Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56631 12 kwietnia 2013, 9:55

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

o kurcze, to straszne musiało być, dobrze że tak to skończyło i nic Wam się nie stało

no kurcze straszne... jak sobie pomyślę co by było jakby np coś przed nami stało- ciężarówka jakaś.... normalnie bylibyśmy sprasowani...
ale wyciągnęliśmy dużo nauk z tego incydentu-m. in. takie że teraz Marcin za nic w swiecie nie zostawia nam za plecami ciężarówki i patrzy się we wsteczne lusterko jeszcze uważniej... a nasze ubezpieczenie działa rewelacyjnie bo już w godzinę po wypadku mieliśmy zastępczy samochód który mogliśmy oddać w wawie...

Zgłoś nadużycie #56632 12 kwietnia 2013, 10:19

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no kurcze straszne... jak sobie pomyślę co by było jakby np coś przed nami stało- ciężarówka jakaś.... normalnie bylibyśmy sprasowani...
ale wyciągnęliśmy dużo nauk z tego incydentu-m. in. takie że teraz Marcin za nic w swiecie nie zostawia nam za plecami ciężarówki i patrzy się we wsteczne lusterko jeszcze uważniej... a nasze ubezpieczenie działa rewelacyjnie bo już w godzinę po wypadku mieliśmy zastępczy samochód który mogliśmy oddać w wawie...

ważne że Wam się nic nie stało, szczęście w nieszczęściu

Zgłoś nadużycie #56633 12 kwietnia 2013, 10:28

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

jak jechaliśmy na święta w grudniu 2011 to Marcin zatrzymał się i przepuszczał jakichś dziadów na pasach (oczywiście spier..li aż się za nimi kurzyło żeby nie być światkami, co ich to obchodzi czy np. ktoś właśnie zdycha w tym uprzejmym aucie które ich przez pasy przepuściło). I w tył wjechała nam cysterna :/. Przepchała nas ze 40 m do przodu. Gościu (słoweniec) albo przysnął za kierownicą albo przez tel rozmawiał, albo nie wiem co, bo w ogóle nie hamował (nie dało się z nim dogadać bo ani słowa po polsku ani po angielsku). Marcin ma taką tendencję że zawsze tył obserwuje i za nic w świecie by się nie zatrzymał jakby miał samochód zaraz za nami albo jakiś pędzący. Nie zauważył żadnego niebezpieczeństwa :/... tamten dziad jechał ze 40/50 km/h i był daleko, kto mógł przypuszczać że hamować nie będzie... Dzięki Bogu nic nam się nie stało- tj. ja byłam najbardziej poszkodowana bo siedziałam z Iwoną z tyłu i dostałam zawartością bagażnika w plecy. W pierwszym momencie dostałam strasznych bóli, strasznie bałam się o dzidziusia no i Iwonę (tej kompletnie nic nie było na szczeście, tylko zaraz po fakcie wpadła w histerię). Wszystko skończyło się na strachu (choć ja to przez dobre 3 miesiące miałam bóle w dolnych częściach pleców), no i sporych stratach materialnych, bo mnóstwo cennych rzeczy było w bagażniku i mimo że 100% winy było po stronie tamtego, to ubezpieczyciel wychodził z siebie żeby nam życie utrudnić.

O ja pierniczę! nie zazdroszczę tego strachu...też kiedyś o mały włos nie mielismy zderzenia z tirem, tylko bocznego, pamietam jak wtedy piszczałam ze strachu w samochodzie. Nasza wina wtedy była...jechaliśmy na wczasy i na Wegrzech jakos tak mój mąż nie załapal,że nam się autostrada skończyła, ruch juz dwukierunkowy, szwagier przed nami wyprzedzil tira a my za nim jak barany...z naprzeciwka jechał busem i nawet odrobiny miejsca nei zrobił...dobrze,że ten z tira zauważył,ze się zagolopowalismy i zrobił nam trochę miejsca z boku,ale za gwałtownie i zaczęło nim zarzucać, nami trochę też i tak się zblizaliśmy do siebie i oddalalismy...o centymetry dosłownie...do tej pory pamietam jak piszczałam i ten strach,ze zaraz się zderzymy z taką ogromna masą.
Wiec naprawdę Wam współczuje takich wrazeń.
Swoja drogą...nie warto jednak być czasem uprzejmym:-/
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56634 12 kwietnia 2013, 10:30

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

i od Nas sto lat!!

od nas też!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #56635 12 kwietnia 2013, 10:44

Konto usunięte
tak,syn dzis ostatnie niemowlęce urodziny. od rana oglądam rowery! taki wybor z enei wiem!! napewno nei jakis mega kolorowy pedalski z falbanami. no i nie wiem,cy tylko tort i wynocha, czy sie wysilić. mało goscinna jestem :D heheh dla was fota zagadka: co jest w worku?

Zgłoś nadużycie #56636 12 kwietnia 2013, 10:46

Konto usunięte
http://www.ebay.de/itm/MTB-Tandem-/261180580422?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielze...

Zgłoś nadużycie #56637 12 kwietnia 2013, 10:47

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

tak,syn dzis ostatnie niemowlęce urodziny. od rana oglądam rowery! taki wybor z enei wiem!! napewno nei jakis mega kolorowy pedalski z falbanami. no i nie wiem,cy tylko tort i wynocha, czy sie wysilić. mało goscinna jestem :D heheh dla was fota zagadka: co jest w worku?

pampers z kupą?

Zgłoś nadużycie #56638 12 kwietnia 2013, 10:48

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/MTB-Tandem-/261180580422?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item3ccf936246

uuuuuuuuuuu...od razu taki kupisz Płodusiowi? to musicie mu dorobic rodzeństwo w takim razie :D

Zgłoś nadużycie #56639 12 kwietnia 2013, 10:49

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Cyca to je z 5 razy w nocy, ale my spimy we 3 wiec nie licze, bo tylko jedno oko owieram i daje jej cycka :)

a czyli natalka pije na spika tak ??

Zgłoś nadużycie #56640 12 kwietnia 2013, 10:50

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jak sobie chłopak swietnie poradził z chusteczkami :D

Zgłoś nadużycie #56641 12 kwietnia 2013, 10:51

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nie :) żeby nie rozbujać laktacji tylko tłumić :D
są z tego 2 korzyści. Raz zalew mleka wieczorem - Asia szybko chlipnie bo leci mnóstwo i śpi jak suseł a 2. mam czym wabić męża ;) . Jak wraca z pracy to mam biust jak pamela :) . Chociaż chwilę się tym pocieszę zanim cycki całkiem oklapną :D

hihi nasza forumowa PAMELKA ;)

Zgłoś nadużycie #56642 12 kwietnia 2013, 10:52

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

on nie je, a ja i tak mu gotuje, nieraz to az chce sie ryczec, staram sie, a on nic :( mam nadzieje ze kiedys wkoncu zacznie jesc, bo jak nie to i on sie wykonczy i ja tez :( chce zeby jadl, nic wiecej

WIERZE TOBIE CO CZUJESZ!!moj naprawde odkad gdzies od 4 meisiaca zycia mu gotuje to na palcach bym policzyla ze nie zjadl obiadu..... oby i wam sie poprawilo.... bo moj jak nie ma pyrow ze sosem to normloanie szok!!

Zgłoś nadużycie #56643 12 kwietnia 2013, 10:56

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

:D jestę! ale na wspolnnej i spac;] muła mam strasznego. i przybija mnie ,ze jacek dzis do 17 i jutro tez. jebne tu z tym łobuzem!

kurde my tu nie mamy tv..buuu nic nie wiem co na wspolnej i w klanie :(
kurde a aja sie cieszylam ze moj bedzie jeszcze tylko 2 tyg robil od 8 do 20 a tu duuupa... okazuje sie ze jeszcze do konca maja!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrr czyli kolejne poltora meisiaca sama z malym..chyba tu na leb dostane...i bede tylko zryc...i dieta pójdzie w piz...duuuu bo zamiast chudnac to stoje w meijscu.... buuuuuu

Zgłoś nadużycie #56644 12 kwietnia 2013, 10:57

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

pampers z kupą?

tak :D brawo :D podawał mi syn hustki... w trakcie wycierania

Zgłoś nadużycie #56645 12 kwietnia 2013, 11:00

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

jakie skupienie :)

Zgłoś nadużycie #56646 12 kwietnia 2013, 11:01

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

tak :D brawo :D podawał mi syn hustki... w trakcie wycierania

haha...no popatrz jaki pomocnik z niego :D

Zgłoś nadużycie #56647 12 kwietnia 2013, 11:03

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan spadł mi dzisiaj z łóżka, nic sobie nie zrobił, był tylko huk i ryk, ale się wystraszyłam

jeny.... masakra...te nasze szoguny nas wykoncza sa takie ruchliwe

Zgłoś nadużycie #56648 12 kwietnia 2013, 11:04

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

jeszcze dzisiaj i weekend :) ale przynajmniej widzisz się z mężem codziennie, przyzwyczaicie się :)

no wlasnie...mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej.......

Zgłoś nadużycie #56649 12 kwietnia 2013, 11:05

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde my tu nie mamy tv..buuu nic nie wiem co na wspolnej i w klanie :(
kurde a aja sie cieszylam ze moj bedzie jeszcze tylko 2 tyg robil od 8 do 20 a tu duuupa... okazuje sie ze jeszcze do konca maja!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrr czyli kolejne poltora meisiaca sama z malym..chyba tu na leb dostane...i bede tylko zryc...i dieta pójdzie w piz...duuuu bo zamiast chudnac to stoje w meijscu.... buuuuuu

seriale w necie możesz sobie oglądać i będziesz na bieżąco :)

Zgłoś nadużycie #56650 12 kwietnia 2013, 11:07

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

stawiam na pieluchę z kupą :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.