Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55391 25 marca 2013, 16:09

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

starcie gigantow :)

hihi super chopaki!!! a gwonka to ty w tej bluzce w paseczki?bo ja chyba cie nigdy nie widzialam

Zgłoś nadużycie #55392 25 marca 2013, 16:09

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj mielismy gosci. przyjechal kuzyn Kubusia, prawie o dwa miechy mlodszy. zanim doszlo do spotkania to wszyscy mnie ciagle wkurzali ze Szymek jest wiekszy od Kubusia, ze nasz wychudzony a tamten taki wypasiony. przykre to jest jsk ktos tak mowi :( no wczoraj byli, Szymek sliczny chlopczyk, fakt grubszy od mojego misia ale wcale nie wiekszy. za to on bardzo grzeczniutki, a moj to maly dzikus do niego :) ciagle szalal, zabawki mu zabieral, a kuzyn siedzial jak trusia i go tylko obserwowal :)

;) no i super.. kubulinek widac nadrobil ;)

Zgłoś nadużycie #55393 25 marca 2013, 16:10

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju ja tez mam zrobic we wtorek po swietach..ale czy ja sobie poradze z tymi woreczkami itd?juz to widzre wszystko oskiane ;)
a czy te siki trzeba zawiez w ten sam dzien ?? ?

Wydaje mi się, że tak.Chociaż głowy sobie nie dam uciąć.

Zgłoś nadużycie #55394 25 marca 2013, 16:10

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

starcie gigantow :)

hihi super chopaki!!! a gwonka to ty w tej bluzce w paseczki?bo ja chyba cie nigdy nie widzialam

Zgłoś nadużycie #55395 25 marca 2013, 16:11

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

aaa nie pochwaliłam wam się, Alanuś woła tata :) mały zdrajca, mama dupsko przebiera a on wała tatę :) ale tak się cieszę :)

gratulejszyn!!no ja tez mowie na mojego doslownie to samo ;)

Zgłoś nadużycie #55396 25 marca 2013, 16:11

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Decyzja podjeta, wozek zakupiony.Ma byc jutro :)

no i dobrze bo bardzo fajny i nie drogi

Zgłoś nadużycie #55397 25 marca 2013, 16:12

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

mala super ze alanek juz lepiej ;)
gwonka weź ty nie sluchaj takich glupot jaki wychudzony ? ludzie sa jacys poje.bani co jest ze wszyscy maja w glowie ten stereotyp " ze dziecko grube to zdrowe dziecko " , kazde dziecko jest jak czlowiek, jedni dorosli jedza mnostwo i sa szczupli a drudzy mniej i sa grubsi , to indywidualana sprawa kazdej istoty ludzkiej , a Kubus wcale nie wyglada na wychudzonego, normalne cudne dziecko a szymus moze troszeczke pultasek ale minimalnie i wcale wiekszy nie jest.

się powtórze ale Kasia zawsze prawde powie!!! :)

Zgłoś nadużycie #55398 25 marca 2013, 17:58

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Chinki......to może go zjadają po kawałku :)

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #55399 25 marca 2013, 19:55

Konto usunięte
a do mnei dzownił szef jacka. jutro na noc jedziemy...

Zgłoś nadużycie #55400 25 marca 2013, 20:47

elka40 Fajna mama
No...mogę zajrzeć w końcu.Moje dziecko śpi od godziny...zrobiłam kolację, zjadłam..mam odbój na dziś.
Ewelina..to z chinkami Ci się udało :D
Ola...to jednak jedziecie na święta?
Ja nawet nie chcę myśleć o świętach...nie zdążę nic zrobić.Nawet jak Patrycja mi pomoże to będzie ciężko.
Moje dziecko miało dziś dzień szajbuska...gigaowsiki połaczone z zaczepkami...co chwila zbierało jej się na wygłupy...przyleci i sama zaczepia, aż sprowokuje kogoś do wygłupów.
No i dziś była u nas ta babka co ma siedzieć z Zuzią. O dziwo...nasze dziecko nawet posiedziało u niej na kolanach...i ciągle szczerzyła do niej zęby :-) pierwsze lody przełamane
Moja Patrycja stwierdziła,że nawet sympatyczna kobitka. Jeszcze raz przyjdzie w tym tygodniu,żeby Zuzia się oswoiła i od przyszłego tygodnia trzy razy...a dwa razy tygodniowo moja mama.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #55401 25 marca 2013, 21:46

kasia17 Fajna mama
Ewelina ale mnie rozbawilas ;) hehe no pewnie ze go jedza powoli !!!
OLA t y tam lec szybko bo moze byc za pozno !!!
Aneta i jak Rozalka ?
Ela super ze macie kogos do Zuzi , mam nadzieje ze sie sprawdzi .

Zgłoś nadużycie #55402 25 marca 2013, 21:47

kasia17 Fajna mama
maryna a gdzie ty sie wybierasz, cos mi umknelo ?

Zgłoś nadużycie #55403 25 marca 2013, 21:51

kasia17 Fajna mama
MATKO ! DZIEWCZYNY UMYLAM OKNO W KUCHNI , UPRALAM I POWIESILAM FIRANKI, POODSUWALAM SOBIE SZAFKI W KUCHNI I WYMYLAM TAM, JEJUUUU ! MOWIE WAM JAKI TAM BYL SYF JA TAM ZE 2 LATA NIE SPRZATALAM !!! TAKZE W SZAFACH, ZA SZAFAMI I MIEDZY MEBLAMI MAM CZYSTO , JESZCZE JUTRO OKNO W POKOJU I POWIESISC FIRANKI, ODKURZYC LOZKA , ZDJAC PAJECZYNE I WYTZREC LISTWY I GIT POSPRZATNE.
aLE ALE , WSZYSTKO KOSZTEM WIKTORA BIEDNY WYL STRASZNIE !!! PROBOWALAM GO PRZETRZYMAC ZEBY SPRAWDZIC CZY SIE PODDA , EEEEEE TAM NIE PODDAL SIE , ROBIL SOBIE PRZERWY MINUTOWE I ZNOWU WYL , ALE MUSIALAM POSPRZATAC BO NIE ZDROWO W TAKIM SYFIE SIEDZIEC.

Zgłoś nadużycie #55404 25 marca 2013, 21:52

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a do mnei dzownił szef jacka. jutro na noc jedziemy...

JUZ JUTRO DO POLSKI ?

Zgłoś nadużycie #55405 25 marca 2013, 21:56

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Może to trzydniówka.Natalka też była radosna, a miała temperature i potem wysypka.Lepiej jednak sprawdzic, bo może uklad moczowy?

marudna jest trochę jak wyższa temp. sie robi a jak zbije to to świruje jak zwykle.
kurcze a jak ukl. moczowy to najpierw badanie by trzeba było zrobić?

Zgłoś nadużycie #55406 25 marca 2013, 22:01

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No...mogę zajrzeć w końcu.Moje dziecko śpi od godziny...zrobiłam kolację, zjadłam..mam odbój na dziś.
Ewelina..to z chinkami Ci się udało :D
Ola...to jednak jedziecie na święta?
Ja nawet nie chcę myśleć o świętach...nie zdążę nic zrobić.Nawet jak Patrycja mi pomoże to będzie ciężko.
Moje dziecko miało dziś dzień szajbuska...gigaowsiki połaczone z zaczepkami...co chwila zbierało jej się na wygłupy...przyleci i sama zaczepia, aż sprowokuje kogoś do wygłupów.
No i dziś była u nas ta babka co ma siedzieć z Zuzią. O dziwo...nasze dziecko nawet posiedziało u niej na kolanach...i ciągle szczerzyła do niej zęby :-) pierwsze lody przełamane
Moja Patrycja stwierdziła,że nawet sympatyczna kobitka. Jeszcze raz przyjdzie w tym tygodniu,żeby Zuzia się oswoiła i od przyszłego tygodnia trzy razy...a dwa razy tygodniowo moja mama.

gigaowsiki powiadasz :) to chyba wszystkie to samo mają te nasze wierciochy
fajnie że nianię dla Zuzi znalazłaś oby sie sprawdziła

Zgłoś nadużycie #55407 25 marca 2013, 22:05

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ewelina ale mnie rozbawilas ;) hehe no pewnie ze go jedza powoli !!!
OLA t y tam lec szybko bo moze byc za pozno !!!
Aneta i jak Rozalka ?
Ela super ze macie kogos do Zuzi , mam nadzieje ze sie sprawdzi .

do 15 tej szalała nawet nic nie musiąłm jej dawać na zbicie ale potem jak pospała wstała o 16tej i już 38,5 dałam paracetamol i zeszla tem. ale dopiero po godzinie. jak spadla temp poszalala jeszcze do 21 wytrąbila flachę i spi. sprawdzam co chwila ale nie jest teraz gorąca. najgorzej że nie chce juz sobie dac zmierzyć tem. w pupie zepnie sie tak że termometru nie włożysz

Zgłoś nadużycie #55408 25 marca 2013, 22:06

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

maryna a gdzie ty sie wybierasz, cos mi umknelo ?

Kasia.ja jade do męza!!z malym!!wkoncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na kilka miesiecy

Zgłoś nadużycie #55409 25 marca 2013, 22:08

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

marudna jest trochę jak wyższa temp. sie robi a jak zbije to to świruje jak zwykle.
kurcze a jak ukl. moczowy to najpierw badanie by trzeba było zrobić?

aneta nie wiem czy dostalas sms...kasiorka wplacona.... no i uwazaj tam na moją synowa!!!zdrowia dla niej

Zgłoś nadużycie #55410 25 marca 2013, 22:11

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MATKO ! DZIEWCZYNY UMYLAM OKNO W KUCHNI , UPRALAM I POWIESILAM FIRANKI, POODSUWALAM SOBIE SZAFKI W KUCHNI I WYMYLAM TAM, JEJUUUU ! MOWIE WAM JAKI TAM BYL SYF JA TAM ZE 2 LATA NIE SPRZATALAM !!! TAKZE W SZAFACH, ZA SZAFAMI I MIEDZY MEBLAMI MAM CZYSTO , JESZCZE JUTRO OKNO W POKOJU I POWIESISC FIRANKI, ODKURZYC LOZKA , ZDJAC PAJECZYNE I WYTZREC LISTWY I GIT POSPRZATNE.
aLE ALE , WSZYSTKO KOSZTEM WIKTORA BIEDNY WYL STRASZNIE !!! PROBOWALAM GO PRZETRZYMAC ZEBY SPRAWDZIC CZY SIE PODDA , EEEEEE TAM NIE PODDAL SIE , ROBIL SOBIE PRZERWY MINUTOWE I ZNOWU WYL , ALE MUSIALAM POSPRZATAC BO NIE ZDROWO W TAKIM SYFIE SIEDZIEC.

podziwiam Cie z tym sprzątaniem ja jakos weny nie mam chyba przez tą pogode. jak było tak słonecznie to mnie wzięło na gen. porządki ale teraz jakoś mi przeszło :(