Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53391 6 marca 2013, 16:11

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka pije duzo wody,ale najbardziej po chrupkach kukurydzianych.

dawno mu wody nie dawalam, musze znowu sprobowac. dzisiaj zrobilam sok malinowy z wodu i dupa nie chcial

Zgłoś nadużycie #53392 6 marca 2013, 16:13

gwonka Fajna mama
bylismy godzine na spacerku, piekna pogoda u nas :) teraz maly rojber spi. jaki on jest grzeczny na spacerku :) wszystko musi zobaczyc, kazdy kat :) najbardziej lubi jak sie koty bija :)

Zgłoś nadużycie #53393 6 marca 2013, 16:17

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hej kobitki :)
mnie dziś wzięło na mycie okien , udało się umyc dwa zostały trzy ;) Estera dzięki za pomysł też ubrałam mała w fotelik i trochę wytrzymała. tak tylko rzuciło mi sie w oczy że Alanek Ma AZS dla pewności skonsultuj jeszcze z innym lekarzem .Mojej koleżanki córce też nie dawno taką diagnozę postawił dermatolog bez żadnych badań na oko. teraz jeżdzi do innego robi wszystkie badania na razie pewne jest ze jest uczulona na płyny do płukania i proszek do prania i dalej ja badaja ale wiem że badali mocz , próbki skóry pobierali.więc moze warto się u innego dermatologa sprawdzić?
Kasiu jak możesz to wstaw te przepisy może mojemu niejadkowi tez posamakuje i coś w końcu zje innego oprócz kaszek i owoców.
a teraz pokarzę Wam naszą willę marzeń i ten kurz na ścianie wg. tego gościa co przyjechał z dyr. na kontrolę.Ku...a obsmaruję w tym piśmie.
nic tylko zburzyc i budowac od nowa

no w nieciekawym jest stanie ;(

Zgłoś nadużycie #53394 6 marca 2013, 16:18

gwonka Fajna mama
mamo daj mi ten telefon, :)

Zgłoś nadużycie #53395 6 marca 2013, 17:31

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

a nie może Cię do siebie ściągnąć? niech wynajmie jakieś mieszkanko i bedziecie razem

no modle sie o to...ze wkoncu nadejdzie taki dzien...ze tak wlasnie bedzie

Zgłoś nadużycie #53396 6 marca 2013, 17:39

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

uważajcie na kawę, jest bardzo niebezpieczna!!!!!!!!!!!1

fujjjjj jak ja nienawidze pająków!!! ble... okropny widok!!

Zgłoś nadużycie #53397 6 marca 2013, 17:41

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no do dupy !!! musicie cos w koncu ustalic bo maly niby ma ojca ale tak jaby go nie mial ........;( zycze wam szybkiego scalenia sie waszej rodzinki.

y
:) nie dziekuje.... ale mam nadzieje na lepsze czasy!!

Zgłoś nadużycie #53398 6 marca 2013, 17:50

aneta74 Fajna mama
wiecie co a najgorzej że chca to sprzedać na współwłasności bo u góry mamy sąsiadów i wiadomo opłata u notariusza za to . a my chcemy przejśc do innego budynku z większą działką a ta ruine oni chcą i wychodzi że znów będziemy sobie musieli to odsprzedawać czy co i znów opłaty.no masakra po prostu w dupie maja roboli i tyle sobie geneneralne remonty przed sprzedaza robia i wyszykowane chaty za 5 procent wartości kupuja banda jedna na górze.wrrrrrr nerwa mam jak o tym myslę.

Zgłoś nadużycie #53399 6 marca 2013, 17:52

aneta74 Fajna mama
a do projektu z założeniem własnej firmy sie nie dostałam byłam 34 na 58 kandydatów a tylko 30 się zakwalifikowała :(

Zgłoś nadużycie #53400 6 marca 2013, 17:57

aneta74 Fajna mama
moje dziecko mnie dziś wykańcza podnosi sie na kolana i drze sie bo nie może wstać normalnie ocipiec idzie :) )jeść obiadu znów nie chciała a zupke tez taka dobrą jej zrobiłam z jabłuszkiem słodziutka i gdzie tam.troche ziemniaków z naszego obiadu z masłem dałam oczywiście bez uzycia sztućców to zjadła.ale nadrabia bo cały czas się przytula i wola mamama :) )

Zgłoś nadużycie #53401 6 marca 2013, 18:54

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

hej kobitki :)
mnie dziś wzięło na mycie okien , udało się umyc dwa zostały trzy ;) Estera dzięki za pomysł też ubrałam mała w fotelik i trochę wytrzymała. tak tylko rzuciło mi sie w oczy że Alanek Ma AZS dla pewności skonsultuj jeszcze z innym lekarzem .Mojej koleżanki córce też nie dawno taką diagnozę postawił dermatolog bez żadnych badań na oko. teraz jeżdzi do innego robi wszystkie badania na razie pewne jest ze jest uczulona na płyny do płukania i proszek do prania i dalej ja badaja ale wiem że badali mocz , próbki skóry pobierali.więc moze warto się u innego dermatologa sprawdzić?
Kasiu jak możesz to wstaw te przepisy może mojemu niejadkowi tez posamakuje i coś w końcu zje innego oprócz kaszek i owoców.
a teraz pokarzę Wam naszą willę marzeń i ten kurz na ścianie wg. tego gościa co przyjechał z dyr. na kontrolę.Ku...a obsmaruję w tym piśmie.
nic tylko zburzyc i budowac od nowa

uhu ale kurz :D pociesze- widziałam  gorsze;D ale u mnei tak aż nei ejst

Zgłoś nadużycie #53402 6 marca 2013, 19:27

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

ale minka cudna :)

Zgłoś nadużycie #53403 6 marca 2013, 19:27

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

a do projektu z założeniem własnej firmy sie nie dostałam byłam 34 na 58 kandydatów a tylko 30 się zakwalifikowała :(

szkoda tak niewiele brakowało :(

Zgłoś nadużycie #53404 6 marca 2013, 20:54

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

bylismy godzine na spacerku, piekna pogoda u nas :) teraz maly rojber spi. jaki on jest grzeczny na spacerku :) wszystko musi zobaczyc, kazdy kat :) najbardziej lubi jak sie koty bija :)

hehe , ciekawski Kubuś ;)
My tez godzine bylismy i na placu zabaw bylismy na hustawce , Wiktor zadowolony byl bardzo, jej jak ja czekalam na wiosne , hmmm ale znow idzie ochlodzenie to taki chwilowy wyż był , ale dobrze ze nawet na chwilke ciepelko zawitalo bo juz bzikowalam od tych ponurych dni ;)

P.S . Wiktor dzis na placu zabaw wyrwal 2, 5 letnia Darie , przyleciala do niego odrazu , chcac go bujac , wiec bujala pod moim nadzorem , hehe mowie wam jak smieszna z niej dziewunia , tlumaczyla mi ta " nie mozieś sioko bujać bo dzidzia lobi bam i bedzie beceć , i ksiwde bedzie miec " ..... no wymiekam przy takich szkrabach gadajacych , malo tego to tak sie ta mala uparla ze ze swoja opiekunka odprowadzily nas pod dzrwi bo nie chiala sie z Wiktorem rozstac, calowala go po raczkach a jak wzielam malego na rece to ta sie wladowla do spacerowki mojej i mowi ' telaś ja jade " hehe niesamowicie przyjazne dziecko ;) uwielbiam takie dzieciaczki ;)

Zgłoś nadużycie #53405 6 marca 2013, 20:55

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

hehehe , no dawaj !!!!

Zgłoś nadużycie #53406 6 marca 2013, 20:58

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moje dziecko mnie dziś wykańcza podnosi sie na kolana i drze sie bo nie może wstać normalnie ocipiec idzie :) )jeść obiadu znów nie chciała a zupke tez taka dobrą jej zrobiłam z jabłuszkiem słodziutka i gdzie tam.troche ziemniaków z naszego obiadu z masłem dałam oczywiście bez uzycia sztućców to zjadła.ale nadrabia bo cały czas się przytula i wola mamama :) )

anetka przykro mo ze sie nie zalapalas ;( no a malutka fajnie ze przytulasek jest i wola mama ;)

Zgłoś nadużycie #53407 6 marca 2013, 21:00

kasia17 Fajna mama
moj przytulasek dzis przechodzi samego siebie nie schodzil z kolan i nie przestawal mnie rozsmieszac , sam inicjowal zabawy non stop mnie zaczepial do zabawy , niesamowice sie zmieniaja te nasze dzieciaki ;)
A najcudowniejsze jest to ze sam zaczal zasypiac ;0)
ciekawe na jak dlugo ta zmiana zarejestrowana jest w jego glowce ?
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) moglo by tak zostac, zapisac sie na twardym dysku ;)

Zgłoś nadużycie #53408 6 marca 2013, 21:44

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

wiem ale im więcej czytam o tym tym gorzej

tez miałam załamke :/ dobrze by było, gdyby się udało alergen znaleźć :/ może ich być nawet kilka...
no i tylko go w emolientach kąp i balsamuj.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53409 6 marca 2013, 21:50

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

Zapomniałam, że mój mąż kupił synowi sam z siebei 4 butelki! bo juz nei pamietam kiedy wymieniałam! A dzis mam 2 pieluchy znów wiec jak wstanie mały to musze popierdalać.

A Olka ty wyieniasz butelki ?? kurde ja tego jeszcze nei robilam.... tylko nieraz je zdarza mi sie wygotowac,,, a trzeba wymienic ??

Zgłoś nadużycie #53410 6 marca 2013, 21:54

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alanek ma Atopowe Zapalenie Skóry :(

ojej.. bidulka....