Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55891 3 kwietnia 2013, 12:48

aniam Supermama
dziewczyny, nie wiem od czego mały na brzuszku dostał wysypkę :(

Zgłoś nadużycie #55892 3 kwietnia 2013, 12:53

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

od żuru

Zgłoś nadużycie #55893 3 kwietnia 2013, 12:53

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

spokojnie, musi sie wyszaleć :)

wiem, musi ale szkoda że w nocy :( a teraz spokojnie sobie śpi - łobuziak

Zgłoś nadużycie #55894 3 kwietnia 2013, 12:55

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Musze sie pochwalic ;) dzis mj syn przespal caluska noc u siebie w lozeczku bez zadnej pbudki, nawet nie jadl w nocy ;) swieto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spal od 21.30 do 8 rano , jej jak mi dziwnie ;)

super :) u mnie to nadal marzenia :) A Alan już chyba zapomniał jak się śpi w łóżeczku

Zgłoś nadużycie #55895 3 kwietnia 2013, 13:05

aneta74 Fajna mama
aaa wreszcie wróciłyście na calego ;) musze nadrobic zaległości normalnie szok ;) )
ja rano dzis na zakupach małych byłam, wróciłam mała spala to szybko obiad przygotowałam. ale normalnie wiecie co ktoś mi dziecko podmienił marudzi , jęczy , wymusza wszystko placzem w nocy sie budzi masakra. nie wiem czy przez zęby czy przez ten katar ?? o fridzie to można zapomnieć albo kroplach do nosa drze sie jak by ją ze skóry obdzierali jak tylko widzi jedno albo drugie k..a sąsiadka powie że się nad dzieckiem znęcam .
spróbuje nadrobić póki rojber w miare grzeczny chyba że mi kompa wyłączy bo uwielbia z zaskoczenia pstryknąć

Zgłoś nadużycie #55896 3 kwietnia 2013, 13:07

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

kilka fotek :) Alanuś z Amelką, z Adrianem :)

ale duzy już :) przystojniak maly rośnie ;)

Zgłoś nadużycie #55897 3 kwietnia 2013, 13:14

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Wolna chata! :D Mąż z rana na delegację pojechał. Miał sobie wziąć ciasto, nie wziął nic i zostałam sama z taka ilościa, że chyba bym musiała żreć tylko to od rana do nocy... :/ mogłabym teoretycznie do rodziców z tym pojechac, ale wiem, jak wyglądało odśnieżanie przez święta (wcale), więc nawet auta z garazu nie wyciągam :/
Mój mąż miał trzy tygodnie wolne-wybierał urlop, bo pracę zmieniał i od kwietnia zaczyna nową :D W trakcie urlopu remont kuchni miałam, wysżło tak sobie, ale najważniejsze, że już koniec :P
Na święta pierwszy dzień bylismy u moich rodziców, a na drugi dzień teście mieli do nas przyjechać. Ja obkupiona, kasy poszło na żarcie, a oni że nie przyjadą, bo się teściowa rozchorowała... do przewidzenia to było, juz ich kiedyś zapraszałam na święta.A teraz najpierw nie chcieli, potem powiedzieli, że ok, przyjadą, ale ze swoim jedzeniem (WTF?!), potem ze normalnie przyjada. i w koncu ze tesciowa chora...

hej :)
oj to Ci nudno teraz będzie a na długo pojechał?
jak czytam o Twojej teściowej to jakbym o mojej czytała. najlepiej jeszcze pisemnie zaprosic to może raczy się zjawić. Ciekawa jestem czy na roczek przyjdzie. w sumie wnuczke widziała dwa razy a w tej samej wiosce mieszkamy :) dobrze że kalendarz dostała to wie jak wnuki wyglądają ;) d nie lubie właśnie włazić na fb bo ona tam konto po co ma widzieć co nie trzeba

Zgłoś nadużycie #55898 3 kwietnia 2013, 13:16

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

od ubranka, od kremu, od czołgania się na brzuchu,od nowych pampków, od nowego proszku albo płynu
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55899 3 kwietnia 2013, 13:16

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

dla tych, co nie maja FB
oraz zdjęcie z dzisiaj

Jaki talent z Ciebie :) kulinarny plastyczny też.
a Hirek świetny i jak wyrósł . powazny taki z ta czyprynką :)

Zgłoś nadużycie #55900 3 kwietnia 2013, 13:28

aniam Supermama

seshella napisał(a)

od żuru

myślisz ?? jeszcze dostał cukinię, ale ją od dawna jadał...

Zgłoś nadużycie #55901 3 kwietnia 2013, 13:28

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

wiem, musi ale szkoda że w nocy :( a teraz spokojnie sobie śpi - łobuziak

no tak, to żłośliwiec mały

Zgłoś nadużycie #55902 3 kwietnia 2013, 13:29

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

od ubranka, od kremu, od czołgania się na brzuchu,od nowych pampków, od nowego proszku albo płynu

wszystko to samo, nic nowego

Zgłoś nadużycie #55903 3 kwietnia 2013, 13:30

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja nie robie nigdy z paczek, ale dzis zrobiłam, objadłam si ejak prosieeeeeee :D mniam! syn wstał i szaleje.... wiec pewnie dzis juz nei bedzie mnie tu dużo. Dodam że:
Nie napisałam.. syn wlał dod omu, posadzony w łóżoeczku rozciał se ware- ale nie płakał, tylko krwawy uśmeich miał, wyjełam dziada, a on zwlił na siebie stojak na buty i w łeb sie rypnał ostro, az krew sie polała. a potem nasrał na dywan. Kocham!

u twardziel z niego :)
a tym sraniem na dywan to Cię załatwił :) :) :)

Zgłoś nadużycie #55904 3 kwietnia 2013, 13:59

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

I po wizycie u lekarza, mamy antybiotyk znowu i Flavamed oraz acidolac. i zmiana mleka na Nutramigen 2, ale sama się musiałam o to zapytać

biedny przeciez nie dawno co wyzdrowiał. chyba przez tą durna pogodę te choróbska tak się rozszalały

Zgłoś nadużycie #55905 3 kwietnia 2013, 14:06

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Mąż wywiózł po 19 Emilę do teściowej, będzie spała w domku dopiero w piątek, bo mąz ma akurat noc i popołudnie i znowu noc i popołudnie. Teściowa poszła na urlop specjalnie zeby maz mógł wziąć tacierzynski później. Ja w maju mam parę dni urlopu a potem to nie wiem !! Moze wezmę jeszcze z 2 tygdonie chorobowego - naprawdę nie wiem, Kombinujemy, jak tylko się da. Taką miałam fajną dziwczynę do Emilki i musiała akurat pracę dostać!! Czekam na 15 kwietnia i wyniki naboru na wrzesien, jak się nie dostaniem to nie wiem co zrobimy!

trzymam kciuki żeby się udało ze żłobkiem.
Kurcze podziwiam Cie z Tym oddawaniem Emilki na tydzień do teściowej,cięzko Ci na pewno :( Ja pewnie tez jak by mnie przycisnęło to bym do mamy wiozła tez na tydzień bo ona 30km ode mnie mieszka ale na razie strasznie mnie drazni tym jak cały czas mi gada że ją zabiera do siebie i tylko na weekend mi ja będzie przywoziła

Zgłoś nadużycie #55906 3 kwietnia 2013, 14:07

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde weszłam na pierwszą stronę i widzę, że Wiktorek, Rozalka i Julka w tym miesiącu roczek!! Ale ten czas spierdzielił!!

Dziewczyny, a kiedy planujecie robić roczki ?? Bo u nas są w druga niedzielę miesiąca i mnie włąśnie wczoraj teściowa pytała czy robimy w maju, ale tak pomyślałam, że chyba wolę w czerwcu.

a czemu w druga niedziele m-ca ??
ja robie w sobotę 27go albo w niedzielę 28go kwietnia

Zgłoś nadużycie #55907 3 kwietnia 2013, 14:15

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

w pierwsze niedziele są chrzciny w kościele a wdrugie niedziele miesiąca są roczki :)

a kumam ;) u mnie można msze zamówic w każda niedzielę .
kurcze ja z chrztem ma problem nie wiem kiedy zrobic? a najgorzej z chrzestnymi .coraz większa mam ochotę poczekac az starszaki bierzmowanie zaliczą i oni by chrzestnymi zostali i po problemie a tak to nie ma kogo wziąść aby wziąść to bez sensu jakoś.....

Zgłoś nadużycie #55908 3 kwietnia 2013, 14:17

aneta74 Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

mysle ze ok 1400-1500 i juz wystawilam. a i pochwale sie ze my tez juz drugi tydzien raczkujemy :)

super gratulację :) ))

Zgłoś nadużycie #55909 3 kwietnia 2013, 14:22

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

http://www.sweetdeal.pl/deal/Wroclaw/wypozyneknadbaltykiem-polwysephelskiiwladyslawowood119zl zastanawialiśmy się nad wyjazdem, bo akurat mąż ma urlop tacierzyński, ale ze względu na mnie i POGODE daliśmy sobie spokój, chociaż pensjonat wydaje się całkiem całkiem, nawet można wypożyczyć łóżeczko turystyczne

miejsce fajne i cena też w miare ale to chyba sam pobyt bez wyżywienia?ale pogoda faktycznie raczej ie sprzyja na wyjazd z małym dzieckiem nie dziwię się ze nie chcialaś jechać

Zgłoś nadużycie #55910 3 kwietnia 2013, 14:25

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan zachowuje się jakby go jakiś diabeł opętał, spać poszedł ok 3:30 wcześniej był ryk, wyginanie się, spanie w wózku ale ciągle jak nie smoczek to kaszel, potem spanie na moich rękach, potem na mnie i dopiero tak normalnie usnął o tej co pisałam, wysiadam już :(

moja tez ostatnio tak ma najlepiej to by na mnie spała i tez cyrki wyprawia