Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56591 11 kwietnia 2013, 15:00

aniam Supermama
dziołszki, jutro jadę do Sandomierza, więc miłego weekendu;*

Zgłoś nadużycie #56592 11 kwietnia 2013, 15:04

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuwa ale on chodził o 18! bo tak chciał! nie denerwuj mnei kobieto!

Ale rośnie Ci chlop i do 18 nie będzie chodzil spac o 18 :) I wlasnie, że trochę nerwow Ci nie zaszkodzi.

Zgłoś nadużycie #56593 11 kwietnia 2013, 15:06

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Hyhy mąż jest fanem Bmw? Ja mam uraz psychiczny... w 2 auta usczelka pod głowicą poszła, 1 raz jak ja je prowadziłam! myslałam ,że umre!!! dym! kuzwaaa syf kiła i malaria :D   Cacuszka ładne, ale drogie w utrzymaniu :(

Mamy już trzecie i odpukać były idealne, nic a nic się nie zepsulo.

Zgłoś nadużycie #56594 11 kwietnia 2013, 15:14

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

znam rodzinę, w której facet uparł się ,że będzie mial syna i już...syn był 12-ty :D

co ?? ?o matko....podziwiem ta kobiete bo ja bym nie dala rady

Zgłoś nadużycie #56595 11 kwietnia 2013, 15:17

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

każde auto to skarbona! Mówilismy to tesciowej.... a ona płacze jak 200 zł na cos tam wydała,ze drogo.. my co pol roku koło tysiaka zostawiamy, na bierzące cześci, wole w pl wymienic, niż tu w eoro 4x tyle płacic...

laski jak byscie widzialy jakie autka jezdza tu w szwajcarii to szok..tam jedziesz ulica to mozesz mandat dostac ze auto brudne itd...na przeglad to wszystko musi lsnic...nie to co w pl... wogloe to my mamy seata altea ale mega malo miejsca...nic nie idzie zmiescic... no i jak na sweita maz jechal to na autostradzie mu kamyszek  w szybe przednia.. i dzieki bogu ma wykupione tu takie ubezpieczenie dodatkowe i za szybe zaplacil 1800zl!!!! szok... ale zwrocili calosc bo mial to wykupione

Zgłoś nadużycie #56596 11 kwietnia 2013, 15:24

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde dzisiaj coś ze mną nie halo :D
jakieś zawiasy mam...
boję się brać dziewczyny na dwór bo je jeszcze gdzieś zgubie.
ścierałam kurze. Iwona coś mruczała żeby jej pić zrobić. Wracam do kurzy i nigdzie ścierki. No obszukałam cały dom! wsiąkła! chwilę temu ją znalazłam... w lodówce! chyba jak sok brałam to przy okazji ścierkę schowałam?!
poza tym wyprałam ubrania z długopisem...
i mało co nie pocukrowałam zupy zamiast posolić... ehhhm

hihi jakbym siebie widziala....po ciazy to cuda sie ze mna dzieja

Zgłoś nadużycie #56597 11 kwietnia 2013, 15:37

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju...szok...i ani razu cyca nei bierze w nocy ?? moj zasypia okj wpol 22 a i spi do ok 3 na spika mleko i spi tutaj do ok 7lub 8 a u mnie w pl maksymalnie spal do 6!!

Cyca to je z 5 razy w nocy, ale my spimy we 3 wiec nie licze, bo tylko jedno oko owieram i daje jej cycka :)

Zgłoś nadużycie #56598 11 kwietnia 2013, 17:09

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Cyca to je z 5 razy w nocy, ale my spimy we 3 wiec nie licze, bo tylko jedno oko owieram i daje jej cycka :)

haha jakie to wygodne co nie :D . Ja tak samo robię :)
a tak w ogóle to od wczoraj przez dzień cyca nie ma.
2 dziurki w nosie i skończyło się!
mam dosyć gryzienia.
jedynie do spania i w nocy jak jest otumaniona i je i nie gryzie. Drugi dzień dziennego odwyku mija i wcale nie ma tragedii. Trochę pomiałczy, dostanie piciu z kubka i odpuści przeważnie a jak nie to trochę ponoszę i czymś ją zabajeruję.

Zgłoś nadużycie #56599 11 kwietnia 2013, 17:10

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

haha jakie to wygodne co nie :D . Ja tak samo robię :)
a tak w ogóle to od wczoraj przez dzień cyca nie ma.
2 dziurki w nosie i skończyło się!
mam dosyć gryzienia.
jedynie do spania i w nocy jak jest otumaniona i je i nie gryzie. Drugi dzień dziennego odwyku mija i wcale nie ma tragedii. Trochę pomiałczy, dostanie piciu z kubka i odpuści przeważnie a jak nie to trochę ponoszę i czymś ją zabajeruję.

Łooooooooo,a jak zasypia w dzień?

Zgłoś nadużycie #56600 11 kwietnia 2013, 17:11

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mamy już trzecie i odpukać były idealne, nic a nic się nie zepsulo.

tfu tfu tfu!!
oby trzecie poszło za przykładem poprzedników.

Zgłoś nadużycie #56601 11 kwietnia 2013, 17:15

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Łooooooooo,a jak zasypia w dzień?

wiesz co na ręce ją chwilę wezmę i śpi. Albo na dworze we wózku uśnie. Zresztą i tak wcześniej rzadko mi przy cycu usypiała.
A tak w ogóle to mało śpi w dzień! przeważnie tylko raz już.

Zgłoś nadużycie #56602 11 kwietnia 2013, 17:17

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co na ręce ją chwilę wezmę i śpi. Albo na dworze we wózku uśnie. Zresztą i tak wcześniej rzadko mi przy cycu usypiała.
A tak w ogóle to mało śpi w dzień! przeważnie tylko raz już.

Moja tylko przy cycku, a jak piersi?odciągasz?

Zgłoś nadużycie #56603 11 kwietnia 2013, 17:28

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Moja tylko przy cycku, a jak piersi?odciągasz?

nie :) żeby nie rozbujać laktacji tylko tłumić :D
są z tego 2 korzyści. Raz zalew mleka wieczorem - Asia szybko chlipnie bo leci mnóstwo i śpi jak suseł a 2. mam czym wabić męża ;) . Jak wraca z pracy to mam biust jak pamela :) . Chociaż chwilę się tym pocieszę zanim cycki całkiem oklapną :D

Zgłoś nadużycie #56604 11 kwietnia 2013, 17:30

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju...straszne...normalnie jadlowstret.. przykro ze robisz a on nie je.... to moj odpukac co dzien tam cos zje...i obiad obowiazkowo nieraz nawet 2!!

on nie je, a ja i tak mu gotuje, nieraz to az chce sie ryczec, staram sie, a on nic :( mam nadzieje ze kiedys wkoncu zacznie jesc, bo jak nie to i on sie wykonczy i ja tez :( chce zeby jadl, nic wiecej

Zgłoś nadużycie #56605 11 kwietnia 2013, 17:34

gwonka Fajna mama
bylismy sobie na dworku :) od razu lepiej sie czuje jak wychodze z domu. maz pracuje :( maly spi a ja buszuje po necie :)

Zgłoś nadużycie #56606 11 kwietnia 2013, 19:25

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

nie :) żeby nie rozbujać laktacji tylko tłumić :D
są z tego 2 korzyści. Raz zalew mleka wieczorem - Asia szybko chlipnie bo leci mnóstwo i śpi jak suseł a 2. mam czym wabić męża ;) . Jak wraca z pracy to mam biust jak pamela :) . Chociaż chwilę się tym pocieszę zanim cycki całkiem oklapną :D

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #56607 11 kwietnia 2013, 19:26

Konto usunięte
Ewelinka macie szczescie :D y poprzedni meilismy masakra.. licznik tyle był cofniety,e strach jezdzic było, ale ten spoko. Wczesniejsze auta to roznie :D ale w dzisiejszych czasach to kuzwa cięzko kupic,zeby nei był cofany,kradziony,bity itd :D nigdy nei wiadomo;D oby sie wam sprawował :)

Zgłoś nadużycie #56608 11 kwietnia 2013, 20:14

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ewelinka macie szczescie :D y poprzedni meilismy masakra.. licznik tyle był cofniety,e strach jezdzic było, ale ten spoko. Wczesniejsze auta to roznie :D ale w dzisiejszych czasach to kuzwa cięzko kupic,zeby nei był cofany,kradziony,bity itd :D nigdy nei wiadomo;D oby sie wam sprawował :)

he he te zwroty "igiełka", "od kobiety" aż nam się niedobrze robiło.
Niebity a każda szyba innej firmy i 2 różne reflektory. ehhh myśmy się też naoglądali różnych cudów.
ha ha albo kombik z hakiem z roku 2003 miał na liczniku coś ponad 90 tyś :D :D pewnie ze 4 zapomnieli przed tym 90. No błagam trzeba mieć poczucie humoru żeby tyle cofnąć :D :D
jak przyszedł do nas rzeczoznawca po wypadku to się śmiał że ten nasz wrak (szkoda całkowita) jeszcze będzie po ulicach jeździł jako "niebity".

Zgłoś nadużycie #56609 11 kwietnia 2013, 20:21

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde dzisiaj coś ze mną nie halo :D
jakieś zawiasy mam...
boję się brać dziewczyny na dwór bo je jeszcze gdzieś zgubie.
ścierałam kurze. Iwona coś mruczała żeby jej pić zrobić. Wracam do kurzy i nigdzie ścierki. No obszukałam cały dom! wsiąkła! chwilę temu ją znalazłam... w lodówce! chyba jak sok brałam to przy okazji ścierkę schowałam?!
poza tym wyprałam ubrania z długopisem...
i mało co nie pocukrowałam zupy zamiast posolić... ehhhm

dobre :| ) ja dzis smoczka szukałam i nie mogłam znależć w końcu wzięłam nowy a potem sie okazałao ze w kuchni na stole leży . nie wiem jak ja patrzyłam. chyba dzien dziś taki porąbany

Zgłoś nadużycie #56610 12 kwietnia 2013, 7:09

Konto usunięte
:D jestę! ale na wspolnnej i spac;] muła mam strasznego. i przybija mnie ,ze jacek dzis do 17 i jutro tez. jebne tu z tym łobuzem!