Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53991 12 marca 2013, 7:31

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=vQNRuBtc6Yk
Wiktor chodzi ;)

jak ja Ci zazdroszczę!!

Zgłoś nadużycie #53992 12 marca 2013, 7:32

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A tak z innej beczki .
Wczoraj podjechalismy z mężem na Mc drive i ten zamowil sobie loda i shake , no i na monitorku nie wyswietlila sie suma , no to maz sie pyta "ile bedzie razem ?" a tam klientka sie odzywa " chwileczke robie panu teraz loda ".......................................................... aaaaaaaaaaa jak pierdykne.lismy brechtem w tym samochodzie to az wiktor sie wystraszyl, ja to az sie poryczalam ze smiechu.

haha, dziewczyna powiedziała zanim pomyślała, haha, ale sie urechotałam :)

Zgłoś nadużycie #53993 12 marca 2013, 7:34

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a ja nadal na rekach usypiam, ale u nas to chwila bujania na rekach i spi,a wtedy na dospienie cyc

moja bidula się nauczyła, bo nie jestem w stanie go już bujać zbyt długo na rękach, dlatego zasypia w łóżku

Zgłoś nadużycie #53994 12 marca 2013, 7:35

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Wróciliśmy z zakupów, kupiłam sobie legginsy i Natalce chyba z 12 gumek do włosów, bo była przecena na minus 70%.Wypiliśmy w kawiarni sok marchwiowy wyciskany, a Natalka zjadła deserek..prawie cały duzy sloik :) .
Ona normalnie uwielbia po hipermarketach chodzic, caly cza sie smieje i to na głos. Biedna raz sie poplakała, bo mąż ją na ławce posadził, a ona do tyłu sie odgieła i uderzyła główką w drewnianą ławkę :) ..tak zawodziła, że wszyscy się na nas gapili.

bidulka;*

Zgłoś nadużycie #53995 12 marca 2013, 7:36

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

Rozalka zwiedza mieszkanie ;) http://www.youtube.com/watch?v=2YKCcUwyptE&feature=youtu.be

nie mogę patrzeć jak te Wasze maluchy takie ruchawe, a mój?
ehh.. czekam na to z utęsknieniem

Zgłoś nadużycie #53996 12 marca 2013, 7:56

Konto usunięte
Mój syn ma pseudo dusiciel. Kurw.. wczoraj na kolanach jadł ciastko tak łakomie ,ze mało sie nie udusił, az sie siny zrobił, paluchami mu w przełyku grzebałam. Dziś od rana jajecznice robie, słysze cos tam kaszle... dobrze,ze posłam, syn z paczką chustek nei wiem skad w japie, oczywiscie dusi sie i gryzie dalej, wyjełam mu z gardł kawał ten co sie zamyka .... razem z klejącą taśmą! nei wiem skad te chusteczki... pewnie łapą sięgnał z pułki. Udusi sie kiedys no!

Zgłoś nadużycie #53997 12 marca 2013, 7:57

Konto usunięte

aniam napisał(a)

nie mogę patrzeć jak te Wasze maluchy takie ruchawe, a mój?
ehh.. czekam na to z utęsknieniem

dziewcyno ty nie wiesz co mówisz! Ja judkiem co dzień wspominamy jak synek sobie lezał, leał jadł i spał! piękne czasy to były!

Zgłoś nadużycie #53998 12 marca 2013, 7:58

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no wiem wiem. ale dupy dalam z tym nabialem

Bo to jest bez sensu...lekarz przy przepisywaniu witamin powinien od razu poinformować z czym się wchłania a czego należy unikać...czasem jedna witamina znosi działanie innej i wtedy też dupa
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53999 12 marca 2013, 8:03

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Mój syn ma pseudo dusiciel. Kurw.. wczoraj na kolanach jadł ciastko tak łakomie ,ze mało sie nie udusił, az sie siny zrobił, paluchami mu w przełyku grzebałam. Dziś od rana jajecznice robie, słysze cos tam kaszle... dobrze,ze posłam, syn z paczką chustek nei wiem skad w japie, oczywiscie dusi sie i gryzie dalej, wyjełam mu z gardł kawał ten co sie zamyka .... razem z klejącą taśmą! nei wiem skad te chusteczki... pewnie łapą sięgnał z pułki. Udusi sie kiedys no!

jesu, Ola, współczuję, domyślam się co czułaś gdy widziałaś dusiciela syna... cieszę się, że poszłaś, bo licho to widzę...

Zgłoś nadużycie #54000 12 marca 2013, 8:04

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

dziewcyno ty nie wiesz co mówisz! Ja judkiem co dzień wspominamy jak synek sobie lezał, leał jadł i spał! piękne czasy to były!

nie mniej i tak Wam zazdroszczę :P

Zgłoś nadużycie #54001 12 marca 2013, 8:06

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Bo to jest bez sensu...lekarz przy przepisywaniu witamin powinien od razu poinformować z czym się wchłania a czego należy unikać...czasem jedna witamina znosi działanie innej i wtedy też dupa

w dzisiejszych czasach lekarze wychodzą z założenia, zę wszystko wiemy, i wiemy też po co przychodzimy, co nas boli i co mogą przepisać...
wielkokrotnie się spotkałam z tym, ze dopóki nie zapytałam, to nic, kompletie nic nie powiedzą sami z siebie, rzadkośćw  przypadku prywatnych wizyt, a na NFZ można pomarzyć, by cokolowiek powiedzieli.

Zgłoś nadużycie #54002 12 marca 2013, 8:06

Konto usunięte

aniam napisał(a)

jesu, Ola, współczuję, domyślam się co czułaś gdy widziałaś dusiciela syna... cieszę się, że poszłaś, bo licho to widzę...

NO dusiciel ! już z 10 razy taki numer mi robił! dobrze,że ta 1 pomoc oglądałam! Teraz od razu głową w doł łape w paszcze i jeb w plery.. nie robi juz na mnei wrazenia jego duszenie :D

Zgłoś nadużycie #54003 12 marca 2013, 8:06

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

:)

hehe..zarąbiste

Zgłoś nadużycie #54004 12 marca 2013, 8:07

aniam Supermama
Ola, dostałam od koleżanki mnóstwo przepisów do dukana, diety, która stosujesz...

jeśli chcesz mogę Ci podesłać

Zgłoś nadużycie #54005 12 marca 2013, 8:09

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ela proszę Cie ja mam wybujała wyobraxnie i nie wiele mi tzreba do smiechu, wiem ze to nie jest smieszne ale ja i tak jak sobie ciebie wyobraze jak sie schylasz za mala i wyzywasz ja od bachorow to juz ryczę ze smiechu ;)

haha...no wczoraj doszłam do wniosku,że to lepsze niż aerobik! przynajmniej nabędę kondycji :-)

Zgłoś nadużycie #54006 12 marca 2013, 8:10

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

haha...no wczoraj doszłam do wniosku,że to lepsze niż aerobik! przynajmniej nabędę kondycji :-)

ja mam hula hop, początkow ćwiczyłam, a teraz już tylko mam :)

Zgłoś nadużycie #54007 12 marca 2013, 8:11

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=vQNRuBtc6Yk

Wiktor chodzi ;)

rany! Kasia..no niesamowicie naprawdę..zdolniacha z niego :D

Zgłoś nadużycie #54008 12 marca 2013, 8:12

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A tak z innej beczki .
Wczoraj podjechalismy z mężem na Mc drive i ten zamowil sobie loda i shake , no i na monitorku nie wyswietlila sie suma , no to maz sie pyta "ile bedzie razem ?" a tam klientka sie odzywa " chwileczke robie panu teraz loda ".......................................................... aaaaaaaaaaa jak pierdykne.lismy brechtem w tym samochodzie to az wiktor sie wystraszyl, ja to az sie poryczalam ze smiechu.

:D dobre

Zgłoś nadużycie #54009 12 marca 2013, 8:12

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Ola, dostałam od koleżanki mnóstwo przepisów do dukana, diety, która stosujesz...
jeśli chcesz mogę Ci podesłać

Dajjj !  bo znów planuej conieco zgubić

Zgłoś nadużycie #54010 12 marca 2013, 8:15

Konto usunięte
ZAPOMNIAŁAM! oto dla was! fota :D zgadnijcie kto to :D DODAm ,ze to nie jude i nei mój stary :D
I nei ja!