Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53171 5 marca 2013, 15:12

Gosiulkovic Fajna mama
dzień doberek :D
wczoraj się śmiałam że  tylko mam 9 stron do nadrobienia i nawet połowy nie przeszłam :D :D :D
a teraz uzbierało si.ę 10 :D

oll85 napisał(a)

A laski po co wy w sumei te morfologie robicie? mi skoda małego, nie odczowam potrzeby ;) jak mi powiedzą, to zrobie ;) no hcyba,zeby sie cos działo.
AAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! ważyłam w szpitalu go! 11,4 nago

no właśnie po co ta morfologia ?? :D :D :D
ja też nie odczuwam potrzeby- dobrze sie rozwija, rośnie zdrowy korpiel to co ja będę szukać dziury w całym :D ;)
A Płodzian dorodny !!!! u hu hu :)

Zgłoś nadużycie #53172 5 marca 2013, 15:17

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Klocuszek mamusi :)
Ehhhhhhhhhh znów go kocham! i jakbym kiedys jęcała ,ze spi od 19 do 5 to przyjedzcie mi wpeirdolić! I przypomnijcie o chorobie :)

ha ha to tak samo jak ja- wqurwiałam się na Iwonę że skacze po łóżku, nie słucha, wszystko wywala a jak w święta zachorowała i leżała przez tydzień i przez tydzień pudła z klockami zdążyły się zakurzyć nieruszane to marzyłam o tym żeby była już zdrowa i nawet niech sobie wszystko porządnie rozrzuci po całym domu :D !

Zgłoś nadużycie #53173 5 marca 2013, 15:23

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) dobre :) )
mój to nawet nie wiedział ile razy wstawalam do malej takim kamiennym snem śpi a mała zreszta głosno nie płakała. ostatnio mnie rozbroil i mowi że on idzie na wychowawczy .Mówie ok ale nie mysl że wtedy tylko będziesz spał albo z mała sie bawił .trzeba jeszcze posprzątac , ugotowac ,poprać bo wtedy ja przyjdę z pracy i będę odpoczywac tak jak ty teraz ;) to minka zrzedła od razu

taaaaa odrazu inna gadka , chojraki ;)

Zgłoś nadużycie #53174 5 marca 2013, 15:27

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

czemu za duży? szwagierka małą przed roczkiem woziła w takim rowerku.

dziewczyny taki trójkołowy rowerek wcale nie jest za duży na nasze maluchy. Iwona ma taki i wożę w nim Asię (jak na razie po domu- u dziadków) i jej się podoba :D . Dostaje girami do podstawek, trzyma się sztywno. A pałąk dookoła chroni ją i nie wypadnie. Teraz na wiosnę/ lato wypas będzie. Tylko pewnie u mnie będzie walka która będzie jechać...

Zgłoś nadużycie #53175 5 marca 2013, 15:28

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

o ja tak wlasnie ubieram na podworko

u mnie ejst jeszcze zimno ja ubieram sam kombinezon ale juz bez spiworka a pod kombinezon zakladam bodziaki i rajstopki .

Zgłoś nadużycie #53176 5 marca 2013, 15:29

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

niom fajna sprawa na spacerki, ja Gabrysi kupilam taki na 1 urodzinki , zachwycona byla , nawet zdarzalo jej sie w nim zasnac na spacerze ;)

ha ha Iwona też nam usnypiała :D

Zgłoś nadużycie #53177 5 marca 2013, 15:29

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja nei moge! jak on se idzie.......... mój skacze jak zaba! chyba az go nagram
Aniam :D dla ciebei bezfejsbukowcu

ale zebole cudne, jej jakie duze te nasze szkraby juz !!!

Zgłoś nadużycie #53178 5 marca 2013, 15:30

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ogladalismy z synkiem wiadomosci i barwy szczescia i zasnal sma bez marudzenia i bujania, koffffffffffammm go ;)
moj dojraly chlopczyk ;)
nauczyl sie nowego slowa, mowi "ojoj " jak widzi zabawke ;)

czaruś mały kochany :D :D :D

Zgłoś nadużycie #53179 5 marca 2013, 15:31

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ale dzis.. bedzie kaszan!

kaszan bedzie bo ja sie beznadziejnie czuje !!!

Zgłoś nadużycie #53180 5 marca 2013, 15:35

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

wlasnie ja sie przymierzam do dania twarogu, tylko nie wiem jaki, lepszy ze sklepu czy taki wiejski od siostry teściowej jej dać (chyba że sama zrobie :) )

eee no wiejski to bez dyskusji :D :D jakbym miała to bym dała a że nie mam to z wiejskiej biedronki dostają ;)

Zgłoś nadużycie #53181 5 marca 2013, 15:35

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kasia nadaje ci 2 imie :) beksa :) hhehe ty wrazliwcu :) ciagle beczysz

no moj maz juz tak na mnie mowi bo ja ciagle becze , taka juz jestem bardzo latwo sie wzruszam ajezeli chodzi okrzywde dziecka to juz wogole wymiekam !!!

Zgłoś nadużycie #53182 5 marca 2013, 15:37

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha to tak samo jak ja- wqurwiałam się na Iwonę że skacze po łóżku, nie słucha, wszystko wywala a jak w święta zachorowała i leżała przez tydzień i przez tydzień pudła z klockami zdążyły się zakurzyć nieruszane to marzyłam o tym żeby była już zdrowa i nawet niech sobie wszystko porządnie rozrzuci po całym domu :D !

dokaldnie tak jest , ja tez tak mialam wtedy co wiktor mial taka temp , tak jzu jestesmy skonstruowani , nie doceniamy tego co mamy ;)

Zgłoś nadużycie #53183 5 marca 2013, 15:44

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a smietane 12ke do tego twarogu ?ja dam ze sklepu bo na razie nie mam dojścia do tego robionego jeszcze ta babeczka co zawsze od niej bierzemy masło i twaróg jeszcze nie robi na handel

ja tam daję 30... :D nie żałuję im a co :) . Sugerowałam się składem- w tej 12 już nie pamiętam czy to Piątnica była czy inna śmietana ale kupę syfu- jakieś zagęstniki i inne.

Zgłoś nadużycie #53184 5 marca 2013, 15:46

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja gdzies za 2 miesiace tez powolutku zaczne wprowadzac mleko krowie

moja w weekend zjadła parę łyżek Iwony manny na mleku. :)

Zgłoś nadużycie #53185 5 marca 2013, 15:48

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

no moj maz juz tak na mnie mowi bo ja ciagle becze , taka juz jestem bardzo latwo sie wzruszam ajezeli chodzi okrzywde dziecka to juz wogole wymiekam !!!

lepiej tak, niż miec serce z kamienia... tylko sól wypłukujesz :D

Zgłoś nadużycie #53186 5 marca 2013, 15:48

kasia17 Fajna mama
Rowerki tak rewelacja !!! Ja nie kupuje bo bede Wiktora na wsi u ammay w rozowym wozila a co ? zartuje sa dwa jeden po Gabrysi rozowy a drugi niebieski po Maćku cos tam z rozowym chyba tez ,ale co tam bez sensu zebym kupowala .

Zgłoś nadużycie #53187 5 marca 2013, 15:52

Gosiulkovic Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

dziewczyny u Was też taka piękna pogoda jak u mnie? :)

pięknie !! chłodno co prawda ale to słoneczko !!! :D :D :D :D Byłam z moimi róziami całe dopołudnia na dworze! :D

Zgłoś nadużycie #53188 5 marca 2013, 15:58

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

z tym ubieraniem to mam problem jak zwykle .Wczoraj zakladałam jej taki cieńszy kombinezon bo juz nie wkładałam do tego spiworka tylko bez niczego była w spacerówce zresztą wczoraj nieżle p..dziło u mnie. niby 7 stopni ale zimno. zawsze patrze po sobie i podobnie ubieram i staram sie jedną warstwę więcej dalej bo ona siedzi bez ruchu w wózku i jak siedzi przodem do kierunku jazdy to zawsze ten wiaterek jej tam dmucha jednak.ja to w ogóle przewrażliwiona na punkcie tego ubierania jestem

no właśnie ja też cały czas jestem przewrażliwiona i boję się że mała zmarznie. Bo przecież siedzi i się nie rusza i mimo że słoneczko pięknie świeci to w cieniu pizga! Co się zawsze okombinuję wychodząc to głowa mała. Przebieram, dokładam, ściągam. heh wykończę się.

Zgłoś nadużycie #53189 5 marca 2013, 16:01

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...mój mąż rzucił mi ostatnio hasło: trzeba iśc do lekarza i spytac czemu nasze dziecko tak ciężko usypia i często się budzi w nocy.
rozbroił mnie tym bo Zuzka chodzi spać koło 20-21, śpi do rana, budzi sie dwa trzy razy ale wypije troche picia i zaraz usypia. Dla porównania patrycja usypiała o 24-1 w nocy, budzila się kilka razy na jedzenie, picie, bo zgubiła smoka...mały koszmarek
No ale niech tam...bylismy wczoraj u lekarza i pytam jej czy to normalne ( chociaz oczywiście wiem,że zadaje głupie pytanie i nikt nie jest w stanie dać mi na to sensownej odpowiedzi ) a lekarka na to: zawsze tak było? no to my mówimy,że nie zawsze...od jakiegoś 6 miesiąca...a ona na nas spojrzała i mówi: a jakby wam ciągle jakies zęby wychodziły to tez byście dobrze spali?
Ale mój mąż sie uspokoił...nie wiem skad mu się to wzięło ,że Zuzka źle sypia :D

:D :D :D

Zgłoś nadużycie #53190 5 marca 2013, 16:03

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

o ja tak wlasnie ubieram na podworko

slodziak i jaki dreptus fajny :) zdolnnego synusia masz :) gratuluje :)