Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53891 11 marca 2013, 10:18

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

jutro odbieramy posiew siuskow Kubusia i jedziemy do lekarza. ciekawe czy cos wychoduja. no i pewnie da nam zelazo znowu na krewke. a wiedziala ktoras o tym ze zelaza nie mozna podawac z nabialem? ja nie wiedzialam i podawalam z monte. wychodzi na to ze przez to sie nie wchlonelo do organizmu. na necie wyczytalam. no ale zobaczymy co jutro lekarz powie

bedzie dobrze , Kubus to silny chlopak nie da sie tak latwo jakims bakteriom ;)

Zgłoś nadużycie #53892 11 marca 2013, 10:18

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

kasze podaje zmieszana z mieskiem i warzywami a wczoraj byl debit z obiadkiem i wszystko mial oddzielnie na talerzyku i zjadl , nie przeszkadzalo mu ;)

moja to jednak woli taka półpłynna konsystencje, zresztą sama ją to tego przyzwyczaiłam, bo pic nie chce to zawsze do obiadku wody dolewała żeby rzadsze było

Zgłoś nadużycie #53893 11 marca 2013, 10:19

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

nie po kapieli zjada u mnie na kolanach mleczko i wariuje u mnie na lozku , ja sobie wlaczam tv a on wstaje , siada, przytula sie i takw kolko az padnie, trwa to nawet do godziny, ale nie placze przy tym wiec sie nie zniechecam bo moze za chwile szybciej bedzie mu to zasypianie szlo , oczywiscie swiatlo zgaszone tylko lampka nocna i tv . Jak juz widze ze ledwo siedzi to wtedy go pokiziak czasem cos zanuce , hehe najsmieszniejsze jest to ze jemu tez sie taki sposob podoba bo jak go wezme na raczki to sie wyrywa a na lzoku cisza. Wiec mi odpowiada bo chile odpoczne wtedy.

hehe kasia myslałam,ze sam, tzn wkładasz do lozeczka i idziesz w pizdiec :D
Tak jak teraz to my mamy już dawno... tyle,że kłade sie do wyra, a on juz nawet nie skacze, bo wie,ze to spać trzeba :) miejsca szuka mosci sie, powierci i spi

Zgłoś nadużycie #53894 11 marca 2013, 10:20

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Chyba tak Jak Ewelina pisala. surowe mięsko z piersi miele dodaje jaeczko albo pół zalezy ile mięska i trochę kaszy mannej czasami gotowana mielona marchewke daje i wrzucam na wrzatek. wiem że kocioł za to ale troszke soli dodaje też ;)

o dzieki ;) jutro mu zrobie ajkis sosik do tego robicie ?

Zgłoś nadużycie #53895 11 marca 2013, 10:20

Konto usunięte
ide... do sklpeu z tym wyjcem. może uda sie bez wycia.... ;]

Zgłoś nadużycie #53896 11 marca 2013, 10:25

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

widzisz super !!! ja mam odwrotnie przed ciaza byl lajcik a teraz buuuuuuuuuuuu ;(

no to wspolczuje :( moze po drugiej ciazy bedzie lepiej :) pomysl o tym :)

Zgłoś nadużycie #53897 11 marca 2013, 10:27

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

żelazo z wit c dobrze się wchłania, w ciąży jadłam pomarancze i popijałam pokrzywą :) a czerwone mieso z kapusta kwaszoną

no wiem wiem. ale dupy dalam z tym nabialem

Zgłoś nadużycie #53898 11 marca 2013, 10:27

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehe kasia myslałam,ze sam, tzn wkładasz do lozeczka i idziesz w pizdiec :D
Tak jak teraz to my mamy już dawno... tyle,że kłade sie do wyra, a on juz nawet nie skacze, bo wie,ze to spać trzeba :) miejsca szuka mosci sie, powierci i spi

dobra dobra ja zawsze wiedzialam ze Kamilek to zlote dziecko a ja sie chwale obecna sytuacja bo dla mnie to wypas w porownaniu z tymi cyrkami przy usypianiu co byly zawsze.
A Kamil spi ci w lozzeczku juz? bo Wiktor jak tylko zasnie u mnie to odrazu transportje go do jego lozeczka i spi tam cala noc, nawet ostatnio sie nie wybudza , ale mleczko i tak 2 razy mu daje w nocy.

Zgłoś nadużycie #53899 11 marca 2013, 10:27

gwonka Fajna mama
[QUOTE=kasia17;1475816]bedzie dobrze , Kubus to silny chlopak nie da sie tak latwo jakims bakteriom ;) [/QUOTE

dzieki :) pewnie ze nie :)

Zgłoś nadużycie #53900 11 marca 2013, 10:28

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no to wspolczuje :( moze po drugiej ciazy bedzie lepiej :) pomysl o tym :)

a co jesli bedzie jeszcze gorzej, hehe ;)

Zgłoś nadużycie #53901 11 marca 2013, 10:29

kasia17 Fajna mama
[QUOTE=oll85;1475830]ide... do sklpeu z tym wyjcem. może uda sie bez wycia.... ;][/QUO

haha juz sobie was wyobrazam ;) powodzonka ;)

Zgłoś nadużycie #53902 11 marca 2013, 10:29

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ale jak wy to podajecie, wszystko oddzielnie na talerzu, ziemniaki, miesko, warzywka?

u mnie tylko tak je że osobno mięsko i warzywka. wczoraj zjadła troszkę buraczków ziemniaków tyci tyci i pól pulpeta.męczyła z 40 minut ale zjadła

Zgłoś nadużycie #53903 11 marca 2013, 10:29

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

dobra dobra ja zawsze wiedzialam ze Kamilek to zlote dziecko a ja sie chwale obecna sytuacja bo dla mnie to wypas w porownaniu z tymi cyrkami przy usypianiu co byly zawsze.
A Kamil spi ci w lozzeczku juz? bo Wiktor jak tylko zasnie u mnie to odrazu transportje go do jego lozeczka i spi tam cala noc, nawet ostatnio sie nie wybudza , ale mleczko i tak 2 razy mu daje w nocy.

u nas podobnie, zasypia w łóżku a potem przenoszę do łóżeczka, wczoraj mały był zmęczony, sam się kładł ale coś nie mógł, zasnął o 23:30 po małej arii :)

Zgłoś nadużycie #53904 11 marca 2013, 10:30

Emza Fajna mama
a my leczymy odparzenie...kurde z soboty na niedziele..mała usneła i o 12 obudziła sie z płaczem ja nie wiedziałam co sie dzieje i dopiero jak zdjęłam pieluche zobaczyłam kupe i mega odparzenie.....no i od niedzieli mamy mały cyrk bo ma czerwone piecze ją...stosuje bepanthen, przemywam ją tylko wodą po kazdje kupce..wietrze jej pupe w miare mozliwosci..juz nawet pusciłam, ja nago po domu...cios jeszcze moge robic ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #53905 11 marca 2013, 10:31

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Emilka zdrowa i grzeczna, jedna górna łopata się przebiła, druga pewnie się przebije w ciągu dwoch dni :)
Wciąż nie chodzi i wciąż nie raczkuje, dzwiga się na nogi i wspina, ale nie potrafi jeszcze na nich stanąć, robi różne śmieszne akrobacje, ale jakby się troszkę boi tego stania, no ale powoli, ja jej nie pospieszam :)
Dużo gada!!!! i nauczyła się gadać mama :) jak zaczyna płakać to smutnie zawodzi i woła mama mama :)
Jedzeniem się oczywiście dzieli z Fibką :) i uwielbiają się nawzajem!
Dobranoc!
Błagam dajcie jakieś fajne propozycje spacerówek!! bo oszaleję!!
Ten cybex od Phoenix extra, ale nie wiem czy chce znowu wydawac taka kase na wózek!
Podoba mi się ten chicco simpliciti, ma taki mega kosz i w ogóle lekki i fajnie naprawdę się go prowadzi, ale kurde te kółeczka, ciekawe jak sobie poradzi z krawężnikami...

najbardziej sklaniam się ku Quinny Zap Extra.

Zgłoś nadużycie #53906 11 marca 2013, 10:36

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

najbardziej sklaniam się ku Quinny Zap Extra.

podobno są fajne tylko mi sie wydaje ze dziecku jakos tam w nóżkach ciasno..tak złączone musi miec...wczoraj jak byłam w sklepie to takim jechała jakas babka i to dziecko własnie miało to nóżlki sciśniete razem...

Zgłoś nadużycie #53907 11 marca 2013, 10:38

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

a my leczymy odparzenie...kurde z soboty na niedziele..mała usneła i o 12 obudziła sie z płaczem ja nie wiedziałam co sie dzieje i dopiero jak zdjęłam pieluche zobaczyłam kupe i mega odparzenie.....no i od niedzieli mamy mały cyrk bo ma czerwone piecze ją...stosuje bepanthen, przemywam ją tylko wodą po kazdje kupce..wietrze jej pupe w miare mozliwosci..juz nawet pusciłam, ja nago po domu...cios jeszcze moge robic ?? ?? ?

wyprobuj moj sprawdzony sposob czyli raz smaruj parafinka lub oliwka a raz sudocremem , odrazu przejdzie, przynjamniej zawsze na Wiktora to dziala , wtedy jest rownowaga nawilzenie i wysuszenie i skora szybko sie regeneruje .

Zgłoś nadużycie #53908 11 marca 2013, 10:41

aneta74 Fajna mama
co do jedzenia ja dzisiaj włączylam tvn a tam afera jak kiełbasę stara albo mięsa przerabiali jeszcze raz i jeszcze raz wszystko w ramach oszczędności oczywiście .A najgorzej jak się patrzy na tych ludzi którzy niezły ubaw z tego mają ze kiełbase będą 10razy przerabiać że stare mięso ktoś zje ,rzucają chlebem po ziemi albo jeszcze inne cuda wyprawiają z jedzeniem. czysty debilzm po prostu brak słów

Zgłoś nadużycie #53909 11 marca 2013, 10:42

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

jutro odbieramy posiew siuskow Kubusia i jedziemy do lekarza. ciekawe czy cos wychoduja. no i pewnie da nam zelazo znowu na krewke. a wiedziala ktoras o tym ze zelaza nie mozna podawac z nabialem? ja nie wiedzialam i podawalam z monte. wychodzi na to ze przez to sie nie wchlonelo do organizmu. na necie wyczytalam. no ale zobaczymy co jutro lekarz powie

będzie dobrze zobaczysz :)

Zgłoś nadużycie #53910 11 marca 2013, 10:42

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

tak, tak, godzina minimum przerwy.