Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53411 6 marca 2013, 21:54

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a do projektu z założeniem własnej firmy sie nie dostałam byłam 34 na 58 kandydatów a tylko 30 się zakwalifikowała :(

szkoda :( niewiele brakowało :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53412 6 marca 2013, 21:57

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

u Dermatologa byłam, teraz strasznie mu wyszło raczki, brzuch, plecy i buzia :(

jeju...to musi byc straszne..... a jedzenie tez wplywa na to  czy nie ??

Zgłoś nadużycie #53413 6 marca 2013, 22:04

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

:) no nie żartuj!! na na bosaka chodzę i w krótkich gatkach! mi po ciąży zostało że mi w giczały gorąco :D

hihi ja tez codzien w takich spie... bez skarpet to nie zasne... brrr takie zimne mam giery!!! tylko jak spie z mezem to bez.niekiedy.bo on tak grzeje..ale to rzadkosc niestety ze spimy razem :( :(

Zgłoś nadużycie #53414 6 marca 2013, 22:21

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju...to musi byc straszne..... a jedzenie tez wplywa na to  czy nie ??

]

wszystko moze wpływac :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53415 6 marca 2013, 22:34

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hej kobitki :)
mnie dziś wzięło na mycie okien , udało się umyc dwa zostały trzy ;) Estera dzięki za pomysł też ubrałam mała w fotelik i trochę wytrzymała. tak tylko rzuciło mi sie w oczy że Alanek Ma AZS dla pewności skonsultuj jeszcze z innym lekarzem .Mojej koleżanki córce też nie dawno taką diagnozę postawił dermatolog bez żadnych badań na oko. teraz jeżdzi do innego robi wszystkie badania na razie pewne jest ze jest uczulona na płyny do płukania i proszek do prania i dalej ja badaja ale wiem że badali mocz , próbki skóry pobierali.więc moze warto się u innego dermatologa sprawdzić?
Kasiu jak możesz to wstaw te przepisy może mojemu niejadkowi tez posamakuje i coś w końcu zje innego oprócz kaszek i owoców.
a teraz pokarzę Wam naszą willę marzeń i ten kurz na ścianie wg. tego gościa co przyjechał z dyr. na kontrolę.Ku...a obsmaruję w tym piśmie.
nic tylko zburzyc i budowac od nowa

o ja pier....co to wogole jest ?? ? wy tam chcecie mieszkac ??

Zgłoś nadużycie #53416 6 marca 2013, 22:38

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

mamo daj mi ten telefon, :)

ale fajny slodziak!! super wloski,ząbki!!

Zgłoś nadużycie #53417 6 marca 2013, 22:45

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a do projektu z założeniem własnej firmy sie nie dostałam byłam 34 na 58 kandydatów a tylko 30 się zakwalifikowała :(

o ja... tylko 4 osoby!!! :(

Zgłoś nadużycie #53418 7 marca 2013, 6:49

Konto usunięte
kuzwa czuje sie tak do dupy, ze nawet kawy nie pije;/ brzuch bolii

Zgłoś nadużycie #53419 7 marca 2013, 6:51

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

hehe , ciekawski Kubuś ;)
My tez godzine bylismy i na placu zabaw bylismy na hustawce , Wiktor zadowolony byl bardzo, jej jak ja czekalam na wiosne , hmmm ale znow idzie ochlodzenie to taki chwilowy wyż był , ale dobrze ze nawet na chwilke ciepelko zawitalo bo juz bzikowalam od tych ponurych dni ;)
P.S . Wiktor dzis na placu zabaw wyrwal 2, 5 letnia Darie , przyleciala do niego odrazu , chcac go bujac , wiec bujala pod moim nadzorem , hehe mowie wam jak smieszna z niej dziewunia , tlumaczyla mi ta " nie mozieś sioko bujać bo dzidzia lobi bam i bedzie beceć , i ksiwde bedzie miec " ..... no wymiekam przy takich szkrabach gadajacych , malo tego to tak sie ta mala uparla ze ze swoja opiekunka odprowadzily nas pod dzrwi bo nie chiala sie z Wiktorem rozstac, calowala go po raczkach a jak wzielam malego na rece to ta sie wladowla do spacerowki mojej i mowi ' telaś ja jade " hehe niesamowicie przyjazne dziecko ;) uwielbiam takie dzieciaczki ;)

hahaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #53420 7 marca 2013, 6:52

Konto usunięte

maryna napisał(a)

A Olka ty wyieniasz butelki ?? kurde ja tego jeszcze nei robilam.... tylko nieraz je zdarza mi sie wygotowac,,, a trzeba wymienic ??

yyyyyyyyyyy no ja uzywam od maja ;) wiec wymieniam, po 1-2 kupuje i wywalam te najstarsze. pozatym uzywam vapo cos tam NUK do gotowania ich, co dzien 1 raz wlaczam maszyne jak wszystkie juz brudne.

Zgłoś nadużycie #53421 7 marca 2013, 6:55

Konto usunięte
biedne wy z tymi alergiami..... na pociesenie powiem wam, ze jako dziecko wiecznie miałam krosty, co miesiac u dermatologa, owiedzieli ze mam alergie skojazone. np zjem marchew i zapije herbata to mam uczulenie. a jak zjem osobno to nie. no i nie wiadomo było co uczula ( na bank była wełna, kot, czosnek) a teraz nie mam ni. asamo mineło. ale z 15 lt sie meczylam. aaaaaaaaaaa na słonce mam alergie :(

Zgłoś nadużycie #53422 7 marca 2013, 7:01

Konto usunięte
fm umiera smiercia naturalna :[

Zgłoś nadużycie #53423 7 marca 2013, 7:34

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

to jest coś takiego ?? mnie kazali przyjść na przypominającą szczepionkę jak Asia skończy 13 miechów i nic mi nie mówili o jakiś wizytach pośrednich. Zresztą póki Asia zdrowa jak ryba to ja i tak bym do tego siedliska zarazków nie poszła w ten okres grypowo-przeziębieniowy... ;)

nam kazała przyjść jak mała skończy 10 miechów, ale to na dzieci zdrowe, wieć bakterii i wirusów myśle, że nie przywlekliśmy wiecej niż po wizycie np w supermarkecie. Julia generalnie zdrowa jak ryba, pytałam o to picie (nie chce niech nie pije, ale dawać trzeba), o badanie krwi (nie ma wskazań, po roczku zrobimy kontrolne, częściej nie ma co kłuć dziecka).  powiedział, że ładnie mówi jak na 10 miesięcy, bo akurat rozgadała się jak wychodziliśmy i z rozwojem też ok (jeśli by nie siedziała i nie wstawała to byłoby niepokojące)

Zgłoś nadużycie #53424 7 marca 2013, 7:38

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

nie, od początku miał wrażliwą skóre i raz wychodziło, zanikało ale nigdy całkowicie, byłam u 2 i obydwie stwierdziły to samo

tak czy inaczej diagnoza na oko by mnie nie satysfakcjonowała

Zgłoś nadużycie #53425 7 marca 2013, 7:40

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

no modle sie o to...ze wkoncu nadejdzie taki dzien...ze tak wlasnie bedzie

to może zacznij działać coś w tym kierunku, sama modlitwa może nie wystarczyć

Zgłoś nadużycie #53426 7 marca 2013, 7:48

seshella Fajna mama
[QUOTE=oll85;1463134]fm umiera smiercia naturalna :
to fakt

Zgłoś nadużycie #53427 7 marca 2013, 7:53

seshella Fajna mama
a i wczoraj powitaliśmy na świecie małą Ulcie, dopiero jutro ja zobacze, bo mąż ma dwójke i nie mam z kim Julii zostawić

Zgłoś nadużycie #53428 7 marca 2013, 7:57

elka40 Fajna mama
Czesc dziewczyny....ja tu sobie nadrobię Wasze pisanie od wczoraj a Wy poczytajcie artykuł o nas wszystkich chyba w pewnym stopniu :-)
http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/psychologia/news-samotnosc-w-matce,nId,9361...
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53429 7 marca 2013, 7:59

Konto usunięte
[QUOTE=maryna;1461643]no modle sie o to...ze wkoncu nadejdzie taki dzien...ze tak wlasnie bedzie[/QUOTE
Ja cie podziwiam, nigdy bym nie poszła na taki układ. Albo jedziemy razem, albo wcale. Biedne dziecko ojca przez skype ogląda :(

Zgłoś nadużycie #53430 7 marca 2013, 8:03

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Czesc dziewczyny....ja tu sobie nadrobię Wasze pisanie od wczoraj a Wy poczytajcie artykuł o nas wszystkich chyba w pewnym stopniu :-)
http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/psychologia/news-samotnosc-w-matce,nId,936140

Boskie... jak to cytam, to jednak chce do żłobka syna słać! dla swego zdrowia psychicnego...
czy oddanie 17 meisiecznego diecka do złobka na 4-5 h to zło?