Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #55171 22 marca 2013, 22:33

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A tak wogóle...ja nosiłam spiralę normalną 15 lat..nic mi nie było :-) także spoko

cos ty tyle lat ?? i potem wylozylas zeby" zapracowac" nad Zuzią czy jak ?? ;) ;)

Zgłoś nadużycie #55172 22 marca 2013, 22:41

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dzięki Asia. Nie słyszałam o tym wcześniej. Ja wolę jaja takie nawet lekko płynne żółtko, ale czasami zdarzało mi się wstawić i pogotować dużej (np na sałatkę). Ale już więcej tak nie zrobię! :D :D
a co do długiego gotowania jaj to moja przyjaciółka (to były jeszcze czasy podstawówki) wstawiła jaja i poszła do pokoju i o nich zapomniała :D . Przypomniało jej się dopiero jak coś w kuchni trzasnęło a jaja na suficie wylądowały :D . Wyobrażacie sobie- woda się wygotowała i jaja rozpierniczyło. Ja się z tego śmiałam jak głupia ale kumpeli nie było do śmiechu bo rodzice musieli kuchnię przez nią malować ;)

hi bo nie moge..chcialabym to zobaczyc

Zgłoś nadużycie #55173 22 marca 2013, 22:45

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dlaczego tutaj nie ma opcji "lubię to" pytam ?? ... :D :D :D

gosiulka.. tez mi tego brakuje.. ;) dlatego wole rządzic na fejsie i o wiele szybciej ejst mi tam odpisywac niz tu...no i tam jest prywatnosc.........

Zgłoś nadużycie #55174 22 marca 2013, 22:47

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

hhahhaha my tak w sobote mamy :D o 4 tygodni. nakupuje na obiad, a i tak u turka awsze jesteśmy

i maly plodzislaw tez kebaba wcina ?? ;) :)

Zgłoś nadużycie #55175 22 marca 2013, 22:52

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny mam do sprzedania huggiesy 5 12-22 kg paczka 92 szt. 35 zł i z tej paczki 4+ zostały 43 sztuki kupiłam całą 60szt za 16 zeta więc za te 43 wychodzi 12 zł.Może któraś chętna ?? jak nie to moze sprzedam na tablicy albo allegro. mojej niestety nie służą na szczęście uczulenie juz złazi tylko pupe ma taka jak by cały czas miała gesią skórkę na szczęście juz nie jest czerwona.

to czyli ile za to chcesz ?? i ile jest tych pieluch ?? bo nie jarze... jakas chyba nie halo jestem dzis........bo ja uzywam hugies i sa NAJ NAJ NAJ

Zgłoś nadużycie #55176 22 marca 2013, 22:55

maryna Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

ide spac bo padam na pysk a wstać rano trzeba jutro Was poczytam.
aaaaaaaaaaa zaraz zaraz pochwale się ola zaczela stawiac sama samutenka pierwsze kroki od09marca teraz to pokonuje dlugosc całego pokoju czyli tak ok6m :) tylko zasuwa często na palcach jak baletnica :(
ale i tak priorytet w poruszaniu to raczkowanie a jak zapytacie moje dziecie jak pies szczeka to krzyczy amam! i biegiem do okna balkonowego bo tam pies przesiaduje usmiac się można :) dosyć chwalenia się ide lulu :)

no no to super gratuluje...to witamy w klubie kolejnego maszerującego samodzielnie brzdączyka ;)
no i dawno cie tutaj nie bylo!!

Zgłoś nadużycie #55177 22 marca 2013, 22:59

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

no nic to czekamy z zakupem, jak będzie trzeba to i do bartka pojedziemy

moj ma gruby przegób i kupilam mu ostatnio takie buciki na rzep bo idzie ladnie dopasowac do grubosci i smiga jak stary :) ....ale jednak w butach gorzej sie mu chodzi jak bez..

Zgłoś nadużycie #55178 22 marca 2013, 23:02

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

czasami :)

ja jestem zdania ze ufaj ale kontroluj...hihi

Zgłoś nadużycie #55179 22 marca 2013, 23:30

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

Jak Alanek, lepiej już?

teraz ma temperaturę 39,5 :(

Zgłoś nadużycie #55180 23 marca 2013, 9:31

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ojej , mala a adajesz mu czopki na obnizenie temp?
co lekarz mowi co to jest za wirus ?

Zgłoś nadużycie #55181 23 marca 2013, 9:54

gwonka Fajna mama
hejka, jestem :) wczoraj mnie nie bylo bo bylam z Kubulinkiem u moich rodzicow i na zakupach. u nas wszystko wporzadku. Kubus wali niezle kupy po tym zelazie, ble ble :) kazdy ciuch zafajdoli, hehehhe. mam nadzieje ze wszystkie dzieciaczki zdrowe, no i oczywiscie mamuski tez.

Zgłoś nadużycie #55182 23 marca 2013, 9:56

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My dzisiaj pojechalismy do Biedronki na zakupy, bo mialam mielone robic.Zakupy zrobilismy,podjechalismy pod dom.Lukasz sie mnie pyta, czy chce mi sie gotowac.Oczywiscie, ze mi sie nie chcialo, wiec zawrocilismy pod blokiem i pojechalismy nażrec sie jak swinie :)

fajnie, zazdroszcze :) swinki jedne :) hio hio :)

Zgłoś nadużycie #55183 23 marca 2013, 9:58

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W tym wieku podaje sie pol zoltka codziennie.Natalka w zupie tez nie lubi,ale ja jej zawsze gotuje na drugie sniadanie, bo lubi zoltko takie samo na twardo.

Kubus sie dusi takim na twardo, a na mieko mu sie za bardzo przykleja do dziubka, tylko z pyrkami jakos przejdzie. ah musze jakos pokombinowac i wlaczyc mu jakos do codziennego menu

Zgłoś nadużycie #55184 23 marca 2013, 10:02

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja w lanych kluskach przemycam

tam tez mu podrzucam, ale on i tak ich malo zjada. a wczoraj ladnie mi zjadl moja zupke buraczkowa. troche go preciagnelam na sloiczkach i teraz chetnie zajada moje

Zgłoś nadużycie #55185 23 marca 2013, 10:03

gwonka Fajna mama
to sobie popisalam, juz sie obudzil, ah zmykam, potem zajrze

Zgłoś nadużycie #55186 23 marca 2013, 12:35

gwonka Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

ide spac bo padam na pysk a wstać rano trzeba jutro Was poczytam.
aaaaaaaaaaa zaraz zaraz pochwale się ola zaczela stawiac sama samutenka pierwsze kroki od09marca teraz to pokonuje dlugosc całego pokoju czyli tak ok6m :) tylko zasuwa często na palcach jak baletnica :(
ale i tak priorytet w poruszaniu to raczkowanie a jak zapytacie moje dziecie jak pies szczeka to krzyczy amam! i biegiem do okna balkonowego bo tam pies przesiaduje usmiac się można :) dosyć chwalenia się ide lulu :)

gratulacje dla kolejnego dreptusia

Zgłoś nadużycie #55187 23 marca 2013, 13:25

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alan wymiotował mi już 5 razy w ciągu godziny i ma rozwolnienie, za godzinę dzwonie do lekarza, juz chciałam biec na pogotowie ale wole iść do naszego, bo tu mimo ze szpital mam jakies 500 metrów od siebie to do wieczorynki bym musiała jechać raczej, przynajmniej tak ze mną było, moze dziecko by przyjęli, chore to wszystko

oj biedny Alanus, pewnie to jakis wirus, no albo cos zjadl. zdrowka mu zycze, trzymaj sie kochana jakos. oby tylko sie nie odwodnij, dawaj mu duzo pic

Zgłoś nadużycie #55188 23 marca 2013, 13:46

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hehe ale czuc klimat swiateczny na forum, naczytalam sie o waszych jakowych przygodach i spostrzezeniach i pieje ze smiechu ;)
ULA wracaj !!!
Aniam ty wstydziochu ;)
Ola bidoku wracaj do siebie , polamancu , a wogole to ty jakas podejrzana jestes chyba mysisz o drugiej dzidzi ?
Gwonka mialas najgorszą opcje porodowa, wspolczuje ;(
Ela masz zajebistego szefa uwielbiam takie osoby ;)
Mala zycze Alankowi duzo zdrowka, mam andzieje ze mu lepiej.
Gosiulkovic bido ty , a raczej biedne te twoje suty , jej prawdziwa matka poswieca sie w 100 % dla dziecka ;)
Dziekuje wam za pzoytywne kometarze co do koloro wlosow obawialam sie troche reakcji bo ja to taki zakomleksiony czlowiek wiecznie ;)
A oto Hania dla tych co nie maja fb ;)

sliczna Haniusia, jeszcze raz gratulujemy :) niech sie zrdowo chowa :)

Zgłoś nadużycie #55189 23 marca 2013, 13:50

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

:)
a ja dzis bylam znow u lekarki z malym na kontroli.. i juz nie musze go inhalowac.no i powiedziala ze sie wybronil przed szpitalem..ze nie ma juz tych zmian na oskrzelach co mial.. bo mowila ze byla masakra...!!dziekuje Bogu..oby tak dalej byl zdrowy .... bo ilez dziecko moze chorowac ?? ?? ?? no i we wtorek po swietach mam zrobic badanie krwi,i moczu..jezu boje sie..juz widze ten ryk.. ...

to super ze pokonaliscie to zapalenie oskrzeli, daliscie rade :) super :) badan sie nie boj, siuski bez bolu, krewka gorzej, ale moze nie bedzie tak zle :) ja zabronilam malemu pobierac ostatnio krew z zyly, bo jak bylismy pierwszy raz na pobraniu dwa niechy temu to mu grzebaly w zylach a i tak krew nie chciala leciec, dopiero z palca poleciala, wiec nie pozwolilam z zyly ostatnio, wiec wziely z paluszka. ale moze u Oliwierka nie bedzie problemu z zylkami. dacie rade :)

Zgłoś nadużycie #55190 23 marca 2013, 13:51

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ojej to duzo :( jak bedziesz miala chwile to daj znac jak tam u was