Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55911 3 kwietnia 2013, 14:26

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

O..dziewczyny...mówię Wam...dzis Zuzka pierwszy dzień z opiekunką...umówilam się z nią,że żeby Zuzi nie budzić to od czasu do czasu napisze smsa...a oddzwonie na sygnał.
No i napisałam smsa...jak im idzie? czekam czekam i nic...no to dzwonie po pół godziny a tam telefon opiekunki poza zasiegiem...to ja biegiem telefon do męża,żeby podjechał i zobaczył czy wszystko ok, bo nie moge się dodzwonić...mąż pojechał, zadzwonił do mnie zaraz,że ok, tylko babka telefon wyłaczyła,zeby Zuzia spała, bo wyciszyć nie umie :D
Nie mam skłonnosci do paniki,ale już różne scenariusze mi do głowy przychodziły.
Choroba...jednak obcy w domu to stres straszny :-/

tez bym spanikowala

Zgłoś nadużycie #55912 3 kwietnia 2013, 17:55

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

trzymam kciuki żeby się udało ze żłobkiem.
Kurcze podziwiam Cie z Tym oddawaniem Emilki na tydzień do teściowej,cięzko Ci na pewno :( Ja pewnie tez jak by mnie przycisnęło to bym do mamy wiozła tez na tydzień bo ona 30km ode mnie mieszka ale na razie strasznie mnie drazni tym jak cały czas mi gada że ją zabiera do siebie i tylko na weekend mi ja będzie przywoziła

nie no nie na tydzień wczoraj poszła, a jutro i tak chyba ją mąż weźmie chociaż na parę godzinek do domu :) dziś wlasnie od niej wróciłam, więc całkowicie bez dziecka to nie jestem :D
na szczęście teściowa blisko mieszka, jakieś 10 minut piechota :)

Zgłoś nadużycie #55913 3 kwietnia 2013, 18:03

Like Supermama

phoenix212 napisał(a)

mysle ze ok 1400-1500 i juz wystawilam. a i pochwale sie ze my tez juz drugi tydzien raczkujemy :)

no Ty masz torbę i parasol, a ja nie i myślałam o cenie koło 1400zł.
Jedną aukcję obserwowałam, to poszedł po 1600, ale kupiony w grudniu i spacerówka nieużywana.
A Ty na allegro czy na tablicy? czy może u siebie? Pierzesz gondolę może i siedzisko spacerówki? Ja moją spacerówkę to może miałam na 10 spacerach, więc odpuszczę sobie pranie, ale nie wiem co z gondolą.

Zgłoś nadużycie #55914 3 kwietnia 2013, 18:04

Like Supermama
Wy chyba teraz częściej na FB siedzicie niż tu, nie?

Zgłoś nadużycie #55915 3 kwietnia 2013, 18:25

phoenix212 Gotowa na wszystko
Like napisalam ci na priva

Zgłoś nadużycie #55916 4 kwietnia 2013, 0:09

Like Supermama

phoenix212 napisał(a)

Like napisalam ci na priva

dzięki, jeszcze ci odpisałam :) a Ty miałaś tą folię przeciwdeszczową do spacerówki dołączoną, bo wiesz ja nie miałam.

Zgłoś nadużycie #55917 4 kwietnia 2013, 7:12

Konto usunięte
like jest to reszty ni ma

Zgłoś nadużycie #55918 4 kwietnia 2013, 7:56

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a kumam ;) u mnie można msze zamówic w każda niedzielę .
kurcze ja z chrztem ma problem nie wiem kiedy zrobic? a najgorzej z chrzestnymi .coraz większa mam ochotę poczekac az starszaki bierzmowanie zaliczą i oni by chrzestnymi zostali i po problemie a tak to nie ma kogo wziąść aby wziąść to bez sensu jakoś.....

u mnie ten sam problem :-) w rodzinie z mojej strony wszyscy daleko, a nie chce wziąśc na chrzestnego kogos kto ze mna nie ma dobrego kontaktu a co dopiero z Zuzią. Wiec nie wiem czy nie skończy się na tym,że oboje chrzestni bedą z męża strony. A i tu trudny wybór. Więc dlatego nawet nie chce mi sie mysleć o chrzcinach, no ale w końcu trzeba...najgorsze,że jak zaczynam ten temat to od prawie roku słysze od męża: nie każ mi dzisiaj o tym mysleć...no szlag mnie trafia.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55919 4 kwietnia 2013, 9:14

kasia17 Fajna mama
Dzien doberek ;)
Gdzie jest k.urwa ta wiosna ?!
ocipiec idzie w tej chalupie !
Dzis mam dola , cos mnie gardlo pobolewa i maly jakis niewyraźny , tak jakby kaszlec zaczal , przeczekam d jutra i najwyzej do lekarza pojedziemy . Błagam niech juz bedzie wiosna .
Wybieracie sie gdzies moje kchane na weekend majowy ? hehe , pamietacie jak rok temu wpierniczalyscie jeszcze kielbaski i grilowalyscie a ja wam zazdrosciclam bo wiktor nie poczekal wyszedl przed weekendem majowym i musialam jesc te zupki gotowane , hehe ale w tym roku planuje sobie odbic.

Zgłoś nadużycie #55920 4 kwietnia 2013, 9:16

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

like jest to reszty ni ma

a no wlasnie MALGOSIU nasza kochana co sie stalo ze zagladasz do nas ? Super bo brakwalo tu Ciebie !!!

Zgłoś nadużycie #55921 4 kwietnia 2013, 9:40

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Dzien doberek ;)
Dzis mam dola , cos mnie gardlo pobolewa i maly jakis niewyraźny , tak jakby kaszlec zaczal , przeczekam d jutra i najwyzej do lekarza pojedziemy . Błagam niech juz bedzie wiosna .
Wybieracie sie gdzies moje kchane na weekend majowy ? hehe , pamietacie jak rok temu wpierniczalyscie jeszcze kielbaski i grilowalyscie a ja wam zazdrosciclam bo wiktor nie poczekal wyszedl przed weekendem majowym i musialam jesc te zupki gotowane , hehe ale w tym roku planuje sobie odbic.

wiosna ma być za 2 tygodnie :)
a teraz za oknem śnieg śnieg i jeszcze ra zśnieg.
Najgorsze to, ze końca tego śniegu nie widać.
My na długi weekend majowy wybieramy się...  póki co mąż trzyma to w tajemnicy i zdradzić nei chce. Ponoć niepsodziankę szykuje :)

Zgłoś nadużycie #55922 4 kwietnia 2013, 9:49

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

My na długi weekend majowy wybieramy się...  póki co mąż trzyma to w tajemnicy i zdradzić nei chce. Ponoć niepsodziankę szykuje :)

zazdroszcze , uwielbiam niespdzianki ;)
my pewnie na jakiegs grila wyskoczymy ;)
jak pomysle o ciepelku to az mam motylki w brzuchu ;)

Zgłoś nadużycie #55923 4 kwietnia 2013, 9:55

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dzien doberek ;)

tez zupki wpierniczałam :) zresztą 1 maja wyszłam ze szpitala. mezus pracuje w majowke, wiec nie jedziemy

Zgłoś nadużycie #55924 4 kwietnia 2013, 9:57

seshella Fajna mama
jeśli ktoś używa dady, to jest promocja 2 opakowania za 50 zł

Zgłoś nadużycie #55925 4 kwietnia 2013, 10:07

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

nie no nie na tydzień wczoraj poszła, a jutro i tak chyba ją mąż weźmie chociaż na parę godzinek do domu :) dziś wlasnie od niej wróciłam, więc całkowicie bez dziecka to nie jestem :D
na szczęście teściowa blisko mieszka, jakieś 10 minut piechota :)

to dobrze że masz blisko do teściowej :) bo juz myslalam ze na tydzien cały musisz ją zostawić.
kurcze u mnie by nie przeszło bo za daleko mam mamę :(

Zgłoś nadużycie #55926 4 kwietnia 2013, 10:10

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

u mnie ten sam problem :-) w rodzinie z mojej strony wszyscy daleko, a nie chce wziąśc na chrzestnego kogos kto ze mna nie ma dobrego kontaktu a co dopiero z Zuzią. Wiec nie wiem czy nie skończy się na tym,że oboje chrzestni bedą z męża strony. A i tu trudny wybór. Więc dlatego nawet nie chce mi sie mysleć o chrzcinach, no ale w końcu trzeba...najgorsze,że jak zaczynam ten temat to od prawie roku słysze od męża: nie każ mi dzisiaj o tym mysleć...no szlag mnie trafia.

mój to w ogóle mnie drażni bo mówi że po co chrzcić ?? bo białej gorączki mnie doprowadza :|

Zgłoś nadużycie #55927 4 kwietnia 2013, 10:11

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja używam, dzieki za info, po pracy zasuwam do biedronki

Zgłoś nadużycie #55928 4 kwietnia 2013, 10:18

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

super niespodzianka wiosenna ;) )
my raczej w domu choc nigdy nie wiadomo bo starszaki mają od 25go kwietnia wolne bo egzaminy gimnazjalne są to może gdzieś śmigniemy ? nad morze mamy najbliżej i znajomych tam mamy co od nich konia kupilismy i już nas zapraszali tyle razy ze może w końcu się wybierzemy

Zgłoś nadużycie #55929 4 kwietnia 2013, 10:19

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

dzięki :) juz męża powiadomilam że jak będzie wracal z pracy to ma zakupić :)

Zgłoś nadużycie #55930 4 kwietnia 2013, 10:23

aneta74 Fajna mama
właśnie doczytałam na stronie Up że rusza nabór wnioskow na dofinansowanie dział. gosp. przyznaja dla 132 osób max.20tysięcy