Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53431 7 marca 2013, 8:07

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hej kobitki :)
mnie dziś wzięło na mycie okien , udało się umyc dwa zostały trzy ;) Estera dzięki za pomysł też ubrałam mała w fotelik i trochę wytrzymała. tak tylko rzuciło mi sie w oczy że Alanek Ma AZS dla pewności skonsultuj jeszcze z innym lekarzem .Mojej koleżanki córce też nie dawno taką diagnozę postawił dermatolog bez żadnych badań na oko. teraz jeżdzi do innego robi wszystkie badania na razie pewne jest ze jest uczulona na płyny do płukania i proszek do prania i dalej ja badaja ale wiem że badali mocz , próbki skóry pobierali.więc moze warto się u innego dermatologa sprawdzić?
Kasiu jak możesz to wstaw te przepisy może mojemu niejadkowi tez posamakuje i coś w końcu zje innego oprócz kaszek i owoców.
a teraz pokarzę Wam naszą willę marzeń i ten kurz na ścianie wg. tego gościa co przyjechał z dyr. na kontrolę.Ku...a obsmaruję w tym piśmie.
nic tylko zburzyc i budowac od nowa

faktycznie wyglada trochę przerażająco
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53432 7 marca 2013, 8:10

Konto usunięte
http://www.ebay.de/itm/Flisenflitzer-Hausschuhe-Huttenschuhe-Gr-19-20-21-22-/260...

co myślicie? :) kapciochy

Zgłoś nadużycie #53433 7 marca 2013, 8:11

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Czesc dziewczyny....ja tu sobie nadrobię Wasze pisanie od wczoraj a Wy poczytajcie artykuł o nas wszystkich chyba w pewnym stopniu :-)
http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/psychologia/news-samotnosc-w-matce,nId,936140

coś w tym jest, szczególnie z tymi koleżankami :)

Zgłoś nadużycie #53434 7 marca 2013, 8:13

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Flisenflitzer-Hausschuhe-Huttenschuhe-Gr-19-20-21-22-/260810270925?pt=DE_Baby_Kind_Baby_Babykleidung&var=&hash=item3cb980e8cd

co myślicie? :) kapciochy

super :) ja to tylko jak będzie cieplo młodą na bosaka po domu puszczam, a buty tylko na spacery bede zakladac

Zgłoś nadużycie #53435 7 marca 2013, 8:15

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Boskie... jak to cytam, to jednak chce do żłobka syna słać! dla swego zdrowia psychicnego...
czy oddanie 17 meisiecznego diecka do złobka na 4-5 h to zło?

e tam zło....dzieciaki naprawde fajnie się rozwijają w żłobku i przedszkolu....tam mają non stop jakies fajne zabawy i kolegów...ja osobiście widziałam po swojej Patrycji,ze jak poszła do przedszkola to od razu inne dziecko...zaskakująco szybko się rozwijała.

Zgłoś nadużycie #53436 7 marca 2013, 8:17

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

e tam zło....dzieciaki naprawde fajnie się rozwijają w żłobku i przedszkolu....tam mają non stop jakies fajne zabawy i kolegów...ja osobiście widziałam po swojej Patrycji,ze jak poszła do przedszkola to od razu inne dziecko...zaskakująco szybko się rozwijała.

właśnie tez o tym myśle... bo co on ma, tylko matke.... a tak z innymi dziecmi... bo rodzenstwa to raczej miał nei bedzie....

Zgłoś nadużycie #53437 7 marca 2013, 8:18

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

yyyyyyyyyyy no ja uzywam od maja ;) wiec wymieniam, po 1-2 kupuje i wywalam te najstarsze. pozatym uzywam vapo cos tam NUK do gotowania ich, co dzien 1 raz wlaczam maszyne jak wszystkie juz brudne.

Ja tez nie zmieniałam od nowości...mam takie najtańsze z canpola..nie widzę,żeby się jakos zmieniły...od czasu do czasu wyparzę tylko gorąca wodą i tyle. Wszystko szoruję w płynie do naczyń.

Zgłoś nadużycie #53438 7 marca 2013, 8:19

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

właśnie tez o tym myśle... bo co on ma, tylko matke.... a tak z innymi dziecmi... bo rodzenstwa to raczej miał nei bedzie....

moim zdaniem posyłaj do żłobka..nawet jak trochę odchoruje to wszystko minie
a czemu nie będzie miał rodzeństwa? no co TY?!

Zgłoś nadużycie #53439 7 marca 2013, 8:24

elka40 Fajna mama
Co do bliskiego zgonu fm....dzieciaki wymagaja coraz wiecej uwagi...jakbym nie pracowała to w domu nie mam szans na pisanie...mała nie usiedzi spokojnie,a jak tylko wyjmę laptopa to zaraz leci do mnie i robi z nim straszne rzeczy....więc go nie wyjmuje po prostu. A wieczorem jak juz pójdzie spać, to ja tez zjem i padam o 22. Ciężkie czasu przyszły na nas :D

Zgłoś nadużycie #53440 7 marca 2013, 8:26

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Ja tez nie zmieniałam od nowości...mam takie najtańsze z canpola..nie widzę,żeby się jakos zmieniły...od czasu do czasu wyparzę tylko gorąca wodą i tyle. Wszystko szoruję w płynie do naczyń.

ja mam rosmanowe ;) miałam nuka ,ale nie widze roznicy. moje szare sie robia i kamien sie zbeira troche na tym gwincie, bo ja co dzien w maszyne :D

Zgłoś nadużycie #53441 7 marca 2013, 8:27

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Co do bliskiego zgonu fm....dzieciaki wymagaja coraz wiecej uwagi...jakbym nie pracowała to w domu nie mam szans na pisanie...mała nie usiedzi spokojnie,a jak tylko wyjmę laptopa to zaraz leci do mnie i robi z nim straszne rzeczy....więc go nie wyjmuje po prostu. A wieczorem jak juz pójdzie spać, to ja tez zjem i padam o 22. Ciężkie czasu przyszły na nas :D

u mnei tez cięko
choc i tak lepiej od kiedy jest autko i stół stoi pod scianą :)

Zgłoś nadużycie #53442 7 marca 2013, 8:28

Konto usunięte
http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-907P056-verschiedene-Grosen-T...

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-verschiedene-Grosen-Top-Angeb...

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-verschiedene-Grosen-Top-Angeb...

kurka, tam piszą,ze to kapcie... a mi sie podobają jako trampki... co myślicie?

Zgłoś nadużycie #53443 7 marca 2013, 8:32

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Befado-Hauschuhe-fur-Jungen-907P056-verschiedene-Grosen-Top-Angebot-/170843114665?pt=Mode_Accessoires_Kinderbekleidung_Schuhe_Kinderschuhe_Jungen&var=&hash=item27c70b0ca9

kurka, tam piszą,ze to kapcie... a mi sie podobają jako trampki... co myślicie?

no super są...ja mysle,ze mogą być i w domu i na dwór jak będzie ciepło

Zgłoś nadużycie #53444 7 marca 2013, 8:46

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

a i wczoraj powitaliśmy na świecie małą Ulcie, dopiero jutro ja zobacze, bo mąż ma dwójke i nie mam z kim Julii zostawić

super , gratulacje ;)

Zgłoś nadużycie #53445 7 marca 2013, 8:47

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

mamo daj mi ten telefon, :)

świetny Kubulek :)

Zgłoś nadużycie #53446 7 marca 2013, 8:48

kasia17 Fajna mama
[QUOTE=oll85;1463134]fm umiera smiercia naturalna :

przykry fakt ;(
teraz jak sie zrobi cieplo to bedzie dobrze jak chociaz raz na tydzien jakis post sie pojawi , ehhh zal mi troche i brakuje mi wzorowej frekwencji ;(

Zgłoś nadużycie #53447 7 marca 2013, 8:49

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

anetka przykro mo ze sie nie zalapalas ;( no a malutka fajnie ze przytulasek jest i wola mama ;)

spoko będe próbować innego dofnansowania.te było spore bo do 30tyś. ale na ostatnia chwile wszystko robilam teraz na spokojnie szukam , wiem już jak rozmowy wyglądaja i mogę się lepiej przygotować :)

Zgłoś nadużycie #53448 7 marca 2013, 8:50

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

moj przytulasek dzis przechodzi samego siebie nie schodzil z kolan i nie przestawal mnie rozsmieszac , sam inicjowal zabawy non stop mnie zaczepial do zabawy , niesamowice sie zmieniaja te nasze dzieciaki ;)
A najcudowniejsze jest to ze sam zaczal zasypiac ;0)
ciekawe na jak dlugo ta zmiana zarejestrowana jest w jego glowce ?
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) moglo by tak zostac, zapisac sie na twardym dysku ;)

no zmieniaja się co dzien te nasze szkraby szkoda tylko że te dni tak szybko mijają...

Zgłoś nadużycie #53449 7 marca 2013, 8:51

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

świetny Kubulek :)

no super minke ma
a tak wogóle to niedawno odbieram telefon..nieznany numer...a tam jakiś bąbel gaworzy sobie do słuchawki...rozłaczyłam sie w końcu bo pewnie się dziecko dorwało do telefonu u rodziców

Zgłoś nadużycie #53450 7 marca 2013, 8:53

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

spoko będe próbować innego dofnansowania.te było spore bo do 30tyś. ale na ostatnia chwile wszystko robilam teraz na spokojnie szukam , wiem już jak rozmowy wyglądaja i mogę się lepiej przygotować :)

my rok temu bralismy z pośredniaka...17 tys wtedy chyba było...łatwiej dostać niż z unijnych, tzn to tez z unijnych ale przez biuro pracy, nadal chyba mają te dotacje.Zależy ile Ci potrzeba na początek.