Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53511 7 marca 2013, 11:25

gwonka Fajna mama
moze rzeczywiscie slinka sie zachlysnal, Kubus czasem sie zachlysnie.

Zgłoś nadużycie #53512 7 marca 2013, 11:27

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ojej to musialo byc straszne :( ale juz dobrze tak? wiec ogarnij sie i uspokoj bo on sie bedzie bal jak bedzie widzial cie w takim stanie. przytul go mocko to sie uspokoisz

już jestem spokojna, teraz się zastanawiam od czego to

Zgłoś nadużycie #53513 7 marca 2013, 11:29

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

a ja to podejrzewam, że juz na wizycie (miała usg) widziala ze tych wod jest mało i dlatego dala jej skierowanie do szpitala, ja chodzilam do tej samej lekarki i na ostatniej wizycie dała mitylko skierowanie na ktg na chyba 16 , czy 17 maja (a termin miałam na 14)

ah teraz juz sie prawdy nie dowiemy, naajwazniejsze ze malutka jest cala i zdrowa i mamusia tez oczywiscie. Bog nad nimi czuwal

Zgłoś nadużycie #53514 7 marca 2013, 11:34

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

już jestem spokojna, teraz się zastanawiam od czego to

no i tak trzymaj, dzielna musisz byc, pomoc mu jesli sam sobie z czyms nie radzi, nawet z oddychaniem. jak moj Kubisiek sie zakrztusi albo cos jest nie tak to zawsze albo klepie po pleckach, czyli udziele pomocy ale rowniez mowie do niego, ze mamusia jest obok i ze nic zlego mu sie nie stanie, wtedy czuje ze sie uspokaja. maluszki musza wiedziec ze sa przy nas bezpieczne i ze zawsze moga liczyc na jego pomoc.
kurcze nie wiem od czego to moglo byc. a moze od placzu, bo niektore dzieci jak placza to az sie zanosza i wtedy moga przestac oddychac, nie moga zlapac powietrza.

Zgłoś nadużycie #53515 7 marca 2013, 11:38

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no i tak trzymaj, dzielna musisz byc, pomoc mu jesli sam sobie z czyms nie radzi, nawet z oddychaniem. jak moj Kubisiek sie zakrztusi albo cos jest nie tak to zawsze albo klepie po pleckach, czyli udziele pomocy ale rowniez mowie do niego, ze mamusia jest obok i ze nic zlego mu sie nie stanie, wtedy czuje ze sie uspokaja. maluszki musza wiedziec ze sa przy nas bezpieczne i ze zawsze moga liczyc na jego pomoc.
kurcze nie wiem od czego to moglo byc. a moze od placzu, bo niektore dzieci jak placza to az sie zanosza i wtedy moga przestac oddychac, nie moga zlapac powietrza.

tez właśnie o tym myśle bo juz kiedys mi tak zrobił tylko wtedy sie uderzył i trwało to krócej a teraz tak nagle z niczego, ważne ze przeszło.

Zgłoś nadużycie #53516 7 marca 2013, 11:41

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

tez właśnie o tym myśle bo juz kiedys mi tak zrobił tylko wtedy sie uderzył i trwało to krócej a teraz tak nagle z niczego, ważne ze przeszło.

no pewnie ze tak :) teraz juz wszystko bedzie dobzie :) ucaluj Alanka od cioci gwonki :)

Zgłoś nadużycie #53517 7 marca 2013, 11:42

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej to musialo byc straszne :( ale juz dobrze tak? wiec ogarnij sie i uspokoj bo on sie bedzie bal jak bedzie widzial cie w takim stanie. przytul go mocko to sie uspokoisz

Iwona dobrze mówi! Przytul go i się wycisz. Najważniejsze że już dobrze wszystko. I obserwuj

Zgłoś nadużycie #53518 7 marca 2013, 11:48

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Flisenflitzer-Hausschuhe-Huttenschuhe-Gr-19-20-21-22-/260810270925?pt=DE_Baby_Kind_Baby_Babykleidung&var=&hash=item3cb980e8cd
co myślicie? :) kapciochy

te w słoniki  w drugim rzędzie :) albo te brązowe pierwsze :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53519 7 marca 2013, 11:49

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

a i wczoraj powitaliśmy na świecie małą Ulcie, dopiero jutro ja zobacze, bo mąż ma dwójke i nie mam z kim Julii zostawić

gratki :D od początku ja uwielbiam :D ma takie ładne imie :D

Zgłoś nadużycie #53520 7 marca 2013, 11:51

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

[QUOTE=maryna;1461643]no modle sie o to...ze wkoncu nadejdzie taki dzien...ze tak wlasnie bedzie[/QUOTE
Ja cie podziwiam, nigdy bym nie poszła na taki układ. Albo jedziemy razem, albo wcale. Biedne dziecko ojca przez skype ogląda :(

my to samo. nie wyrażam zgody na tego typu układy. albo razem jedziemy, albo razem tu klepiemy biedę :P

Zgłoś nadużycie #53521 7 marca 2013, 11:52

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

e tam zło....dzieciaki naprawde fajnie się rozwijają w żłobku i przedszkolu....tam mają non stop jakies fajne zabawy i kolegów...ja osobiście widziałam po swojej Patrycji,ze jak poszła do przedszkola to od razu inne dziecko...zaskakująco szybko się rozwijała.

ja żłobka dobrze nie wspominam. przedszkole to juz co innego.

Zgłoś nadużycie #53522 7 marca 2013, 11:54

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

właśnie tez o tym myśle... bo co on ma, tylko matke.... a tak z innymi dziecmi... bo rodzenstwa to raczej miał nei bedzie....

nie mow nie :D

moj maz nie chodzil do zlobka ani do przedszkola, a jakos na ludzi wyrósł :P i jest normalny :P

Zgłoś nadużycie #53523 7 marca 2013, 11:58

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-907P056-verschiedene-Grosen-Top-Angebot-/170843114665?pt=Mode_Accessoires_Kinderbekleidung_Schuhe_Kinderschuhe_Jungen&var=&hash=item27c70b0ca9

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-verschiedene-Grosen-Top-Angeb...

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-verschiedene-Grosen-Top-Angeb...

kurka, tam piszą,ze to kapcie... a mi sie podobają jako trampki... co myślicie?

oczywiscie ze to trampki. ale wchuj tam niemców wie.. moze oni łażą w butach po domu?! :|

Zgłoś nadużycie #53524 7 marca 2013, 12:07

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie mow nie :D

moj maz nie chodzil do zlobka ani do przedszkola, a jakos na ludzi wyrósł :P i jest normalny :P

ha ha ja też ani do żłobka ani przedszkola :D :D
i chyba normalna jestem... prawie całkowicie ;) :D :D :D

Zgłoś nadużycie #53525 7 marca 2013, 12:19

Ulla Fajna mama
mała ja co najmneij kilka razy mialam taka akcje z Hirkiem... najwazniejsze to nie wpdac w panike.

Zgłoś nadużycie #53526 7 marca 2013, 12:20

Ulla Fajna mama
z tego artykułu, jak połowe bym wywaliła, to reszta sie poniekąd zgadza :)

Zgłoś nadużycie #53527 7 marca 2013, 12:44

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

he he my mamy romera na rower :) Dostaliśmy od gościa od którego kupowaliśmy auto. Przymosił nam bagażnik dachowy z piwnicy i przy okazji się spytał czy byśmy nie chcieli fotelika na darmochę :) :D bo miał wyrzucić- mówi że nie ma czasu ani cierpliwości wystawiać na allegro. Kurcze prawie nowy tylko zakurzony :D . A że już jeden mieliśmy od kolegi to teraz mamy 2 dla obu dziewczyn :D

to super :)

Zgłoś nadużycie #53528 7 marca 2013, 12:46

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

rany! obserwuj go i jak sie to powtórzy zasuwaj do szpitala

Ela ma rację, lepiej żeby się nie powtórzyło

Zgłoś nadużycie #53529 7 marca 2013, 12:50

aneta74 Fajna mama
takie jaja będę robić :)

Zgłoś nadużycie #53530 7 marca 2013, 12:50

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

no ja też za nic w świecie! Nawet na wszystkie szkolenia i konferencje się z Marcinem tarabanimy :) Dzieci tak szybko się zmieniają. Twój mąż bardzo dużo traci! I nigdy tego nie nadrobi! Nie zobaczy osobiście pierwszych kroczków, nie przytuli małego robaczka po przebudzeniu, nie poczuje cudownego zapachu skóry Oliwierka. Skajp to nie to samo!
a tak na marginesie... dziewczyny czy wy też lubicie obwąchiwać swoje maluchy! ja to uwielbiam :D Zawsze jak małą trzymam na rękach no wkładam nos w zagłębienie między główką a ramionkiem :D . Maluchy tak rozkosznie pachną takim słodkim bobaskiem. Brzuszek, stópeczki :D . Ciałko takie słodziutkie jeszcze w tym wieku.

hahahha ja też wącham! i jude! jude pacha i mói ze sprawdza czy to jego na pewno ;p