Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55711 29 marca 2013, 11:32

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A gdzie Wy sie wybieracie?.nic nie wiem na ten temat :)

hi hi Ewelina do sosnowca ;)

Zgłoś nadużycie #55712 29 marca 2013, 11:38

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

hi hi Ewelina do sosnowca ;)

:)

Zgłoś nadużycie #55713 29 marca 2013, 11:39

ewelina6660 Fajna mama
Przyszedl rowerek, czekam na mężą i składamy :) , chociaz jak patrze za okno to chyba powinnismy jednak sanki kupic :)

Zgłoś nadużycie #55714 29 marca 2013, 12:03

elka40 Fajna mama
Polecialam do sklepu po ciasto...mają tu koło mnie koło pracy takie prawdziwe domowe ciasta...skubaniec, jabłecznik, makowiec,sernik...leży mi tu teraz cała taca tego ciasta i pachnie...chyba nei wytrzymam! ale próbuje trenowac silna wolę! tylko,że ja nie mam silnej woli...jestem straszny łakomczuch...ech
już wiem jak to się skończy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55715 29 marca 2013, 12:44

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Polecialam do sklepu po ciasto...mają tu koło mnie koło pracy takie prawdziwe domowe ciasta...skubaniec, jabłecznik, makowiec,sernik...leży mi tu teraz cała taca tego ciasta i pachnie...chyba nei wytrzymam! ale próbuje trenowac silna wolę! tylko,że ja nie mam silnej woli...jestem straszny łakomczuch...ech

nie żałuj sobie :) wiosny tak nie ma to można dla poprawienia humorku :)

Zgłoś nadużycie #55716 29 marca 2013, 13:16

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju ja nawet zapomnialam.... dzieki ze ty pamietasz :) ;)
to juz pół roku ?? ale co to za swietowanie jak mąz w trasie.... mam nadzieje ze jutro jakies winko z nim wkoncu wyciamkam ;) ;)

spóznione i szczere najlepsze zycznie z okazji rocznicy :) miłości , sexu , pieniędzy też ale najwazniejsze żebyście byli razem :) )

Zgłoś nadużycie #55717 29 marca 2013, 13:20

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

HANIA MA ZLAMANY OBOJCZY, ZOSTALA USZTYWNIONA NA 3 TYG.
OCZYWISCIE NIE PRZYZNALI SIE ZE MOGLO SIE TO STAC PRZY PORODZIE TYLKO ZADAWALI GLUPIE PYTANIA CZY DZIECKO SIE NIE WYSLIZGNELO, NIE UPADLO ITP, NAWET PYTALI CZY NIE BYLA U JAKIES BABY NA MASAZU BO PODOBNO TAKIE BABY KRZYWDE MOGA ZROBIC.....
A NAM POLOZNA MOWILA NA SZKOLE RODZENIA ZE TAK SIE DZIEJE JAK DUZE DZIECI SIE RODZA......... BUUUUUU ;9(

co za durne pytania, kużwa debile normalnie;/

Zgłoś nadużycie #55718 29 marca 2013, 13:22

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ależ mozna można..w pełnym rozkwicie
bo na dworze...tragedia...u mnie tak śnieg sypie,że swiata nie widać :-(

u mnie też sypie na całego i konca nie widać :( już mi się niedobrze robi co popatrze w okno

Zgłoś nadużycie #55719 29 marca 2013, 15:52

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A my mieliśmy mieć gosci z Hamburga i dupla blada, bo siosta męża nie dostała w ostatniej chwili urlopu :(

szkoda, bo chyba bardzo sie cieszyłaś na ich przyjazd...mimo wszystko wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze :)

Zgłoś nadużycie #55720 29 marca 2013, 15:53

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

oj ja tez łakomczuch na ciasto a d...a rośnie masakra :( (

Zgłoś nadużycie #55721 29 marca 2013, 20:18

aneta74 Fajna mama
gdzie Wy ?? ?maryna -rozumiem wita męża ;) a reszta ?? ?? czy tylko ja taki obibok przed świętami .

Zgłoś nadużycie #55722 30 marca 2013, 8:16

aneta74 Fajna mama
u nas to jednak nie trzydniowka bo z rana mała zaczyna pokaszliwać. na razie cisza ale jak dalej będzie kaszlala to do lekarza

Zgłoś nadużycie #55723 30 marca 2013, 20:47

aneta74 Fajna mama
Wszystkim majowym mamusiom i dzieciaczkom zdrowych wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze

Zgłoś nadużycie #55724 30 marca 2013, 21:13

mala24 Supermama
również wesołych świąt mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #55725 30 marca 2013, 21:44

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

OJ I TO CHYBA NIE JEDNO ;)
wyobrazam sobie jaka musisz byc poekscytowana skoro ja po dwoch tygodniach az mam motyle w brzuchu na sama mysl ze sie juz jutro widzimy ;)

a kasiula no powiem ci ze moje zycie sie przewraca do gory nogami... najgorsze jest to ze musze wtedy wszystko poprawiac i robic i za malego i tez za mojego meza bo on tu cos polozy tu i tam... jak mni e to denerwuje

Zgłoś nadużycie #55726 30 marca 2013, 21:46

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

HANIA MA ZLAMANY OBOJCZY, ZOSTALA USZTYWNIONA NA 3 TYG.
OCZYWISCIE NIE PRZYZNALI SIE ZE MOGLO SIE TO STAC PRZY PORODZIE TYLKO ZADAWALI GLUPIE PYTANIA CZY DZIECKO SIE NIE WYSLIZGNELO, NIE UPADLO ITP, NAWET PYTALI CZY NIE BYLA U JAKIES BABY NA MASAZU BO PODOBNO TAKIE BABY KRZYWDE MOGA ZROBIC.....
A NAM POLOZNA MOWILA NA SZKOLE RODZENIA ZE TAK SIE DZIEJE JAK DUZE DZIECI SIE RODZA......... BUUUUUU ;9(

tak jest z lekarzami.. :( bidula mala... nam tez na szkole rodzenia mowila ze to sie bardzo czesto zdarza....a oni sie wielce wypieraja!!

Zgłoś nadużycie #55727 30 marca 2013, 21:52

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Boże co za konowały, biedna Twoja siostra :( .te porody naturalne to chyba mocno przereklamowana sprawa.

no wlasnie.... :( ja tam wole jednak cesarke bo ostatnio to ciagle slysze o jakims neidotlenieniu dziecka lub wlasnie o obojczykach u dziciaczkow!! :(

Zgłoś nadużycie #55728 30 marca 2013, 21:55

maryna Fajna mama
laseczki moje kochane.. wesolych swiat po prostu!!!milosci,zgody iwszystkiego naj... maz wczoraj dotarl.i musze go dzis zgwalcic wkoncu bo wczoraj byl padniety po tylu km!!dzis mu nie odpuszcze!!bo mam taka agresje przed okresową i przed swiateczna!! :)

Zgłoś nadużycie #55729 31 marca 2013, 1:37

Like Supermama
Zdrowych i wesołych Świąt dziewczyny !!

P.s. Żyjemy i od tygodnia raczkujemy, z każdym dniem coraz odważniej!! :D Mamy 4 zeby i kolejne w zanadrzu ;) nie mamy niani, czekamy na wyniki naboru do zlobka od września!!
W pracy ch.jnia w domu z mężem trochę lepiej, jestesmy po rozmowie - w koncu, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Foty wrzucę - obiecuje!! Teraz spać pędzę bo rano do teściów!!

Aha z bardziej nieprzyjemnych rzeczy, Emila spadla z łóżka w sypialni, walnela glowa w lustro, czółko zdarla o rant łóżka, na szczęście nic się nie stało! Pilnowała ja Roksi, jak ja poszłam robić mleko, biedna aż się posikala ze strachu -Roksana, 5 razy jej powtarzałam ze ma uważać bo Emila teraz mega ruchliwa, no ale czasem reakcja zbyt pozna do tych naszych szkrabów no i bywają wypadki...

A wiecie jak zaczela raczkować, otóż matka w koncu kupiła mate piankowa :) maz jak wróciliśmy od tescioww niedziele rozlozyl mate, posadzilismy na niej Emile, patrzymy a ons hops na kolana raz dwa trzy i pol pokoju przeraczkowala :D jakie było nasze zdziwienie !!!

Dobra lece spać!! Jak ja czasem marze zeby sie cofnac i być w ciąży....odpoczac, wyspać sie i w ogole mieć czas dla siebie...tak mi spiera.ala ze masakra!!!

Zgłoś nadużycie #55730 31 marca 2013, 8:20

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Zdrowych i wesołych Świąt dziewczyny !!
P.s. Żyjemy i od tygodnia raczkujemy, z każdym dniem coraz odważniej!! :D Mamy 4 zeby i kolejne w zanadrzu ;) nie mamy niani, czekamy na wyniki naboru do zlobka od września!!
W pracy ch.jnia w domu z mężem trochę lepiej, jestesmy po rozmowie - w koncu, zobaczymy co z tego wyjdzie!
Foty wrzucę - obiecuje!! Teraz spać pędzę bo rano do teściów!!
Aha z bardziej nieprzyjemnych rzeczy, Emila spadla z łóżka w sypialni, walnela glowa w lustro, czółko zdarla o rant łóżka, na szczęście nic się nie stało! Pilnowała ja Roksi, jak ja poszłam robić mleko, biedna aż się posikala ze strachu -Roksana, 5 razy jej powtarzałam ze ma uważać bo Emila teraz mega ruchliwa, no ale czasem reakcja zbyt pozna do tych naszych szkrabów no i bywają wypadki...
A wiecie jak zaczela raczkować, otóż matka w koncu kupiła mate piankowa :) maz jak wróciliśmy od tescioww niedziele rozlozyl mate, posadzilismy na niej Emile, patrzymy a ons hops na kolana raz dwa trzy i pol pokoju przeraczkowala :D jakie było nasze zdziwienie !!!
Dobra lece spać!! Jak ja czasem marze zeby sie cofnac i być w ciąży....odpoczac, wyspać sie i w ogole mieć czas dla siebie...tak mi spiera.ala ze masakra!!!

super dla Emilki :) miała mobilizacje i poszło :) bidulka oby szybko sie zagoiło i zapomniała o upadku :/