Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53931 11 marca 2013, 12:03

aniam Supermama

Emza napisał(a)

a my leczymy odparzenie...kurde z soboty na niedziele..mała usneła i o 12 obudziła sie z płaczem ja nie wiedziałam co sie dzieje i dopiero jak zdjęłam pieluche zobaczyłam kupe i mega odparzenie.....no i od niedzieli mamy mały cyrk bo ma czerwone piecze ją...stosuje bepanthen, przemywam ją tylko wodą po kazdje kupce..wietrze jej pupe w miare mozliwosci..juz nawet pusciłam, ja nago po domu...cios jeszcze moge robic ?? ?? ?

na odparzenia jest bardzo dobra maść robiona na bazie cynku, poproś pediatrę i niech w aptece zrobią, po 2 smarowaniach zauważysz poprawę, u nas się sprawdziło, fakt, ze nie miał nigdy odparzenia, ale kiedyś na tyłku znalazłam takiego brzydkiego strupa, który się paprał, widac nie domywał się w rowku i posmarowałam, rewelacja, bo na drugi dzień już nie było

Zgłoś nadużycie #53932 11 marca 2013, 12:06

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

ja piekę właśnie sama mięso te kupne mi nie podchodzą, kiełbasę albo robimy sami albo mama mi robi. mielonego gotowego też nie kupuję wolę kupić kawałek mięsa i sama zmielić :) parówki tez teraz wybieram i czytam etykiety ile mają mięsa w sobie.minus tylko taki ze u mnie miesożercy jak obiad bez miesa to mięso na kanapki parówki też musza być obowiazkowo w lodówce.teraz i tak zwracam większą uwagę na etykiety sprawdzam czytam i mięsa jest w mięsie ;) ale przyznam szczerze że kiedys nie zwracałam na to uwagi

ja mięsa w sumie nie jadam, ale mąż i owszem, może teraz jak mały dorośnie to wiecej będę się bawić w sprawdzanie etykiet

Zgłoś nadużycie #53933 11 marca 2013, 12:07

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

a nasza wczoraj nby tarła oczy a jak ja zaniosłam do łóżka to zaraz bach na brzuch i wstaje...no to sobie wyszłam
...wycie....wycie...wycie....chwila ciszy....znowu wycie...cała rodzina rzuciła sie na pomoc a ja do nich,że neich się nawet nie ważą...jak usłyszała,ze ktos idzie...cisza...potem znowu wycie....cisza...wycie...w końcu cisza...i wtedy weszłam i ją zabrałam spowrotem na dół....pobawiła sie jeszcze pół godziny i padła. Zaczyna mi terroryzowac rodzinę...nie ma mowy!
Aha..dziewczyny..nie róbcie sobie dzieci na starość...róbcie teraz....uwierzcie mi..w moim wieku latanie za dzieckiem po domu na czworaka albo ciągłe schylanie się i wstawanie nie jest wskazane :D wczoraj wysiadł mi kręgosłup. A..i wyzwałam dziecko od niedobrych bachorów! Kocioł :D

spoko, ja mam ponad 30 lat i też mam dość, najlpeiej mieć dziecko mając lat 20

Zgłoś nadużycie #53934 11 marca 2013, 12:08

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

Dla Ewci Phoenix również wszystkiego naj :) :)

STO LAT!!

Zgłoś nadużycie #53935 11 marca 2013, 12:09

aniam Supermama
sama jestem ??

u mnie tak śnieg sypie, ze ulicy nie widać

Zgłoś nadużycie #53936 11 marca 2013, 12:44

aniam Supermama
zasypało WaS ??

Zgłoś nadużycie #53937 11 marca 2013, 13:07

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

sama jestem ??

u mnie tak śnieg sypie, ze ulicy nie widać

myśmy z dworu przyszły.... brrr.... ale syfiata pogoda!

Zgłoś nadużycie #53938 11 marca 2013, 13:20

aniam Supermama
:)

Zgłoś nadużycie #53939 11 marca 2013, 13:24

Gosiulkovic Fajna mama
Emza jak mi się raz Iwona odparzyła to gdzieś na forum wyczytałam że bardzo dobra jest maść tranowa. Nie wiem czy działa bo ja nie mogłam znieść tego smrodu i nie smarowałam. I tak jak dziewczyny piszą sudocrem jest bardzo dobry. Ja osobiście polecam jeszcze tą maść pieluszkową robioną. Rewelacja. Tylko ją stosujemy i pupa na medal :D . Najmniejszej krosteczki. Odkąd nam ją przy Iwonie pediatra przepisała to zawsze pamiętam żeby będąc u lekarza mi na nią receptę wypisał bo na receptę kosztuje grosze, a tak jak piszę dla mnie rewelacja jest :D

Zgłoś nadużycie #53940 11 marca 2013, 13:29

Gosiulkovic Fajna mama
No i zanim do garów pójdę to jeszcze serdeczne buziolki dla Natusi i Ewusi :D :D z okazji skończonych 10 miesiączków :D :D :D . Ja nie mogę jak to leci! Zaraz będą pierwsze urodzinki naszego majowo-marcowego łobuziaka a od kwietnia się zacznie świętowanie na całego!!! :D :D

Zgłoś nadużycie #53941 11 marca 2013, 13:44

Emza Fajna mama
dzięki dziewczyny za odpowiedzi...jade na zmiane sudocrem i bepanthen bo to mam...i pomaga bo blednie...a jak to nie pomoze to ide do lekarza po te maści robione....

Zgłoś nadużycie #53942 11 marca 2013, 13:54

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

No i zanim do garów pójdę to jeszcze serdeczne buziolki dla Natusi i Ewusi :D :D z okazji skończonych 10 miesiączków :D :D :D . Ja nie mogę jak to leci! Zaraz będą pierwsze urodzinki naszego majowo-marcowego łobuziaka a od kwietnia się zacznie świętowanie na całego!!! :D :D

STO LAT!!

Zgłoś nadużycie #53943 11 marca 2013, 14:40

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja piekę właśnie sama mięso te kupne mi nie podchodzą, kiełbasę albo robimy sami albo mama mi robi. mielonego gotowego też nie kupuję wolę kupić kawałek mięsa i sama zmielić :) parówki tez teraz wybieram i czytam etykiety ile mają mięsa w sobie.minus tylko taki ze u mnie miesożercy jak obiad bez miesa to mięso na kanapki parówki też musza być obowiazkowo w lodówce.teraz i tak zwracam większą uwagę na etykiety sprawdzam czytam i mięsa jest w mięsie ;) ale przyznam szczerze że kiedys nie zwracałam na to uwagi

no i super mama z ciebie , wzorowa mama ;)

Zgłoś nadużycie #53944 11 marca 2013, 14:40

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No gratulacje :-)
Jak szybko dzieciaki rosną nam dziewczyny :D
Nasza Zuzka na razie wszędzie włazi, złazi, siada, wstaje,kuca...tragedia...a po 16 schodach na piętro włazi w niecałe dwie minuty! na czworaka! Jedna osoba nie daje sobie z nią rady.

wow..super ze tak sobie radzi ze schodami!!niemozliwa

Zgłoś nadużycie #53945 11 marca 2013, 14:41

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

tak...zaraz znajdę linka może :
http://allegro.pl/fotelik-nania-z-kolkami-gratis-i3039355898.html
świetny był...w sekunde sie rozkładał i zajmował mialo miejsca

a tak tak...teraz mi sie przypomnialo jak to kupilas na tym takim ala targu chyba czy cos.. ale ta moja skleroza to widzisz.....

Zgłoś nadużycie #53946 11 marca 2013, 14:42

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

a nasza wczoraj nby tarła oczy a jak ja zaniosłam do łóżka to zaraz bach na brzuch i wstaje...no to sobie wyszłam
...wycie....wycie...wycie....chwila ciszy....znowu wycie...cała rodzina rzuciła sie na pomoc a ja do nich,że neich się nawet nie ważą...jak usłyszała,ze ktos idzie...cisza...potem znowu wycie....cisza...wycie...w końcu cisza...i wtedy weszłam i ją zabrałam spowrotem na dół....pobawiła sie jeszcze pół godziny i padła. Zaczyna mi terroryzowac rodzinę...nie ma mowy!
Aha..dziewczyny..nie róbcie sobie dzieci na starość...róbcie teraz....uwierzcie mi..w moim wieku latanie za dzieckiem po domu na czworaka albo ciągłe schylanie się i wstawanie nie jest wskazane :D wczoraj wysiadł mi kręgosłup. A..i wyzwałam dziecko od niedobrych bachorów! Kocioł :D

Ela proszę Cie ja mam wybujała wyobraxnie i nie wiele mi tzreba do smiechu, wiem ze to nie jest smieszne ale ja i tak jak sobie ciebie wyobraze jak sie schylasz za mala i wyzywasz ja od bachorow to juz ryczę ze smiechu ;)

Zgłoś nadużycie #53947 11 marca 2013, 14:43

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u mnie tez sudokrem tylko pomaga:0
Najlepsze życzenia dla Natalki z okazji wczorajszego święta ;) ukończenia 10 mcy

Natalciu , palemko nasza kochana wszytskiego naj ;0) Jedz ładnie mamy obiadki ;)

Zgłoś nadużycie #53948 11 marca 2013, 14:44

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

nareszcie skończyło się usypianie na rękach,
ale mój też na rękach nie chce, musi na łóżku pomiziać się kocykiem i sam pada, czasem go po główce, ale cześciej po dupce posmyram i usypia, raz 20 minut, innym 5 minut, zalezy jak zmęczony jest

nie do konca sie skonczylo bo w dzien 2 razy na raczkach jest usypiany.

Zgłoś nadużycie #53949 11 marca 2013, 14:49

kasia17 Fajna mama
I dla Ewci buziaczki od nas ;) wlasnie Ewci tez dawno nie widzialysmy, jej jak malo sie nas juz udziela ;(

Zgłoś nadużycie #53950 11 marca 2013, 14:56

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj biedny Oliwierek :( duzo zdrowka mu zycze. juz jest troche lepiej?

czy lepiej ?? jakos poprawy nie widze... no mega kaszel ma..gorszy niz w sobote...biedny widac ze sie tak meczy...no i w nocy budzi sie ..wierci itd...wogole nic jesc nie chce co on taki apetyt mial.... marudzi wiekszosc..mi sie tez spac chce.....
a i najgorsze to to ze dawka antybiotyku ma dla 5 kg.dziecka..a nie dla 10 kg...nie wiem czy nie ma za slabej dawki ??