Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56131 6 kwietnia 2013, 13:14

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

niby w pszyszły weekend ma być 16 stopni :D oby :)

super by było :)
u mnie dziś 6 stopni słońce :) wieje trochę ale nie jest żle mala wstanie jak zje to idziemy na spacer bo juz długo nie byłam z nią bo sie bałam po tej gorączce wychodzić

Zgłoś nadużycie #56132 7 kwietnia 2013, 9:57

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

niby w pszyszły weekend ma być 16 stopni :D oby :)

super by bylo :) wczoraj bylo w miare cieplo troszke wiaterek wial ale i tak wyszlismy na dworek :) ponad godzine bylismy, Kubus wczoraj poznal kury :) , dzisiaj zabiore go do krowek. a jutro bedziemy mieli male kurczaczki :) juz widze jego reakcje :) pewnie bedzie piszczal z radosci :)

Zgłoś nadużycie #56133 7 kwietnia 2013, 10:01

gwonka Fajna mama
Kubus znowu czesto sie budzi w nocy, ah jak ja bym chciala sie w koncu wyspac.

Zgłoś nadużycie #56134 7 kwietnia 2013, 10:03

gwonka Fajna mama
widac ze weekend, nikogo nie ma :) ja mam wolna chwile, maly spi, mezus w garazu, a ja sie relaksuje.

Zgłoś nadużycie #56135 7 kwietnia 2013, 20:44

Konto usunięte
ja jestem dopeiro na chwilke. Kurcze schize mam z tym okresem, powinnam meic 30-1 a tu nic... ide jutro po test. Chyba sobei w łeb palne jakbym była w ciązy.

Zgłoś nadużycie #56136 8 kwietnia 2013, 8:13

kasia17 Fajna mama
Hejka . Ja tez na chwilke bo do lekarza jedziemy z wiktorkiem, jeszcze nie przeszedl mu kaszel .
Dawno tu nie zagladalam jakies 15 stron do poczytania mam ;)
OLA nie zartuj ze jestes w ciazy ;)

Zgłoś nadużycie #56137 8 kwietnia 2013, 8:29

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja jestem dopeiro na chwilke. Kurcze schize mam z tym okresem, powinnam meic 30-1 a tu nic... ide jutro po test. Chyba sobei w łeb palne jakbym była w ciązy.

Olka, jak sytuacja ??

Zgłoś nadużycie #56138 8 kwietnia 2013, 8:30

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Hejka . Ja tez na chwilke bo do lekarza jedziemy z wiktorkiem, jeszcze nie przeszedl mu kaszel .

ja tez dziś do lekarza, mały dostał jakąś ysyspkę na brzuszku iw cale mu to nie znika, idziemy do alergologa, by to obejrzał, mam nadzieję, ze to tylko potówki :(

Zgłoś nadużycie #56139 8 kwietnia 2013, 8:35

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

nie będzie tak źle chyba :)

Zgłoś nadużycie #56140 8 kwietnia 2013, 8:36

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

ja tez dziś do lekarza, mały dostał jakąś ysyspkę na brzuszku iw cale mu to nie znika, idziemy do alergologa, by to obejrzał, mam nadzieję, ze to tylko potówki :(

oby to nic takiego nie było

Zgłoś nadużycie #56141 8 kwietnia 2013, 8:37

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

ach te choróbska, zdrówka

Zgłoś nadużycie #56142 8 kwietnia 2013, 8:55

elka40 Fajna mama
cześć dziewczyny :-) ale malo piszecie
Ola...i jak test? wiesz...z drugiej strony to tak za ciosem...łatwiej niż po latach ;-)
U nas...Zuzia lekki katarek i wczoraj od czasu do czasu trochę kaszelku, ale moze się nei rowinie bardziej. Do noska daję jej ten nasivin..faktycznie chyba pomaga, bo jej nie leci. W sobote byliśmy u ciotki męża na "babcinym", bo wnuczka im się urodziła...Zuzka spoko..tyle ludzi a ona spokojna, tylko patrzyła.Wczoraj bylismy u moich rodziców na obiedzie.Zuzia poszła spać na wersalce, obstawiłam ja z boku krzesłami a ta skubana obudzila sie po cichu i zlazła z łóżka dziurą..oczywiście nogi na łóżku, ręce już na podłodze...nie wiedziala co zrobić i zaczęła ryczeć...zostawiliśmy ja na noc i babcia z nia spała bo nie ma co jej wierzyć jednak...wciśnie sie wszędzie.Trochę stracha nam napędziła. Jakimś cudem zginął tez guzik od jej sweterka..wczoraj przeszukaliśmy cały dom...nie ma...moze wyjdzie z kupą ;-) Ostatnio ciągle zębiskami szarpie guziki, moze któregoś wyszarpała...chociaz ja raczej myślę,ze wpraniu...mąż panikuje.
Aha..no i nie wytrzymałam...znalazłam telefon i zadzwoniłam do ludzi u których ostatnio pracowała Zuzki opiekunka...dla swojego spokoju.
No i musze przyznać,ze facet podtrzymał mnie na duchu...powiedział,że babka uczciwa, skłonna raczej do rozpieszczania dzieci, tylko kazał mi zwracać uwagę na takie drobiazgi,jak dokładne mycie dupci albo pilnowanie czy dziecku nei za zimno albo goraco...czasem zdarzaly jej sie potkniecia. Ale ogólnie poleca. Wiec już jestem spokojniejsza. Głupio mi trochę,ze tak za plecami zadzwoniłam,ale w końcu chodzi o moje dziecko.
Aha..i dowiedziałam,że sie od wrzesnia otwierają u nas oddzial żlobkowy w jednym z przedszloki...zapisze Zuzkę w razie czego, najwyzej zrezygnujemy, jak tu w domu wszystko bedzie ok.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56143 8 kwietnia 2013, 9:17

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-) ale malo piszecie
Ola...i jak test? wiesz...z drugiej strony to tak za ciosem...łatwiej niż po latach ;-)
U nas...Zuzia lekki katarek i wczoraj od czasu do czasu trochę kaszelku, ale moze się nei rowinie bardziej. Do noska daję jej ten nasivin..faktycznie chyba pomaga, bo jej nie leci. W sobote byliśmy u ciotki męża na "babcinym", bo wnuczka im się urodziła...Zuzka spoko..tyle ludzi a ona spokojna, tylko patrzyła.Wczoraj bylismy u moich rodziców na obiedzie.Zuzia poszła spać na wersalce, obstawiłam ja z boku krzesłami a ta skubana obudzila sie po cichu i zlazła z łóżka dziurą..oczywiście nogi na łóżku, ręce już na podłodze...nie wiedziala co zrobić i zaczęła ryczeć...zostawiliśmy ja na noc i babcia z nia spała bo nie ma co jej wierzyć jednak...wciśnie sie wszędzie.Trochę stracha nam napędziła. Jakimś cudem zginął tez guzik od jej sweterka..wczoraj przeszukaliśmy cały dom...nie ma...moze wyjdzie z kupą ;-) Ostatnio ciągle zębiskami szarpie guziki, moze któregoś wyszarpała...chociaz ja raczej myślę,ze wpraniu...mąż panikuje.
Aha..no i nie wytrzymałam...znalazłam telefon i zadzwoniłam do ludzi u których ostatnio pracowała Zuzki opiekunka...dla swojego spokoju.
No i musze przyznać,ze facet podtrzymał mnie na duchu...powiedział,że babka uczciwa, skłonna raczej do rozpieszczania dzieci, tylko kazał mi zwracać uwagę na takie drobiazgi,jak dokładne mycie dupci albo pilnowanie czy dziecku nei za zimno albo goraco...czasem zdarzaly jej sie potkniecia. Ale ogólnie poleca. Wiec już jestem spokojniejsza. Głupio mi trochę,ze tak za plecami zadzwoniłam,ale w końcu chodzi o moje dziecko.
Aha..i dowiedziałam,że sie od wrzesnia otwierają u nas oddzial żlobkowy w jednym z przedszloki...zapisze Zuzkę w razie czego, najwyzej zrezygnujemy, jak tu w domu wszystko bedzie ok.

dla własnego spokoju lepiej było sprawdzić i wiesz że jest w porządku :) a guzik podejrzewam że prędzej w praniu odpadł :) a jak nie to kiedyś wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #56144 8 kwietnia 2013, 9:54

mala24 Supermama
gdzie wszystkie wywiało ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #56145 8 kwietnia 2013, 10:21

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ale jak ze spirala zaszłaś to normalnie Jacek ma jekieś mega pleminiki ;) może z nerwów Ci się rozlegulowało ?
ja ostatnio też cykora miałam cholera bo to cholera nie 100% metody :(

Zgłoś nadużycie #56146 8 kwietnia 2013, 10:22

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

zdrówka dla Wiktorka

Zgłoś nadużycie #56147 8 kwietnia 2013, 10:23

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

oby nic powaznego

Zgłoś nadużycie #56148 8 kwietnia 2013, 10:25

gwonka Fajna mama
witajcie dziewczyny, jestem. u nas wszystko wporzadku, wczoraj bylismy znowu u moich rodzicow :) godzine maly byl na dworzu, pieknie wczoraj bylo. a dzisiaj pada u nas snieg :( ja juz nie chce sniegu, chce sloneczko. ta pogoda mnie dobija, jeszcze troche i w nerwice wpadne. ja chce na dwor.

Zgłoś nadużycie #56149 8 kwietnia 2013, 10:26

gwonka Fajna mama
zdrowka dla wszystkich choruszkow.

Zgłoś nadużycie #56150 8 kwietnia 2013, 10:29

gwonka Fajna mama
mala ty masz ten fotelik caretero sport classic czy turbo? bo juz nie pamietam. powiedz mi tak szczerze czy Alankowi jest w nim wygodnie? a ja zasnie to dosyc mozna go prxzechylic? chodzi mi o to zeby byl dosyc mocno odchylany, bo Kubus czesto nam spi w aucie