Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56051 5 kwietnia 2013, 11:08

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

u mnie z chrzestnymi dla Julii nie było problemu, ale z drugim dzieckiem trzeba by juz pokombinować, szczegolnie ze strony meza

u mnie np. jest dwóch męza braci ale co z tego nie wezmę ich na chrzestnych żeby tylko ochrzcic bo na nich wcale liczyc nie można i nie chodzi mi tu o prezenty tylko ogólnie.

Zgłoś nadużycie #56052 5 kwietnia 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

to nieważne, ważne by widział jak siadasz...
mój na razie posiaduje troszkę, ale bez rewekacji

no to bede musiala sprobowac. kurcze bardzo bym chciala zeby polubil nocnik, moze wtedy bysmy wygrali z tymi bakteriami

Zgłoś nadużycie #56053 5 kwietnia 2013, 11:10

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

a jaki podali powód odmowy?

a dzis jeszcze też ta promocja w biedrze jest ?? ?
ja wczoraj mojemu napisałam na kartce jak byk : pampersy dada 4 2 opakowania. przyjeżdza i mówi ze nie bylo zadnych pampersów chyba wykupili tylko jakies dady były?:// no brak słow ubic tylko

Zgłoś nadużycie #56054 5 kwietnia 2013, 11:10

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

no przegial pale ten twoj tesc, jak mozna tak malemu dziecku dac chrzan, pacan. ale bym go zje....ala

no przegiął! Wiesz co Iwona je chrzan ale tak ociupinkę jej daję do szynki na kanapkę np. czy do kiełbaski, no ale nie łyżeczką i to jeszcze taki mega ostry.

Zgłoś nadużycie #56055 5 kwietnia 2013, 11:10

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

no przegial pale ten twoj tesc, jak mozna tak malemu dziecku dac chrzan, pacan. ale bym go zje....ala

no przegiął! Wiesz co Iwona je chrzan ale tak ociupinkę jej daję do szynki na kanapkę np. czy do kiełbaski, no ale nie łyżeczką i to jeszcze taki mega ostry.

Zgłoś nadużycie #56056 5 kwietnia 2013, 11:11

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co razem jak razem ale ponoć polecają sadzać na jeden misia a na drugi malucha. Ja tak miałam przy Iwonie- kupić nocnik dla lalki i sadzać na nim lalę i na normalnym Iwonkę... ale obyło się bez bo Iwona szybko skumała o co biega.

fajny pomysł z tym misiem , spróbuję z moją łobuziarą. dzieki :)

Zgłoś nadużycie #56057 5 kwietnia 2013, 11:12

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubus tez lubi mleczna kanapke :) ale troszke zje i ma dosyc, slodka bardzo jest

wiecie co... ja jeszcze nigdy nie jadłam mlecznej kanapki !! :D
muszę spróbować!

Zgłoś nadużycie #56058 5 kwietnia 2013, 11:14

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas z chrzestnymi byl duzy problem. na moja siorke i brata nie moglam liczyc bo oni po cywilnym, ale chrzestna szybko znalezlismy, meza kuzynka od razu sie zgodzila, za to z chrzestnym mielismy problem, dwie osoby mam odmowily :( no ale wkoncu znalezlismy odpowiednia osobe, meza kuzyn.

odmówiły ?? ?? ?? ?? !!!! jak to!? bez sensu! ja bym nigdy nie odmówiła i nie znam nikogo kto by odmówił. Dziecku się nie odmawia!

Zgłoś nadużycie #56059 5 kwietnia 2013, 11:19

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja wczoraj mojemu napisałam na kartce jak byk : pampersy dada 4 2 opakowania. przyjeżdza i mówi ze nie bylo zadnych pampersów chyba wykupili tylko jakies dady były?:// no brak słow ubic tylko

hehe dobre :) tak ta promocja jest do polowy kwietnia, u mnie to nawet wczoraj nie było żadnego plakatu, za 2 za 50 i babki co sie krecily po sklepie też nie wiedzilay, ale w kasie nabiła i wyszło 50 zł

Zgłoś nadużycie #56060 5 kwietnia 2013, 11:20

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

tylko nie wiem czy to nie bedzie dzilam jak dzieciaczki bedą mialy z 1,5 roczku, ale sprobowac zawsze mozna :)

Zgłoś nadużycie #56061 5 kwietnia 2013, 11:20

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiecie co... ja jeszcze nigdy nie jadłam mlecznej kanapki !! :D
muszę spróbować!

ja też nie pamiętam żebym jadła

Zgłoś nadużycie #56062 5 kwietnia 2013, 11:20

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

a jaki podali powód odmowy?

ah te ich powody byly smieszne. dla mnie zeden powod nie jest dobry. miom zdaniem dziecku sie nie odmawia. ja nie odmowilam nigdy, mam juz dwoch chrzesniakow. a mi odmowiono. do dzisiaj nie moge sie z tym pogodzic i do dzisiaj mam do nich zal. pierwszy kandydat na chrzestnego powiedzial ze nie czas teraz na takie uroczystosci bo wlasnie mu sie syn tez urodzil, a zona trafila do szpitala z krwotokiem. zal mi jej bylo, ale po czasie okazalo sie ze szykuja chrzciny swojego dziecka w dzien chrzcin Kubusia. a mowilismy mu ze data chrzcin jest do ustalenia, bo nie bylo konkretnego termniu, bylismy w stanie poczekac nawet miesiac dwa. no ale nie zgodzil sie. drugi chrzestnym mial byc kuzyn meza, niepelnoletni. jego matka odmowila bo stwierdzila ze on nie ma pracy, pieniedzy i nie moze byc chrzestnym, ze ona nie bedzie mu dawala pieniedzy na chrzciny. smieszny powod. stwierdzilismy laski bez. wzielismy innego kuzyna meza, tez nieletni, bez pracy a sie zgodzil. przeciez wiadomo ze tu nie chodzi o pieniadze, a o chrzest. jakby chodzilo nam o kase to bysmy wzieli jakiegos nadzianego kumpla meza i by bylo po sprawie. ale nie o kase w tym wszystkim przeciez chodzi. szkoda slow

Zgłoś nadużycie #56063 5 kwietnia 2013, 11:20

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

odmówiły ?? ?? ?? ?? !!!! jak to!? bez sensu! ja bym nigdy nie odmówiła i nie znam nikogo kto by odmówił. Dziecku się nie odmawia!

właśnie też się zdziwiłam z tej odmowy

Zgłoś nadużycie #56064 5 kwietnia 2013, 11:22

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

mój też śpi :) a ja mam jakoś zadziwiająco dobry humor :)

a ja tak jakos nie za bardzo :( chyba okres mi sie zbliza.

Zgłoś nadużycie #56065 5 kwietnia 2013, 11:24

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mi sie wydaje ze jeszcze jest ta promocja. ja mojemu nawet nie mowilam ze ma kupic bo wole sama. on pewnie i tak by cos pomieszal, heheh

Zgłoś nadużycie #56066 5 kwietnia 2013, 11:26

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no z czyms to normalne, ale sam? sam niech se zezre. ja nieraz jak jes nawet z kielbaska, a uwielbiam to az mi nos wypala, a co dopiero takiemu maluszkowi :( biedna Iwonka :(

Zgłoś nadużycie #56067 5 kwietnia 2013, 11:27

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja tez sprobuje :) kurcze chyba dwa jeszcze dokupienocniki i meza tez zachece :) bedzie rodzinne ssranie, hehehh :)

Zgłoś nadużycie #56068 5 kwietnia 2013, 11:29

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no ja tez zawsze bylam tego zdania. ale niestety nam sie to przytrafilo :(

Zgłoś nadużycie #56069 5 kwietnia 2013, 11:30

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja też nie pamiętam żebym jadła

to sprobuj, Kubus lubi bo to reklamuja :) hehheh

Zgłoś nadużycie #56070 5 kwietnia 2013, 11:46

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co razem jak razem ale ponoć polecają sadzać na jeden misia a na drugi malucha. Ja tak miałam przy Iwonie- kupić nocnik dla lalki i sadzać na nim lalę i na normalnym Iwonkę... ale obyło się bez bo Iwona szybko skumała o co biega.

też dobry pomysł :)