Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56451 10 kwietnia 2013, 12:01

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

AAAA i wyciągnęłam dwa dni temu z szafki ten kubeczek Lovi, Załapała jak się z niego pije i dulda teraz jak smok.Z niekapka pila ok 250 ml dziennie, a tego lovi to z 500ml wciąga przez caly dzien.

jaki mały wodopój :)

Zgłoś nadużycie #56452 10 kwietnia 2013, 12:03

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

jaki mały wodopój :)

hahhaah pije co chwile, odstawia i znowu pije i tak wkoło Macieju :)

Zgłoś nadużycie #56453 10 kwietnia 2013, 12:04

ewelina6660 Fajna mama
Robie dzisiaj Natalce klopsa z cielęciny i ziemniaczki z marchewką.Te obiady to mnie normalnie w depresje wpędzą.Złoszczę się, że nie je ,a potem mam wyrzuty sumienia, żę się zloszcze :(

Zgłoś nadużycie #56454 10 kwietnia 2013, 12:08

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

U nas to ogólnie urwanie głowy, bo jesteśmy na etapie kupna nowego auta tzn nowego, ale używanego :) .nasz już ma swoje lata i trzeba zmienić. Dzisiaj Łukasz jedzie oglądać jeden do Rybnika...może się uda.

co kupujecie/ ?? my chyba tez w przyszłym roku znów zmeinimy. kombi to jednak mało/.;

Zgłoś nadużycie #56455 10 kwietnia 2013, 12:11

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

co kupujecie/ ?? my chyba tez w przyszłym roku znów zmeinimy. kombi to jednak mało/.;

My wlasnie kupujemy kombi, bo mamy bmw sedana.Kupujemy tez Bmw :)

Zgłoś nadużycie #56456 10 kwietnia 2013, 12:12

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

my wana chyba.. tesciowa chce odkupic od nas ten. szkoda mi, bo mało pali i bezawaryjny. no ale jak do PL to mało jakos w niego wchodzi.

Zgłoś nadużycie #56457 10 kwietnia 2013, 12:15

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

my wana chyba.. tesciowa chce odkupic od nas ten. szkoda mi, bo mało pali i bezawaryjny. no ale jak do PL to mało jakos w niego wchodzi.

mam nadzieje, że się w kombi będziemy jakos miescic :)

Zgłoś nadużycie #56458 10 kwietnia 2013, 12:24

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas to ogólnie urwanie głowy, bo jesteśmy na etapie kupna nowego auta tzn nowego, ale używanego :) .nasz już ma swoje lata i trzeba zmienić. Dzisiaj Łukasz jedzie oglądać jeden do Rybnika...może się uda.

no wiesz ale macie jeszcze to stare autko :D . My jak zmuszeni byliśmy kupić auto to stare było rozwalone i niezdatne do jazdy i nie mieliśmy tutaj nikogo żeby poprosić o pożyczenie samochodu. A przecież auta nie kupuje się z tego samego miasta + nasze wybrzydzanie, małe dziecko i zeszłoroczna zima i mróz = jedna całodniowa wycieczka żeby zobaczyć 1 auto. Nawet zaczęliśmy się zastanawiać czy by nie kupić jakiegoś zdezelowanego auta najbliżej nas żeby jeździć nim szukać auta :D

Zgłoś nadużycie #56459 10 kwietnia 2013, 12:25

seshella Fajna mama

tak dawalam te z holl bo są bez cukru, albo mieszalam z tymi cukrowymi

Zgłoś nadużycie #56460 10 kwietnia 2013, 12:25

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

my mamy kombika i średnio się do niego mieścimy :) chcemy kupić 7-osobowy :)

Zgłoś nadużycie #56461 10 kwietnia 2013, 12:40

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

my tez. syn padł. ja chyba tez sie jebne :D a co

Zgłoś nadużycie #56462 10 kwietnia 2013, 12:41

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

współczuję..nienawidzę polowania na samochód...mój mąż siedzi tygodniami w necie i wyszukuje, pokazuje mi ciągle , chociaż dla mnei one wszystkie jednakowe, potem jedziesz w kilka miejsc a tam strychnina a nie samochód, chociaz miał byc super...tragedia
Ostatnio tez zmienialismy dostawczy do firmy...te same przejścia...jak w końcu kipilismy to się okazało,że licznik skrecony do połowy i masę ukrytych kwiatków....a i tak ze wszystkich po które mąż pojechał ten był najlepszy...nie cierpie kupowania auta!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56463 10 kwietnia 2013, 12:43

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

to zupełnie jak moja z butelki...że ja reka nie boli od tego machania to nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #56464 10 kwietnia 2013, 12:43

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

to zupełnie jak moja z butelki...że ja reka nie boli od tego machania to nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #56465 10 kwietnia 2013, 12:46

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ola jak Ci mało kombi to polecam Fiata Doblo ....my teraz kupilismy...ma pięć dużych siedzeń...Zuzka siedzi sobie na środku i ma widoczność jak kierowca, tylko siedzi i pokazuje palcem wszystko przed sobą..jest zafascynowana. A bagaznik....o rany! nie do opisania
My kupilismy pod kontem wyjazdów na wczasy bo spokojnie zmieścimy się wszyscy łącznie z narzeczonym Patrycji i mozna zabrac ze sobą furę bagażu.

Zgłoś nadużycie #56466 10 kwietnia 2013, 12:58

Gosiulkovic Fajna mama
a i powiem Wam że jestem mega wkur...
obdzwoniłam kilka urzędów i te pippy głupie na infoliniach przyprawiają mnie o ciężką migrenę. A moje małe bachorki po prostu wychodziły z siebie i wydzierały się na czym świat stoi. Asia zaczęła płakać to ją na ręce biorę i pociskam po całym pokoju (rozmawiając) i dalej nawet na rękach jej nie pasuje- kręci się, mruczy i wrzeszczy bo chce mi bluetootha z ucha wytargać, drapie mnie po buzi i szyi. Iwona z kolei wali w cymbałki, wiesza mi się na nogach, jęczy, po czym zaczyna wyć że chce telefon i oglądać świnkę peppę. Jak na to nie zwracałam uwagi to zaczęła się drzeć na całe gardło że "jest stlasznie głodna", chce soczek, banana, jabłuszko, ryżu dmuchanego... i co chwilę wyrywa mi długopis i maże po stole....... i to wszystko w trakcie 1 rozmowy. I każda inna wyglądała podobnie! Normalnie myślałam że się wykończę. Nie mogłam myśli pozbierać i się skupić z tym wierzgającym urwisem na rękach i rozwrzeszczaną łobuzicą która nie potrafiła minuty odpuścić. A wracając do bab z którymi rozmawiałam to zapewne odbyły jakieś wyjątkowo skuteczne szkolenia pt. "jak najbardziej chamsko traktować i zbywać interesanta". Jedna mi powiedziała że ona sobie nie życzy ze mną rozmawiać w takich warunkach (hałas).
Aha i dziewczyny (Ola) dziecko wcale nie musi mieć paszportu poza granicami kraju. Wystarczy dowód i sucz mnie wyśmiała że jej w ogóle spytałam czy jest taki przymus paszportowy. Potem jeszcze zapytałam o paszport tymczasowy, że wyczytałam że niby dziecko do 5 roku zycia dostaje tymczasowy paszport na rok, to założe się że jakby mogła to by mi powiedziała że jestem poje..na! No jak babcię kocham. Zapytała mnie skąd ja to take głupoty wyczytuje i stwierdziła że nie umiem szukac informacji. Gdyby nie to że nie mogłam się skupić na rozmowie z tym babsztylem to bym ją z błotem zmieszała.

Zgłoś nadużycie #56467 10 kwietnia 2013, 13:06

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Robie dzisiaj Natalce klopsa z cielęciny i ziemniaczki z marchewką.Te obiady to mnie normalnie w depresje wpędzą.Złoszczę się, że nie je ,a potem mam wyrzuty sumienia, żę się zloszcze :(

ja dziś też pulpeciki tylko z indyka :) i nie martw się identycznie jest u mnie z tą złością

Zgłoś nadużycie #56468 10 kwietnia 2013, 13:10

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

my tez o takim na razie marzymy, bo w kombiku masakra jak jeszcze był ten fotelik mniejszy to jak cie moge ale teraz to na tylnym siedzeniu tragedia jak maja dwie osoby siedzieć. i tak zawsze ja z córą siedzę ale tułow mam tak powykręcany że szok d..a sie mieści na szczęscie gorzej z górą.

Zgłoś nadużycie #56469 10 kwietnia 2013, 13:14

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

AAAA i wyciągnęłam dwa dni temu z szafki ten kubeczek Lovi, Załapała jak się z niego pije i dulda teraz jak smok.Z niekapka pila ok 250 ml dziennie, a tego lovi to z 500ml wciąga przez caly dzien.

Super, ja wczoraj jej próbowałam dać znów i polalam po wieczku ale ciężko jej idzie. a picie dajecie z podgrzewacza czy takie w pokojowej temperaturze?bo u mnie to butelka stoi w podgrzewaczu tak na 30stopni ustawiona nie wiem czy ja przyzwyczajać do chłodniejszego picia z drugiej strony sama nie lubię chłodnego picia

Zgłoś nadużycie #56470 10 kwietnia 2013, 13:18

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

a i Ewelina sto lat dla Natalki z okazji 11 miesięcy :*

my tez sie przyłanczamy do zyczen dla Natalki i Ewki!!sto lat!!