwietnia 2013, 8:34

aneta74 Fajna mama
hej po weekendzie :) u nas pogoda super wreszcie słońce świeci :) u mnie roboty na podwórku mnóstwo , działeczkę mała jednak robie na warzywa . i gości mielismy bo w sobote mama moja była a w sobote koleżanka i czas minął szybko że nie wiem

Kropka86 napisał(a)

to jest na już 3 ja tak samo w nocy cycka daje, moja to w sumie sama z cycka zrezygnowała w dzień troche było kłpotu z odstawieniem w południe bo przy cycku zasypiała ale powolo powoli sie oduczyła i teraz bez problemu na prosto ja usypiamy jak do odbicia :)
ale jak mi sie marzy skonczyc to karmienie piersia zeby tylko leko chciała pić :(

to nawet szybciutko Wam poszło to odstawianie, super :) )

Zgłoś nadużycie #56750 15 kwietnia 2013, 8:37

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

a Julia już zapomniała o cycu, powiem Ci że się cieszę bo też marzyłam żeby już przestać karmić. myślałam że gorzej będzie, ale pierwsze 3 dni były najgorsze, a potem juz z każdym dniem coraz lepiej

dzielna Julka :) super zdążysz odetchnąc przed kolejnym "cycochem" ;)