Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54571 18 marca 2013, 9:57

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

ja już i kremem i maścia i octeniseptem ale kurcze nic nie daje. co się troche podgoi to od nowa wraca

bo ciągnie;/ ehhh ja jak miałam z 5 lat to pamietam e maiąłm starsznei ponadrwane wiecznie! nie wiem czemu

Zgłoś nadużycie #54572 18 marca 2013, 9:58

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

moje jaja :)
i miny mojej łobuziary :)

mina: "zjem CiE"
a jajca super, z czego robiłaś? i jak? bo wyglądają przepięknie, sama bym takie chciała;d

Zgłoś nadużycie #54573 18 marca 2013, 9:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

wogole.. kamil ma jakies dziwne uczulenie.. boje sie ze to azs... przestałam mu dawac owoce, jogurty , sama juz nei gotuje. takei szorstkie plamki na rekach i na 1 nodze. jutro poleze do lekarza bo nei zeszło..choc nei je nic dziwnego

Ola, spoko mój na szyi miał jakieś takie plamy jak liszaj, w końcu poduszkę wywaliłam, bo jak spał to zawsze na jednym boku, mąż uważa, ze zapacał, a ja już nie wiem... zobaczymy czy poducha miała coś z tym wspólnego

Zgłoś nadużycie #54574 18 marca 2013, 10:02

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mina faktycznie super, a co do jaj to masz talent, piękne

Zgłoś nadużycie #54575 18 marca 2013, 10:03

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

100 lat dla SZYMUSIA :D :D :D :D

sto lat dla Asi i Szymonka :)

Zgłoś nadużycie #54576 18 marca 2013, 10:05

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

ale piękne :) i ślicznotka na ostatnim zdjęciu, bombowa minka :)

Zgłoś nadużycie #54577 18 marca 2013, 10:14

aniam Supermama
wysyłam dukana,

Ola, znalazłam jeszcze kilka innych plików, dorzucam i Tobie

Zgłoś nadużycie #54578 18 marca 2013, 10:17

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

kuchnia i przedpokój :)
będę lać i patrzeć czy równo puchnie :P
a nie pozwolę siedzieć :P

Ania choćbyś tak lała żeby pupa na pół pękła to i tak nic nie wskórasz... chyba że będziesz mieć wyjątkowo spokojne dziecko które nie będzie wyć jak kojot jak je będziesz przestawiać. U mnie wygląda to tak że jak Asia chce siedzieć TU to będzie siedzieć i nic nie pomoże.

Zgłoś nadużycie #54579 18 marca 2013, 10:22

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ania zobaczysz jak Piotrek zacznie śmigać czy mu przetłumaczysz żeby na płytkach nie siedział :D :D :D . (przypuszczam że masz płytki w mieszkaniu)

Moje dziecko by tylko w duzym pokoju siedzialo i w sypialni, bo przedpokoj i kuchnia w kaflach.Pampers na pewno izoluje, a jak w raczki bedzie troche zimno to przeciez nic sie nie stanie...nie ma co przesadzac.

Zgłoś nadużycie #54580 18 marca 2013, 10:22

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

to ile miała Iwona jak zaczęłaś dawać jej mleko krowie?

ciężko powiedzieć bo tak normalnie że np wypiła kubek kakao to gdzieś z 15 miesięcy miała. Ale np. na roczek zrobiłam jej torcik który jadła i w którym biszkopta przełożyłam kremem z manny (a manna na mleku).

Zgłoś nadużycie #54581 18 marca 2013, 10:22

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Ania choćbyś tak lała żeby pupa na pół pękła to i tak nic nie wskórasz... chyba że będziesz mieć wyjątkowo spokojne dziecko które nie będzie wyć jak kojot jak je będziesz przestawiać. U mnie wygląda to tak że jak Asia chce siedzieć TU to będzie siedzieć i nic nie pomoże.

tak mam bardzo spokojnie dziecko, ale się usmiałam, :P
dziewczyny, odbieracie mi moje marzenia, nie róbcie tego :P

Zgłoś nadużycie #54582 18 marca 2013, 10:23

aneta74 Fajna mama
uspałam :) )

aniam napisał(a)

wiem, obecnie z mężem też mamy dwa pokoje z kuchnią, wiec jak następne dziewczynka, a nie zdążymy się wybudować, to też razem...
ja z bratem miałam lepiej, bo u rodziców 3 pokoje i kuchnia duża jak pokój i tam tez zawsze była jakaś kanapa, wiec od biedy 4 pokoje na 4 osoby :) , ale to w domku jednorodzinnym inaczej jest niż w blokach.
Nie chciałam, byś odebrała to jako napaść, przepraszam, ale po prostu jak mus to mus, a życie swoją drogą...

spoko wcale tego tak nie odebrałam.pewnie ze chciałoby sie mieć większe m ale nie zawsze da rade takie realia niestety sa a nie inne .Tym bardziej że my od przysłowiowej łyżeczki sami się dorabiamy bo rodziców nie było stac żeby pomóc. pewnie jak bysmy np. działke mieli to byśmy się wybudowali przez te 14 lat ale tez na nie było stac bo u nas ceny masakryczne. sama działa 100tyś. lekko a jeszcze budowa.No i na pewno łatwiej by bylo bez dzieci bo sporo mamy takich znajomych że najpierw praca , dom a teraz dzieci chcą mieć i w wielu przypadkach problemy są z zajściem w ciąże niestety . więc ja troche ponarzekam ale cieszę sie z tego co mam grunt żeby zdrowie było to się zakasze teraz rękawy i do roboty ;) ) teraz jak wykupimy to nasze "chaziajstwo" trochę ziemi będzie więc koszt działki odpada i będziemy pomału coś stawiać :)

Zgłoś nadużycie #54583 18 marca 2013, 10:24

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ło Aneta fajne Ci wyszły!!! wow !!
a łobuziara słodziara :D :D

Zgłoś nadużycie #54584 18 marca 2013, 10:26

gwonka Fajna mama
witajcie kochane. Kubulek zasnal wiec jestem. u nas juz troszke lepiej, temperaturka spadla, katarku nie widac, maly juz nie jest tak marudny. w sobote popoludniu mial 38. wczoraj jeszcze stan podgoraczkowy dzisiaj juz lepiej. juz po oczkach widac ze lepiej sie czuje. nie mam pojecia co to bylo, moze rzeczywiscie od zabkow ten katar i temperaturka. bo teraz po katarze ani sladu. napewno antybiotyk go oslabil i moze to byla jakas infekcja, ale antybiotyk ja zawlczyl, nie wiadomo. zostaly nam jeszcze cztery zastrzyki. Kubus jest bardzo dzielny. za to ja sie rozchorowalam, ale dzielnie sie trzymam bo Kubus mnie bardzo teraz potrzebuje. nie mam czasu na chorowanie :)

Zgłoś nadużycie #54585 18 marca 2013, 10:29

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie kochane. Kubulek zasnal wiec jestem. u nas juz troszke lepiej, temperaturka spadla, katarku nie widac, maly juz nie jest tak marudny. w sobote popoludniu mial 38. wczoraj jeszcze stan podgoraczkowy dzisiaj juz lepiej. juz po oczkach widac ze lepiej sie czuje. nie mam pojecia co to bylo, moze rzeczywiscie od zabkow ten katar i temperaturka. bo teraz po katarze ani sladu. napewno antybiotyk go oslabil i moze to byla jakas infekcja, ale antybiotyk ja zawlczyl, nie wiadomo. zostaly nam jeszcze cztery zastrzyki. Kubus jest bardzo dzielny. za to ja sie rozchorowalam, ale dzielnie sie trzymam bo Kubus mnie bardzo teraz potrzebuje. nie mam czasu na chorowanie :)

to teraz zdrówka dla Ciebie :) fajnie ze z Kubusiem lepiej juz :)

Zgłoś nadużycie #54586 18 marca 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

GWONKA a co z emlą? jejku biedaczek malutki :(

emle nam pielegniarka odradzila, bo maly i tak dostawal paracetamol przeciwbolowo, do tego dwa antybiotyki wiec nie moglismy juz wiecej mu dodawac tego wszystkiego. a na dodatek nie wiadomo czy to by mu pomoglo bo to jest domiesniowe i wtedy nie zawsze dziala. to minimalizuje bol przy ukluciu a nie przy wstrzykiwaniu antybiotyku. ale dzieki bardzo za rady, doceniam bardzo

Zgłoś nadużycie #54587 18 marca 2013, 10:31

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

hi hi :D :D
Ania wszystko przed tobą!!
:*

Zgłoś nadużycie #54588 18 marca 2013, 10:32

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

uspałam :) )

spoko wcale tego tak nie odebrałam.pewnie ze chciałoby sie mieć większe m ale nie zawsze da rade takie realia niestety sa a nie inne .Tym bardziej że my od przysłowiowej łyżeczki sami się dorabiamy bo rodziców nie było stac żeby pomóc. pewnie jak bysmy np. działke mieli to byśmy się wybudowali przez te 14 lat ale tez na nie było stac bo u nas ceny masakryczne. sama działa 100tyś. lekko a jeszcze budowa.No i na pewno łatwiej by bylo bez dzieci bo sporo mamy takich znajomych że najpierw praca , dom a teraz dzieci chcą mieć i w wielu przypadkach problemy są z zajściem w ciąże niestety . więc ja troche ponarzekam ale cieszę sie z tego co mam grunt żeby zdrowie było to się zakasze teraz rękawy i do roboty ;) ) teraz jak wykupimy to nasze "chaziajstwo" trochę ziemi będzie więc koszt działki odpada i będziemy pomału coś stawiać :)

dokąłdnie, najważniejsze zdrowie, i pociecha z naszych malucszków, choć u ciebie to już dorosłe osobniki też są :P
my akureat działkę mamy ok. 30000m2, wiec mamy miejsce by się budować, ale tez jest cieżko

Zgłoś nadużycie #54589 18 marca 2013, 10:32

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

życzę zdrówka!!

Zgłoś nadużycie #54590 18 marca 2013, 10:32

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ogołoce cie do końca, mój syn łazi przy wsyztkich meblach, lie je gryzie, wspina sie po mnei i gryzie strasnie, nie da sie wytłumaczyc... do tego tanczy przy szybach i lustrach, gryzac je. ciagle kradnie buty ikapcie i je tez gryie! teraz dorwał wieszka z szafy.. zgadnij co z nim robi. Ręce ma czasem jak lody ale co zrobie?