Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54991 21 marca 2013, 8:54

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

serio, jak bum cyk cyk :P

to żałuj!! :D :D :D
spytaj Uli !
ona prawdę Ci powie!

Zgłoś nadużycie #54992 21 marca 2013, 8:59

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

serio ?? ja to nie zasne chyba nawet o tej godzinie....

jakbyś przez miesiaz wstawała o 4 to uwierz mi ze bys zasnela

Zgłoś nadużycie #54993 21 marca 2013, 9:00

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

spytaj Uli !
ona prawdę Ci powie!

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak! Ula cie oswieci

Zgłoś nadużycie #54994 21 marca 2013, 9:02

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja mam elektryczne takie na 7 jaj. ale chyba o co innego ci chodzi

taki elektryczny mam ,ale to nie to...chodzi mi o takie mały pojemniczek co się wody troche wlewa, wkłada jedno jajko i wstawia do mikrofali. Chodzi mi o to,ze czasem my nie jemy a Zuzi muszę gotowac jedno specjalnie, wiec szybciej może w mikrofali to jedno by się ugotowało, niz w garnku
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #54995 21 marca 2013, 9:03

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ty na wariatkowie robisz? :D tak weosoło tam macie :D

no mozna tak to ująć :-)

Zgłoś nadużycie #54996 21 marca 2013, 9:04

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale kubuś chyba za dużo nie waży i jak się mieści jeszcze w tym pierwszym :) Męża siostra małą woziła do roku w takim foteliku, tylko drobna też była :) ja mam ten fotelik co idzie rozłożyć i jestem zadowolona, Alan ma wygodnie :)

no zastanawiam sie wlasnie nad tym co ty masz. ale musze z mezem ustalic. tzn, ja wybiore, on zatwierdzi i zamowi

Zgłoś nadużycie #54997 21 marca 2013, 9:04

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

no chodzik jednak daje trochę luzu, ale moja też polata pół godziny i chce wychodzić....i nie zauwazyłam żeby przez chodzik miała trudnosci z normalnych chodzeniem.

poł godziny to i tak dlugo, ja nie mam takich luzów. a co do chodzików to 100 dzieciakom nic to nie szkodzi, a np 101 może przyniesc problemy

Zgłoś nadużycie #54998 21 marca 2013, 9:06

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry :D
Ale mnie tu długo nie było;( Nie mam kiedy usiąśc spokojnie przed laptopem;( mały sie rozbrykał porządnie i na chwile nawet nie mogę go z oka spuścić :( nie chce już siedzieć w krzesełku;/ nawet jak je to musi na podłodze być;/ do tego wczoraj miał temperature 38,9 i był strasznie marudny;( W nocy nic nie spałam bo też marudził biedaczek;( a rano już mu temp spadła i ma 37,8 więc myślę , że to jednak zęby;( nie da zajrzeć nawet piorun mały;/

Teraz śpi to postaram się cosik nadrobić ;) chociaż kilka stron ;)

zzdrowka dla Szymka. moj lobuz to w kojcu je albo na moim kolanie bo w krzeselku ciagle wstaje

Zgłoś nadużycie #54999 21 marca 2013, 9:08

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurcze..miałam mieć dziś spotkanie z nianią dla Zuzki...wczoraj byli u nas moi rodzice...no moja mama koniecznie chce się zająć małą,żeby jej w obce ręce nie oddawać.Tylko,że jest juz wiekowa i zdrowie ma do d... Zuzka ją wykończy. Ale dobrze ją rozumiem. Umówiłam sie z nia na dwa dni w tygodniu...a na trzy dni kogos wezmę...przynajmniej na razie póki Zuzka jest najbardziej męcząca. A za jakies pół roku może ja sobie brać codzień jak zdrowie jej pozwoli i Zuzia zacznie sama dobrze latać. Albo pójdzie do przedszkola....cholera...sama do końca nie wiem jak będzie najlepiej. No i musze teraz zadzwonić do babki i spytac, czy wogóle interesuje ja praca trzy dni w tygodniu. Nadal nie wiem ile zapłacić :-/

moja mam 5 razy w miesiącu z Julią siedzi i czasem od 13.15 do 14 zanim ja wróce z pracy, więcej tez by nie dała rady, lata, choroby itp

Zgłoś nadużycie #55000 21 marca 2013, 9:16

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Haha....śnieg napieprza jak dziki, a mój szef wszedł do firmy z jakims zielonym wiechciem i śpiewa na cały regulator : wiosna, wiosna w koło!
na co drugi, trzeba by utopić marzannę, a że nie mamy tu rzeki to utopimy inaczej ;-)
szykuje sie imprezka na powitanie wiosny :D , chyba nie popracuję dziś :-)

u mnie nie pada, na pewno mamy to samo miasto ??

Zgłoś nadużycie #55001 21 marca 2013, 9:16

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

spytaj Uli !
ona prawdę Ci powie!

no chyba będę musiała :P

Zgłoś nadużycie #55002 21 marca 2013, 9:16

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak! Ula cie oswieci

aż się boję :P

Zgłoś nadużycie #55003 21 marca 2013, 9:17

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

taki elektryczny mam ,ale to nie to...chodzi mi o takie mały pojemniczek co się wody troche wlewa, wkłada jedno jajko i wstawia do mikrofali. Chodzi mi o to,ze czasem my nie jemy a Zuzi muszę gotowac jedno specjalnie, wiec szybciej może w mikrofali to jedno by się ugotowało, niz w garnku

ja i tak jedno jajco gotuję 20 minut i specjalnie dla małego :)

Zgłoś nadużycie #55004 21 marca 2013, 9:17

aniam Supermama

seshella napisał(a)

poł godziny to i tak dlugo, ja nie mam takich luzów. a co do chodzików to 100 dzieciakom nic to nie szkodzi, a np 101 może przyniesc problemy

to zalezne od predyspozycji..

Zgłoś nadużycie #55005 21 marca 2013, 9:26

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

u mnie nie pada, na pewno mamy to samo miasto ??

hehe..na pewno nie :-)

Zgłoś nadużycie #55006 21 marca 2013, 9:26

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasia MEGA gratulacje !! Dla Moniki, Haneczki, męża biednego ledwo zipiącego :D :D :D .  I wielki przytulasek dla Gabrysi :( Boże co ja przeżywałam jak sobie pomyślałam o Iwonie. Nawet nie mogłam jej zobaczyć bo  nie pozwolili wprowadzać dziecka na oddział, a ja wyjść nie mogłam.
ehhhh a obudziłam się dzisiaj z postanowieniem że dzisiaj jestem twarda i koniec z buczeniem i co.... buczę! aaa

oj Ty wrażliwcu ;)

Zgłoś nadużycie #55007 21 marca 2013, 9:27

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

Wszystkiego Najlepszego z okazji pół-rocznicy małżeństwa!!

przyłączamy się do życzeń :)

Zgłoś nadużycie #55008 21 marca 2013, 9:29

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

czytasz mężowskie maile ?? ?? ?? ?? ?

my mamy wspólna pocztę, ja oprócz tego mam swoja do której m nie zna hasla ;) po prostu nie pamięta nawet do banku na swoje konto nie wchodzi bo tez nie pamięta :) )

Zgłoś nadużycie #55009 21 marca 2013, 9:31

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurcze..miałam mieć dziś spotkanie z nianią dla Zuzki...wczoraj byli u nas moi rodzice...no moja mama koniecznie chce się zająć małą,żeby jej w obce ręce nie oddawać.Tylko,że jest juz wiekowa i zdrowie ma do d... Zuzka ją wykończy. Ale dobrze ją rozumiem. Umówiłam sie z nia na dwa dni w tygodniu...a na trzy dni kogos wezmę...przynajmniej na razie póki Zuzka jest najbardziej męcząca. A za jakies pół roku może ja sobie brać codzień jak zdrowie jej pozwoli i Zuzia zacznie sama dobrze latać. Albo pójdzie do przedszkola....cholera...sama do końca nie wiem jak będzie najlepiej. No i musze teraz zadzwonić do babki i spytac, czy wogóle interesuje ja praca trzy dni w tygodniu. Nadal nie wiem ile zapłacić :-/

o kurcze to faktycznie problem masz. a jakie stawki macie ?

Zgłoś nadużycie #55010 21 marca 2013, 9:31

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MONIA URODZIŁA ;)
Jezeli chodzi o porod to Monia bidulka spedzila na porodowce 24 godziny z rozwarciem ale bez skurczy dopero 2 kroplowka z domieszka wody zozpetala burze i w 50 minut urodzila . urodzila o 18.55 . 4kg zywej wagi i dlugiej 58cm. Stwierdzila ze porod szybszy ale bardziej bolesny , ponacinali ja bardzo bo niunka duza jest ale podobno cala Gabrysia. Robek biedny beczal jak dzwonil do mnie, Monia mowi ze prawie 2 razy zjechal na porodowce bo mieli porod rodzinny . Najwazniejesze ze juz po wszystkim i fajnie ze urodzila 20 -tego bo wiktor tez sie urodzil 20 -tego tylko ze kwietnia ale latwiej bedzie mozna zapamietac .
Szkoda mi Gabrysi dzis bylo bo przyjechalam z Wiktorkiem do niej a ona do mnie " ciociu wiesz ze mama jest w szpitalu, noooo , pojechala urodzic mi Hanię ' sroszka siedziala jakby nieobecna az z wrazenia wypieki miala na policzkach a jak sie dowiedziala ze Hania sie juz urodzila to skakala z radosci , Ehhhhh co za dzień !!! Nie zasnę. 

Kasiu serdeczne gratulacje dla siorki i dla ciebie :) kolejne szczescie przyszlo na swiat, super :) niech szybciutko dochodza do siebie i wracaja do domku. moj Kubus tez wazyl rowne 4 kg :) jeszcze raz gratuluje