Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54951 20 marca 2013, 23:15

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no tak , bo to nasze dwa majowe ekspresiki ;)

:)
:) :) sama jestem pod wrazeniem!!

Zgłoś nadużycie #54952 20 marca 2013, 23:16

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MONIA URODZIŁA ;)
Jezeli chodzi o porod to Monia bidulka spedzila na porodowce 24 godziny z rozwarciem ale bez skurczy dopero 2 kroplowka z domieszka wody zozpetala burze i w 50 minut urodzila . urodzila o 18.55 . 4kg zywej wagi i dlugiej 58cm. Stwierdzila ze porod szybszy ale bardziej bolesny , ponacinali ja bardzo bo niunka duza jest ale podobno cala Gabrysia. Robek biedny beczal jak dzwonil do mnie, Monia mowi ze prawie 2 razy zjechal na porodowce bo mieli porod rodzinny . Najwazniejesze ze juz po wszystkim i fajnie ze urodzila 20 -tego bo wiktor tez sie urodzil 20 -tego tylko ze kwietnia ale latwiej bedzie mozna zapamietac .
Szkoda mi Gabrysi dzis bylo bo przyjechalam z Wiktorkiem do niej a ona do mnie " ciociu wiesz ze mama jest w szpitalu, noooo , pojechala urodzic mi Hanię ' sroszka siedziala jakby nieobecna az z wrazenia wypieki miala na policzkach a jak sie dowiedziala ze Hania sie juz urodzila to skakala z radosci , Ehhhhh co za dzień !!! Nie zasnę. 

Gratulacje dla siostry!!!
Duża dziewczynka z Hani :) niech rośnie zdrowa

Zgłoś nadużycie #54953 20 marca 2013, 23:18

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A OTO JA W NOWEJ ODSLONIE ;)

wooooooooooooooow Kasia, nie wiem czy Cię mąż pozna ;)
pięknie wyglądasz :)

Zgłoś nadużycie #54954 20 marca 2013, 23:20

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi .. zazdroszcze tego bara bara... a moj mąz za tydzien w sobote bedzie..jeny nie moge sie doczekac kiedy go zgwalce.... przeciez ostatnio byl w styczniu...chyba 6!!!ale masakra ...
zeby znow nam guma nie pekla..hii hiii

:) ) wiesz pod takim cisnieniem to żadna nie wytrzyma ;) )i będzie siostrzyczka dla Oliwierka ;)

Zgłoś nadużycie #54955 21 marca 2013, 7:12

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

nie chce cie martwic, ale to dziwne.... mój sie nie meczy szaleje tak, ze ja juz padam na ryj, nawet do pieluchy zmiany nie polezy. Wiem,że kazde dziecko inaczej sie rozwija, mam nadzieje,ze on tylko len jest rozpuszczony.

ja też mam taką nadzieję...
wczoraj jak pojechalismy to pani doktor wcześniej wyszła z pracy i jej już nie było, pójdziemy za tydzień :(

Zgłoś nadużycie #54956 21 marca 2013, 7:36

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

MONIA URODZIŁA ;)
Jezeli chodzi o porod to Monia bidulka spedzila na porodowce 24 godziny z rozwarciem ale bez skurczy dopero 2 kroplowka z domieszka wody zozpetala burze i w 50 minut urodzila . urodzila o 18.55 . 4kg zywej wagi i dlugiej 58cm. Stwierdzila ze porod szybszy ale bardziej bolesny , ponacinali ja bardzo bo niunka duza jest ale podobno cala Gabrysia. Robek biedny beczal jak dzwonil do mnie, Monia mowi ze prawie 2 razy zjechal na porodowce bo mieli porod rodzinny . Najwazniejesze ze juz po wszystkim i fajnie ze urodzila 20 -tego bo wiktor tez sie urodzil 20 -tego tylko ze kwietnia ale latwiej bedzie mozna zapamietac .
Szkoda mi Gabrysi dzis bylo bo przyjechalam z Wiktorkiem do niej a ona do mnie " ciociu wiesz ze mama jest w szpitalu, noooo , pojechala urodzic mi Hanię ' sroszka siedziala jakby nieobecna az z wrazenia wypieki miala na policzkach a jak sie dowiedziala ze Hania sie juz urodzila to skakala z radosci , Ehhhhh co za dzień !!! Nie zasnę. 

Kasia MEGA gratulacje !! Dla Moniki, Haneczki, męża biednego ledwo zipiącego :D :D :D .  I wielki przytulasek dla Gabrysi :( Boże co ja przeżywałam jak sobie pomyślałam o Iwonie. Nawet nie mogłam jej zobaczyć bo  nie pozwolili wprowadzać dziecka na oddział, a ja wyjść nie mogłam.
ehhhh a obudziłam się dzisiaj z postanowieniem że dzisiaj jestem twarda i koniec z buczeniem i co.... buczę! aaa

Zgłoś nadużycie #54957 21 marca 2013, 7:38

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A OTO JA W 1NOWEJ ODSLONIE ;)

piękna! Kasia pięknie ci w jasnym kolorze!

Zgłoś nadużycie #54958 21 marca 2013, 7:40

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

;) no wiesz lubię przy jajkach grzebać; ;) )

aaaaa ha ha :D

Zgłoś nadużycie #54959 21 marca 2013, 7:42

Konto usunięte
Kasiaa gratki, śliczne włoski i 100 lat dla Wiktorka.

Zgłoś nadużycie #54960 21 marca 2013, 7:46

elka40 Fajna mama
hej dziewczyny...15 min luzu mam
Kasia...gratulacje dla siostry :-) Hania duża dziewczynka :-)
A Ty w nowej wersji super :D Fajny kolorek i fajna fryzurka ...pewnie od razu Ci lżej na głowie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #54961 21 marca 2013, 7:47

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

widocznie Piotruś potrzebuje więcej czasu albo leniuszek mały jest :)

kuźwa, liczę, zę to leń i nic poważnego się nie dzieje

Zgłoś nadużycie #54962 21 marca 2013, 7:47

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

mnie zadko boli bo pewnie dlatego ze chodzik tez mnei troche odciaza...ale neistety maly juz mniej che w nim siedziec bo chce chodzic tylko... i mnie kolana bola wnet mam obdarte bo ciagle go gonie na kolanach....

no chodzik jednak daje trochę luzu, ale moja też polata pół godziny i chce wychodzić....i nie zauwazyłam żeby przez chodzik miała trudnosci z normalnych chodzeniem.

Zgłoś nadużycie #54963 21 marca 2013, 7:48

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

u nas też zęby, wydaje mi się że widzę powoli dwójkę dolną

Wszystkiego Najlepszego z okazji pół-rocznicy małżeństwa!!

Zgłoś nadużycie #54964 21 marca 2013, 7:48

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

heh wchodzę na maila Marcina a tam 7358 wiadomości :/ widać dawno nie opróżniał skrzynki....

czytasz mężowskie maile ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #54965 21 marca 2013, 7:49

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry :D
Ale mnie tu długo nie było;( Nie mam kiedy usiąśc spokojnie przed laptopem;( mały sie rozbrykał porządnie i na chwile nawet nie mogę go z oka spuścić :( nie chce już siedzieć w krzesełku;/ nawet jak je to musi na podłodze być;/ do tego wczoraj miał temperature 38,9 i był strasznie marudny;( W nocy nic nie spałam bo też marudził biedaczek;( a rano już mu temp spadła i ma 37,8 więc myślę , że to jednak zęby;( nie da zajrzeć nawet piorun mały;/
Teraz śpi to postaram się cosik nadrobić ;) chociaż kilka stron ;)

bidulinek :(

Zgłoś nadużycie #54966 21 marca 2013, 7:52

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

MONIA URODZIŁA ;)

gratulacje Ciociu Kasiu;*

Zgłoś nadużycie #54967 21 marca 2013, 7:52

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A OTO JA W NOWEJ ODSLONIE ;)

wow, aż dech zapiera jaka z Ciebie laseczka :)

Zgłoś nadużycie #54968 21 marca 2013, 7:53

elka40 Fajna mama
Kurcze..miałam mieć dziś spotkanie z nianią dla Zuzki...wczoraj byli u nas moi rodzice...no moja mama koniecznie chce się zająć małą,żeby jej w obce ręce nie oddawać.Tylko,że jest juz wiekowa i zdrowie ma do d... Zuzka ją wykończy. Ale dobrze ją rozumiem. Umówiłam sie z nia na dwa dni w tygodniu...a na trzy dni kogos wezmę...przynajmniej na razie póki Zuzka jest najbardziej męcząca. A za jakies pół roku może ja sobie brać codzień jak zdrowie jej pozwoli i Zuzia zacznie sama dobrze latać. Albo pójdzie do przedszkola....cholera...sama do końca nie wiem jak będzie najlepiej. No i musze teraz zadzwonić do babki i spytac, czy wogóle interesuje ja praca trzy dni w tygodniu. Nadal nie wiem ile zapłacić :-/

Zgłoś nadużycie #54969 21 marca 2013, 7:53

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

;) no wiesz lubię przy jajkach grzebać; ;) )

matko, kolejna zboczona, zgorszę się tu przy Was!!

Zgłoś nadużycie #54970 21 marca 2013, 7:54

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

czytasz mężowskie maile ?? ?? ?? ?? ?

no co? ja tez czytam...mam upoważnienie..do jednego konta tylko oczywiscie, bo tam przychodzi firmowa poczta i z allegro :-)
o innych kontach nic nie wiem ;-)