Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56651 12 kwietnia 2013, 11:08

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/MTB-Tandem-/261180580422?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item3ccf936246

kupujesz? :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #56652 12 kwietnia 2013, 11:11

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde my tu nie mamy tv..buuu nic nie wiem co na wspolnej i w klanie :(
kurde a aja sie cieszylam ze moj bedzie jeszcze tylko 2 tyg robil od 8 do 20 a tu duuupa... okazuje sie ze jeszcze do konca maja!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrr czyli kolejne poltora meisiaca sama z malym..chyba tu na leb dostane...i bede tylko zryc...i dieta pójdzie w piz...duuuu bo zamiast chudnac to stoje w meijscu.... buuuuuu

ja ci z klanu moge na bieżąco zdawać relację :D na czym skończylas oglądać? wiesz, że ruda jebła schizolkiem? :D bożenka szpary jeszcze nie popuściła, ale ją miłosz bajeruje. "w rzeczy samej" opiekował się dwoma pieskami-tropkiem i dropkiem- jeden ich a drugi lubicz- kiedy to lubiczowie do spa na kilka dni pojechali :P a "absolutnie" sama pojechała w alpy i wróciła zachwycona instruktorem narciarstwa :D czego jeszcze nie wiesz? :D

Zgłoś nadużycie #56653 12 kwietnia 2013, 11:12

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

seriale w necie możesz sobie oglądać i będziesz na bieżąco :)

za darmo? gdzie? :D bo wczorajszego odcinka nie widziałam..ale powinna byc powtorka...

Zgłoś nadużycie #56654 12 kwietnia 2013, 11:14

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

Cześc dziewczynki :)
Mój mąz od kwietnia w nowej pracy :) to taka praca, że się duzo jeździ. on ma województwo śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie. i raz w miesiącu ma jeździć do centrali do Gdańska. firma nie ma żadnego oddziału tu na sląsku, gdzie my mieszkany, dlatego mąz ma home office-pracuje w domu. no i to wyglada mneij-wiecej tak, ze z domu umawia się na spotkania z potencjalnymi klientami, a potem do nich jeździ. mniej wiecej :) mi to narazie odpowiada, bo choć pracuje, to jednak jest w pomieszczeniu obok :) a jak wyjeżdza, to tez mi to pasuje, bo moge zrobić to czego nie moge, gdy jest w domu. np. poodkurzac :P na co musze patrzec, to zeby Hirek mu nie hałasował.
co on sam na to gada... ogolnie mowi, ze atmosfera jest super- tam w gdansku. zasady wynagrodzenia i premii jasne. jedyne co go wkurza, to ich system-ten w komputerze... nie bardzo potrafi sie na nim jeszcze poruszac, ale to moim zdaniem, do nauczenia :)

no to najwazneijsze ze zadowolony!!i ob y tyak dalej

Zgłoś nadużycie #56655 12 kwietnia 2013, 11:15

Konto usunięte

maryna napisał(a)

kurde my tu nie mamy tv..buuu nic nie wiem co na wspolnej i w klanie :(
kurde a aja sie cieszylam ze moj bedzie jeszcze tylko 2 tyg robil od 8 do 20 a tu duuupa... okazuje sie ze jeszcze do konca maja!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrr czyli kolejne poltora meisiaca sama z malym..chyba tu na leb dostane...i bede tylko zryc...i dieta pójdzie w piz...duuuu bo zamiast chudnac to stoje w meijscu.... buuuuuu

ciesz sie,ze masz net, ja od maja do grudnia nei miałam neta, ani tv;0   i jacek pracował na 4 zmainy, mijalimy sie

Zgłoś nadużycie #56656 12 kwietnia 2013, 11:18

Ulla Fajna mama
Gosia, Ela, współczuję takich rewelacji na drodze :/ nam kiedyś gość wjechał w d, ale to juz pisałam. no i nie mozna tego do cysterny porównac...

Zgłoś nadużycie #56657 12 kwietnia 2013, 11:18

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

jak jechaliśmy na święta w grudniu 2011 to Marcin zatrzymał się i przepuszczał jakichś dziadów na pasach (oczywiście spier..li aż się za nimi kurzyło żeby nie być światkami, co ich to obchodzi czy np. ktoś właśnie zdycha w tym uprzejmym aucie które ich przez pasy przepuściło). I w tył wjechała nam cysterna :/. Przepchała nas ze 40 m do przodu. Gościu (słoweniec) albo przysnął za kierownicą albo przez tel rozmawiał, albo nie wiem co, bo w ogóle nie hamował (nie dało się z nim dogadać bo ani słowa po polsku ani po angielsku). Marcin ma taką tendencję że zawsze tył obserwuje i za nic w świecie by się nie zatrzymał jakby miał samochód zaraz za nami albo jakiś pędzący. Nie zauważył żadnego niebezpieczeństwa :/... tamten dziad jechał ze 40/50 km/h i był daleko, kto mógł przypuszczać że hamować nie będzie... Dzięki Bogu nic nam się nie stało- tj. ja byłam najbardziej poszkodowana bo siedziałam z Iwoną z tyłu i dostałam zawartością bagażnika w plecy. W pierwszym momencie dostałam strasznych bóli, strasznie bałam się o dzidziusia no i Iwonę (tej kompletnie nic nie było na szczeście, tylko zaraz po fakcie wpadła w histerię). Wszystko skończyło się na strachu (choć ja to przez dobre 3 miesiące miałam bóle w dolnych częściach pleców), no i sporych stratach materialnych, bo mnóstwo cennych rzeczy było w bagażniku i mimo że 100% winy było po stronie tamtego, to ubezpieczyciel wychodził z siebie żeby nam życie utrudnić.

szok...ale cos mi sie przypomina jak pisalas jak bylysmy jeszcze w ciazy

Zgłoś nadużycie #56658 12 kwietnia 2013, 11:21

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

tak,syn dzis ostatnie niemowlęce urodziny. od rana oglądam rowery! taki wybor z enei wiem!! napewno nei jakis mega kolorowy pedalski z falbanami. no i nie wiem,cy tylko tort i wynocha, czy sie wysilić. mało goscinna jestem :D heheh dla was fota zagadka: co jest w worku?

najlepszego dla Plodzislawka!!! pewnie pampers brudny...

Zgłoś nadużycie #56659 12 kwietnia 2013, 11:23

Konto usunięte

seshella napisał(a)

3/4 nei chodzi za granicą.

Zgłoś nadużycie #56660 12 kwietnia 2013, 11:23

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

a na jakiej str ?? my kupilismy w pl polsat cyfrowy ale nie mamy tv.jedziemy moze jutro kupic no i trzeba to zainstalowac...anteny itd..a kiedy jak maz wraca to ciemno!!!

Zgłoś nadużycie #56661 12 kwietnia 2013, 11:24

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

he he te zwroty "igiełka", "od kobiety" aż nam się niedobrze robiło.
Niebity a każda szyba innej firmy i 2 różne reflektory. ehhh myśmy się też naoglądali różnych cudów.
ha ha albo kombik z hakiem z roku 2003 miał na liczniku coś ponad 90 tyś :D :D pewnie ze 4 zapomnieli przed tym 90. No błagam trzeba mieć poczucie humoru żeby tyle cofnąć :D :D
jak przyszedł do nas rzeczoznawca po wypadku to się śmiał że ten nasz wrak (szkoda całkowita) jeszcze będzie po ulicach jeździł jako "niebity".

My zawsze w Niemczeh kupowaliśmy, teraz pierwszy z Polski, bo czasu Łukasz nie ma żeby jechać.

Zgłoś nadużycie #56662 12 kwietnia 2013, 11:25

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja ci z klanu moge na bieżąco zdawać relację :D na czym skończylas oglądać? wiesz, że ruda jebła schizolkiem? :D bożenka szpary jeszcze nie popuściła, ale ją miłosz bajeruje. "w rzeczy samej" opiekował się dwoma pieskami-tropkiem i dropkiem- jeden ich a drugi lubicz- kiedy to lubiczowie do spa na kilka dni pojechali :P a "absolutnie" sama pojechała w alpy i wróciła zachwycona instruktorem narciarstwa :D czego jeszcze nie wiesz? :D

hihi bozena szpary ....hihi ula...jeblaaam!!! jestes asiorka!! taka recenzja to ja...mi odpowiada!!! juz nie musze ogladac wystarczy napisac do ulki na forum..hihi a powiedz jak ruda i ten fajny przystojniak....jak tam on ma rafal czy jakos tak ??

Zgłoś nadużycie #56663 12 kwietnia 2013, 11:27

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

ciesz sie,ze masz net, ja od maja do grudnia nei miałam neta, ani tv;0   i jacek pracował na 4 zmainy, mijalimy sie

ojaaaaaaaaaa bez neta ?? a w telefonie tez nie mialas ?? ? bo ja nie mam....wiec gdyby nei to to wogole bym sie tu zacofala na maksa i pewnie nie przyjechala....

Zgłoś nadużycie #56664 12 kwietnia 2013, 11:29

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My zawsze w Niemczeh kupowaliśmy, teraz pierwszy z Polski, bo czasu Łukasz nie ma żeby jechać.

no bo niestety w pl takie sa auta....jak to sie mowi z kurwyyyy chca zrobic prawiczke..... i wielce nie bity itd itp.... a w niemczech sa ok...chociaz tez zdarzaja sie zle.... oby wam sluzyl

Zgłoś nadużycie #56665 12 kwietnia 2013, 11:31

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

a czyli natalka pije na spika tak ??

tak,tak nawet oczu nie otwiera tylko zaczyna się krecic i ja jej wtedy cycka w buzie i spimy dalej.

Zgłoś nadużycie #56666 12 kwietnia 2013, 11:37

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

haha...relacja super!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56667 12 kwietnia 2013, 11:41

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

za darmo? gdzie? :D bo wczorajszego odcinka nie widziałam..ale powinna byc powtorka...

http://www.ipla.tv/Klan-odcinek-2429/vod-5675547

Zgłoś nadużycie #56668 12 kwietnia 2013, 11:44

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

a na jakiej str ?? my kupilismy w pl polsat cyfrowy ale nie mamy tv.jedziemy moze jutro kupic no i trzeba to zainstalowac...anteny itd..a kiedy jak maz wraca to ciemno!!!

z seriali to oglądam przyjaciólki, przepis na zycie i w zależności od czasu barwy szcześcia i m jak miłość

Zgłoś nadużycie #56669 12 kwietnia 2013, 11:55

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

z seriali to oglądam przyjaciólki, przepis na zycie i w zależności od czasu barwy szcześcia i m jak miłość

ja Prawo Agaty, Annę German i Ranczo

Zgłoś nadużycie #56670 12 kwietnia 2013, 11:56

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja Prawo Agaty, Annę German i Ranczo

aaa...i Lekarzy