Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53571 7 marca 2013, 15:43

Konto usunięte

Emza napisał(a)

tak wogóle w niedziele były u nas targi świat dziecka i co zrobiła głupia Monia poleciała na stoisko Maclarena i kupiła wózek(wrecz wymusiłam go :P bo to kolecja 2013 marzec i jeszcze ani nie miał ceny ani do sklepów nie poszedł) :) ale posadziłam w nim Sandre i powiedziałam ze sprzedane :P no ...o cenie nie mówie bo mnie porąbało musiałam sie zapożyczyć ale jest mega lekki pięknie się prowadzi i rozkłada sie do pozycji lezącej no i najwazniejsze ze parasolka wiec zajmuje malutko miejsca w bagazniku.

nie obraz sie, ale nie rozumiem zachwytu tymi wózkami...może sie fajnei prowadzą... ale nie kupiłbym takiego..

Zgłoś nadużycie #53572 7 marca 2013, 15:50

Konto usunięte
Byłam na 2 spacerze... niosłam z monika wyjacego syna... tzn wyje w wozku. wyje tez w aucie po ok. 17 km.... Sądze,e poprostu chce raczkować.... ni chce w woku juz, nei chce w aucie i tyle. dzięki bogu nei wybieram sie do domu na wielkanoc, bo wyskoczylabym z pędącego auta na autostradzie!

Zgłoś nadużycie #53573 7 marca 2013, 16:09

ewelina6660 Fajna mama
Ale stron naprodukowalyście.Byłam 4 godziny u fryzjera...w koncu wyglądam jak człowiek :) .Natalka dzielnie zjadła z Tatą obiad i przyszli po mnie do feryzjera.
Muszę w koncu przysiąść i poczytć o spacerówkach, bo też chce kupić jakąś fajną parasolkę.

Zgłoś nadużycie #53574 7 marca 2013, 16:31

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

tak wogóle w niedziele były u nas targi świat dziecka i co zrobiła głupia Monia poleciała na stoisko Maclarena i kupiła wózek(wrecz wymusiłam go :P bo to kolecja 2013 marzec i jeszcze ani nie miał ceny ani do sklepów nie poszedł) :) ale posadziłam w nim Sandre i powiedziałam ze sprzedane :P no ...o cenie nie mówie bo mnie porąbało musiałam sie zapożyczyć ale jest mega lekki pięknie się prowadzi i rozkłada sie do pozycji lezącej no i najwazniejsze ze parasolka wiec zajmuje malutko miejsca w bagazniku.

fajny wozik, buciki rowniez, slitasne

Zgłoś nadużycie #53575 7 marca 2013, 16:31

Konto usunięte
Ja jestem prawie jak fryzjer... w końcu zrobiłam sobie sama warkocz dobierany jeden normalny;D bo na wsyztkie strony umiałam, a tak normalnie to nie. a dziś wyszło.... jezuuuuuuuu jesczez 2 h i jude wróci. umre!

Zgłoś nadużycie #53576 7 marca 2013, 16:34

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

świetne i cena też :) ja dzisiaj bedę u dermatologa to przy okazji tez się rozejrzę za butkami i lżejszą czapką

ja butki mam, ale czape kurteczke na wiosne musze zakupic, bo nic nie mam.

Zgłoś nadużycie #53577 7 marca 2013, 16:36

gwonka Fajna mama
a kiedy moj dzisaj wroci to nie mam pojecia :( pewnie do nocy bedzie robil :( calymi dniam go prawie nie ma, a ja tak tesknie za nim :(

Zgłoś nadużycie #53578 7 marca 2013, 16:37

gwonka Fajna mama
dalam Kubuskowi do posmakowania mleko z kartona, nawet pochliptal troszke ze szklanki. to sukces bo proszkowym to juz by plul.

Zgłoś nadużycie #53579 7 marca 2013, 16:50

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie obraz sie, ale nie rozumiem zachwytu tymi wózkami...może sie fajnei prowadzą... ale nie kupiłbym takiego..

nie obrażam :) ja sie o nich duzo naczytałam no i popieprzyło mnie na targach wiec wziełam...a różnicA pomiedzy maclarenem a innymi jest naprawde ogromna(dzisiaj jak byłam w hurtowni to macałam inne). i jesli chodzi o cene tez mówiłam neffer i co i dupa kupiłam i teraz musze oddac kase ;p

Zgłoś nadużycie #53580 7 marca 2013, 17:18

Konto usunięte

Emza napisał(a)

nie obrażam :) ja sie o nich duzo naczytałam no i popieprzyło mnie na targach wiec wziełam...a różnicA pomiedzy maclarenem a innymi jest naprawde ogromna(dzisiaj jak byłam w hurtowni to macałam inne). i jesli chodzi o cene tez mówiłam neffer i co i dupa kupiłam i teraz musze oddac kase ;p

Ja je tylko widziałam u obcych więc nei wiem. Ale wizualnie jak dla mnei to nic szczegolnego. takie jak wsyztkie ;) zreszta jak nasze dzieciary zaczną chodzic to będą wyły w wozkach i tych za 100 zł i tych za 5 tysięcy :D
ps to z czego on utkany? jedwabnik morwowy? :D

Zgłoś nadużycie #53581 7 marca 2013, 17:36

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja je tylko widziałam u obcych więc nei wiem. Ale wizualnie jak dla mnei to nic szczegolnego. takie jak wsyztkie ;) zreszta jak nasze dzieciary zaczną chodzic to będą wyły w wozkach i tych za 100 zł i tych za 5 tysięcy :D
ps to z czego on utkany? jedwabnik morwowy? :D

To jest prawda...mamy wózek za 2,5 tys i co? i g......Natalka wytrzymuje w nim max 30 minut.Jakbym wiedziała to jezdziła by w wózku za 300zl.

Zgłoś nadużycie #53582 7 marca 2013, 17:54

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

To jest prawda...mamy wózek za 2,5 tys i co? i g......Natalka wytrzymuje w nim max 30 minut.Jakbym wiedziała to jezdziła by w wózku za 300zl.

my poprzednim jezdzilismy kilometry, ale ten już widze fisiuje, wiec to samo! do sklepu biegne bo wiem,ze bedzie ryk! ehh czasem uda mi sie dobiegnać bez wycia.. nie wiem co to sie z nim porobiło!

Zgłoś nadużycie #53583 7 marca 2013, 20:30

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

o ja cie! ale kominek! to u ciebie w domu? :O czad! :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53584 7 marca 2013, 20:32

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

no gdzies tam dzwonili bo nie wiedzieli jaką mi podac ustalali z kims tam i wogóle..no ale wkładke dostałam gratis a kosztuje 100zł :P bo juz Sandra na niej siedziała to powiedzieli zebym sobie juz ją wzieła :) a ceny wózka nawet nie mówie bo nawet w domu nikt nie wie...zabiliby mnie :P

1200?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53585 7 marca 2013, 22:10

maryna Fajna mama
[QUOTE=oll85;1463134]fm umiera smiercia naturalna :
no mowilam juz wam ze ja wole pisac na faceboku bo  tam nikt niepowolany nie poczyta a tutaj to kazdy...

Zgłoś nadużycie #53586 7 marca 2013, 22:10

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

[QUOTE=maryna;1461643]no modle sie o to...ze wkoncu nadejdzie taki dzien...ze tak wlasnie bedzie[/QUOTE
Ja cie podziwiam, nigdy bym nie poszła na taki układ. Albo jedziemy razem, albo wcale. Biedne dziecko ojca przez skype ogląda :(

buuuuuu ja taka jestem ....sama nie wiem jak daje rade ...i wogole..

Zgłoś nadużycie #53587 7 marca 2013, 22:11

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Flisenflitzer-Hausschuhe-Huttenschuhe-Gr-19-20-21-22-/260810270925?pt=DE_Baby_Kind_Baby_Babykleidung&var=&hash=item3cb980e8cd
co myślicie? :) kapciochy

super....

Zgłoś nadużycie #53588 7 marca 2013, 22:44

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no to willa marzeń ;) bo mi męża szef powiedział że on by to naszym miejscu kupił bo warto :) )
wiesz jakbysmy sami w tym mieszkali to by inaczej było bo mieszkanie służbowe powinni do jako takiego stanu doprowadzić ale po pierwsze zawsze jakiś wyzej postawiony ma pilniejsze potrzeby a po drugie mamy tych sąsiadów na górze i zawsze było tłumaczenie że dla pracownika moga remontowac ale dla byłego juz nie i w rezultacie nie robili nic. centralne nam załozyli jak dym z pieca kaflowego zaczął iśc między kaflami i to tylko dlatego że Hubi był mały bo tak to podejrzewam że dalej byśmy sie męczyli z piecami. teraz też jak na współwłasności kupić to kiepsko będzie bo sąsiedzi starsi ludzie oni kasy nie mają na remonty a żeby w tym mieszkac to naprawdę kupe kasy trzeba wsadzić albo zburzyć i wybudowac od nowa . na wszystko potrzeba wzajemnej zgody a wiadomo jak to jest.
najgorzej wkur...to ze np. wdzisz jak za płotem mieszka sobie p.leśniczyna która jest z jednym z dyrem i tam byle pierdola i robia piec do centarlnego co dwa lata wymieniany, teraz jej psy własne obżarły płot drewniany juz będa robić nowy . jest podział poprostu lepsi i gorsia szkoda słów normalnie

przykre to... jak zawsze podzial na klasy w naszym panstwie!! :( czyli to jest wasz obecny dom czy ten go wam wciska ??

Zgłoś nadużycie #53589 7 marca 2013, 22:44

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

właśnie dzwoniłam do szpitala, niestety mama po cesarce nie czuje się dobrze, mówi że całą noc nie spała i że boli, a zaraz musi zacząć wstawać

a czyje to dzieciątko ?? siostry?

Zgłoś nadużycie #53590 7 marca 2013, 22:48

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

boziu to ja za nic w świecie bym w skarpetach nie usnęła! Nawet jak byliśmy pod namiotem we wrześniu i przy gruncie temp do zera spadała w nocy to ja skarpet do spania nie zakładałam :D

a ja bez skartpe nie zasne..hihi