Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53231 6 marca 2013, 8:09

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ty, może my tego samego chłopa mamy?! jude tez kazał mi sie o to pytac :D czy to normalnie hahaha

haha...coś w tym jest :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53232 6 marca 2013, 8:10

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja nei moge! jak on se idzie.......... mój skacze jak zaba! chyba az go nagram
Aniam :D dla ciebei bezfejsbukowcu

ale fajny !

Zgłoś nadużycie #53233 6 marca 2013, 8:11

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

niom ja nie wierzylam ze mozna kochac bardziej ale jednak fakt jest taki ze z kazdym dniem bardziej , te minki jego, gesty , proby chodzenia, przytulanie to jak paluszkiem wskazujacym na wszytko pokazuje i mowi " uuuu " , albo wexmie zabaweczke i wola tak slodko "ojoj " , normalnie rozplywam sie z kazdym dniem cos nowego i wspanialego, kocham go bardzo ;)

mam to samo :D

Zgłoś nadużycie #53234 6 marca 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no moj maz juz tak na mnie mowi bo ja ciagle becze , taka juz jestem bardzo latwo sie wzruszam ajezeli chodzi okrzywde dziecka to juz wogole wymiekam !!!

kurczę..ja taka płaczliwa w ciąży byłam....strasznie...na szczęści mi przeszło, ale czasem jak na Zuzkę patrzę to też mam łzy w oczach ze wzruszenia. A szczególnie jak przygramoli sie do mnie, ja ją głaszczę, a ona mi tak fajnie patrzy w oczy....wymiekam.
Ale wczoraj wieczorem zostawilam ja samą w łóżeczku bo mnie wkurzyła...ja ją kłade spac a ta sobie zabawy urządza..no to wyszłam. Wycie...ale po chwili cisza.Niestety musiałam wejśc do jej pokoju...weszłam wyszłam...znowu wycie...mąż sie zlitował...mięczak. A ta mała terrorystka wyje jak tylko coś jej nie podpasuje.
Oczywiście i tak ja kocham ,ale chyba czas juz zacząć ją wychowywać :D

Zgłoś nadużycie #53235 6 marca 2013, 8:19

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wystawiłam bujak na ebay za 29 e kup teraz.... od 15 licytacja. syn mój chce do szafy. otwiera i zamyka... oczadzieje! po co te zabawki jak on drzwiami sie bawi

moja miała wczoraj pierwszą przycinke paluszków przez szufladę....delikatnie co prawda ale od razu ryk....nie powiem...sama jej na to pozwoliłam...może ją to czegos nauczy

Zgłoś nadużycie #53236 6 marca 2013, 8:20

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha to mój ostatnio mówi : jak ta Asia pięknie śpi w nocy!
?!
kuźwa on nie słyszy jak się budzi 6 razy i mi za każdym razem po pół godzinie na cycku wisi!
:D :D
a ostatnio jak przyszła do nas w nocy Iwona i coś jej się śniło i pomrukiwać zaczęła przez sen to ja taka zamroczona chciałam jej cycka dać! już mi przez to niedospanie na mózg poszło! pomyliłam sobie dziewczyny :D :D

dobre!!!!!!! ja tez czasem w nocy jak zombie

Zgłoś nadużycie #53237 6 marca 2013, 8:21

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wystawiłam bujak na ebay za 29 e kup teraz.... od 15 licytacja. syn mój chce do szafy. otwiera i zamyka... oczadzieje! po co te zabawki jak on drzwiami sie bawi

a ja sprzedałam tą huśtawkę co taką mała kupiłam..wystawiłam i za godzinę ktos ja kupił...nawet dostałam pozytywa...widocznie pasuje...moze dla jakiegos chudziaczka to tak,ale nei dla mojej beczułki

Zgłoś nadużycie #53238 6 marca 2013, 8:22

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no pewnie to by było bez sensu.u nas odwrotnie m mówi że nawet za 1000e pójdzie aby była legalna robota z ubezpieczeniem a ja zawsze tez cos bym dorobiła.
a w ogóle znów się w...m na bo burdel mają w papierach w firmie i nie wiadomo jak to z tą sprzeda będzie bo my chcieliśmy odrazu podział przy wykupie zrobic aniby się nie da i musielibysmy pózniej odpsrzedac częśc sąsiadom i dwa razy podatek i notariusza placić. k..a jak sobie to tak przygotowują chaty ze za grosze bez niczego remontów żadnych bo tak wyszykowane mają. pisze pismo i już ,foty dziś tej ruiny zrobiłam i wieczorem siadam do pisania

trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #53239 6 marca 2013, 8:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

moja miała wczoraj pierwszą przycinke paluszków przez szufladę....delikatnie co prawda ale od razu ryk....nie powiem...sama jej na to pozwoliłam...może ją to czegos nauczy

wyrodna matka!!

Zgłoś nadużycie #53240 6 marca 2013, 8:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

a ja sprzedałam tą huśtawkę co taką mała kupiłam..wystawiłam i za godzinę ktos ja kupił...nawet dostałam pozytywa...widocznie pasuje...moze dla jakiegos chudziaczka to tak,ale nei dla mojej beczułki

super, teraz możesz kupić cóś innego :D

Zgłoś nadużycie #53241 6 marca 2013, 8:24

aniam Supermama
dziewczyny, chyba w końcu i ja poległam i poddałam się grypie

mam 37,8 st., w pracy zrobiłam sobie tabletkę z 600mg asp[iryny, ledwo żyję!!

Zgłoś nadużycie #53242 6 marca 2013, 8:34

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny (Ela :*) mam pytanie :)
jak to wygląda od strony pracodawcy? czy wysyłając do mnie pit11 z informacją w jakim US powinnam się rozliczyć, to do tego US wysyła takiego samego Pit11? I ja jestem zobligowana wysłać tam moje rozliczenie? Czy mogę to jakoś odkręcić? O co mi chodzi :D ....
Jestem zameldowana w Sosnowcu i tam zawsze kieruję piciocha w e-deklaracjach :) no ale że tutaj trąbią ciągle żeby płacić podatki tam gdzie mieszkasz :D a ja jestem wspaniałomyślna :P to biorę pod uwagę wysłania tutaj Pita tylko się zastanawiam czy mi się chce odkręcać to wszystko :) . I zanim im tego ZAPa-3 wyślę to bym chciała się dowiedzieć czy to dużo korowodu i czy mnie US sosnowiec nie będzie ścigał.

Kurczę..wiesz co...tego Ci nie zagwarantuję.Generalnie faktycznie rozliczasz się niby tam gdzie jesteś zamieszkana.Ale w praktyce różnie bywa. Myślę,ze dla Ciebie też chyba lepiej składac do urzedu gdzie mieszkasz bo w razie czego blizej podejść i coś wyjaśnić. Wg przepisów powinno wystarczyć,ze złozysz to ZAP-3 i już. Jednak niestety ustawa jedno a urząd drugie...już nie raz to przerabiałam,ze oni musza mieć wszystko jak na tacy podane.
Generalnie wystarczy ,że złozysz zeznanie do urzędu gdzie mieszkasz i ZAP-3 i powinni dac Ci spokój.
Zresztą przed chwilą dzwoniłam na centralną informację podatkową,żeby sprawdzić i pani to potwierdziła.

Zgłoś nadużycie #53243 6 marca 2013, 8:35

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

czy ktores z majowych dzieciaczków ma górne 3?

mojej zaczynaja wyłazić

Zgłoś nadużycie #53244 6 marca 2013, 8:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

wyrodna matka!!

:D

Zgłoś nadużycie #53245 6 marca 2013, 8:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

wyrodna matka!!

:D

Zgłoś nadużycie #53246 6 marca 2013, 8:37

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

super, teraz możesz kupić cóś innego :D

no ...drugą...większą :D

Zgłoś nadużycie #53247 6 marca 2013, 8:38

seshella Fajna mama
[QUOTE=aniam;1459260]dziewczyny, chyba w końcu i ja poległam i poddałam się grypie
mam 37,8 st., w pracy zrobiłam sobie tabletkę z 600mg asp
Ania nie daj się żadnej grypie

Zgłoś nadużycie #53248 6 marca 2013, 8:38

elka40 Fajna mama
[QUOTE=aniam;1459260]dziewczyny, chyba w końcu i ja poległam i poddałam się grypie

no ja wczoraj u lekarza byłam..niby ma mi się na zycie..dostalam antybiotyk...dziś już trochę lepiej ale i tak przez zawalony nos nie mogłam spać i wstałam o 5
Dużo zdrówka Ania!

Zgłoś nadużycie #53249 6 marca 2013, 8:38

Konto usunięte
ja ide dzis kupic młodemu kapcie ! bo sie slizga. oczywiscie jes;i bedzie cos takiego w komisie, bo tylko tam na tej wsi cos takiego jest.

Zgłoś nadużycie #53250 6 marca 2013, 8:39

Konto usunięte

o fak. zdrowia~zyczymy