Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #56011 5 kwietnia 2013, 8:54

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ależ on ma usteczka :)

no nie ?? takie całusne :)

Zgłoś nadużycie #56012 5 kwietnia 2013, 8:55

Gosiulkovic Fajna mama
dzień dobry cześć i czołem :D :D :D
oczywiście wczoraj nie dokończyłam czytania :)
dzisiaj nareszcie wszystko do  normy wróciło ! mężul do pracy pojechał (do wczoraj miał wolne). :D

elka40 napisał(a)

u mnie ten sam problem :-) w rodzinie z mojej strony wszyscy daleko, a nie chce wziąśc na chrzestnego kogos kto ze mna nie ma dobrego kontaktu a co dopiero z Zuzią. Wiec nie wiem czy nie skończy się na tym,że oboje chrzestni bedą z męża strony. A i tu trudny wybór. Więc dlatego nawet nie chce mi sie mysleć o chrzcinach, no ale w końcu trzeba...najgorsze,że jak zaczynam ten temat to od prawie roku słysze od męża: nie każ mi dzisiaj o tym mysleć...no szlag mnie trafia.

hi hi to my klęskę urodzaju mamy pod tym względem. Mamy tyle opcji chrzestnych że spokojnie dla 5 by wystarczyło. I dodam że takich dobrych kandydatur.

Zgłoś nadużycie #56013 5 kwietnia 2013, 9:01

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dzien doberek ;)
Gdzie jest k.urwa ta wiosna ?!
ocipiec idzie w tej chalupie !
Dzis mam dola , cos mnie gardlo pobolewa i maly jakis niewyraźny , tak jakby kaszlec zaczal , przeczekam d jutra i najwyzej do lekarza pojedziemy . Błagam niech juz bedzie wiosna .
Wybieracie sie gdzies moje kchane na weekend majowy ? hehe , pamietacie jak rok temu wpierniczalyscie jeszcze kielbaski i grilowalyscie a ja wam zazdrosciclam bo wiktor nie poczekal wyszedl przed weekendem majowym i musialam jesc te zupki gotowane , hehe ale w tym roku planuje sobie odbic.

noż Kasiulka sama się kur.. zastanawiam gdzie to ciepełko wymarzone! Mnie też coś lekko od wczoraj gardło boli. Czyżby przez to że w ramach polepszenia nastroju zjadłam prawie sama całe pudło lodów ?? ... hmmm  ;)
a weekend majowy może i spędzimy w podróży bo zastanawiamy się czy nie pourlopować już i nie wykorzystać tych dni wolnych (1 i 3). Tylko zastanawiamy się czy coś się ociepli bo ja nie zamierzam wakacjować jak tak zimno będzie!!!

Zgłoś nadużycie #56014 5 kwietnia 2013, 9:08

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

dla ciotek :)

ha ha słodziak :D
Moja też syry wystawia gdzie tylko może. Mój się śmieje że jakby tylko miała dłuższe to na pewno by na lampę położyła :D

Zgłoś nadużycie #56015 5 kwietnia 2013, 9:11

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto moj lobuziak

śliczny chłopczyk !! ale usta ma piękne :D :D i oczka takie duże i ciemne :D a jaka czuprynka bujna :D

Zgłoś nadużycie #56016 5 kwietnia 2013, 9:29

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

no dziś moja zdolna teściowa źle zawiesiła huśtawkę na haku - nie wiem jak?!! i Emilka uderzyła główką w podłogę, framuge - nie wiem sama w co, bo juz wolałam przemilczeć, bo jedno kółko wypadło z haka!! i najlepsze że mi przez telefon mówi, że Emilka sobie nabiła siniaka ...sama sobie nabiła ?! raczej żadnej winy dziecka w tym nie widzę!! mówię Wam jakie nerwy mieliśmy z mężem, jutro po pracy ją od razu porywamy do domu!!

kurde i to jest najgorsze... jak sobie dziecko zrobi krzywdę przy tobie to sobie wyrzucasz ale jak przy kimś to sobie wyrzucasz 3 trzy razy bardziej... Ja jak zostawiam dziewczyny przy teściach (Asię tylko raz zostawiłam i to na ok 2 godz, a Iwonkę może ze 4 razy na niedłużej jak 3) to nie mogę się na niczym skupić bo boję się że niedopilnują, albo zrobią coś głupiego. Ja to mam wszystko obczajone jak w matrixie i wszystkie (a przynajmniej większość) niebezpieczeństw widzę- gorące daaaleko, noże i nożyczki wysoko, żadnych drobiazgów na poziomie Asi.A moi teściowie nie wyczuleni! I jeszcze mieszkanie pełne niebezpieczeństw! kable, niezabezpieczone kontakty, ostre rogi... ostatnio znalazłam zszywkę na dywanie!
A a propos głupot teściów... ostatnio przychodzi do mnie zapłakana Iwonka-  łka i mówi że "dziadziuś jej chzan dał splóbować i ją piece"...  no czujecie? dał jej samego ostrego chrzanu na łyżeczce... :/

Zgłoś nadużycie #56017 5 kwietnia 2013, 9:37

Gosiulkovic Fajna mama
kobitki a gdzie wy ??
wracać na forum !

Zgłoś nadużycie #56018 5 kwietnia 2013, 9:43

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde i to jest najgorsze... jak sobie dziecko zrobi krzywdę przy tobie to sobie wyrzucasz ale jak przy kimś to sobie wyrzucasz 3 trzy razy bardziej... Ja jak zostawiam dziewczyny przy teściach (Asię tylko raz zostawiłam i to na ok 2 godz, a Iwonkę może ze 4 razy na niedłużej jak 3) to nie mogę się na niczym skupić bo boję się że niedopilnują, albo zrobią coś głupiego. Ja to mam wszystko obczajone jak w matrixie i wszystkie (a przynajmniej większość) niebezpieczeństw widzę- gorące daaaleko, noże i nożyczki wysoko, żadnych drobiazgów na poziomie Asi.A moi teściowie nie wyczuleni! I jeszcze mieszkanie pełne niebezpieczeństw! kable, niezabezpieczone kontakty, ostre rogi... ostatnio znalazłam zszywkę na dywanie!
A a propos głupot teściów... ostatnio przychodzi do mnie zapłakana Iwonka-  łka i mówi że "dziadziuś jej chzan dał splóbować i ją piece"...  no czujecie? dał jej samego ostrego chrzanu na łyżeczce... :/

dziadek od małego hartuje :P

Zgłoś nadużycie #56019 5 kwietnia 2013, 9:43

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

kobitki a gdzie wy ??
wracać na forum !

ja pracuję :(

Zgłoś nadużycie #56020 5 kwietnia 2013, 9:53

mala24 Supermama

Like napisał(a)

a ile pije w ciągu doby? Bo moja to wypija rano tak 100- max 150ml mleka i wieczorem 120-180ml rzadkiej kaszki, a czasem to przez sen jej daję, bo nie zawsze chce wieczorami.

tak 3 razy wieczorem kaszkę i ze 2 razy w nocy, ale tak daje krowie bo mały nie chce pić Nutramigenu, wieczorem daje mu ale gdzieś 100 ml wypije i nie chce więcej

Zgłoś nadużycie #56021 5 kwietnia 2013, 9:54

mala24 Supermama

Like napisał(a)

hehe i on tak śpi? kurde w wózku? wygodnie mu? ..nie no przecież widzę, że bardzo wygodnie!! :D

znowu się nauczył (wiadomo że nie sam) we wózku a potem przenoszę do łóżeczka chodź w dzień śpi w tym wózku. :)

Zgłoś nadużycie #56022 5 kwietnia 2013, 9:57

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

kobitki a gdzie wy ??
wracać na forum !

jestem :) a reszta gdzie? :)

Zgłoś nadużycie #56023 5 kwietnia 2013, 10:11

Like Supermama

aniam napisał(a)

Gosia, Twoja już w nocy nie je ??
zazdroszczę

u mnie jest tak:
pierwsze śniadanie(6- 8) : mleko 100-150ml
drugie śniadanie(ok 9-10): i tu róznie chlebek z masełkiem i jajecznica, albo jakiś jogurcik i mala kromeczka z serkiem, szyneczka itp lub jakieś owoce albo twarożek ze słoiczka i do tego kromeczka - ale nie zawsze
obiad (ok 13-14): w 90% z mięsem
podwieczorek(15-16): owoc, albo jakieś chrupki, jogurcik - zależy co jadła na drugie śniadanie
kolacja (18-19): paróweczka i kawałek chlebka, chlebek z serkiem białym lub żółtym, róznie zależy co mam
kolacja II (21-22): kaszka do picia średnio 150ml, ale zdarza się że weźmie dwa łyczki i nie chce

no i wsio, czasem w ciągu dnia je boszkopta,ale rzadko już (odkąd mi się dusiła, a ja zauważyłam w ostatniej chwili) i czasem jak siądą w trójce: Emila, Fibi i mąż to zeżrą cała paczkę pałeczek kukurydzianych :)

aha ze dwa razy w tygodniu je mleczna kanapkę, na podwieczorek :) bardzo lubi!

Zgłoś nadużycie #56024 5 kwietnia 2013, 10:16

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

słodziak :) i nocnik sie nawet znalazł :)

no nocnik to najlepsza zabawka

Zgłoś nadużycie #56025 5 kwietnia 2013, 10:19

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no dziś moja zdolna teściowa źle zawiesiła huśtawkę na haku - nie wiem jak?!! i Emilka uderzyła główką w podłogę, framuge - nie wiem sama w co, bo juz wolałam przemilczeć, bo jedno kółko wypadło z haka!! i najlepsze że mi przez telefon mówi, że Emilka sobie nabiła siniaka ...sama sobie nabiła ?! raczej żadnej winy dziecka w tym nie widzę!! mówię Wam jakie nerwy mieliśmy z mężem, jutro po pracy ją od razu porywamy do domu!!

o cholera :( biedna Emilka

Zgłoś nadużycie #56026 5 kwietnia 2013, 10:21

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

ojej biedna Emilcia, oby siniak szybciutko uciekl.

Zgłoś nadużycie #56027 5 kwietnia 2013, 10:22

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

to mój więcej pije mleka, bo o 2 - 130-140ml mleka, 5:00-5:30- 140-150ml, o 11-różnie, ale ok. 100ml mleka, 17-180ml mleka

o to sporo faktycznie .
moja rano 7-8 zalezy jak wstanie 180 wytrąbi samego mleka albo kaszki toche jej dosypię wieczorem kolo 19tej kaszka też ze 180 i jak rozrabia długo to koło 22giej mleko 120-150 . z obiadami dalej tragedia nerwicy juz dostaje owoce bułeczki paróweczki tylko nie obiad. masakra

Zgłoś nadużycie #56028 5 kwietnia 2013, 10:23

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

super, a jakie ma usteczka!! mmm ale będzie mial wzięcie !!

no do zacalowania :) on chyba ma takie od tego cycolenia :)

Zgłoś nadużycie #56029 5 kwietnia 2013, 10:25

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

hmm.. widać może mu niewygodnie i np, od razu będziesz go sadzać na sedes, tylko o podkładce nie zapomnij :P

calkiem mozliwe, tak tak o nakladce bede pamietac, ale dzieki :) moze jak moja chrzesniaczka przyjedzie do moich rodzicow to Kubus sie przelamie z nocnikiem. ona robi na nocnik, wiec moze bedzie bral z niej przyklad, zobaczymy

Zgłoś nadużycie #56030 5 kwietnia 2013, 10:25

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dzień dobry cześć i czołem :D :D :D
oczywiście wczoraj nie dokończyłam czytania :)
dzisiaj nareszcie wszystko do  normy wróciło ! mężul do pracy pojechał (do wczoraj miał wolne). :D

hi hi to my klęskę urodzaju mamy pod tym względem. Mamy tyle opcji chrzestnych że spokojnie dla 5 by wystarczyło. I dodam że takich dobrych kandydatur.

wolalabym ta klęskę urodzaju ;) kurcze bo tak to na prawdę problem jest jak nie ma kogo wziąśc