Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56111 5 kwietnia 2013, 17:54

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

wyczytalam ze agrest mozna podawac od 8 9 miesiaca. a pigwe to kurcze sama nie wiem, bo grzies jest ze w sloiczkach jest po 8 miesiacu, a gdzie inndziej znowu wyczytalam ze dopiero po drugim roku. a co do pigwy to ma w sobie bardzo duzo witaminy c, zelaza, miedzi. a co njwazniejsze wzmaga ponoc apetyt. ah chyba jednak sie skusze i dam malemu odrobinke do herbatki. jesli nic mu nie bedzie to bede dawala

przecież jak troszkę dostanie to mu nie zaszkodzi.Ja w którejś dzieciowej gazecie wyczytałam że dobrze dawać dzieciom pokrzywę bo tez duzo zelaza ma ale juz nie napisali od kiedy a na necie czytam że dla takich maluchów jak nasze to nie wolno

Zgłoś nadużycie #56112 5 kwietnia 2013, 17:57

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

to chyba przez ta cholerna pogode. ja chce wwwwiiiiiiooooooooosssssssssssnnnnnnneeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

ja też!!!

Zgłoś nadużycie #56113 5 kwietnia 2013, 19:19

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

u mnie i tak w leb wszystko idzie jak obiadów nie je a gdzie nie czytam to dwu-daniowy ma zjeść: ?? mój małpiszon mały nawet zupy nie zje ledwie parę łyżeczek i jeszcze na wabia z bułki

no moja najczęściej je obiad w formie zupy, ale prawie zawsze jest w niej mięso.Nie robię dwoch dań narazie.
A jakoś tydzień temu zrobiłam jej  potrwakę: marchewkę starłam poddusiłam na maselku, dodałam pół ząbeczka czosnku, podlałam wodą, pokroiłam w drobną kostęczke dwa ziemniaczki, za chwile dodałam cukinię pokrojoną w kosteczkę i dalej dusiłam, na koniec dodałam pół puszki pomidorów ( ale trzeba uważać by nie było skórki, więc następnym razem dam chyba sam ten przecier w ktorym sa pomidory), dwie male paróweczki pokorojone w kostkę i świeżą natke pietruszk, koperek, tymianek i troche soli, aha na samiutki koniec łyżeczkę kremówki, żeby złagodzić smak. Jak ona to jadła dziewczyny!!Megaśnie jej smakowało, mnie z resztą również :) Jedyne do czego mam zastrzeżenia to ziemniaki, które pomimo drobniutkiej kostki bardzo długo musialy się gotować, dlatego chyba lepiej jest je zetrzeć na tarce, jak marchewkę.
Wieczorem oczywiście osrała się po pas! :D

Zgłoś nadużycie #56114 5 kwietnia 2013, 19:19

Like Supermama

oll85 napisał(a)

na bank duuużo mlecznej kanapki :D
Ja nei lubie ale kinder maxi king polecam mmmmmmmmmmmmmmm

a ja lubię kinder pingui kokosowe :)

Zgłoś nadużycie #56115 5 kwietnia 2013, 19:21

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Kuzwa mój syn, nei gryzie... dzis mu ugotuje parowke jajko inei wiem co jecsez, ma jesc normalnie, bo nei chce go tylko tym mlekiem poic. a on mleko,kasza, słoje i jogurty i obiady. a nic normalneg- chyba ze ja jem to tak

nie no Emila normalnie odgryza kanapkę, je dosyc duże kawałki parówki bez problemu, zupki to warzywka w kosteczkę drobna kroję, nie muszę już nawet widelcem dusić, dziś nawet jej dałam bananka odgryzać i ładnie sobie radziła :)

Zgłoś nadużycie #56116 5 kwietnia 2013, 19:26

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

a jakby dla mnie dietę ulozyła dane bym jakoś meilowo jej przesłała . podpytaj sie i o cene oczywiście też :)

hehe zapytam, może coś ma :)
ale dziś jadłyśmy śniadanie i ona, po raz już drugi w tym tygodniu, że się odchudza, przyniosła brokuł i jajka, ale pech chciał, że kolega przyniósł rybę opiekaną w takiej pysznej zalewie z papryką i cebulą, no i kazal się częstować, no i oczywiście po raz kolejny dietę szlak trafił :) hehe no i śmiała się, że ona dietetyczka a uwielbia jeść i jakby ktos do niej po dietę przyszedł to by go namawiała, że ma to pierdzielić bo diety są do dupy :)
nie wspomnę, że nosi rozmiar 36, tyle że przytyła 5 kilogramów odkąd u nas pracuje :D

Zgłoś nadużycie #56117 5 kwietnia 2013, 19:50

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Kompletnie nie patrze już co od jakiego miesiaca jest.

ja też, wszystko daję, tak jak uważam.

Zgłoś nadużycie #56118 5 kwietnia 2013, 20:20

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no moja najczęściej je obiad w formie zupy, ale prawie zawsze jest w niej mięso.Nie robię dwoch dań narazie.
A jakoś tydzień temu zrobiłam jej  potrwakę: marchewkę starłam poddusiłam na maselku, dodałam pół ząbeczka czosnku, podlałam wodą, pokroiłam w drobną kostęczke dwa ziemniaczki, za chwile dodałam cukinię pokrojoną w kosteczkę i dalej dusiłam, na koniec dodałam pół puszki pomidorów ( ale trzeba uważać by nie było skórki, więc następnym razem dam chyba sam ten przecier w ktorym sa pomidory), dwie male paróweczki pokorojone w kostkę i świeżą natke pietruszk, koperek, tymianek i troche soli, aha na samiutki koniec łyżeczkę kremówki, żeby złagodzić smak. Jak ona to jadła dziewczyny!!Megaśnie jej smakowało, mnie z resztą również :) Jedyne do czego mam zastrzeżenia to ziemniaki, które pomimo drobniutkiej kostki bardzo długo musialy się gotować, dlatego chyba lepiej jest je zetrzeć na tarce, jak marchewkę.
Wieczorem oczywiście osrała się po pas! :D

spróbuje tez jej upichcić a niech tez się osra. a co :) )byle tylko zjadła :) )

Zgłoś nadużycie #56119 5 kwietnia 2013, 20:27

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

hehe zapytam, może coś ma :)
ale dziś jadłyśmy śniadanie i ona, po raz już drugi w tym tygodniu, że się odchudza, przyniosła brokuł i jajka, ale pech chciał, że kolega przyniósł rybę opiekaną w takiej pysznej zalewie z papryką i cebulą, no i kazal się częstować, no i oczywiście po raz kolejny dietę szlak trafił :) hehe no i śmiała się, że ona dietetyczka a uwielbia jeść i jakby ktos do niej po dietę przyszedł to by go namawiała, że ma to pierdzielić bo diety są do dupy :)
nie wspomnę, że nosi rozmiar 36, tyle że przytyła 5 kilogramów odkąd u nas pracuje :D

36 rozmiar i się odchudza . matko to ja to masakra 46 kużwa jeszcze mi zostało 14 na plusie po ciąży .skaczę na tej posranej skakance i taki twester sobie kupiłam top kręcę d..ą jak oglądam telewizję .Ulla wiem że nie kręcę tam gdzie trzeba ale trudno ;) tylko nie mam tak silnej woli jak Maryna z tym jedzeniem cholera . staram się tylko jeśc co 3 godziny małe porcje ale coś słodkiego to zawsze muśze zejżreć. ech....

Zgłoś nadużycie #56120 5 kwietnia 2013, 20:31

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

ja też, wszystko daję, tak jak uważam.

kurczę to ja taki cykor ?? ?
tylko że ja musze oddzielnie bo moi to tylko mięcho i mięcho by jedli żadnej zupy chyba ze z mięsem i wszystko doprawione. a małej i sobie to mogę takie delikatniejsze rzeczy gotować. choć dziś jadła gołąbka- podsmażany potem duszony w sosie pomidorowo-śmietanowym bo to te niezawijane

Zgłoś nadużycie #56121 5 kwietnia 2013, 20:32

aneta74 Fajna mama
Ciekawe jak nasza Maryna ? Czy już w drodze....

Zgłoś nadużycie #56122 5 kwietnia 2013, 20:39

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

36 rozmiar i się odchudza . matko to ja to masakra 46 kużwa jeszcze mi zostało 14 na plusie po ciąży .skaczę na tej posranej skakance i taki twester sobie kupiłam top kręcę d..ą jak oglądam telewizję .Ulla wiem że nie kręcę tam gdzie trzeba ale trudno ;) tylko nie mam tak silnej woli jak Maryna z tym jedzeniem cholera . staram się tylko jeśc co 3 godziny małe porcje ale coś słodkiego to zawsze muśze zejżreć. ech....

nie martw sie u mnie jest tak jak u Ciebie, wręcz identycznie! wiem, ze idzie wiosna i lato już gadam mężowi ze jak nie schudnę to nie będę na dwor wychodziła latem, bo mi wstyd. Nie umiem się jakoś zawziąć, masakra nigdy aż tak słabej woli nie miałam, nigdy!!

Zgłoś nadużycie #56123 5 kwietnia 2013, 20:41

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

kurczę to ja taki cykor ?? ?
tylko że ja musze oddzielnie bo moi to tylko mięcho i mięcho by jedli żadnej zupy chyba ze z mięsem i wszystko doprawione. a małej i sobie to mogę takie delikatniejsze rzeczy gotować. choć dziś jadła gołąbka- podsmażany potem duszony w sosie pomidorowo-śmietanowym bo to te niezawijane

no ja mojej też z reguły osobno gotuję, czasem je to samo np ostatnio krupnik, przed doprawieniem odlewam dla Emilki i rosołek to zawsze ten co my tyle mniej doprawiony

Zgłoś nadużycie #56124 6 kwietnia 2013, 9:31

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

już piątki?

ja juz też jade na piątkach, najpierw na noc a teraz w dzień także

Zgłoś nadużycie #56125 6 kwietnia 2013, 9:35

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

to chyba przez ta cholerna pogode. ja chce wwwwiiiiiiooooooooosssssssssssnnnnnnneeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

niby w pszyszły weekend ma być 16 stopni :D oby :)

Zgłoś nadużycie #56126 6 kwietnia 2013, 10:35

Like Supermama
i co? nie ma nawet co poczytać ...

Zgłoś nadużycie #56127 6 kwietnia 2013, 12:57

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

nie martw sie u mnie jest tak jak u Ciebie, wręcz identycznie! wiem, ze idzie wiosna i lato już gadam mężowi ze jak nie schudnę to nie będę na dwor wychodziła latem, bo mi wstyd. Nie umiem się jakoś zawziąć, masakra nigdy aż tak słabej woli nie miałam, nigdy!!

ja zawsze za silnej nie miałam :(

Zgłoś nadużycie #56128 6 kwietnia 2013, 12:58

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja juz też jade na piątkach, najpierw na noc a teraz w dzień także

kurcze to może ja też kupie już 5?tym bardziej że kupa nieraz na plecach ląduje :)

Zgłoś nadużycie #56129 6 kwietnia 2013, 12:59

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

i co? nie ma nawet co poczytać ...

pewnie wszystkie na fb :( (

Zgłoś nadużycie #56130 6 kwietnia 2013, 13:03

aneta74 Fajna mama
u mnie była facet od wyceny mieszkań mierzył wszystko , fotki strzelał i co - wyszło że znów więcej poczekamy bo nie zgadzają się jego mapki z tym co dostał od geodety i teraz będą prostowac ten burdel. no syf nie milosierny k..aa. jeszzce nie wiem czy z samowolki sąsiadów nie zrobili bud. mieszkalnego i zwiększy to automatycznie ich procent udziału w działce i my gówno wielkie będziemy mogli kupić . k..cy dostaję normalnie:////////////