Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56191 8 kwietnia 2013, 11:40

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

no chciałam do roku karmić i praktycznie cel zrealizowany, teraz trochę jeszcze odciągam i daje z kaszką, ale cyca od 2 dni nie widziała na oczy :)

dwa dni to sporo

Zgłoś nadużycie #56192 8 kwietnia 2013, 11:42

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Na nic nie mam czasu :( .Zła jestem, bo Natalka przestala jesc obiady :( .Sniadania, podwieczorki, kolacje je, a obiady bleeeee/Gotuje jej dzisiaj dwa dania...może cos skubnie. Jak daje jej np. klopsa z cielęciny, czy kurczaka palcami to wcina a z łyżeczki nie chce.

moja to samo już czasem taką nerwicę mam że nie wiem. i to widać ze glodna daję obiad to żeby zaciśnie kręci glową że nie a jak za minutę dam bułeczkę to wpierdziela az jej sie uszy trzęsą

Zgłoś nadużycie #56193 8 kwietnia 2013, 11:43

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

o Julcia na odwyku cycowym ;) chyba obydwie mocno przeżywacie co?

chciałabym, żeby na dobre zapomniała o cycu, ale ona była ciężka do nauki cycania jak i odwyk też nie będzie łatwy, ale jesteśmy zdeterminowani, mąż na tacierzyńskim więc dobry moment

Zgłoś nadużycie #56194 8 kwietnia 2013, 11:43

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No mówiłam,ze pracuje w domu wariatów!
Rano szef przyszedł i jęczał,że niech się zima w końcu skończy bo stoimy z robotą...teraz wpada do firmy i wrzeszczy: No ja Cię pier...ale słońce! Po jaka cholere tak świeci?!
A mowi się,ze babie nie dogodzi ;D

haahaha dobre

Zgłoś nadużycie #56195 8 kwietnia 2013, 11:52

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

chciałabym, żeby na dobre zapomniała o cycu, ale ona była ciężka do nauki cycania jak i odwyk też nie będzie łatwy, ale jesteśmy zdeterminowani, mąż na tacierzyńskim więc dobry moment

Asia moja Iwona mega cycocholik oduczyła się w tydzień, a po tygodniu zachowywała się tak jakbym ją wcale cyckiem nigdy nie karmiła. Zobaczysz pójdzie szybko, bo dziecko migiem zapomina. I super że ma możliwość z tatą usypiać i nie stresować się faktem że mama leży koło niej i nie daje cyca. Bo to chyba najgorsze dla malucha.

Zgłoś nadużycie #56196 8 kwietnia 2013, 11:55

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Asia moja Iwona mega cycocholik oduczyła się w tydzień, a po tygodniu zachowywała się tak jakbym ją wcale cyckiem nigdy nie karmiła. Zobaczysz pójdzie szybko, bo dziecko migiem zapomina. I super że ma możliwość z tatą usypiać i nie stresować się faktem że mama leży koło niej i nie daje cyca. Bo to chyba najgorsze dla malucha.

kładą się razem na łóżku, on coś tam gada do niej, śpiewa, a ta zaraz śpi, bez zadnego bujania, noszenia itp

Zgłoś nadużycie #56197 8 kwietnia 2013, 12:03

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

kładą się razem na łóżku, on coś tam gada do niej, śpiewa, a ta zaraz śpi, bez zadnego bujania, noszenia itp

o jej no to super.... u mnie nie było tak kolorowo. Przez pierwsze 3 dni było wycie i walka. Potem trochę lepiej. Ja teraz się zastanawiam tak to będzie tym razem bo Asia też ma tylko cyca w głowie a przynajmniej wieczorem po kąpieli... i nocki.. heh jak ja się znowu z tego karmienia wyplątam. W maju albo na początku czerwca Marcin bierze urlop no ii wtedy robimy odwyk :D

Zgłoś nadużycie #56198 8 kwietnia 2013, 12:05

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

o jej no to super.... u mnie nie było tak kolorowo. Przez pierwsze 3 dni było wycie i walka. Potem trochę lepiej. Ja teraz się zastanawiam tak to będzie tym razem bo Asia też ma tylko cyca w głowie a przynajmniej wieczorem po kąpieli... i nocki.. heh jak ja się znowu z tego karmienia wyplątam. W maju albo na początku czerwca Marcin bierze urlop no ii wtedy robimy odwyk :D

ale żeby nie było tak różowo, to w dzień jest mega marudna

Zgłoś nadużycie #56199 8 kwietnia 2013, 12:06

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Moja tez zje kilka łyżeczek a potem przytrzymuje mi łyżkę i buzia w ciup! jak znów próbuję to zabiera łyzke i macha jedzeniem na wszystkie strony z miną: no i kto tu rządzi?!
czasem mnie przeraża ;-)
Jak sie wkurze i pytam: bedziesz jadła?
to mi macha głową,ze nie i prycha...kurcze...cwane to małe az strach

skąd ja to znam :)

Zgłoś nadużycie #56200 8 kwietnia 2013, 12:07

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja to już dawno się zbierałam do zaprzestania cycania, od dawna już elliminowałam po jednym karmieniu na rzecz innego posiłku, długo były dwa- rano i wieczorem, potem chyba 4 dni tylko rano, a od dwóch dni wcale. ale skubana jak mnie widzi wieczorem po kapaniu to w histerie wpada, maz ja usypia, a ja w drugim pokoju siedze

mama mleczarnia :P
to dlatego, ze mamę kojarzy jako jedzenie, smoczek, przytulenie itp

Zgłoś nadużycie #56201 8 kwietnia 2013, 12:07

Gosiulkovic Fajna mama
a tak w ogóle to dziecko me zaczęło chodzić po domu ze smoczkiem :D . Ale po swojemu ;)

Zgłoś nadużycie #56202 8 kwietnia 2013, 12:09

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

a tak w ogóle to dziecko me zaczęło chodzić po domu ze smoczkiem :D . Ale po swojemu ;)

haha, jak szczenię :)

Zgłoś nadużycie #56203 8 kwietnia 2013, 12:20

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

haha...każdy sposób dobry :-) moja namiastke smoka zrobiła sobie chyba z butelki z piciem...ciagle trzyma w buzi...potrafi wypic litr wody dziennie...boję sie ,że pęknie
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56204 8 kwietnia 2013, 12:25

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

super :)

Zgłoś nadużycie #56205 8 kwietnia 2013, 12:25

mala24 Supermama
słońca już nie ma :(

Zgłoś nadużycie #56206 8 kwietnia 2013, 12:26

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

skas to znam :)

Zgłoś nadużycie #56207 8 kwietnia 2013, 12:27

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...każdy sposób dobry :-) moja namiastke smoka zrobiła sobie chyba z butelki z piciem...ciagle trzyma w buzi...potrafi wypic litr wody dziennie...boję sie ,że pęknie

a moja prawie wcale nie pije :(

Zgłoś nadużycie #56208 8 kwietnia 2013, 13:52

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a moja prawie wcale nie pije :(

jej to moja też jak Zuzia żłopie na potęgę. Załapała jak się pije z tego lovi 360 i po prostu kubkami wodę wali. :D i z tych butli po kubuś water pije. Bardzo dużo, zważywszy że przecież zupy je, soczyste pomarańcze, jabłka a do tego ze 3 kubki dziennie dopija.

Zgłoś nadużycie #56209 8 kwietnia 2013, 17:46

Konto usunięte
Witam Szanowne Mamusie :)
Mam do Was ogromną prośbę. Czy możecie uzupełnić ankietę do mojej pracy mgr na temat "Aktywność ruchowa kobiet po porodzie" ? Ankieta jest niestety obszerna ( ok. pół godziny zajmie) więc jeśli jesteście chętne to najlepiej wybierzcie taki moment na uzupełnianie kiedy Wasz dzieciaczek/dzieciaczki śpią :) Ankieta nie ma możliwości powrotu do niedokończonej strony ale jeśli Wam coś przeszkodzi to możecie zacząć od nowa w innej wolnej chwili a ja potem pominę te niedokończone. Z góry baaaardzo dziękuję za pomoc :)
http://www.ankietka.pl/ankieta/110696/aktywnosc-ruchowa-kobiet-po-porodzie.html

Zgłoś nadużycie #56210 8 kwietnia 2013, 20:36

aneta74 Fajna mama
Oj kochane gdzie Wy sie podziewacie ?!! trzeba to fb zlikwidowac normalnie ;)
Ja dziś byłam na kontroli u gina, na wejściu zapytał: co spiralka wypadła :) )żartowniś :) ale jest, świeci się więc spoko teraz kazał przyść za 8-9 mcy :)
a jutro do UP z rana pewnie swoje odstoję jak nic i jeszcze musze pochodzic przy tym dofinansowaniem to pewnie w południe zjade dopiero :(