Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53111 5 marca 2013, 11:06

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a co do pogody jak ubieracie dzieciaczki? nadal kombinezony zimowe? bo ja mam cieńsze w domu i się zastanawiam, lub kurtkę o taką :

fajowa czapa :) ja musze mojemu kupic zestaw wiosenny, bo nie mam zadnej czapy ani kurteczki.

Zgłoś nadużycie #53112 5 marca 2013, 11:07

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

świetnie ze wyniki dobre
zdrówka i nie dajcie się choróbskom.

staramy sie :)

Zgłoś nadużycie #53113 5 marca 2013, 11:10

aneta74 Fajna mama
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-w-sprawie-smierci-35-miesiecznej...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-ws-smierci-35-miesiecznego-chlop...
wyć się człowiekowi chce normalnie
jak ma byc dobrze w tym kraju..

Zgłoś nadużycie #53114 5 marca 2013, 11:12

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

a co do pogody jak ubieracie dzieciaczki? nadal kombinezony zimowe? bo ja mam cieńsze w domu i się zastanawiam, lub kurtkę o taką :

a co do Alanka, jak on grzecnie siedzi w tym krzeselku, moj to juz w nim wstaje, co sie odwroce to on juz stoi

Zgłoś nadużycie #53115 5 marca 2013, 11:16

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a co do Alanka, jak on grzecnie siedzi w tym krzeselku, moj to juz w nim wstaje, co sie odwroce to on juz stoi

oo ja jaki rojberek :) tam akurat grzecznie bo piosenek słuchał, a tak to się tylko odwraca do tyłu i gryzie :)

Zgłoś nadużycie #53116 5 marca 2013, 11:17

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-w-sprawie-smierci-35-miesiecznej-Lenki,wid,15383732,wiadomosc.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-ws-smierci-35-miesiecznego-chlop...

Boze co sie dzieje :( takie malenstwa :(

Zgłoś nadużycie #53117 5 marca 2013, 11:19

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

sprzedać chyba możemy dopiero po 5 latach bo tak byśmy musieli im tą różnicę oddać :( nie wiem tylko czy jak się inwestuje ta kasę ze sprzedaży w mieszkanie to też musze... poszperac w tych przepisach

nie..jeśli przeznaczasz te pieniądze na własne potrzeby mieszkaniowe to nie musisz płacic podatku
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53118 5 marca 2013, 11:19

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

oo ja jaki rojberek :) tam akurat grzecznie bo piosenek słuchał, a tak to się tylko odwraca do tyłu i gryzie :)

gryzon maly :) ja mojemu przywiozlam od moich rodzicow kojec, bo oszalec z nim idzie, zawalu mozna dostac z tym jego wstawaniem. takze do jedzenia tylko go wkladam do krzeselka a tak w kojcu siedzi, bo bezpieczniej. oj straszny z niego rojber :) i dzikus :)

Zgłoś nadużycie #53119 5 marca 2013, 11:21

gwonka Fajna mama
mala a ilu procentowe mleko dajesz Alankowi? to uht czy takie z lodowki? bo ja malemu wczoraj kupilam 2 % laciate uht, chce mu zrobic na tym budyn kaszke, bo on proszkowego nie znosi

Zgłoś nadużycie #53120 5 marca 2013, 11:23

gwonka Fajna mama
elka jak tam Zuzka sie czuje?

Zgłoś nadużycie #53121 5 marca 2013, 11:23

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

mala a ilu procentowe mleko dajesz Alankowi? to uht czy takie z lodowki? bo ja malemu wczoraj kupilam 2 % laciate uht, chce mu zrobic na tym budyn kaszke, bo on proszkowego nie znosi

na początku dawałam właśnie to łaciate 2 % teraz takie zwykłe 1,5 %

Zgłoś nadużycie #53122 5 marca 2013, 11:24

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie..jeśli przeznaczasz te pieniądze na własne potrzeby mieszkaniowe to nie musisz płacic podatku

ale skoro kupują z zakladu pracy męża to może oni mają jakieś wewnetrzne przepisy dotyczące sprzedaży, bo te 5 lat to dotyczą darowizny lub spadku, że nie można sprzedać

Zgłoś nadużycie #53123 5 marca 2013, 11:24

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

hejka. nie bylo mnie pare dni bo u nas w domu nadal epidemia, wszyscy chorzy, jak narazie tylko ja i Kubus zdrowi, choc mnie tez juz delikatnie gardlo pobolewa, no i maz wywiozl nas do moich rodzocow. mam nadzieje ze Kubulinek sie nie rozchoruje.
wczoraj dalismy siuski do badania, w normalnym badaniu wyszlo ze nie ma bakteri, ale dla pewnosci dalismy jeszcze na posiew. za tydzien w poniedzialek wyniki. a tak to ogolnie u nas wszystko dobrze, maly wczorej stal w kojcu bez trzymanki :) , ogolnie jest marudny, pewnie na zabki no i noce u nas masakryczne, ciagle sie budzi, trzeba go nosic. teraz spi :) a ja postaram sie nadrobic

haha...mój mąż rzucił mi ostatnio hasło: trzeba iśc do lekarza i spytac czemu nasze dziecko tak ciężko usypia i często się budzi w nocy.
rozbroił mnie tym bo Zuzka chodzi spać koło 20-21, śpi do rana, budzi sie dwa trzy razy ale wypije troche picia i zaraz usypia. Dla porównania patrycja usypiała o 24-1 w nocy, budzila się kilka razy na jedzenie, picie, bo zgubiła smoka...mały koszmarek
No ale niech tam...bylismy wczoraj u lekarza i pytam jej czy to normalne ( chociaz oczywiście wiem,że zadaje głupie pytanie i nikt nie jest w stanie dać mi na to sensownej odpowiedzi ) a lekarka na to: zawsze tak było? no to my mówimy,że nie zawsze...od jakiegoś 6 miesiąca...a ona na nas spojrzała i mówi: a jakby wam ciągle jakies zęby wychodziły to tez byście dobrze spali?
Ale mój mąż sie uspokoił...nie wiem skad mu się to wzięło ,że Zuzka źle sypia :D

Zgłoś nadużycie #53124 5 marca 2013, 11:24

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sledztwo-w-sprawie-smierci-35-miesiecznej-Lenki,wid,15383732,wiadomosc.html

jesu, jaki porabany ten świat...

Zgłoś nadużycie #53125 5 marca 2013, 11:26

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

haha...mój mąż rzucił mi ostatnio hasło: trzeba iśc do lekarza i spytac czemu nasze dziecko tak ciężko usypia i często się budzi w nocy.
rozbroił mnie tym bo Zuzka chodzi spać koło 20-21, śpi do rana, budzi sie dwa trzy razy ale wypije troche picia i zaraz usypia. Dla porównania patrycja usypiała o 24-1 w nocy, budzila się kilka razy na jedzenie, picie, bo zgubiła smoka...mały koszmarek
No ale niech tam...bylismy wczoraj u lekarza i pytam jej czy to normalne ( chociaz oczywiście wiem,że zadaje głupie pytanie i nikt nie jest w stanie dać mi na to sensownej odpowiedzi ) a lekarka na to: zawsze tak było? no to my mówimy,że nie zawsze...od jakiegoś 6 miesiąca...a ona na nas spojrzała i mówi: a jakby wam ciągle jakies zęby wychodziły to tez byście dobrze spali?
Ale mój mąż sie uspokoił...nie wiem skad mu się to wzięło ,że Zuzka źle sypia :D

dobry tekst lekarka powiedziała! :P

Zgłoś nadużycie #53126 5 marca 2013, 11:27

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

na początku dawałam właśnie to łaciate 2 % teraz takie zwykłe 1,5 %

super, dzieki, to narazie to bede tez dawala :) ciekawe czy mu zasmakuje

Zgłoś nadużycie #53127 5 marca 2013, 11:27

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha mój jest nie lepszy :)
Spimy we 3 i Natalka cycka je w nocy ze 3 razy.Jak je to moj mąż otwiera jedno oko i przewala sie na drugi bok, a rano sie mnie pyta, czy ona cala noc jadla hahaha.

Zgłoś nadużycie #53128 5 marca 2013, 11:30

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

elka jak tam Zuzka sie czuje?

Zuzka lepiej...dziś w nocy prawie nie kaszlała...jeszcze tylko katarek jej został...aha..kupiłam ten nasivin...o rany! no aplikator faktycznie do dupy...a czy pomaga...trudno wyczuć :D

Zgłoś nadużycie #53129 5 marca 2013, 11:30

aniam Supermama
może się przyda

są promocje

http://www.smyk.com/ubrania/chlopiec

Zgłoś nadużycie #53130 5 marca 2013, 11:30

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

niech twoj maz przyjedzie do nas to doceni swoja core :) i nie bedzie wiecej zadawal takich pytan, heheh. a Kuba jeszcze potrafi obudzic sie o trzeciej i sie bawic poltorej godziny, potem go uspie i spi