Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55411 25 marca 2013, 22:14

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

aneta nie wiem czy dostalas sms...kasiorka wplacona.... no i uwazaj tam na moją synowa!!!zdrowia dla niej

dostałam smska :) dzięki nie trzeba było się śpieszyć.jutro kurier będzie jak odbierze to dam ci znać.
no uważam ;) jutro chyba pojadę zeby ją obejrzała lekarka spokojniejsza będę

Zgłoś nadużycie #55412 26 marca 2013, 6:40

Konto usunięte
1`my dzis jedziemy na noc. cala noc w aucie.......... niecierpie. do tego nie jestem spakowana, am syf, a młody wyala pieluchy z pazek i papier toaletowy w zajace rozwala

Zgłoś nadużycie #55413 26 marca 2013, 6:46

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=Vs7SlWnz1qc

Zgłoś nadużycie #55414 26 marca 2013, 7:12

Konto usunięte
syn śpi :D matka czeka na na wspolnej. potem sciagne tu monike, neich abawia syna, a ja bede pakowała i troche ogarne :D nasze rzeczy spakowałam, ale syna... ehhh szkoda gadac.

Zgłoś nadużycie #55415 26 marca 2013, 7:18

Konto usunięte
HALO!!!!!! ar ju der?

Zgłoś nadużycie #55416 26 marca 2013, 7:20

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju ja tez mam zrobic we wtorek po swietach..ale czy ja sobie poradze z tymi woreczkami itd?juz to widzre wszystko oskiane ;)
a czy te siki trzeba zawiez w ten sam dzien ?? ?

wg mnie u chlopaka to jeszcze pol biedy siuski zlapac, u dziewczynki jest gorzej, jak najszybciej trzeba zawieść po pobraniu

Zgłoś nadużycie #55417 26 marca 2013, 7:31

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MATKO ! DZIEWCZYNY UMYLAM OKNO W KUCHNI , UPRALAM I POWIESILAM FIRANKI, POODSUWALAM SOBIE SZAFKI W KUCHNI I WYMYLAM TAM, JEJUUUU ! MOWIE WAM JAKI TAM BYL SYF JA TAM ZE 2 LATA NIE SPRZATALAM !!! TAKZE W SZAFACH, ZA SZAFAMI I MIEDZY MEBLAMI MAM CZYSTO , JESZCZE JUTRO OKNO W POKOJU I POWIESISC FIRANKI, ODKURZYC LOZKA , ZDJAC PAJECZYNE I WYTZREC LISTWY I GIT POSPRZATNE.
aLE ALE , WSZYSTKO KOSZTEM WIKTORA BIEDNY WYL STRASZNIE !!! PROBOWALAM GO PRZETRZYMAC ZEBY SPRAWDZIC CZY SIE PODDA , EEEEEE TAM NIE PODDAL SIE , ROBIL SOBIE PRZERWY MINUTOWE I ZNOWU WYL , ALE MUSIALAM POSPRZATAC BO NIE ZDROWO W TAKIM SYFIE SIEDZIEC.

ja już nawet nie probuje, bo moja jak się rozwyje to pozniej nie moge jej uspokoić do konca dnia, po prostu nic nie moge w domu zrobic, jest coraz gorzej pod tym względem

Zgłoś nadużycie #55418 26 marca 2013, 7:32

Konto usunięte

seshella napisał(a)

wg mnie u chlopaka to jeszcze pol biedy siuski zlapac, u dziewczynki jest gorzej, jak najszybciej trzeba zawieść po pobraniu

chyba nawet do 2-3 h. Ale ja wiozłam starsze;D tylko sie nie pryznałam :D

Zgłoś nadużycie #55419 26 marca 2013, 7:33

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

do 15 tej szalała nawet nic nie musiąłm jej dawać na zbicie ale potem jak pospała wstała o 16tej i już 38,5 dałam paracetamol i zeszla tem. ale dopiero po godzinie. jak spadla temp poszalala jeszcze do 21 wytrąbila flachę i spi. sprawdzam co chwila ale nie jest teraz gorąca. najgorzej że nie chce juz sobie dac zmierzyć tem. w pupie zepnie sie tak że termometru nie włożysz

ja bym nie umiala w pupie mierzyc

Zgłoś nadużycie #55420 26 marca 2013, 7:34

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MATKO ! DZIEWCZYNY UMYLAM OKNO W KUCHNI , UPRALAM I POWIESILAM FIRANKI, POODSUWALAM SOBIE SZAFKI W KUCHNI I WYMYLAM TAM, JEJUUUU ! MOWIE WAM JAKI TAM BYL SYF JA TAM ZE 2 LATA NIE SPRZATALAM !!! TAKZE W SZAFACH, ZA SZAFAMI I MIEDZY MEBLAMI MAM CZYSTO , JESZCZE JUTRO OKNO W POKOJU I POWIESISC FIRANKI, ODKURZYC LOZKA , ZDJAC PAJECZYNE I WYTZREC LISTWY I GIT POSPRZATNE.
aLE ALE , WSZYSTKO KOSZTEM WIKTORA BIEDNY WYL STRASZNIE !!! PROBOWALAM GO PRZETRZYMAC ZEBY SPRAWDZIC CZY SIE PODDA , EEEEEE TAM NIE PODDAL SIE , ROBIL SOBIE PRZERWY MINUTOWE I ZNOWU WYL , ALE MUSIALAM POSPRZATAC BO NIE ZDROWO W TAKIM SYFIE SIEDZIEC.

Boże! no podziwiam Cie naprawdę! ja nie sprzatam ostatnio...ja ogarniam! I pewnie teraz będzie to samo.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55421 26 marca 2013, 7:38

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=Vs7SlWnz1qc

haha..fajny jest! fascynuje go ta pralka bardzo :D a jaki ma zarąbisty sweterek w czachy!

Zgłoś nadużycie #55422 26 marca 2013, 7:41

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

haha..fajny jest! fascynuje go ta pralka bardzo :D a jaki ma zarąbisty sweterek w czachy!

włansie nie podoba mi sie... jakos taki czarny, kwestja gustu. ja wole kolorowe :) aa przy pralce teraz jzu mneij, ale ciągle siedział :D

Zgłoś nadużycie #55423 26 marca 2013, 7:49

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

włansie nie podoba mi sie... jakos taki czarny, kwestja gustu. ja wole kolorowe :) aa przy pralce teraz jzu mneij, ale ciągle siedział :D

No ja też wole kolorowe, ale ten to taki wiesz...dla prawdziwego zawadiaki...jakoś do Kamilka mi pasuje :D

Zgłoś nadużycie #55424 26 marca 2013, 7:51

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

No ja też wole kolorowe, ale ten to taki wiesz...dla prawdziwego zawadiaki...jakoś do Kamilka mi pasuje :D

No co ty: } to krasnalek mamusi! Ubrałam, mu bo ciepły, a pizdzi u mnei jak w kieleckim.... no i bez kaptura, to wygodnie. Ale raz go wyprałam, na 30 stopni i sie juz skurczył, po zamku widać, e jest dłuższy;/ gówno

Zgłoś nadużycie #55425 26 marca 2013, 7:52

elka40 Fajna mama
Dziewczyny: jak możecie to zagłosujcie na mojego kota :-) nr 9 Figa
http://www.ekutno.pl/ekologia,19283-ekotno-wybieramy-najkota,#konkurs_pytanie
Z góry dziękuję :D

Zgłoś nadużycie #55426 26 marca 2013, 7:53

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

nie dziala strna

Zgłoś nadużycie #55427 26 marca 2013, 7:54

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

No co ty: } to krasnalek mamusi! Ubrałam, mu bo ciepły, a pizdzi u mnei jak w kieleckim.... no i bez kaptura, to wygodnie. Ale raz go wyprałam, na 30 stopni i sie juz skurczył, po zamku widać, e jest dłuższy;/ gówno

Wiesz co...u mnie też Zuzki rzeczy nowe zazwyczaj sie kurczą...chyba,że sie kupi jakieś dobre firmowe, a tak to...głupie pajace po pierwszym praniu rozchodza jej się na brzuchu. A swetrów tez ma masę ale z kapturami...faktycznie bez sensu w domu ...tylko przeszkadzają.

Zgłoś nadużycie #55428 26 marca 2013, 7:55

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie dziala strna

kurczę..u mnie się otwiera normalnie...no trudno

Zgłoś nadużycie #55429 26 marca 2013, 7:55

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja już zaglosowalam, wrzucaj link na fejsa tam chyba więcej zaglada

Zgłoś nadużycie #55430 26 marca 2013, 8:00

Konto usunięte
a u mie sie nie otwiera :( no nic, młody oczy otworzył, moze pakowac zaczniemy;]