Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54271 14 marca 2013, 8:52

aneta74 Fajna mama
dziewczyny współczuję Wam tych nocy :(

Zgłoś nadużycie #54272 14 marca 2013, 8:53

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Bo to jest bez sensu...lekarz przy przepisywaniu witamin powinien od razu poinformować z czym się wchłania a czego należy unikać...czasem jedna witamina znosi działanie innej i wtedy też dupa

no wlasnie...ale szkoda gadac wogole na temat lekarzy..konowaly jeba.e!!!

Zgłoś nadużycie #54273 14 marca 2013, 8:54

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

a tak wogole to czesc wszystkim mamusiom.. dawno nie wchodzilam na forum.nieraz na chwile na faceboka bo maly mi nie daje..jak widzi laptopa to musze mu jego muzyke a nie to co ja chce... no i chyba nei pisalam tu tylko na fb.maly ma zapalenie oskrzeli...mam nadzieje ze mu na plucka nie przejdzie....brrr musze go inhalowac inhalatorem ale jako tako dajemy rade...
a i spoznione zyczonka dla solenizantow..dla ewuni.natalki...i kogo tam jeszcze zapomnialam...

a właśnie się miałam pytać jak mój zięć ;)
niech wraca szybko do zdrowia

Zgłoś nadużycie #54274 14 marca 2013, 8:55

aneta74 Fajna mama
Najlepsze życzenia dla Hirka !!!

Zgłoś nadużycie #54275 14 marca 2013, 8:58

aneta74 Fajna mama
a to próbka gadulstwa  Rozalki, ona tak cały czas :) milczy jak śpi bo jak je to też gada a najwięcej ma do powiedzenia  jak bułke wcinahttp://www.youtube.com/watch?v=xikq2TVh3Cc

Zgłoś nadużycie #54276 14 marca 2013, 8:59

aneta74 Fajna mama
a to próbka gadulstwa  Rozalki, ona tak cały czas :) milczy jak śpi bo jak je to też gada a najwięcej ma do powiedzenia  jak bułke wcinahttp://www.youtube.com/watch?v=xikq2TVh3Cc

Zgłoś nadużycie #54277 14 marca 2013, 8:59

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehhehe Laski pol roku temu miałam dzidzisia, co spał jadł, spał jadł, leżał w lozeczku, spał w lozeczku. A teraz potwo spi na mojej poduszce, ja czesto w nogach, zeby nie spadł, wyje na dworze, wyje w sklepie leje mnie i wymusza. Jak cos nei po jeg mysli to wygina sie jak struna napręza i wyje :D kłądzie sie na sztywno nei da posadzic i drze ryj. więc błagam nie wciskajcie mi kitu, ze 1 rok najgorszy! bo jest coraz gorej :D ten mały łobuz ! ja mu powalam na prawie wszytsko :D i bedie jescze gorzej!

kurde ola ja tez tak mam.... chociaz nei tak az czesto ale jak on sie skubany wygina.jak kurde wymusza bo musze robic to co on chce .a tak to wyje jak kojot..

Zgłoś nadużycie #54278 14 marca 2013, 9:01

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

w nowym foteliku i na sankach, śniegu napadało to trzeba korzystać :)

a czemu ja nie widze zadnego zdjecia ??

Zgłoś nadużycie #54279 14 marca 2013, 9:02

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Sliczna i jaka zadowolona :) .
Odpukac w niemalowane, bo Natalka też polubiła swój fotelik i chichra sie jak wariatka :)

hihi zadowolona ?? przeciez mala ma alanka a nie alanke ;) hihi sie usmialam

Zgłoś nadużycie #54280 14 marca 2013, 9:04

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Maryna jak tam Oliwierek ?? ? daj znać

wlasnie nadrabiam i w niedzy czasie odpisuje troche.. bochyba z 5 dni tu nei zagladalam... :(  
maly ma zapalenie oskrzeli.mega mu furczy w klatce :( :(

Zgłoś nadużycie #54281 14 marca 2013, 9:04

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=axu1icN0V_o&feature=youtu.be

syn mój wie już do czego jest pchacz

Zgłoś nadużycie #54282 14 marca 2013, 9:05

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ja dziś zaszalalam kupiłam sobie skakanke w biedronce z licznikiem za 8 zeta i juz dzisiaj skakalam.Moje dziecko ma niezły ubaw ze mnie, chichra się jak szalona jak sie matka męczy ;) )

hihi juz to sobie wyobrazam....

Zgłoś nadużycie #54283 14 marca 2013, 9:08

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało!
Jak byłam z dziewczynami w zeszłym tyg na placu zabaw (wtedy co się tak ciepło zrobiło) to przyszła taka dziewczyna z córeczką. Laska w takich biodrówkach i bluzce na tyle krótkiej że co się do dziecka nachylała to bluzeczka siuup do góry i wychodził brzuch-flak i połowa pleców! Matko dziewczyny jakie ona miała rozstępy.... Normalnie wszystkie matki jak jedna zez na nią i na jej brzuch. Nie dało się nie patrzeć. koszmar! Zero kompleksów i szoł na pół osiedla bez najmniejszej żenady :D :D :D

nieraz sie zastanawiam czy ludzie do kuzwy nie maja lustra w domu..jeszcze se bluzke ubierze jak po coreczce... no rozumeim ze moze miec rozstepy ale ledwo cieplo sie zrobilo juz z dupa gola najlepiej niektorzy wychodziliby

Zgłoś nadużycie #54284 14 marca 2013, 9:23

Konto usunięte
zbieram się... tzn pakuje torbe młodemu, do ciotki go i do roboty. w tajemnicy :D jude nei wie;D a co

Zgłoś nadużycie #54285 14 marca 2013, 9:27

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie bede chyba miala wyjscia , musza sie wykazac teraz bo maz jedzie mi na 2tyg teraz na szkolenie o Legionowa a ja sama z malym, wszytko na mojej glowie, zakupy itd i w dodatku do W-wy musze jechac we wtorek na dalsze leczenie, bede musiala sie odwazyc i pojechac sama autkiem ( nigdy tak daleko sama nie jeżdzilam ), ale niemam wyjscia a Wiktoraa znow musze podrzucic do ktorejs z ciotek, ale pewnie znow padnie na agate bo ona siedzi w domu a dzieciaki ma w przedszkole , niestety Monia w kazdej chwili moze zaczac rodzic ( juz dzis mowila ze jakies kurcze sie zaczynaja ) , Iwona i Beata pracuja wiec napewno padnie na agatę ( mamae chrzestną ).

a daleko masz do warszawy od ciebie ??

Zgłoś nadużycie #54286 14 marca 2013, 9:28

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u lekarza. maly ma grozna bakterie. dostalismy atybiotyk, wczoraj mu wieczorem podalismy to zwymiotowal go, dzisiaj rano to samo. dzwonilam do lekarza i przepisal zastrzyki, takze od dzisiaj wieczor bedziemy jezdzic na zastrzyki, przez 7 dni, rano i wieczorem :( juz slysze ten placz :( :( :( . na sama mysl ryczec mi sie chce :( na dodatek maly ma plesniawki. dostalismy tez inne zelazo. lekarz mowil ze tamto zelazo moglam podawac z nabialem, specjalnie mi takie przepisal. ale teraz dostalismy inne. moze to lepiej sie wchlonie

jeju...biedny...zdrowka dla Kubusia!! kurde moj tez dwa antybiotyki..co sie dzieje ?? kiedy to sie skonczy ?? ja tez juz mam dosyc..serce sie lamie jak dzieci choruja!! :( :(

Zgłoś nadużycie #54287 14 marca 2013, 9:30

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Najlepsze życzenia dla Hirka !!!

Buziaki dla Hireczka solenizanta :D :D

Zgłoś nadużycie #54288 14 marca 2013, 9:32

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

gada i broi widzę :D :D :D jak pięknie wybebeszyła tego puzla :D :D . słodka różowa landryneczka :D

Zgłoś nadużycie #54289 14 marca 2013, 9:35

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=axu1icN0V_o&feature=youtu.be

syn mój wie już do czego jest pchacz

hi hi ale zapyla! :D
fajny ten pchacz!

Zgłoś nadużycie #54290 14 marca 2013, 9:42

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

tez mam taka nadzieje. za dwa tygodnie mamy zrobic kolejny posiew to dowiemy sie czy ja zwalczylismy. bakteria to klebsiella oxytoca, lekarz mowil ze to bakteria z kalu. musiala sie dostac do siusiaka. Kubus robi bardzo duze kupy, piecio dniowe wiec jak zrobi to caly jest upaciany, w ten sposob chyba musiala sie tam dostac.

jejku..biedny.... co za dziadostwo ...spier....bakterio!!