Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54151 13 marca 2013, 10:20

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

czyli z badania ogólnego moczu wszystko dobrze było, a dopiero z posiewu wyszło coś nie tak?

pierwsze wyniki moczu byly ze sa bardzo liczne bakterie, zrobilismy powtorke badania wyszlo ze bakteri nie ma. ten sam mocz dalismy na posiew no i wychodowali to cholerstwo. tak dopiero posiew wykazal.

Zgłoś nadużycie #54152 13 marca 2013, 10:22

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u lekarza. maly ma grozna bakterie. dostalismy atybiotyk, wczoraj mu wieczorem podalismy to zwymiotowal go, dzisiaj rano to samo. dzwonilam do lekarza i przepisal zastrzyki, takze od dzisiaj wieczor bedziemy jezdzic na zastrzyki, przez 7 dni, rano i wieczorem :( juz slysze ten placz :( :( :( . na sama mysl ryczec mi sie chce :( na dodatek maly ma plesniawki. dostalismy tez inne zelazo. lekarz mowil ze tamto zelazo moglam podawac z nabialem, specjalnie mi takie przepisal. ale teraz dostalismy inne. moze to lepiej sie wchlonie

o jej ... przykro :(
zdrówka życzymy ... :( biedny

Zgłoś nadużycie #54153 13 marca 2013, 10:22

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

nie bede chyba miala wyjscia , musza sie wykazac teraz bo maz jedzie mi na 2tyg teraz na szkolenie o Legionowa a ja sama z malym, wszytko na mojej glowie, zakupy itd i w dodatku do W-wy musze jechac we wtorek na dalsze leczenie, bede musiala sie odwazyc i pojechac sama autkiem ( nigdy tak daleko sama nie jeżdzilam ), ale niemam wyjscia a Wiktoraa znow musze podrzucic do ktorejs z ciotek, ale pewnie znow padnie na agate bo ona siedzi w domu a dzieciaki ma w przedszkole , niestety Monia w kazdej chwili moze zaczac rodzic ( juz dzis mowila ze jakies kurcze sie zaczynaja ) , Iwona i Beata pracuja wiec napewno padnie na agatę ( mamae chrzestną ).

super, ze zębolki da się uratować, teraz trzeba pilnować, by nie wyleciały i jak najwcześniej rozpocząć leczenie.
trzymam kciuki za szybki poród :)

Zgłoś nadużycie #54154 13 marca 2013, 10:22

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u lekarza. maly ma grozna bakterie. dostalismy atybiotyk, wczoraj mu wieczorem podalismy to zwymiotowal go, dzisiaj rano to samo. dzwonilam do lekarza i przepisal zastrzyki, takze od dzisiaj wieczor bedziemy jezdzic na zastrzyki, przez 7 dni, rano i wieczorem :( juz slysze ten placz :( :( :( . na sama mysl ryczec mi sie chce :( na dodatek maly ma plesniawki. dostalismy tez inne zelazo. lekarz mowil ze tamto zelazo moglam podawac z nabialem, specjalnie mi takie przepisal. ale teraz dostalismy inne. moze to lepiej sie wchlonie

bidoki :( może emle kup> ?? i smaruj 2-3 h przed zastrykiem

Zgłoś nadużycie #54155 13 marca 2013, 10:25

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie bede chyba miala wyjscia , musza sie wykazac teraz bo maz jedzie mi na 2tyg teraz na szkolenie o Legionowa a ja sama z malym, wszytko na mojej glowie, zakupy itd i w dodatku do W-wy musze jechac we wtorek na dalsze leczenie, bede musiala sie odwazyc i pojechac sama autkiem ( nigdy tak daleko sama nie jeżdzilam ), ale niemam wyjscia a Wiktoraa znow musze podrzucic do ktorejs z ciotek, ale pewnie znow padnie na agate bo ona siedzi w domu a dzieciaki ma w przedszkole , niestety Monia w kazdej chwili moze zaczac rodzic ( juz dzis mowila ze jakies kurcze sie zaczynaja ) , Iwona i Beata pracuja wiec napewno padnie na agatę ( mamae chrzestną ).

ciocia Małgosia też się pisze na popilnowanie :D (jakbyś jednak musiała z Wiktorem jechać) :D :D . Moje dziewczyny chętnie go przygarną do wspólnej zabawy :D :D . Tylko istnieje ryzyko zacałowania ... ;)

Zgłoś nadużycie #54156 13 marca 2013, 10:29

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

wlasnie wiem ze mocz, ale u Kubusia odpada takie leczenie, bo jak on ma ta bakterie w moczu to nie moge mu dawac siuskow do buzki, bo to bedzie bledne kolo

no tak, racja!!
spóbuj zrobić mieszankę 5 kropli wit. C, 5 kropli aphtinu i 3 krople r-ru gecjany.

Zgłoś nadużycie #54157 13 marca 2013, 10:30

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja też wymuszaczka jakich mało, a jak coś nie pasuje to wygina się w pałąk i wyje, masakra. wogole w nocy ją coś bolało, najpierw nie mogła zasnąć, w końcu zasneła w leżaczku, pprzeniesliśmy ja do łóżeczka, pospała do 2.30 i wycie do 4, dostała viburcol

Biedna pewnie zębole dokuczają

Zgłoś nadużycie #54158 13 marca 2013, 10:31

aniam Supermama
dziołszki głosujcie w imieniu Marleny

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/entry/5300

Zgłoś nadużycie #54159 13 marca 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

bidoki :( może emle kup> ?? i smaruj 2-3 h przed zastrykiem

zapytam dzisiaj pielegniarke co ona na to. zobaczymy tez jak maly zniesie pierwszy zastrzyk, wtedy zobaczymy co dalej. ale dzieki za rade

Zgłoś nadużycie #54160 13 marca 2013, 10:33

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

no tak, racja!!
spóbuj zrobić mieszankę 5 kropli wit. C, 5 kropli aphtinu i 3 krople r-ru gecjany.

dzieki sliczne. narazie czekam az maz przywiezie to co lekarz zapisal. a jak to nie pomoze to wtedy bede dzialala z tym co mi napisalas. jeszcze raz dzieki

Zgłoś nadużycie #54161 13 marca 2013, 10:34

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

z niusów, Jacek ma uszkodzone nerwy w prawej ręce, w lewej te, ale mniej. No i przez tą prawą łape ma zakaz pracowania z młotem pneumatycznym i coś tam jeszcze na piśmie, dla szefa.... Uhu czuje wypowiedzenie na dniach..

cholerka to niedobrze , myslisz że zwolni z tego powodu?może da inną pracę

Zgłoś nadużycie #54162 13 marca 2013, 10:35

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

dziołszki głosujcie w imieniu Marleny

http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/entry/5300

zaglosowane

Zgłoś nadużycie #54163 13 marca 2013, 10:35

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

zapytam dzisiaj pielegniarke co ona na to. zobaczymy tez jak maly zniesie pierwszy zastrzyk, wtedy zobaczymy co dalej. ale dzieki za rade

mały mial przed szczepieniami i u nas super

Zgłoś nadużycie #54164 13 marca 2013, 10:36

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-) u nas nocka całkiem dobra..widzę,ze Zuzka teraz lepiej spi.
A wczorajsze kluski z truskawkami-przebój!...ile bym nie dała to by zjadła, ale ponieważ nie jadła jeszcze żywych truskawek, to raczej nie chciałam przesadzić.Zobaczymy jaka dziś będzie reakcja. Co prawda ostatnio dostaje kaszkę truskawkową, no ale to jednak nei to samo.

Ela a jak robilaś te kluseczki? mam swoje zamrożone truskawki może bym zrobiła mojej dziuńdzi

Zgłoś nadużycie #54165 13 marca 2013, 10:37

gwonka Fajna mama
najlepsze jest to ze my leczymy malego prywatnie u swietnego pediatry, a to laczy sie z tym ze za wszystko teraz musimy placic, pielegniarke tez prywatnie. cale szczescie mamy taka zaprzyjazniona. jak bedzie mogla to przyjedzie do nas do domu, a jak nie da rady to wtedy bedziemy musieli jechac. dzisiaj my jedziemy.

Zgłoś nadużycie #54166 13 marca 2013, 10:38

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

mały mial przed szczepieniami i u nas super

no to super, ale ciekawe jak to sie ma do tak czestego stosowania, bo to bym musiala dwa razy dziennie przez siedem dni.

Zgłoś nadużycie #54167 13 marca 2013, 10:38

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mój mały wczoraj po raz pierwszy płakał z głodu, nigdy tak nie było, zawsze mógł żyć powietrzem, a wczoraj, fakt, ze kaszki z rana zjadł niewiele, ale później 10:20 - 150 ml, 13:00 - 200g zupki, o 15 - 1/2 słoiczka deserku, o 15:30 chlebek z masełkiem i zawsze po 16 idzie spać, ale wczoraj płakał, pluł smoczkiem i nie chciał, mąż zrobił 150ml mleka i wciągnął na żywca co u mojego jest niesłychane, bo mleko tylko na śpiocha, w sumie nawet to 150 było za mało i dopiero beknął usnął w ciągu 2 minut, aż byłam zszokowana :)

:) no prosze jak sie rozkręcił z jedzeniem :) super

Zgłoś nadużycie #54168 13 marca 2013, 10:40

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej! niedobrze...miejmy nadzieję,ze te zastrzyki pomogą.Chociaz faktycznie Kubuś się umęczy :-( A co to za bakteria?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #54169 13 marca 2013, 10:40

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

A tak w ogóle to dzień dobry :)
kur... sypie u mnie jak cholera... i -4. Płakać mi sie chce, jak sobie pomyślę o wyjściu na dwór. Mam już dosyć zimy. Tego ubierania, pchania wózka, ufajdanych kółek... aaaaaa

u mnie nie sypie ale mróz jak cholera w nocy -15 teraz -5. Ja chcę wiosnę!!!!!

Zgłoś nadużycie #54170 13 marca 2013, 10:42

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

dzieki sliczne. narazie czekam az maz przywiezie to co lekarz zapisal. a jak to nie pomoze to wtedy bede dzialala z tym co mi napisalas. jeszcze raz dzieki

to wszystko jest bez recepty i kosztuje grosze, ja smarowałam co 3-4 h, na gazik i lekko przemywałam małemu buziaka, co prawda miał troszkę na policzkach, ale w przypadku gdy jest ich dużo i schodzą do gardła, to lekarz zapisuje nystatynę w zawiesinie...