Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56071 5 kwietnia 2013, 11:47

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

a dzis jeszcze też ta promocja w biedrze jest ?? ?
ja wczoraj mojemu napisałam na kartce jak byk : pampersy dada 4 2 opakowania. przyjeżdza i mówi ze nie bylo zadnych pampersów chyba wykupili tylko jakies dady były?:// no brak słow ubic tylko

ja wczoraj kupiłam 4 paczki 5

Zgłoś nadużycie #56072 5 kwietnia 2013, 11:48

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

odmówiły ?? ?? ?? ?? !!!! jak to!? bez sensu! ja bym nigdy nie odmówiła i nie znam nikogo kto by odmówił. Dziecku się nie odmawia!

dziecku się nie odmawia, ale rodzicom już tak...
niektórzy właśnie takie podejście mają

Zgłoś nadużycie #56073 5 kwietnia 2013, 11:49

aniam Supermama

seshella napisał(a)

hehe dobre :) tak ta promocja jest do polowy kwietnia, u mnie to nawet wczoraj nie było żadnego plakatu, za 2 za 50 i babki co sie krecily po sklepie też nie wiedzilay, ale w kasie nabiła i wyszło 50 zł

bo to bardzo drobnym druczkiem na maleńkiej karteczki jest napisane, ze za 2 paczki zapłacisz 50zł, sama bym tego tez nie wyczaiła, jakby któraś tutaj nie napisała o tej promocji

Zgłoś nadużycie #56074 5 kwietnia 2013, 11:50

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

ah te ich powody byly smieszne. dla mnie zeden powod nie jest dobry. miom zdaniem dziecku sie nie odmawia. ja nie odmowilam nigdy, mam juz dwoch chrzesniakow. a mi odmowiono. do dzisiaj nie moge sie z tym pogodzic i do dzisiaj mam do nich zal. pierwszy kandydat na chrzestnego powiedzial ze nie czas teraz na takie uroczystosci bo wlasnie mu sie syn tez urodzil, a zona trafila do szpitala z krwotokiem. zal mi jej bylo, ale po czasie okazalo sie ze szykuja chrzciny swojego dziecka w dzien chrzcin Kubusia. a mowilismy mu ze data chrzcin jest do ustalenia, bo nie bylo konkretnego termniu, bylismy w stanie poczekac nawet miesiac dwa. no ale nie zgodzil sie. drugi chrzestnym mial byc kuzyn meza, niepelnoletni. jego matka odmowila bo stwierdzila ze on nie ma pracy, pieniedzy i nie moze byc chrzestnym, ze ona nie bedzie mu dawala pieniedzy na chrzciny. smieszny powod. stwierdzilismy laski bez. wzielismy innego kuzyna meza, tez nieletni, bez pracy a sie zgodzil. przeciez wiadomo ze tu nie chodzi o pieniadze, a o chrzest. jakby chodzilo nam o kase to bysmy wzieli jakiegos nadzianego kumpla meza i by bylo po sprawie. ale nie o kase w tym wszystkim przeciez chodzi. szkoda slow

wiesz, zazwyczaj ludzie nakierowani sa tak, ze skoro chrzciny to trzeba kasę wylożyć... :( niestety

Zgłoś nadużycie #56075 5 kwietnia 2013, 11:50

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a ja tak jakos nie za bardzo :( chyba okres mi sie zbliza.

mnie się kończy

Zgłoś nadużycie #56076 5 kwietnia 2013, 11:56

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

ja wczoraj kupiłam 4 paczki 5

już piątki?

Zgłoś nadużycie #56077 5 kwietnia 2013, 11:57

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

bo to bardzo drobnym druczkiem na maleńkiej karteczki jest napisane, ze za 2 paczki zapłacisz 50zł, sama bym tego tez nie wyczaiła, jakby któraś tutaj nie napisała o tej promocji

ja napisałam, ale tylko dlatego ze miałam katalog w domu

Zgłoś nadużycie #56078 5 kwietnia 2013, 13:00

Like Supermama

aniam napisał(a)

niezły pochłaniacz jedzenia :)
zapomniałam, ze o 15:30 jak przychodzę dostaje ode mnie ch;lebek z masełkiem :)

no mam koleżankę w rpacy która studiowała dietwetykę i jakoś dwa dni temu poprosiłam ją żeby mi opracowała schemat żywienia dla Emili,ile czego powinna jeść, jak znajdzie czas to zrobi :)

Zgłoś nadużycie #56079 5 kwietnia 2013, 13:09

elka40 Fajna mama
cześć dziewczyny :-) dzieciaczki super
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #56080 5 kwietnia 2013, 13:13

elka40 Fajna mama
kurcze..nie ma czasu pisac, bo mam mase roboty i najblizszy tydzień bedzie do d...
Zuzia z nowa opiekunką raczej dobrze..przyzwyczaila się już...ja jeszcze nie wydaję opinii...zaczekam dłużej. Wiadomo...na poczatku mogą być jakieś problemy, bo kobitka jeszcze wszystkiego nie załapała.

Zgłoś nadużycie #56081 5 kwietnia 2013, 13:18

elka40 Fajna mama
co do chrzcin..ja kiedyś odmówiłam...z dwóch powoodów...po pierwsze wolałam nie bo to u znajomych, ale takich z którymi wolałam się nie "wiązać"...po drugie akurat miałam tego samego dnia inne chrzciny jako chrzestna też, wiec w sumie dobrze się zlozyło.
Co sie odwlecze to nie uciecze, wiec u tych znajomych przy następnym dziecku poprosili męża i już nie pasowało odmówić :D
Ale niestety nie uważam,żeby to był najszczęśliwszy pomysł, bo kontakt mamy teraz sporadyczny i dziecko chrzestnego prawie nie widuje.

Zgłoś nadużycie #56082 5 kwietnia 2013, 14:08

Konto usunięte

Like napisał(a)

no dziś moja zdolna teściowa źle zawiesiła huśtawkę na haku - nie wiem jak?!! i Emilka uderzyła główką w podłogę, framuge - nie wiem sama w co, bo juz wolałam przemilczeć, bo jedno kółko wypadło z haka!! i najlepsze że mi przez telefon mówi, że Emilka sobie nabiła siniaka ...sama sobie nabiła ?! raczej żadnej winy dziecka w tym nie widzę!! mówię Wam jakie nerwy mieliśmy z mężem, jutro po pracy ją od razu porywamy do domu!!

mój stary tak sie bawił wczoraj z małym,ze palce wsyztkie sobei szufladą przytrzasnał, chciałam go zapier...lic. siedzi durny obok i nic

Zgłoś nadużycie #56083 5 kwietnia 2013, 14:08

Konto usunięte

Like napisał(a)

hhe Olka udaje głupią, toz dobrze wiemy, kto przebił wszystkich i trafił na numero uno w kolejce do kotła ! :D

kto?!

Zgłoś nadużycie #56084 5 kwietnia 2013, 14:09

Konto usunięte

Like napisał(a)

a Ty w nocy jeszcze dajesz?

daje kuwa! a co rbic/ jak wyje! umre! on bedzie tak zarł pewnie do 18stki!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #56085 5 kwietnia 2013, 14:09

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja tez sprobuje :) kurcze chyba dwa jeszcze dokupienocniki i meza tez zachece :) bedzie rodzinne ssranie, hehehh :)

:) ) ha hahahaa dobre :)

Zgłoś nadużycie #56086 5 kwietnia 2013, 14:12

Konto usunięte

Like napisał(a)

u mnie jest tak:
pierwsze śniadanie(6- 8) : mleko 100-150ml
drugie śniadanie(ok 9-10): i tu róznie chlebek z masełkiem i jajecznica, albo jakiś jogurcik i mala kromeczka z serkiem, szyneczka itp lub jakieś owoce albo twarożek ze słoiczka i do tego kromeczka - ale nie zawsze
obiad (ok 13-14): w 90% z mięsem
podwieczorek(15-16): owoc, albo jakieś chrupki, jogurcik - zależy co jadła na drugie śniadanie
kolacja (18-19): paróweczka i kawałek chlebka, chlebek z serkiem białym lub żółtym, róznie zależy co mam
kolacja II (21-22): kaszka do picia średnio 150ml, ale zdarza się że weźmie dwa łyczki i nie chce
no i wsio, czasem w ciągu dnia je boszkopta,ale rzadko już (odkąd mi się dusiła, a ja zauważyłam w ostatniej chwili) i czasem jak siądą w trójce: Emila, Fibi i mąż to zeżrą cała paczkę pałeczek kukurydzianych :)
aha ze dwa razy w tygodniu je mleczna kanapkę, na podwieczorek :) bardzo lubi!

aaa no to już wiem! ty do kotła!

Zgłoś nadużycie #56087 5 kwietnia 2013, 14:15

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no mam koleżankę w rpacy która studiowała dietwetykę i jakoś dwa dni temu poprosiłam ją żeby mi opracowała schemat żywienia dla Emili,ile czego powinna jeść, jak znajdzie czas to zrobi :)

u mnie i tak w leb wszystko idzie jak obiadów nie je a gdzie nie czytam to dwu-daniowy ma zjeść: ?? mój małpiszon mały nawet zupy nie zje ledwie parę łyżeczek i jeszcze na wabia z bułki

Zgłoś nadużycie #56088 5 kwietnia 2013, 14:16

aneta74 Fajna mama
kiedys nagram jak ja karmię to zobaczycie jaki to kombinator

Zgłoś nadużycie #56089 5 kwietnia 2013, 14:17

Konto usunięte

Like napisał(a)

na bank duuużo mlecznej kanapki :D
Ja nei lubie ale kinder maxi king polecam mmmmmmmmmmmmmmm

Zgłoś nadużycie #56090 5 kwietnia 2013, 14:18

Konto usunięte
Kuzwa mój syn, nei gryzie... dzis mu ugotuje parowke jajko inei wiem co jecsez, ma jesc normalnie, bo nei chce go tylko tym mlekiem poic. a on mleko,kasza, słoje i jogurty i obiady. a nic normalneg- chyba ze ja jem to tak