Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #53071 5 marca 2013, 9:28

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ej laski zrobilam dzis eksperyment.. i ide do kotla....dalam malemu mleko z kartona na wieczor bo co dzien po kapieli nie wypija nawet 80 ml!! wiec sie dzis wkurzylam i dalam mu z kartonika ... wypil 110 ml!! zobaczymy czy mu zadne uczulenie nie wyjdzie..bede sie modlic...

kocioł jak nic :) ale każda ma miejsce zaklepane więc czemu ty byś miała nie mieć i nie być z nami :)

Zgłoś nadużycie #53072 5 marca 2013, 9:30

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

fajny jest..no i ja tez juz od 3 dni zubruje po allegro i nie wiem na ktorego sie zdecydowac ale najlepiej mi sie ten podoba...zielony...co o tym sadzicie?ale za taka kase to chyba nie bedzie jakies badziewie co ?? http://allegro.pl/baby-trike-markowy-rowerek-wiloetapowy-3w1-3-kol-i3055166449.html#tabsAnchor

fajny i solidnie wyglada
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #53073 5 marca 2013, 9:30

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

fajny jest..no i ja tez juz od 3 dni zubruje po allegro i nie wiem na ktorego sie zdecydowac ale najlepiej mi sie ten podoba...zielony...co o tym sadzicie?ale za taka kase to chyba nie bedzie jakies badziewie co ?? http://allegro.pl/baby-trike-markowy-rowerek-wiloetapowy-3w1-3-kol-i3055166449.html#tabsAnchor

fajny i solidnie wyglada

Zgłoś nadużycie #53074 5 marca 2013, 9:39

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja gdzies za 2 miesiace tez powolutku zaczne wprowadzac mleko krowie

ja ostatnio dałam Zuzi płatki kukurydziane na mleku z butelki i nic jej nie było..no troszeczkę tego mleka tylko było

Zgłoś nadużycie #53075 5 marca 2013, 9:49

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

ja ostatnio dałam Zuzi płatki kukurydziane na mleku z butelki i nic jej nie było..no troszeczkę tego mleka tylko było

jak z butelki?

Zgłoś nadużycie #53076 5 marca 2013, 10:04

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

jak z butelki?

no..takie jak z kartonu tylko ja kupuje w butelkach plastikowych :-)

Zgłoś nadużycie #53077 5 marca 2013, 10:06

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

Ej laski, czy ktoras z pociech, ma tak jak moja Emila, ze przy wkladaniu butów zagiba paluszki, tak jak ptaszek na gałęzi? Ja mam problem zeby buty włożyć,bo zagnie, stopa robi się grubiutka i kurde nie ma szans, a nawet jak włosy rto potem w środku tez ma zagięte, także 3cm buta z przodu ma pusto. No i sie zaczynam martwic powoli, bo oba zawijanie tych paluchów to ma od urodzenia.

no ja mam dokładnie tak samo..zadnego normalnego buta nie włoże a jak juz sie uda to albo spada albo pusto z przodu jak uciebie

Zgłoś nadużycie #53078 5 marca 2013, 10:09

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

ale z tym kremem z maskarpone czy z mleka w proszku?

z tym z mleka w proszku ;) dziękuje jest pycha :)

Zgłoś nadużycie #53079 5 marca 2013, 10:13

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

czyli jednak opcja wyjazdu odpada?

nie cały czas jest taka opcja bo tu z tych zarobków to sie raczej nie wybudujemy. cos musimy kombinować ;)

Zgłoś nadużycie #53080 5 marca 2013, 10:15

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

nie cały czas jest taka opcja bo tu z tych zarobków to sie raczej nie wybudujemy. cos musimy kombinować ;)

a ja własnie lece ogłoszenia z biura pracy.... wielkie g.. jest :( w tej branderburg... ehhhhhhh pewnei zostane tu do końca zycia

Zgłoś nadużycie #53081 5 marca 2013, 10:15

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no to pewnie ;) nawet jesli tylko po to,żeby spredac i zarobić ;)

sprzedać chyba możemy dopiero po 5 latach bo tak byśmy musieli im tą różnicę oddać :( nie wiem tylko czy jak się inwestuje ta kasę ze sprzedaży w mieszkanie to też musze... poszperac w tych przepisach

Zgłoś nadużycie #53082 5 marca 2013, 10:16

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Ej laski, czy ktoras z pociech, ma tak jak moja Emila, ze przy wkladaniu butów zagiba paluszki, tak jak ptaszek na gałęzi? Ja mam problem zeby buty włożyć,bo zagnie, stopa robi się grubiutka i kurde nie ma szans, a nawet jak włosy rto potem w środku tez ma zagięte, także 3cm buta z przodu ma pusto. No i sie zaczynam martwic powoli, bo oba zawijanie tych paluchów to ma od urodzenia.

ja juz nawet nie próbuje wkładac mu butów, bo szlag mnei trafia. nei wiem, jak on to robi i co robi, ale piete ma w polowie buta i za cholere nie zalozysz do konca...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53083 5 marca 2013, 10:19

gwonka Fajna mama
hejka. nie bylo mnie pare dni bo u nas w domu nadal epidemia, wszyscy chorzy, jak narazie tylko ja i Kubus zdrowi, choc mnie tez juz delikatnie gardlo pobolewa, no i maz wywiozl nas do moich rodzocow. mam nadzieje ze Kubulinek sie nie rozchoruje.
wczoraj dalismy siuski do badania, w normalnym badaniu wyszlo ze nie ma bakteri, ale dla pewnosci dalismy jeszcze na posiew. za tydzien w poniedzialek wyniki. a tak to ogolnie u nas wszystko dobrze, maly wczorej stal w kojcu bez trzymanki :) , ogolnie jest marudny, pewnie na zabki no i noce u nas masakryczne, ciagle sie budzi, trzeba go nosic. teraz spi :) a ja postaram sie nadrobic

Zgłoś nadużycie #53084 5 marca 2013, 10:23

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej... zdroweczka dla kubulinka..... a moze zle pobralas ten mocz?tzn mam na mysli ze jak sie pobiera dziewczynce to trzeba ja podmyc...bo wtedy wychodzi z jakas bakteria... a jak jest u chlopczyka to nie wiem ?? pisze bo moja przyjaciolka jezdzila z mala od lekarza do lekarza i juz wychodzily bakterie e-coli itd..dopiero jak trafila do prywatnego to ta jej sie pyta jak pobiera ten mocz i sie wydalo ze bez podmywania malej stad ciagle cos w moczu wychodzilo...ale mowie to tylko tak dla wiadomosci...bo nie wiem jak z chlopcami?ja tego jeszcze nie robilam

no wlasnie ja przed kazdym pobraniem ovmywam Kubunia, teraz nie bylo bakteri. calkiem mozliwe ze to przez te woreczki do pobierania, wczoraj lapalismy do kubeczkai bylo oki. zobaczymy jeszcze jak posiew wyjdzie. ale dzieki bardzo :)

Zgłoś nadużycie #53085 5 marca 2013, 10:25

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

no ja mam dokładnie tak samo..zadnego normalnego buta nie włoże a jak juz sie uda to albo spada albo pusto z przodu jak uciebie

no właśnie, dziecko niedlugo chodzić będzie a tu z butami problem, może trzeba bedzie spróbować z trochę twardszą podeszwą, bo moja wszystkie z taką miekką ma

Zgłoś nadużycie #53086 5 marca 2013, 10:26

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

z tym z mleka w proszku ;) dziękuje jest pycha :)

proszę bardzo, jak odgrzebie tą formę to i ja zrobię :)

Zgłoś nadużycie #53087 5 marca 2013, 10:27

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

pewnie jakby starszaki były mniejsze to byście się nie zastanawiali ani chwili, a tak to juz jest trochę problematyczne, szkoły, jezyk, koledzy

Zgłoś nadużycie #53088 5 marca 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny, któraś tu pisałą, już nie pamiętam,że jej dziecko nie pozwala sobie dotykać rączek. Przeczytałam właśnie,ze jeśli nie pozwala wogóle to można je pokazać psychologowi i neurologowi. Może to być nadwrażliwość dotykowa...szczególnie jeśli dziecko nie raczkuje, może być napięcie mieśniowe, a jeśli wykazuje jednocześnie fascynację światłem albo innymi rzeczami ( taką facsynację,że traci kontakt ze światem ) to również objawy autyzmu.Jak się zacznie ćwiczenia wcześniej to można dziecko doprowadzić do stanu normalnego rozwoju.
Oczywiście może to być również objaw indywidualności dziecka i to jest normalne.

moj Kubus jest niedotykalski. ale juz sie troche rozkreca, nauczyl sie przybijac piatke wiec jest postep. on mial stwierdzoone napiecie miesniowe w raczkach wiec pewnie od tego tak ma z tymi raczkami. ale zachecamy go do dawania raczki, sa postepy :)

Zgłoś nadużycie #53089 5 marca 2013, 10:32

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

hejka. nie bylo mnie pare dni bo u nas w domu nadal epidemia, wszyscy chorzy, jak narazie tylko ja i Kubus zdrowi, choc mnie tez juz delikatnie gardlo pobolewa, no i maz wywiozl nas do moich rodzocow. mam nadzieje ze Kubulinek sie nie rozchoruje.
wczoraj dalismy siuski do badania, w normalnym badaniu wyszlo ze nie ma bakteri, ale dla pewnosci dalismy jeszcze na posiew. za tydzien w poniedzialek wyniki. a tak to ogolnie u nas wszystko dobrze, maly wczorej stal w kojcu bez trzymanki :) , ogolnie jest marudny, pewnie na zabki no i noce u nas masakryczne, ciagle sie budzi, trzeba go nosic. teraz spi :) a ja postaram sie nadrobic

u mnie dosc podobnie. ja juz płuca wykaszluje chyba ze 2 tygodnie, jak nie dłużej, mąz też chory...jedynie Hirek jakos się trzyma ...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #53090 5 marca 2013, 10:33

Ewelyna Gotowa na wszystko

aneta74 napisał(a)

sprzedać chyba możemy dopiero po 5 latach bo tak byśmy musieli im tą różnicę oddać :( nie wiem tylko czy jak się inwestuje ta kasę ze sprzedaży w mieszkanie to też musze... poszperac w tych przepisach

jeżeli sprzedajesz swoje i kupujesz nowe mieszkanie to nic nikomu nie trzeba oddawać :) my tak mieliśmy :) jeszcze zalezy czy deweloper czy rynek wtórny :)