Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55731 31 marca 2013, 14:19

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Zdrowych i wesołych Świąt dziewczyny !!
P.s. Żyjemy i od tygodnia raczkujemy, z każdym dniem coraz odważniej!! :D Mamy 4 zeby i kolejne w zanadrzu ;) nie mamy niani, czekamy na wyniki naboru do zlobka od września!!
W pracy ch.jnia w domu z mężem trochę lepiej, jestesmy po rozmowie - w koncu, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Foty wrzucę - obiecuje!! Teraz spać pędzę bo rano do teściów!!
Aha z bardziej nieprzyjemnych rzeczy, Emila spadla z łóżka w sypialni, walnela glowa w lustro, czółko zdarla o rant łóżka, na szczęście nic się nie stało! Pilnowała ja Roksi, jak ja poszłam robić mleko, biedna aż się posikala ze strachu -Roksana, 5 razy jej powtarzałam ze ma uważać bo Emila teraz mega ruchliwa, no ale czasem reakcja zbyt pozna do tych naszych szkrabów no i bywają wypadki...
A wiecie jak zaczela raczkować, otóż matka w koncu kupiła mate piankowa :) maz jak wróciliśmy od tescioww niedziele rozlozyl mate, posadzilismy na niej Emile, patrzymy a ons hops na kolana raz dwa trzy i pol pokoju przeraczkowala :D jakie było nasze zdziwienie !!!
Dobra lece spać!! Jak ja czasem marze zeby sie cofnac i być w ciąży....odpoczac, wyspać sie i w ogole mieć czas dla siebie...tak mi spiera.ala ze masakra!!!

no tak to niestety jest z naszymi dzieciakami!!nawet nie wiemy kiedy i jak... moj wczoraj sie wyrwal szwagierce i mega guz na czole!!taki ryk ze szok!! w zyciu nie mial jeszcze takiej sliwki!! :( ale to napewno nie pierwszy i ostatni guz....
no i dobrze ze sie uklada u was z mezem,i wogole.. do nas zagladaj czesciej...no i czekamy za sesja malej gwiazdeczki ;)

Zgłoś nadużycie #55732 31 marca 2013, 21:36

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Zdrowych i wesołych Świąt dziewczyny !!

P.s. Żyjemy i od tygodnia raczkujemy, z każdym dniem coraz odważniej!! :D Mamy 4 zeby i kolejne w zanadrzu ;) nie mamy niani, czekamy na wyniki naboru do zlobka od września!!
W pracy ch.jnia w domu z mężem trochę lepiej, jestesmy po rozmowie - w koncu, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Foty wrzucę - obiecuje!! Teraz spać pędzę bo rano do teściów!!

Aha z bardziej nieprzyjemnych rzeczy, Emila spadla z łóżka w sypialni, walnela glowa w lustro, czółko zdarla o rant łóżka, na szczęście nic się nie stało! Pilnowała ja Roksi, jak ja poszłam robić mleko, biedna aż się posikala ze strachu -Roksana, 5 razy jej powtarzałam ze ma uważać bo Emila teraz mega ruchliwa, no ale czasem reakcja zbyt pozna do tych naszych szkrabów no i bywają wypadki...

A wiecie jak zaczela raczkować, otóż matka w koncu kupiła mate piankowa :) maz jak wróciliśmy od tescioww niedziele rozlozyl mate, posadzilismy na niej Emile, patrzymy a ons hops na kolana raz dwa trzy i pol pokoju przeraczkowala :D jakie było nasze zdziwienie !!!

Dobra lece spać!! Jak ja czasem marze zeby sie cofnac i być w ciąży....odpoczac, wyspać sie i w ogole mieć czas dla siebie...tak mi spiera.ala ze masakra!!!

Super że się odezwalas :) trzymam kciuki żeby z mężem się wszystko ulożyło.och chyba każda z nas tęskni za czasem kiedy dzieciaczki tylko sobie spaly i nie były tak ruchliwe ;)
pozdrawiamy serdecznie :)

Zgłoś nadużycie #55733 1 kwietnia 2013, 17:30

Like Supermama
w ramach zadośćuczynienia mojej nieobecności :)
http://www.youtube.com/watch?v=rtYlyuP1u6A&feature=youtu.be

Zgłoś nadużycie #55734 1 kwietnia 2013, 17:47

Like Supermama
z serii: Żaaarcieeeeeee :D

Zgłoś nadużycie #55735 1 kwietnia 2013, 17:48

Like Supermama
No i najaktulaniejsze, bo z wczoraj :D

Zgłoś nadużycie #55736 1 kwietnia 2013, 18:40

aniam Supermama

Like napisał(a)

z serii: Żaaarcieeeeeee :D

jaka superaśna pyza, niezły pochłaniacz chlebka i parówek :)

Zgłoś nadużycie #55737 1 kwietnia 2013, 18:40

aniam Supermama

Like napisał(a)

super maleńka

Zgłoś nadużycie #55738 1 kwietnia 2013, 18:45

mala24 Supermama

Like napisał(a)

śliczna i jaka duża :)

Zgłoś nadużycie #55739 1 kwietnia 2013, 20:36

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

śliczna jest :) zębolki jak pokazuje i apetyt dopisuję widzę ;)
superaśna :)

Zgłoś nadużycie #55740 2 kwietnia 2013, 7:19

Konto usunięte
No więc w streszczeniu- fryzjer lipa, awaria wody, 5 hydraulików co znikało. Pogoda do dupy, dziecku wychodzą 4 i wyło, jude wiecnie u mamusi, pewnie jej kuszał wagine... a wózek w bagazniku, a ja synem sama.
Nie jade tam puki syn nie dojzeje.... Moja mama z 20 letnim psem, co szcza wszędzie, ale to nei pies w amknięciu tylko ja i mały
Połoweswiat siediałam w pokoju swoim z synkiem, a 2 połowe w aucie.
Kupiłam sobei na pocieszenie kurtke, pasek i portwel, troch e pierogów kiełby..
AAA no i dodam,ze ja nie mam chyba prawa wyjsc sama, jude zajął sie synem tylko 1 ra bo ja byłam u fryzjera i 2 ra z obrazą, jak po peirogi 30 minut stałam. ku///wa ! mam dosć!

Zgłoś nadużycie #55741 2 kwietnia 2013, 7:19

Konto usunięte
co do jazdy- chyba 10 razy stawalismy, bo sie nie speiszyło, młody sporo spał, ale mamy nową taktyke- zmieniamy się, to ma atrakcje... no i jude spiewął kolędy.... ostatnio 15 km na rękach. bo juz miał dosć( po zjezdzie z autostrad)

Zgłoś nadużycie #55742 2 kwietnia 2013, 7:20

Konto usunięte
Like wiesniaro! w końcu sie odzywasz~!

Zgłoś nadużycie #55743 2 kwietnia 2013, 7:22

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Ola...po pierwsze jak podróż? Po drugie...farbowałaś włosy pierwszy raz po porodzie? Może struktura włosa Ci się zmieniła i inaczej przyjmujesz farbę? Stad te problemy? W sumie mozna Cię rozgrzeszyć,ze nie zapłaciłaś :D ...nie masz tego co chciałaś...moze wina farb a moze włosów.
Braku wody współczuję i nie wyobrazam sobie na dłużej....kiedy naprawią?

spoko, jechaliśmy na noc. Mały spał, teraz w dzien, zmienialismy sie wiec nie było zle, 10 h jechalismy,ale chyba 5 razy stawalismy,eby sie rozruszac, młody po całym aucie latał

Zgłoś nadużycie #55744 2 kwietnia 2013, 7:26

Konto usunięte
Aa Emilka superowaaa :D heheh jak zaciesza :D mój tez bardz chcał do psa :D

Zgłoś nadużycie #55745 2 kwietnia 2013, 7:30

Konto usunięte
Ela,,, to nei włosy sie mieniły, tylk fryzjerka taka super ze zamiast dekoloryszator nałozyc to jakies farby tetowała. spaliła mi czache, struy mam dalej, kolor neirówny, nei taki jak chciałam, nawet nei podobny! nei chce o tym nawet juz myślec! umyłam kłaki ... boje sie, bo widiałam,ze duzo farby zesżło ... jak mi ten pomaranczowy wyjdzie to ejbne

Zgłoś nadużycie #55746 2 kwietnia 2013, 7:37

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

No więc w streszczeniu- fryzjer lipa, awaria wody, 5 hydraulików co znikało. Pogoda do dupy, dziecku wychodzą 4 i wyło, jude wiecnie u mamusi, pewnie jej kuszał wagine... a wózek w bagazniku, a ja synem sama.
Nie jade tam puki syn nie dojzeje.... Moja mama z 20 letnim psem, co szcza wszędzie, ale to nei pies w amknięciu tylko ja i mały
Połoweswiat siediałam w pokoju swoim z synkiem, a 2 połowe w aucie.
Kupiłam sobei na pocieszenie kurtke, pasek i portwel, troch e pierogów kiełby..
AAA no i dodam,ze ja nie mam chyba prawa wyjsc sama, jude zajął sie synem tylko 1 ra bo ja byłam u fryzjera i 2 ra z obrazą, jak po peirogi 30 minut stałam. ku///wa ! mam dosć!

Ola, współczuję Ci takich Świąt, czasami jest lepiej siedzieć w domu, jak to mama moja mawia, lepiej zjeść kawałek suchego chleba i siedzie c w domu....coś w tym jest

Zgłoś nadużycie #55747 2 kwietnia 2013, 7:38

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

co do jazdy- chyba 10 razy stawalismy, bo sie nie speiszyło, młody sporo spał, ale mamy nową taktyke- zmieniamy się, to ma atrakcje... no i jude spiewął kolędy.... ostatnio 15 km na rękach. bo juz miał dosć( po zjezdzie z autostrad)

kolędy sa na czasie, ja wczoraj bałwana lepiłam;d

Zgłoś nadużycie #55748 2 kwietnia 2013, 7:39

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Ela,,, to nei włosy sie mieniły, tylk fryzjerka taka super ze zamiast dekoloryszator nałozyc to jakies farby tetowała. spaliła mi czache, struy mam dalej, kolor neirówny, nei taki jak chciałam, nawet nei podobny! nei chce o tym nawet juz myślec! umyłam kłaki ... boje sie, bo widiałam,ze duzo farby zesżło ... jak mi ten pomaranczowy wyjdzie to ejbne

Olka, dawaj fotę!!!!!!!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #55749 2 kwietnia 2013, 7:40

aniam Supermama
a ja tak biesiadowałam :)

Zgłoś nadużycie #55750 2 kwietnia 2013, 7:43

aniam Supermama
oto ja w trakcie roboty nad bałwanem :P