Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56551 11 kwietnia 2013, 12:42

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Bmw e46 kombi :)

Hyhy mąż jest fanem Bmw? Ja mam uraz psychiczny... w 2 auta usczelka pod głowicą poszła, 1 raz jak ja je prowadziłam! myslałam ,że umre!!! dym! kuzwaaa syf kiła i malaria :D   Cacuszka ładne, ale drogie w utrzymaniu :(

Zgłoś nadużycie #56552 11 kwietnia 2013, 12:43

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a u mnie niezależnie czy śpi godzine czy trzy w ciągu dnia i tak wstaje o 5 i tak się ciesze że nie o 4 :)

to u nas tez tak jest, czasem waruje do 21 i dupa i tak o 5 oczy jak 5 zł i mówi mi "PUH" do ucha

Zgłoś nadużycie #56553 11 kwietnia 2013, 12:52

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Hyhy mąż jest fanem Bmw? Ja mam uraz psychiczny... w 2 auta usczelka pod głowicą poszła, 1 raz jak ja je prowadziłam! myslałam ,że umre!!! dym! kuzwaaa syf kiła i malaria :D   Cacuszka ładne, ale drogie w utrzymaniu :(

hehe no ja osobiście bmw nigdy nie miałam ale miałam kumpla-maniaka bmw i po kilku latach przygody i uwielbienia tej marki stwierdził że nie od parady skrót bmw to rozwinięcie "będziesz mieć wydatki" ;)
wkur..ł się i kupił vw. Też się psuje ale przynajmniej części tańsze :)

Zgłoś nadużycie #56554 11 kwietnia 2013, 12:53

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
ja jakis gorszy dzien mam wszystko mnie wk...a na maxa.u mnie pogoda taka sobie zero słońca i 6 stopni ale wieje i jest bardzo nieprzyjemnie. gdzie ta wiosna>>>>>?
moja wczoraj tez spala tylko raz w dzień i to od 11stej do 12stej a potem dzielnie walczyła ze snem do 23ciej. już takie cyrki wyprawiała że masakra. najgorzej że teraz nie chce żadnego lulania tylko albo na pionowo na rękach albo na brzuchu u mnie albo tak się przewraca po łóżku aż wreszcie padnie
wiecie co pobrałam te wnioski do dofinansowania i mam mały problem potrzeba dwóch poręczycieli z dochodem 2000 brutto jeśli pracują to umowa o pracę najlepiej na stałe . i tak myslalam prościc rodziców i brata ale mama odpada bo ma za małą emeryturę tata ok może być. ale brat chce niedlugo kupić mieszkanie na kredyt i chyba to poręczenie pózniej liczy sie do zdolności kredytowej ?? ?kurcze gdzie się tego dowiedzieć teraz?

No może się liczyć, bo przy wniosku kredytowym na pewno bedzie miał rubrykę do wypełnienia dotyczącą poręczeń ( może jej nei wypełniac oczywiście ;-) ) Faktycznie...mój mąz brał dotację i tez mielismy z tym problem....albo za małe dochody albo wiek powyzej 60-ki tez odpada. Tylko u nas wystarczył jeden poręczyciel. Wzięłismy mojego kolegę z firmy, ale pamietam,ze jego zona tez musiała iść do PUP i podpisac zgodę. Wiec tu akurat faktycznie może byc problem
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56555 11 kwietnia 2013, 12:55

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

nie no oczadziałabym :D
na 3 poprzestaniemy definitywnie ;)

no chyba że się przytrafi :) hi hi kumpeli siora ma 3 córki 2 to nastolatki, najmłodsza ma nie całe 5 miesięcy i ta powiedziałą że jak kupmela będzie miała chłopca to ona chce kolejne dziecko (a ma być chłopiec)  hi hi

Zgłoś nadużycie #56556 11 kwietnia 2013, 12:55

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bmw e46 kombi :)

fajny :-)

Zgłoś nadużycie #56557 11 kwietnia 2013, 13:01

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

hhhaha ja też zawsze się trzese. Ale prawda jest taka,ze jak kupisz auto to od razu musisz je robić, tzn rozad itd. bo nikt nei sprzedaje auta swiezo po wymienie...  no i auto to skarbonka. neistety,ciegle cos sie zuzywa :D My kupiliśmy focusa, bo mało pali, a my przeciez po 3 tys km meisiecznei robimy, o ile nigdzie nei wyjezdzamy. No i ponoć tanie częscie ma :D aczkolwiek chyba te stare mają tanie, bo głupei łożysko do naszego 1 sztuka na tył ponad 600 zł... to ile to drogie kosztuej , jesli to ma byc tanie?

dokładnie! skarbonka !
my jak kupowaliśmy auto to już przy pierwszym "przejechaniu stwierdziliśmy że coś szumi z tyłu (już nie raz mieliśmy przygody z szumiącymi łozyskami), no ale poza tym żadnych defektów nie widzieliśmy. Stwierdzimy że sobie wymienimy i będzie git. Kur... sprawdzamy w domu na necie a łożysko 1200 zeta! Na szczęście okazało się że to nie łożysko szumiało tylko te zciorane opony założone chyba z klombów- tak zciorane i łyse że bieżnika nie było widać.
Jak kupujemy auto to zawsze wliczamy sobie do ceny samochodu rozrząd, sprzęgło, wymiana olejów, świec, klocków hamulcowych i komplet opon.

Zgłoś nadużycie #56558 11 kwietnia 2013, 13:02

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

no chyba że się przytrafi :) hi hi kumpeli siora ma 3 córki 2 to nastolatki, najmłodsza ma nie całe 5 miesięcy i ta powiedziałą że jak kupmela będzie miała chłopca to ona chce kolejne dziecko (a ma być chłopiec)  hi hi

znam rodzinę, w której facet uparł się ,że będzie mial syna i już...syn był 12-ty :D

Zgłoś nadużycie #56559 11 kwietnia 2013, 13:04

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

wymiana np. tylko klimatyzatora to koszt 6000zł, ciut drogo...

Zgłoś nadużycie #56560 11 kwietnia 2013, 13:06

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

aha...no tak myślałam..czyli tam gdzie dorosli moga tam idziecko
Nam z Patrycją sie kończy paszport teraz w maju i małej tez by trzeba bylo wyrobić,ale u nas to tez cała operacja bo do Łodzi trzeba jechać. Ale widze,ze jak nie damy rady to w razie czego dowód tylko można.
Mój mąz ostatnio sprawdzał czujnośc służb granicznych jak jechalismy do Chorwacji....próbował przejechać na prawo jazdy...z Węgier go wypuścili, ale do Chorwacji już nie...załapał strażnik,że dokument nie taki chyba ;-)

a dlaczego do Łodzi ?? ?
dopiero tam macie punkt paszportowy ??
nigdzie bliżej ??
ja jestem pod wrażeniem że już nie obowiązuje "rejonizacja" i sobie mogę wyrobić gdzie chcę! bardzo nam to ułatwia życie!

Zgłoś nadużycie #56561 11 kwietnia 2013, 13:06

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

znam rodzinę, w której facet uparł się ,że będzie mial syna i już...syn był 12-ty :D

o matko!!

Zgłoś nadużycie #56562 11 kwietnia 2013, 13:07

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

hehe no ja osobiście bmw nigdy nie miałam ale miałam kumpla-maniaka bmw i po kilku latach przygody i uwielbienia tej marki stwierdził że nie od parady skrót bmw to rozwinięcie "będziesz mieć wydatki" ;)
wkur..ł się i kupił vw. Też się psuje ale przynajmniej części tańsze :)

każde auto to skarbona! Mówilismy to tesciowej.... a ona płacze jak 200 zł na cos tam wydała,ze drogo.. my co pol roku koło tysiaka zostawiamy, na bierzące cześci, wole w pl wymienic, niż tu w eoro 4x tyle płacic...

Zgłoś nadużycie #56563 11 kwietnia 2013, 13:08

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dokładnie! skarbonka !
my jak kupowaliśmy auto to już przy pierwszym "przejechaniu stwierdziliśmy że coś szumi z tyłu (już nie raz mieliśmy przygody z szumiącymi łozyskami), no ale poza tym żadnych defektów nie widzieliśmy. Stwierdzimy że sobie wymienimy i będzie git. Kur... sprawdzamy w domu na necie a łożysko 1200 zeta! Na szczęście okazało się że to nie łożysko szumiało tylko te zciorane opony założone chyba z klombów- tak zciorane i łyse że bieżnika nie było widać.
Jak kupujemy auto to zawsze wliczamy sobie do ceny samochodu rozrząd, sprzęgło, wymiana olejów, świec, klocków hamulcowych i komplet opon.

raz nam sie udało...samochód w którym przez kilka lat nie bylo nic robione...audi cacuszko...ale mąż je prosto z Niemiec przyprowadził, podobno bili sie tam o niego , dopiero teraz po kilku latach trzeba robic zawieszenie, bo sprężyna poszła i jakis uchwyt, raz łozysko było zmieniane i pasek rozrzadu bo nam pękł. Ale auto najeździło sporo i po róznym terenie.
A reszta...zawsze skarbonka od momentu zakupu.

Zgłoś nadużycie #56564 11 kwietnia 2013, 13:09

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

ooo maj gad!!!!!! :D :D :D
to miał zacięcie!!!
to ja znam rodzinę gdzie (z jednym z tych chłopaków chodziłam do podstawówki) było 7 chłopaków i dopiero ósma córka! Polowali na tą dziewczynkę i jak sie urodziła to przestali :)

Zgłoś nadużycie #56565 11 kwietnia 2013, 13:09

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

a dlaczego do Łodzi ?? ?
dopiero tam macie punkt paszportowy ??
nigdzie bliżej ??
ja jestem pod wrażeniem że już nie obowiązuje "rejonizacja" i sobie mogę wyrobić gdzie chcę! bardzo nam to ułatwia życie!

no tak...do łodzi najbliżej niestety :-(

Zgłoś nadużycie #56566 11 kwietnia 2013, 13:10

Konto usunięte
Kuzwa 6 tys? :D za klime ommmmmmmmmmmmmm

Zgłoś nadużycie #56567 11 kwietnia 2013, 13:12

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

łał :)

Zgłoś nadużycie #56568 11 kwietnia 2013, 13:13

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

każde auto to skarbona! Mówilismy to tesciowej.... a ona płacze jak 200 zł na cos tam wydała,ze drogo.. my co pol roku koło tysiaka zostawiamy, na bierzące cześci, wole w pl wymienic, niż tu w eoro 4x tyle płacic...

ha ha jakbym moją teściową słyszała!
a to racja bo nawet jak się auto nie psuje to taka zwykła eksploatacja jest w ch.j kosztowna. Głupie pióra do wycieraczek, filtry. Nie mówiąc o ozonowaniu i nabijaniu klimy. Fortunę się na auto wydaje

Zgłoś nadużycie #56569 11 kwietnia 2013, 13:16

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

no tak...do łodzi najbliżej niestety :-(

kurde to kapa!
ja mam tutaj kilka punktów i se mogę pojechać gdzie chce.

Zgłoś nadużycie #56570 11 kwietnia 2013, 13:20

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha jakbym moją teściową słyszała!
a to racja bo nawet jak się auto nie psuje to taka zwykła eksploatacja jest w ch.j kosztowna. Głupie pióra do wycieraczek, filtry. Nie mówiąc o ozonowaniu i nabijaniu klimy. Fortunę się na auto wydaje

ale wiesz, ona kupiła pasozytowi, milismy jej nie kupuj mu, bo bedziesz buliła, auto to wydatki. a do tego ona np zimą zabrania mu jezdzic, bo strach i slisko... i auto stoi, to jak ruszy po 3 meisiacach zy 4, to wsyzko rozjebane. ale baba głupia ... nie wytlumaczysz nic