Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55851 3 kwietnia 2013, 8:02

elka40 Fajna mama
Co do roczku...zrobimy pewnie w dniu urodzin bo to akurat sobota...albo połączę to z chrzcinami :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55852 3 kwietnia 2013, 8:08

elka40 Fajna mama
A co do świąt...w sobote sprzątałam do 21...z pomocą domowników i Zuzi...dlatego tyle zeszło.
W niedzielę byliśmy u rodziców i męża siostry...moje dziecko jak zwykle w towarzystwie spokojne i fajne...z tym nie ma problemu.
W drugie swięto nie chcialo nam się nigdzie iść przez te pogodę..przełazilismy caly dzień w piżamach :D Tylko Patrycja pojechala z chcłopakiem na zabawę i wrócila na drugi dzień.
Wczoraj siedziałam w domu z nową opiekunką Zuzki...no musze przyznac,ze Zuzia ją polubiła..nawet nadspodziewanie szybko. Babka umie ją zająć. A jak bedzie dalej-zobaczymy.
No i poszłyśmy sobie na spacer...fajna pogoda dość była, ulepiłam Zuzce bałwana..patrzyła co robie i się smiała...a potem całe popołudnie machała do neigo przez okno. Ja osobiscie trochę dziwnie czuje sie z tym bałwanem na tarasie...jakby ktos tam stał ciągle i nas obserwował :D
Aha..no i oczywiscie w swięta jadłam głównie ciasto! Nic już nie zostało :D po prostu żyłam ciastem. Stwierdziłysmy z Patrycją,ze zapisujemy się na Zumbę.

Zgłoś nadużycie #55853 3 kwietnia 2013, 9:17

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ale co jest w druga niedzielę miesiąca ?? my roczek robimy 28 kwietnia w niedzielę, dokładnie w dniu urodzin

akurat fajnie się Wam skałda, bo my roczek mamy w środę i chrzestny w tygodniu nie przyjedzie z Wawy bo pracuje

Zgłoś nadużycie #55854 3 kwietnia 2013, 9:19

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A co do świąt...w sobote sprzątałam do 21...z pomocą domowników i Zuzi...dlatego tyle zeszło.
W niedzielę byliśmy u rodziców i męża siostry...moje dziecko jak zwykle w towarzystwie spokojne i fajne...z tym nie ma problemu.
W drugie swięto nie chcialo nam się nigdzie iść przez te pogodę..przełazilismy caly dzień w piżamach :D Tylko Patrycja pojechala z chcłopakiem na zabawę i wrócila na drugi dzień.
Wczoraj siedziałam w domu z nową opiekunką Zuzki...no musze przyznac,ze Zuzia ją polubiła..nawet nadspodziewanie szybko. Babka umie ją zająć. A jak bedzie dalej-zobaczymy.
No i poszłyśmy sobie na spacer...fajna pogoda dość była, ulepiłam Zuzce bałwana..patrzyła co robie i się smiała...a potem całe popołudnie machała do neigo przez okno. Ja osobiscie trochę dziwnie czuje sie z tym bałwanem na tarasie...jakby ktos tam stał ciągle i nas obserwował :D
Aha..no i oczywiscie w swięta jadłam głównie ciasto! Nic już nie zostało :D po prostu żyłam ciastem. Stwierdziłysmy z Patrycją,ze zapisujemy się na Zumbę.

haha, bałwan górą, będzie teraz Zuzika strzegł :)

Zgłoś nadużycie #55855 3 kwietnia 2013, 9:23

Like Supermama

seshella napisał(a)

ale co jest w druga niedzielę miesiąca ?? my roczek robimy 28 kwietnia w niedzielę, dokładnie w dniu urodzin

w pierwsze niedziele są chrzciny w kościele a wdrugie niedziele miesiąca są roczki :)

Zgłoś nadużycie #55856 3 kwietnia 2013, 9:27

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

w pierwsze niedziele są chrzciny w kościele a wdrugie niedziele miesiąca są roczki :)

oo to u nas tak nie ma, w każdy dzień można, moja mama zamówiła msze na roczek 28 kwietnia o 10.30

Zgłoś nadużycie #55857 3 kwietnia 2013, 9:31

Konto usunięte

Like napisał(a)

czyli juz będzie mial skończony roczek, ja chcę własnie jak już skończy, a że roczki są w drugą niedzielę to raczej wybiorę czerwiec :) Ale chuuu.a ojca nie zapraszam tym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLKA LAJKUJ :p

aj lajk

Zgłoś nadużycie #55858 3 kwietnia 2013, 9:49

phoenix212 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Phoenix, za ile zamierzasz sprzedać wózek?

mysle ze ok 1400-1500 i juz wystawilam. a i pochwale sie ze my tez juz drugi tydzien raczkujemy :)

Zgłoś nadużycie #55859 3 kwietnia 2013, 10:19

seshella Fajna mama
http://www.sweetdeal.pl/deal/Wroclaw/wypozyneknadbaltykiem-polwysephelskiiwladys... zastanawialiśmy się nad wyjazdem, bo akurat mąż ma urlop tacierzyński, ale ze względu na mnie i POGODE daliśmy sobie spokój, chociaż pensjonat wydaje się całkiem całkiem, nawet można wypożyczyć łóżeczko turystyczne

Zgłoś nadużycie #55860 3 kwietnia 2013, 10:35

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

ja też, 18 albo 19 maja, zalezy jak będzie pasować mojemu bratu z przyjzadem, ale pewnie w sob

czyli tak samo jak my będziesz roczek robić?! :)

Zgłoś nadużycie #55861 3 kwietnia 2013, 10:37

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

tak :)

Zgłoś nadużycie #55862 3 kwietnia 2013, 10:38

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

ojj, zdrówka życzę.jaki powód zmiany mleka? jakieś powiązanie między chorobami a mlekiem?

między chorobami nie, ale AZS ma i ciągle coś wychodzi i nic nie dają kremy, balsamy, kąpanie w emolientach, a jak był chory i nie pił mleka to lepiej skóra wyglądała, zobaczymy co przyniesie zmiana mleka

Zgłoś nadużycie #55863 3 kwietnia 2013, 10:38

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

ale ja tylko na słodko, zadnego obiadu nie robię,
jedynie tort, 2-3 ciasta i napoje, nc więcej

Zgłoś nadużycie #55864 3 kwietnia 2013, 10:41

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

ale ja tylko na słodko, zadnego obiadu nie robię,
jedynie tort, 2-3 ciasta i napoje, nc więcej

a na ile osób? u nas najbliższa rodzina to 19 osób, w domu u teściów robimy :)

Zgłoś nadużycie #55865 3 kwietnia 2013, 10:44

mala24 Supermama
Alan zachowuje się jakby go jakiś diabeł opętał, spać poszedł ok 3:30 wcześniej był ryk, wyginanie się, spanie w wózku ale ciągle jak nie smoczek to kaszel, potem spanie na moich rękach, potem na mnie i dopiero tak normalnie usnął o tej co pisałam, wysiadam już :(

Zgłoś nadużycie #55866 3 kwietnia 2013, 11:18

elka40 Fajna mama
O..dziewczyny...mówię Wam...dzis Zuzka pierwszy dzień z opiekunką...umówilam się z nią,że żeby Zuzi nie budzić to od czasu do czasu napisze smsa...a oddzwonie na sygnał.
No i napisałam smsa...jak im idzie? czekam czekam i nic...no to dzwonie po pół godziny a tam telefon opiekunki poza zasiegiem...to ja biegiem telefon do męża,żeby podjechał i zobaczył czy wszystko ok, bo nie moge się dodzwonić...mąż pojechał, zadzwonił do mnie zaraz,że ok, tylko babka telefon wyłaczyła,zeby Zuzia spała, bo wyciszyć nie umie :D
Nie mam skłonnosci do paniki,ale już różne scenariusze mi do głowy przychodziły.
Choroba...jednak obcy w domu to stres straszny :-/

Zgłoś nadużycie #55867 3 kwietnia 2013, 11:22

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a na ile osób? u nas najbliższa rodzina to 19 osób, w domu u teściów robimy :)

to sporo, u nas wychodzi 11 dorosłych i 4 dzieciaczków, robimy u siebie

Zgłoś nadużycie #55868 3 kwietnia 2013, 11:22

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

Alan zachowuje się jakby go jakiś diabeł opętał, spać poszedł ok 3:30 wcześniej był ryk, wyginanie się, spanie w wózku ale ciągle jak nie smoczek to kaszel, potem spanie na moich rękach, potem na mnie i dopiero tak normalnie usnął o tej co pisałam, wysiadam już :(

może przeżywa skok rozwojowy?
mój stał się taki opanowany, wyważony :)

Zgłoś nadużycie #55869 3 kwietnia 2013, 11:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

O..dziewczyny...mówię Wam...dzis Zuzka pierwszy dzień z opiekunką...umówilam się z nią,że żeby Zuzi nie budzić to od czasu do czasu napisze smsa...a oddzwonie na sygnał.
No i napisałam smsa...jak im idzie? czekam czekam i nic...no to dzwonie po pół godziny a tam telefon opiekunki poza zasiegiem...to ja biegiem telefon do męża,żeby podjechał i zobaczył czy wszystko ok, bo nie moge się dodzwonić...mąż pojechał, zadzwonił do mnie zaraz,że ok, tylko babka telefon wyłaczyła,zeby Zuzia spała, bo wyciszyć nie umie :D
Nie mam skłonnosci do paniki,ale już różne scenariusze mi do głowy przychodziły.
Choroba...jednak obcy w domu to stres straszny :-/

ale widac odpowiedzialna babka i dba o dobro dziecka, ale jednak to co przeżyłas to Twoje :(

Zgłoś nadużycie #55870 3 kwietnia 2013, 11:34

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

może przeżywa skok rozwojowy?
mój stał się taki opanowany, wyważony :)

ja już nie mam pojęcia co jest :(