Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #54131 13 marca 2013, 9:26

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nooooooooooooooo swieta prawda , terroryzm sie szerzy !!!

to samo mówię...mam w domu terrorystke..uroczą bo uroczą ale jednak terrorystkę...a raczej dwie bo starsza tez czasem próbuje...z marnym skutkiem ale jednak
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #54132 13 marca 2013, 9:33

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

powodzenia Kasiu

A więc tak , nie jest tak żle jak powiedzieli w Radomiu, mam przewlekle zapalenie przyzębia i czeka mnie napewno kosztowne i dlugotrwale leczenie , ale stan jest do wyleczenia i nie grozi mi ekstrakcja zębow co zaproponowala mi periodontka w Radomiu !!! Potem aparacik na zlaczenie zabkow i beda jak nowe , jej wiecie jak mi ulzylo , chociaz tyle w tej gownianej sytuacji .
A w tym naszym zakichanym Radomiu to same konowaly pracuja , najlepiej wyrwac zeby i pozbyc sie problemu , najlepiej uciac reke , noge itd , debile, normalnie debile !!!

Zgłoś nadużycie #54133 13 marca 2013, 9:34

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ja dziś zaszalalam kupiłam sobie skakanke w biedronce z licznikiem za 8 zeta i juz dzisiaj skakalam.Moje dziecko ma niezły ubaw ze mnie, chichra się jak szalona jak sie matka męczy ;) )

hehe tez bym sie smiala na jej miejscu ale brawo Anetko za motywację ;)

Zgłoś nadużycie #54134 13 marca 2013, 9:36

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ooo jaka tutaj cisza o ho ho :D :D
chciałam zameldować że ten gulasz z soczewicy co Kasia przepis wklejała u nas zdał egzamin :D . Choć myślałam że będzie marudzić. Kolor i konsystencje ma toto nie za wyględną. Ale mimo to zjadła naprawdę duużo. Z kolei Iwona nie dała się namówić :D uciekła do łazienki i powiedziała że nigdy w życiu :D

Ciesze się ;)
haha dlatego teraz tzreba dawac poki nie sa jeszcze tak swaidomi ;)

Zgłoś nadużycie #54135 13 marca 2013, 9:39

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało!
Jak byłam z dziewczynami w zeszłym tyg na placu zabaw (wtedy co się tak ciepło zrobiło) to przyszła taka dziewczyna z córeczką. Laska w takich biodrówkach i bluzce na tyle krótkiej że co się do dziecka nachylała to bluzeczka siuup do góry i wychodził brzuch-flak i połowa pleców! Matko dziewczyny jakie ona miała rozstępy.... Normalnie wszystkie matki jak jedna zez na nią i na jej brzuch. Nie dało się nie patrzeć. koszmar! Zero kompleksów i szoł na pół osiedla bez najmniejszej żenady :D :D :D

mozna ? można zblysnąc , noooo niektore nie maja zadnych kompleksow mimo ze powinny , chodzi tylko o to ze raczej wypadaloby zakryc to co brzydkie , zatuszowac ;(

Zgłoś nadużycie #54136 13 marca 2013, 9:43

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

i Kasia odezwij się jak tam sytuacja z ząbkami i jak Wiktor zniósł rozłąkę !!

Wiktor grzeczniutki, zjadl ladnie u cioci i nawet bez problemu dal sie pzrewinac i przebrac, coz chyba czesciej go bede ciotkom podrzucac, wkoncu ma ich az 4 ;0)

Zgłoś nadużycie #54137 13 marca 2013, 9:46

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A więc tak , nie jest tak żle jak powiedzieli w Radomiu, mam przewlekle zapalenie przyzębia i czeka mnie napewno kosztowne i dlugotrwale leczenie , ale stan jest do wyleczenia i nie grozi mi ekstrakcja zębow co zaproponowala mi periodontka w Radomiu !!! Potem aparacik na zlaczenie zabkow i beda jak nowe , jej wiecie jak mi ulzylo , chociaz tyle w tej gownianej sytuacji .
A w tym naszym zakichanym Radomiu to same konowaly pracuja , najlepiej wyrwac zeby i pozbyc sie problemu , najlepiej uciac reke , noge itd , debile, normalnie debile !!!

kamień z serca!!

Zgłoś nadużycie #54138 13 marca 2013, 9:46

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Wiktor grzeczniutki, zjadl ladnie u cioci i nawet bez problemu dal sie pzrewinac i przebrac, coz chyba czesciej go bede ciotkom podrzucac, wkoncu ma ich az 4 ;0)

nie nadużywaj dobroci cioteczekj :P

Zgłoś nadużycie #54139 13 marca 2013, 9:59

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, mój mały wczoraj po raz pierwszy płakał z głodu, nigdy tak nie było, zawsze mógł żyć powietrzem, a wczoraj, fakt, ze kaszki z rana zjadł niewiele, ale później 10:20 - 150 ml, 13:00 - 200g zupki, o 15 - 1/2 słoiczka deserku, o 15:30 chlebek z masełkiem i zawsze po 16 idzie spać, ale wczoraj płakał, pluł smoczkiem i nie chciał, mąż zrobił 150ml mleka i wciągnął na żywca co u mojego jest niesłychane, bo mleko tylko na śpiocha, w sumie nawet to 150 było za mało i dopiero beknął usnął w ciągu 2 minut, aż byłam zszokowana :)

haaaaaaaaaaaaaaa poplakalm sie z puenty calej sytuacji - "beknął i zasnął " , hehe prawdziwy chłop nie ma co!!!
super bardzo sie ciesze razem z Toba Aniu bo wiem jaka to radosc ;)

Zgłoś nadużycie #54140 13 marca 2013, 10:01

gwonka Fajna mama
witajcie. wczoraj bylismy u lekarza. maly ma grozna bakterie. dostalismy atybiotyk, wczoraj mu wieczorem podalismy to zwymiotowal go, dzisiaj rano to samo. dzwonilam do lekarza i przepisal zastrzyki, takze od dzisiaj wieczor bedziemy jezdzic na zastrzyki, przez 7 dni, rano i wieczorem :( juz slysze ten placz :( :( :( . na sama mysl ryczec mi sie chce :( na dodatek maly ma plesniawki. dostalismy tez inne zelazo. lekarz mowil ze tamto zelazo moglam podawac z nabialem, specjalnie mi takie przepisal. ale teraz dostalismy inne. moze to lepiej sie wchlonie

Zgłoś nadużycie #54141 13 marca 2013, 10:03

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

o kurczę..no nie zauważyłam!
oczywiscie ze 100 lat dla Płodzisława!

spoznione sto lat dla Kamilka

Zgłoś nadużycie #54142 13 marca 2013, 10:05

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

haaaaaaaaaaaaaaa poplakalm sie z puenty calej sytuacji - "beknął i zasnął " , hehe prawdziwy chłop nie ma co!!!
super bardzo sie ciesze razem z Toba Aniu bo wiem jaka to radosc ;)

Kasiu, dziękuję;*
ja tez się bardzo cieszę, w końcu mam dziecko, które płacze, bo chce jeść, a nie pchanie na siłę :)

Zgłoś nadużycie #54143 13 marca 2013, 10:05

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

nie nadużywaj dobroci cioteczekj :P

nie bede chyba miala wyjscia , musza sie wykazac teraz bo maz jedzie mi na 2tyg teraz na szkolenie o Legionowa a ja sama z malym, wszytko na mojej glowie, zakupy itd i w dodatku do W-wy musze jechac we wtorek na dalsze leczenie, bede musiala sie odwazyc i pojechac sama autkiem ( nigdy tak daleko sama nie jeżdzilam ), ale niemam wyjscia a Wiktoraa znow musze podrzucic do ktorejs z ciotek, ale pewnie znow padnie na agate bo ona siedzi w domu a dzieciaki ma w przedszkole , niestety Monia w kazdej chwili moze zaczac rodzic ( juz dzis mowila ze jakies kurcze sie zaczynaja ) , Iwona i Beata pracuja wiec napewno padnie na agatę ( mamae chrzestną ).

Zgłoś nadużycie #54144 13 marca 2013, 10:05

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

w nowym foteliku i na sankach, śniegu napadało to trzeba korzystać :)

sliczny Alanek, fotelik i sanki rowniez

Zgłoś nadużycie #54145 13 marca 2013, 10:06

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie. wczoraj bylismy u lekarza. maly ma grozna bakterie. dostalismy atybiotyk, wczoraj mu wieczorem podalismy to zwymiotowal go, dzisiaj rano to samo. dzwonilam do lekarza i przepisal zastrzyki, takze od dzisiaj wieczor bedziemy jezdzic na zastrzyki, przez 7 dni, rano i wieczorem :( juz slysze ten placz :( :( :( . na sama mysl ryczec mi sie chce :( na dodatek maly ma plesniawki. dostalismy tez inne zelazo. lekarz mowil ze tamto zelazo moglam podawac z nabialem, specjalnie mi takie przepisal. ale teraz dostalismy inne. moze to lepiej sie wchlonie

mały bidulek, na pleśniawki najlpesze są siki małego, przecieraj mu pieluszką tetrową i powinno pomóc
trzymaj się dzielnie, dla syna

Zgłoś nadużycie #54146 13 marca 2013, 10:08

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Iwonka glowa do gory, wszytko jest do przejscia, przykro mi ale trzymam za was kciuki , szybkiego powrotu do zdrowka i wytrwalosci ;)

Zgłoś nadużycie #54147 13 marca 2013, 10:09

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, dziękuję;*
ja tez się bardzo cieszę, w końcu mam dziecko, które płacze, bo chce jeść, a nie pchanie na siłę :)

mówilysmy ze wkoncu zacznie nadrabiac, super dzielny Piotrek ;)

Zgłoś nadużycie #54148 13 marca 2013, 10:10

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

o kurde nie wiedzailam ze nie wolno z nabialem... czyli jak sie to daje to nei mozna w tym samym czasie z nabialem czegos tak ?? a po jakim czasie mozna ?

ogolnie nie mozna, ale my jednak dostalismy takie zelazo ze moglam z nabialem podawac, wczoraaj lekarz mnie uspokoil

Zgłoś nadużycie #54149 13 marca 2013, 10:12

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ogolnie nie mozna, ale my jednak dostalismy takie zelazo ze moglam z nabialem podawac, wczoraaj lekarz mnie uspokoil

czyli z badania ogólnego moczu wszystko dobrze było, a dopiero z posiewu wyszło coś nie tak?

Zgłoś nadużycie #54150 13 marca 2013, 10:18

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mały bidulek, na pleśniawki najlpesze są siki małego, przecieraj mu pieluszką tetrową i powinno pomóc
trzymaj się dzielnie, dla syna

wlasnie wiem ze mocz, ale u Kubusia odpada takie leczenie, bo jak on ma ta bakterie w moczu to nie moge mu dawac siuskow do buzki, bo to bedzie bledne kolo