Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53491 7 marca 2013, 10:57

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

właśnie zeszłabym na zawał,siedze i rycze, Alan siedział u mnie na kolanach i zaczął płakać i po chwili nie mógł oddechu złapać i bezwładny zaczął mi się robić, robiłam wszystko żeby zaczął płakać chociaż, zapłakał i za chwile to samo, sekundy to były, ale ja się nie mogę uspokoić teraz.

nie wiesz dlaczego?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53492 7 marca 2013, 10:57

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

hehe , ciekawski Kubuś ;)
My tez godzine bylismy i na placu zabaw bylismy na hustawce , Wiktor zadowolony byl bardzo, jej jak ja czekalam na wiosne , hmmm ale znow idzie ochlodzenie to taki chwilowy wyż był , ale dobrze ze nawet na chwilke ciepelko zawitalo bo juz bzikowalam od tych ponurych dni ;)

P.S . Wiktor dzis na placu zabaw wyrwal 2, 5 letnia Darie , przyleciala do niego odrazu , chcac go bujac , wiec bujala pod moim nadzorem , hehe mowie wam jak smieszna z niej dziewunia , tlumaczyla mi ta " nie mozieś sioko bujać bo dzidzia lobi bam i bedzie beceć , i ksiwde bedzie miec " ..... no wymiekam przy takich szkrabach gadajacych , malo tego to tak sie ta mala uparla ze ze swoja opiekunka odprowadzily nas pod dzrwi bo nie chiala sie z Wiktorem rozstac, calowala go po raczkach a jak wzielam malego na rece to ta sie wladowla do spacerowki mojej i mowi ' telaś ja jade " hehe niesamowicie przyjazne dziecko ;) uwielbiam takie dzieciaczki ;)

ja tez od razu sie lepiej poczulam jak takie ciepelko zawitalo. juz niedlugo tak bedzie codzien :)
a to ci podrywacz z Wiktorka :) niezle to musialo wygladac :)

Zgłoś nadużycie #53493 7 marca 2013, 10:58

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

właśnie zeszłabym na zawał,siedze i rycze, Alan siedział u mnie na kolanach i zaczął płakać i po chwili nie mógł oddechu złapać i bezwładny zaczął mi się robić, robiłam wszystko żeby zaczął płakać chociaż, zapłakał i za chwile to samo, sekundy to były, ale ja się nie mogę uspokoić teraz.

może śliną się zadławił?

Zgłoś nadużycie #53494 7 marca 2013, 11:00

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

nie wiesz dlaczego?

nie mam pojęcia, nie jadł nic, siedział na kolanach moich

Zgłoś nadużycie #53495 7 marca 2013, 11:01

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

nie mam pojęcia, nie jadł nic, siedział na kolanach moich

rany! obserwuj go i jak sie to powtórzy zasuwaj do szpitala

Zgłoś nadużycie #53496 7 marca 2013, 11:03

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

nam kazała przyjść jak mała skończy 10 miechów, ale to na dzieci zdrowe, wieć bakterii i wirusów myśle, że nie przywlekliśmy wiecej niż po wizycie np w supermarkecie. Julia generalnie zdrowa jak ryba, pytałam o to picie (nie chce niech nie pije, ale dawać trzeba), o badanie krwi (nie ma wskazań, po roczku zrobimy kontrolne, częściej nie ma co kłuć dziecka).  powiedział, że ładnie mówi jak na 10 miesięcy, bo akurat rozgadała się jak wychodziliśmy i z rozwojem też ok (jeśli by nie siedziała i nie wstawała to byłoby niepokojące)

super ze z Julka wszystko oki, widac wzorowo sie rozwija, brawo

Zgłoś nadużycie #53497 7 marca 2013, 11:05

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

ja juz wtedy chciałam biec drzwi otwierałam i zaczął płakać, cały czas teraz u mnie siedzi

Zgłoś nadużycie #53498 7 marca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

spoko będe próbować innego dofnansowania.te było spore bo do 30tyś. ale na ostatnia chwile wszystko robilam teraz na spokojnie szukam , wiem już jak rozmowy wyglądaja i mogę się lepiej przygotować :)

trzymam kciuki zeby nastepnym razem sie uudalo

Zgłoś nadużycie #53499 7 marca 2013, 11:11

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

no mi też....poza tym nie mam fb i nawet nei zakładam, bo nie ogarnę

ja tak samo

Zgłoś nadużycie #53500 7 marca 2013, 11:12

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

he he my mamy romera na rower :) Dostaliśmy od gościa od którego kupowaliśmy auto. Przymosił nam bagażnik dachowy z piwnicy i przy okazji się spytał czy byśmy nie chcieli fotelika na darmochę :) :D bo miał wyrzucić- mówi że nie ma czasu ani cierpliwości wystawiać na allegro. Kurcze prawie nowy tylko zakurzony :D . A że już jeden mieliśmy od kolegi to teraz mamy 2 dla obu dziewczyn :D

super, też wczoraj patrzylam na allegro, ale narazie nie kupuje

Zgłoś nadużycie #53501 7 marca 2013, 11:13

gwonka Fajna mama
[QUOTE=seshella;1463613]właśnie dzwoniłam do szpitala, niestety mama po cesarce nie czuje się dobrze, mówi że całą noc nie spała i że boli, a zaraz musi zacząć wstawać[/QUOT

oj wspolczuje, wiem cos o tym, oby szybko doszla do siebie

Zgłoś nadużycie #53502 7 marca 2013, 11:13

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

o matko, od czego to?

Zgłoś nadużycie #53503 7 marca 2013, 11:14

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

dokładnie jak coś to szpital, nie zostawiaj go dzis nawet na sekunde samego

Zgłoś nadużycie #53504 7 marca 2013, 11:16

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

dokładnie jak coś to szpital, nie zostawiaj go dzis nawet na sekunde samego

teraz z moich kolan go nie spuszcze

Zgłoś nadużycie #53505 7 marca 2013, 11:17

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no ja też za nic w świecie! Nawet na wszystkie szkolenia i konferencje się z Marcinem tarabanimy :) Dzieci tak szybko się zmieniają. Twój mąż bardzo dużo traci! I nigdy tego nie nadrobi! Nie zobaczy osobiście pierwszych kroczków, nie przytuli małego robaczka po przebudzeniu, nie poczuje cudownego zapachu skóry Oliwierka. Skajp to nie to samo!
a tak na marginesie... dziewczyny czy wy też lubicie obwąchiwać swoje maluchy! ja to uwielbiam :D Zawsze jak małą trzymam na rękach no wkładam nos w zagłębienie między główką a ramionkiem :D . Maluchy tak rozkosznie pachną takim słodkim bobaskiem. Brzuszek, stópeczki :D . Ciałko takie słodziutkie jeszcze w tym wieku.

oj tak tak, ja ciagle go niuchac :) pachnidelko moje ukochane. nawet jak po calym dniu szlenstw pyty mu smierdza to i tak wacham :)

Zgłoś nadużycie #53506 7 marca 2013, 11:18

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

[QUOTE=seshella;1463613]właśnie dzwoniłam do szpitala, niestety mama po cesarce nie czuje się dobrze, mówi że całą noc nie spała i że boli, a zaraz musi zacząć wstawać[/QUOT
oj wspolczuje, wiem cos o tym, oby szybko doszla do siebie

a jeszcze teraz się dowiedziałam, że jak była pod koniec lutego na wizycie, wszystko było dobrze, dała jej sierowanie do sz[itala na 5, 6 marzec (czyli termin porodu) i jak wczoraj przyjechala do szpitala okazalo sie ze nie ma wod plodowych, tylko co sie z nimi stalo, mowi, że na pewno nic jej nie odeszlo

Zgłoś nadużycie #53507 7 marca 2013, 11:21

elka40 Fajna mama
[QUOTE=seshella;1464302]a jeszcze teraz się dowiedziałam, że jak była pod koniec lutego na wizycie, wszystko było dobrze, dała jej sierowanie do sz
sączyły się widocznie powolutku i nawet nie zauważyła

Zgłoś nadużycie #53508 7 marca 2013, 11:21

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ojej to musialo byc straszne :( ale juz dobrze tak? wiec ogarnij sie i uspokoj bo on sie bedzie bal jak bedzie widzial cie w takim stanie. przytul go mocko to sie uspokoisz

Zgłoś nadużycie #53509 7 marca 2013, 11:24

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Tak...zależy od regionu na pewno. Ale faktycznie 20 tys to już na poczatek dużo, fakt,że apteki się za to nie otworzy ale na drobną firmę starczy.
A propos apteki, kurdę...w piatek wydałam 150, w poniedziałek 120, wczoraj 120...w sumie na nic komkretnego...człowiekowi pensji nie starczy na leki.

no ja pamiętam gościa co chciał kasę na koparkę i nie mógł zrozumieć że max może dostać wtedy jeszcze 5- krotność średniej krajowej :D .
Albo gościu zajmujący się projektowaniem kupił za tą kasę kartę grafiki, twardy i kości RAM :D nawet na całego kompa mu nie starczyło :D
No ale na mały biznes w stylu kwiaciarenka albo poprawki krawieckie to aż nadto :D .

Zgłoś nadużycie #53510 7 marca 2013, 11:25

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

sączyły się widocznie powolutku i nawet nie zauważyła

a ja to podejrzewam, że juz na wizycie (miała usg) widziala ze tych wod jest mało i dlatego dala jej skierowanie do szpitala, ja chodzilam do tej samej lekarki i na ostatniej wizycie dała mitylko skierowanie na ktg na chyba 16 , czy 17 maja (a termin miałam na 14)