Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53271 6 marca 2013, 9:48

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

całą zimę przetrwałam, ale zawsze jak przychodzi wiosna mnie bierze

zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #53272 6 marca 2013, 10:02

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha to mój ostatnio mówi : jak ta Asia pięknie śpi w nocy!
?!
kuźwa on nie słyszy jak się budzi 6 razy i mi za każdym razem po pół godzinie na cycku wisi!
:D :D
a ostatnio jak przyszła do nas w nocy Iwona i coś jej się śniło i pomrukiwać zaczęła przez sen to ja taka zamroczona chciałam jej cycka dać! już mi przez to niedospanie na mózg poszło! pomyliłam sobie dziewczyny :D :D

hehe , chcialabym zobaczyc minkę Iwonki, oj Gocha , Gocha , niemozliwa jesteś ;)

Zgłoś nadużycie #53273 6 marca 2013, 10:03

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no nie? jakbym chciała na pol etatu isc dostałabym jakies 515 euro.. 175 złobek bez wyzywienia !! no kurka rewelacja!

a soziala nie zabiorą Ci jak nie oddasz do żłobka?

Zgłoś nadużycie #53274 6 marca 2013, 10:03

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no kuzwa z kindergeld po opłaceniuzłobka zostanie mi 9 euro! co miesiąc. co mam z tym zrobić?

kupić podpaski :P

Zgłoś nadużycie #53275 6 marca 2013, 10:04

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

oj tam oj tam :D pewnie to jeden z tych szesnastu które statystycznie każdy z nas zjada przez całe życie :)
akurat sobie kawke przyniosłam :) dobrze że ja w przeźroczystym kubku piję ;)

haha, ale uważaj :P
toż to tarantula :P

Zgłoś nadużycie #53276 6 marca 2013, 10:04

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no w gatce ;) moj nieraz z kolega gada i słysze : nie ja na razie nie mogę nie mam czasu zaraz będę mala kapał ;) moimi rękoma oczywiście

hehe no wlasnie , moj nie powiem bo uwielbia kapac Wiktorka i jezeli tak mowi to sie zgadza , hehe ;) ale posprztac po kapieli to juz ja musze ;(

Zgłoś nadużycie #53277 6 marca 2013, 10:08

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

biedna a co Ci?byle nie grypsko. zdrówka Kasiu

nie wiem jakas jelitowka albo cos , mialam straszne zawroty glowy przedwczoraj az zwymiotowalam w nocy , tak nagle mnie zlapalo , wzielam probiotyk i eferalgan , ale caly czas mi na zoladku ciezko, kosci bola i besilna jestem jak sie szybciej rusze to kreci sie w glowie i mdlosci mam, odrazu mowie ze mam okres, nie jestem w ciazy !!! mysle ze to jakis wirus , moze jutro do lekarza pojde , nie wiem zobacze , nie chce mi sie wolalabym zeby samo przeszlo.

Zgłoś nadużycie #53278 6 marca 2013, 10:11

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

kaska mam to samo...normalnie mam go caly dzien dla siebie ale zasypiam i i tam mysle o nim o jego minach itd... najbardziej mnie boli ze moj maz tego nei widzi :( jego wszystkich osiagniec..nic...tylko to co na skejpie... do dupu z takim zyciem....ale modle sie i mam nadzieje ze wkrotce sie cos zmieni!!!!!!!!!!

no do dupy !!! musicie cos w koncu ustalic bo maly niby ma ojca ale tak jaby go nie mial ........;( zycze wam szybkiego scalenia sie waszej rodzinki.

Zgłoś nadużycie #53279 6 marca 2013, 10:13

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, mój po raz pierwszy dzisiaj dostanie kuskus z kurczaczkiem :)

oooo ! daj znac czy mu smakowalo , ja dzis robie gulasz z soczewicy zielonej , z zoltkiem , zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie #53280 6 marca 2013, 10:17

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kurczę..ja taka płaczliwa w ciąży byłam....strasznie...na szczęści mi przeszło, ale czasem jak na Zuzkę patrzę to też mam łzy w oczach ze wzruszenia. A szczególnie jak przygramoli sie do mnie, ja ją głaszczę, a ona mi tak fajnie patrzy w oczy....wymiekam.
Ale wczoraj wieczorem zostawilam ja samą w łóżeczku bo mnie wkurzyła...ja ją kłade spac a ta sobie zabawy urządza..no to wyszłam. Wycie...ale po chwili cisza.Niestety musiałam wejśc do jej pokoju...weszłam wyszłam...znowu wycie...mąż sie zlitował...mięczak. A ta mała terrorystka wyje jak tylko coś jej nie podpasuje.
Oczywiście i tak ja kocham ,ale chyba czas juz zacząć ją wychowywać :D

ja caly czas walcze z takim terrorem i mam o tyle gorzej ze nie moge wyjsc bo nie mam gdzie bo mieszkamy w kawalerce aaaaa chyba ze do lazienki , ehhh tez probuje wychowywac i nawet ostatnio jestem z siebie dumna bo przeczekalam juz 3 histerie malego , zabawialam go czyms a jak to nie pomagalo to przeczekalam az mu sie znudzi wycie , buuuuuuuuuuuu bylo bardzo ciezko ale trzeba bo bedzie jeszcze gorzej .......

Zgłoś nadużycie #53281 6 marca 2013, 10:19

kasia17 Fajna mama
[QUOTE=aniam;1459260]dziewczyny, chyba w końcu i ja poległam i poddałam się grypie

mam 37,8 st., w pracy zrobiłam sobie tabletkę z 600mg asp

zdrowka , ehh co za debilny okres ja tez ledwo zywa ;)

Zgłoś nadużycie #53282 6 marca 2013, 10:20

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

dzieki..no wlasnie ty chyba nie masz faceboka a tam kilka dni temu wrzucilam film jak sobie chodzi moja mala zdolniacha!!!

no nie mam i ubolewam nad tym ze nie widzialam tego filmiku :(

Zgłoś nadużycie #53283 6 marca 2013, 10:22

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no w gatce ;) moj nieraz z kolega gada i słysze : nie ja na razie nie mogę nie mam czasu zaraz będę mala kapał ;) moimi rękoma oczywiście

moj zawsze tez jak mu sie nie chce wyjsc to jak ktos do niego dzwoni to mowi ze nie moze wyjsc bo sam z malym jest :) a ja niby gdzie? :) zawsze jestem obok :) taka sciema tego mojego leniwca :)

Zgłoś nadużycie #53284 6 marca 2013, 10:23

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

kurcze ja wczoraj załozyłam młodej buty w domu, ale strasznie jej nie pasowały, żle jej było raczkować, chyba dopiero jak zacznie chodzić będzie to miało sens

http://skarpeto.pl/k14,dzieci-dzieciece-kapcie.html

tego typu skarpetko -ciapki w domciu wg mnie sprawdzaja sie rewelacyjnie dla naszych raczkujacych bąblów ;)

Zgłoś nadużycie #53285 6 marca 2013, 10:23

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja zasuwa w skarpetkach z absem, skarpetkach ze skórzaną podeszwą albo kierpcach :D a generalnie i tak wszystko trzeba jej co chwila zakładać bo gubi :-)

Rozmawiałam ostatnio w Bartku i kobieta ( podobno przeszkolona) mówiła mi, że dziecko póki nie zaczyna chodzić ma być w skarpetkach.jak zacznie stawiac pierwsze kroczki to są specjalne kapciuszki po domu, dopiero potem buty.

Zgłoś nadużycie #53286 6 marca 2013, 10:24

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie wiem jakas jelitowka albo cos , mialam straszne zawroty glowy przedwczoraj az zwymiotowalam w nocy , tak nagle mnie zlapalo , wzielam probiotyk i eferalgan , ale caly czas mi na zoladku ciezko, kosci bola i besilna jestem jak sie szybciej rusze to kreci sie w glowie i mdlosci mam, odrazu mowie ze mam okres, nie jestem w ciazy !!! mysle ze to jakis wirus , moze jutro do lekarza pojde , nie wiem zobacze , nie chce mi sie wolalabym zeby samo przeszlo.

kurde Kasia masakra! Ja pamiętam jak kiedyś mnie jelitówka złapała jak Iwona była mała! cały dzień z nią sama... myślałam że zejdę! trzymaj się kochana i zdrowiej szybciutko!

Zgłoś nadużycie #53287 6 marca 2013, 10:25

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

uważajcie na kawę, jest bardzo niebezpieczna!!!!!!!!!!!1

o k.urwa !!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

aniam uduszę !!! plissssssssssssssssssss nigdy wiecej zadnych pajakow , mam arachnofobie , juz siedze i sie drapie bo mam wrazenie ze po mnie lazi i serce mi wali !!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! nie wypije dzis kawy !!!

Zgłoś nadużycie #53288 6 marca 2013, 10:26

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://skarpeto.pl/k14,dzieci-dzieciece-kapcie.html
tego typu skarpetko -ciapki w domciu wg mnie sprawdzaja sie rewelacyjnie dla naszych raczkujacych bąblów ;)

no te kapciuchy rewelacja :) Iwona w takich śmiga. Ale tylko zimą bo jak się ciepło robi to giry się pocą strasznie :)

Zgłoś nadużycie #53289 6 marca 2013, 10:28

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

kurde za szybko sie pocieszylam..dzis mlody nie chcial niestety wogole mleka pic!!! :( tylko kilka lyczkow i duuupa.... ani z kartonika ani bebilonu... :( :(

oj co za lobuz. ja wczoraj zrobilam malemu budyn smietankowy na mleku z kartonika i dodalam troche soku malinowego wlasnej roboty i zjadl ladnie. dzisiaj sprobuje maszke manna mu zrobic tez z soczkiem, zobaczymy czy mu zasmakuje. a dzisiaj rano zrobil kupke taka luzna ale nie wiem czy to po tym mleku czy przez zabka. on robi kupke co trzeci czwarty dzien, a wczoraj zrobil no i od razu dzisiaj, dziwne. ale bede go obserwowac

Zgłoś nadużycie #53290 6 marca 2013, 10:29

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ja caly czas walcze z takim terrorem i mam o tyle gorzej ze nie moge wyjsc bo nie mam gdzie bo mieszkamy w kawalerce aaaaa chyba ze do lazienki , ehhh tez probuje wychowywac i nawet ostatnio jestem z siebie dumna bo przeczekalam juz 3 histerie malego , zabawialam go czyms a jak to nie pomagalo to przeczekalam az mu sie znudzi wycie , buuuuuuuuuuuu bylo bardzo ciezko ale trzeba bo bedzie jeszcze gorzej .......

Kasiulka a ja dzisiaj patrzę na kalendarz a tutaj dzisiaj imieniny Wiktora :D :D .
Ucałuj tego Twojego Kochanego prędziocha od cioci :D :*