Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53871 11 marca 2013, 9:39

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a i znalazłam prezent dal siebie, tylko nie wiem który fajniejszy:
http://allegro.pl/fotel-obrotowy-diana-red-nie-egg-wawa-i3058216417.html
http://allegro.pl/fotel-obrotowy-chanell-red-egg-bytom-warszawa-i3068297472.html
chyba 1 bardziej mi sie podoba

wizualnie mnie też 1 ale trzeba by  było  wnich usiąść i wtedy ocenić :D

Zgłoś nadużycie #53872 11 marca 2013, 9:39

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde zapomniałam Wam powiedzieć, do dzisiaj jest rabat 40zł na minus przy zakupach za minimum 99zł w C&A online, mam juz kilka rzeczy bo kupiłam ostatnio, bardzo fajna jakość, wczoraj byłam w stacjonarym ale nie mieli jednej bluzeczki wiec chciałam zamówić internetowo, no i przypadkiem weszlam na maila i czytam, że do 10marca jest rabat trzeba wpisac bon rabatowy: Kobieta40
może się jeszcze ktoras z was skusi :)

ubranka świetne ale ja ostatnio w lupmku się obkupuje ;)

Zgłoś nadużycie #53873 11 marca 2013, 9:40

gwonka Fajna mama
w piatek dostalam okres i jestem przeszczesliwa bo nie jest tak bolesny jak przed ciaza. fakt troche brzuch i plecy bolaly, ale to pikus w porownaniu z tym co bylo kiedys. a tak sie balam :) a ogolnie to potop, dobrze ze maz byl w domu, bo ja co chwila w lazience bylam.

Zgłoś nadużycie #53874 11 marca 2013, 9:42

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Witam was wogole , nie miałam czasu zajrzec wczoraj i dzis do was ;)

Pochwalę sie ...... Wiktor chodzi juz sam, dzis przeszedl sam z pokoju do kuchni, mam nadzieje ze uda mi sie go nagrac i pokazac WAM ;)
Dzis u babci tez pochwalil sie dziadkom i ciotkom jaki z niego bohater ;)
Jestem z niego dumna , a i ciagle wieczorem zasypia sam , dojrzewa mi chłopisko moje kochane ;)

Gratulujemy pierwszych samodzielnych kroczków :) Super chłopczyk z Wiktorka :)

Zgłoś nadużycie #53875 11 marca 2013, 9:43

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha czyżby zapowiadało się chorwackie spotkanie majówek ??
my prawdopodobnie pojedziemy do mojej przyjaciółki do Splitu :D

hehe :-) i wszystkie w ten sam region
a potem skutek jest taki,że jak jesteś na plazy to słyszysz częściej polaków niż inne nacje :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53876 11 marca 2013, 9:43

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha czyżby zapowiadało się chorwackie spotkanie majówek ??
my prawdopodobnie pojedziemy do mojej przyjaciółki do Splitu :D

hehe :-) i wszystkie w ten sam region
a potem skutek jest taki,że jak jesteś na plazy to słyszysz częściej polaków niż inne nacje :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53877 11 marca 2013, 9:45

gwonka Fajna mama
jutro odbieramy posiew siuskow Kubusia i jedziemy do lekarza. ciekawe czy cos wychoduja. no i pewnie da nam zelazo znowu na krewke. a wiedziala ktoras o tym ze zelaza nie mozna podawac z nabialem? ja nie wiedzialam i podawalam z monte. wychodzi na to ze przez to sie nie wchlonelo do organizmu. na necie wyczytalam. no ale zobaczymy co jutro lekarz powie

Zgłoś nadużycie #53878 11 marca 2013, 9:48

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

anetka ak pulpeciki robisz ?

Chyba tak Jak Ewelina pisala. surowe mięsko z piersi miele dodaje jaeczko albo pół zalezy ile mięska i trochę kaszy mannej czasami gotowana mielona marchewke daje i wrzucam na wrzatek. wiem że kocioł za to ale troszke soli dodaje też ;)

Zgłoś nadużycie #53879 11 marca 2013, 9:56

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

Hej laski!

Mam pytanie, jakie macie wózki spacerowe ??
Wiem, że niektore z Was mają tego Quinny, ale ja jakos nie jestem przekonana, wolałabym coś na 4 kołach.

Ola czy Ty może masz chicco simpliciti ?? Wiem, że na pewno go kiedyś pokazaywalaś, ale w końcu nie pamietam co kupiłas. Spodobał mi się w sklepie, ale nie ma regulowanego pondożka no i takie liche kółka w nim sie wydają, ale jaki jest lekki!!! i zwrotny!! Aż bylam w szoku.

Chcę sprzedać mojego xlandera i kupić coś lekkiego!!

Phoenix, czy Ty sprzedałas może wózek ??

Aha! Myślałam nad McLarenem czy jak to sie tam pisze, no ale nie przekonuje mnie te kurde opracie gdzie da się wyczuć każdą rurkę.
Wczoraj pół wieczoru szukałam no i kurcze jakoś najlepiej mnie przekonuje ten chicco, a jaki ma kosz na zakupy!!!!!! dla mnie to ważne!!!!

a mam mclarena questa, swietny zwrotny prowadziłam go z sandrą jedną reką i leciutki i nie ma zadnych wyczuwalnych rurek...

Zgłoś nadużycie #53880 11 marca 2013, 9:57

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Witam was wogole , nie miałam czasu zajrzec wczoraj i dzis do was ;)

Pochwalę sie ...... Wiktor chodzi juz sam, dzis przeszedl sam z pokoju do kuchni, mam nadzieje ze uda mi sie go nagrac i pokazac WAM ;)
Dzis u babci tez pochwalil sie dziadkom i ciotkom jaki z niego bohater ;)
Jestem z niego dumna , a i ciagle wieczorem zasypia sam , dojrzewa mi chłopisko moje kochane ;)

supper ja tez juz sie nie moge doczekać kiedy moja zacznie chodzić

Zgłoś nadużycie #53881 11 marca 2013, 9:59

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

ale jak wy to podajecie, wszystko oddzielnie na talerzu, ziemniaki, miesko, warzywka?

kasze podaje zmieszana z mieskiem i warzywami a wczoraj byl debit z obiadkiem i wszystko mial oddzielnie na talerzyku i zjadl , nie przeszkadzalo mu ;)

Zgłoś nadużycie #53882 11 marca 2013, 10:04

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

Gratulację i to nawet bardziej  tego zasypiania :) może i u mnie się kiedyś zmieni. Jak Ci usypia? w łóżeczku? A co do chodzenia to moja już tez się powoli przymierza, aż się boje i tak jest cała poobijana.

nie po kapieli zjada u mnie na kolanach mleczko i wariuje u mnie na lozku , ja sobie wlaczam tv a on wstaje , siada, przytula sie i takw kolko az padnie, trwa to nawet do godziny, ale nie placze przy tym wiec sie nie zniechecam bo moze za chwile szybciej bedzie mu to zasypianie szlo , oczywiscie swiatlo zgaszone tylko lampka nocna i tv . Jak juz widze ze ledwo siedzi to wtedy go pokiziak czasem cos zanuce , hehe najsmieszniejsze jest to ze jemu tez sie taki sposob podoba bo jak go wezme na raczki to sie wyrywa a na lzoku cisza. Wiec mi odpowiada bo chile odpoczne wtedy.

Zgłoś nadużycie #53883 11 marca 2013, 10:06

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

powiem Ci szczerze, ze liczę, ze więcej będzie jadł w dzień, bo chciałabym by sę oduczył jedzenia nocnego, ale na razie nie mam zamiaru go głodzić, tak jak osbie teściowa zyczy...
dzisiaj znów mnie wkurzyła, bo powiedziała, ze ona tu decuduje, noż kuźwa, niby gdzie i kiedy ona decyduje?
a chodziło o to, by małego nie nosić z rana, ale by leżał w łóżeczku, jezu boje sie pmyślec co ona z maym robić w ciągu dnia :(

hehe, ale smieszna jest , jeju wspolczuje , wiem ze ciezko znosisc takie sytuacje ale niech sobie pogada aty rob swoje.

Zgłoś nadużycie #53884 11 marca 2013, 10:07

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Emilka zdrowa i grzeczna, jedna górna łopata się przebiła, druga pewnie się przebije w ciągu dwoch dni :)
Wciąż nie chodzi i wciąż nie raczkuje, dzwiga się na nogi i wspina, ale nie potrafi jeszcze na nich stanąć, robi różne śmieszne akrobacje, ale jakby się troszkę boi tego stania, no ale powoli, ja jej nie pospieszam :)
Dużo gada!!!! i nauczyła się gadać mama :) jak zaczyna płakać to smutnie zawodzi i woła mama mama :)
Jedzeniem się oczywiście dzieli z Fibką :) i uwielbiają się nawzajem!
Dobranoc!
Błagam dajcie jakieś fajne propozycje spacerówek!! bo oszaleję!!
Ten cybex od Phoenix extra, ale nie wiem czy chce znowu wydawac taka kase na wózek!
Podoba mi się ten chicco simpliciti, ma taki mega kosz i w ogóle lekki i fajnie naprawdę się go prowadzi, ale kurde te kółeczka, ciekawe jak sobie poradzi z krawężnikami...

Like widoki cudne, ja to tylko moge pomarzyć bo nie wiadomo jak z wykupem mieszkania będzie . z interesem zobaczymy na pewno będę się starala o dofinansowanie a czy wypali? mam taka nadzieję , żebym tylko dokładac do niego nie musiała ;)
Emilka gadułka mala chyba po mamie ;) )co do raczkowania to przeciez nie każde dziecko musi raczkowac niektóre od razu zaczyna stawac i chodzić, ja tam tez nie pośpieszam z trzy dni dopiero raczkuje a też myślałam ze nie będzie bo sie nie zanosiło

Zgłoś nadużycie #53885 11 marca 2013, 10:10

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

A u nas jutro dzień sądny, bo jude ma lekarza. może bedzie musiał zwolnic sie z pracy, bo łapy ma zdrętwiałe od pol roku. No i mały nei idzie do złobka. Poszukam sobei czegos na wieczory i weekendy jako kelnerka ;) czy zmywaczka;D

jej a co judkowi sie dzieje ?
no i dobrze to wydedukowaliscie , tak przynajmniej maly bedzie z toba i judek bedzie mial okazje z synkiem posiedziec a ty wyjdziesz do ludzi.

Zgłoś nadużycie #53886 11 marca 2013, 10:13

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

znajomy jak pracował w wytwórni sałatek takich gotowych, co mozna w sklepie kupić, to mówił, ze zcasami jak nie chciało im się iść do kibelka to sikali do tych dużych kontenerów, gdzie mieszali sałatwki, blleee

tfu tfu .......... k.urwa jak tak mozna ?

Zgłoś nadużycie #53887 11 marca 2013, 10:15

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wizualnie mnie też 1 ale trzeba by  było  wnich usiąść i wtedy ocenić :D

no właśnie, a muszę brać w ciemno, bo u mnie w okolicy nie ma takich foteli

Zgłoś nadużycie #53888 11 marca 2013, 10:17

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

takie:

super :)

Zgłoś nadużycie #53889 11 marca 2013, 10:17

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

w piatek dostalam okres i jestem przeszczesliwa bo nie jest tak bolesny jak przed ciaza. fakt troche brzuch i plecy bolaly, ale to pikus w porownaniu z tym co bylo kiedys. a tak sie balam :) a ogolnie to potop, dobrze ze maz byl w domu, bo ja co chwila w lazience bylam.

widzisz super !!! ja mam odwrotnie przed ciaza byl lajcik a teraz buuuuuuuuuuuu ;(

Zgłoś nadużycie #53890 11 marca 2013, 10:17

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

jutro odbieramy posiew siuskow Kubusia i jedziemy do lekarza. ciekawe czy cos wychoduja. no i pewnie da nam zelazo znowu na krewke. a wiedziala ktoras o tym ze zelaza nie mozna podawac z nabialem? ja nie wiedzialam i podawalam z monte. wychodzi na to ze przez to sie nie wchlonelo do organizmu. na necie wyczytalam. no ale zobaczymy co jutro lekarz powie

żelazo z wit c dobrze się wchłania, w ciąży jadłam pomarancze i popijałam pokrzywą :) a czerwone mieso z kapusta kwaszoną