Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52991 4 marca 2013, 16:00

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Klocuszek mamusi :)
Ehhhhhhhhhh znów go kocham! i jakbym kiedys jęcała ,ze spi od 19 do 5 to przyjedzcie mi wpeirdolić! I przypomnijcie o chorobie :)

:) ) masz jak w banku ;)

Zgłoś nadużycie #52992 4 marca 2013, 16:05

aneta74 Fajna mama
rowerki świetne faktycznie na wiosne lato jak znalazł

Zgłoś nadużycie #52993 4 marca 2013, 16:42

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

I jak reakcja?

w sumie tez zaczął robic czesciej kupke ale nie pomyslałam ze to od tego

Zgłoś nadużycie #52994 4 marca 2013, 17:02

maryna Fajna mama

Emza napisał(a)

dziewczyny a co dajecie na kupki ?? moja od dwóch czy 3 dni robi ze 4 dziennie..nie są one moze jakies zadkie ale konsystencja dziwna...

b
jak nie sa mega zadkei to moze nic nie rob... moze to na zeby ?? ale jakby co to marchew gotowana, chrupki kukurydziane, ryz i krakersy sa dobre na twardsza kupencjusze!!! ;)

Zgłoś nadużycie #52995 4 marca 2013, 17:04

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A wogóle wiecie...cos w tej teori o muzyce słuchanej przez mamę w ciąży musi być. Ja bardzo często słuchałam Il Divo...różne przeboje wykonywane przez czterech przystojniaków tylko na styl operowy. Przedwczoraj Zuzka siedziała ze mną na kanapie, ja włączyłam sobei ich koncert a ona najpierw patrzyła jak oczarowana a potem przytuliła sie do mnie i wzięła moją rękę,żebym ją głaskała po buzi. Cały koncert tak ze mną przeleżała wtulona.
Wczoraj znów właczyłam i znów to samo..no niesamowite po prostu.Od razu dziecko jak zaczarowane :-) I przykleja się do mnie cały czas, tylko jak piosenka się zmienia to zerka.

slodki widok i uczucie napewno.. ja wam kiedys pisalam o gothe sombody czy jakos tak..cala ciaze to sluchalam i jak leci w radiu to maly zaczarowany..od razu spokojniejszy sie robi..i kilka razy zasnal na kolanach u mnie przy tym..ale teraz juz nie chce tak zasypiac ;)

Zgłoś nadużycie #52996 4 marca 2013, 17:11

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Szukam jezdzika i to mi wpadlo w oko.Na lato daszek...chybav super sprawa:
http://allegro.pl/bujany-dzieciecy-rowerek-z-miekkimi-kolami-wa-w-i3046392970.html

fajny jest..no i ja tez juz od 3 dni zubruje po allegro i nie wiem na ktorego sie zdecydowac ale najlepiej mi sie ten podoba...zielony...co o tym sadzicie?ale za taka kase to chyba nie bedzie jakies badziewie co ?? http://allegro.pl/baby-trike-markowy-rowerek-wiloetapowy-3w1-3-kol-i3055166449.html#tabsAnchor

Zgłoś nadużycie #52997 4 marca 2013, 17:14

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

fajny jest..no i ja tez juz od 3 dni zubruje po allegro i nie wiem na ktorego sie zdecydowac ale najlepiej mi sie ten podoba...zielony...co o tym sadzicie?ale za taka kase to chyba nie bedzie jakies badziewie co ?? http://allegro.pl/baby-trike-markowy-rowerek-wiloetapowy-3w1-3-kol-i3055166449.html#tabsAnchor

Fajny,ale tak jak dziewczyny pisaly to na teraz chyba jeszcze nie.....sama nie wiem.
My chyba ten chicco kupimy co ma Ola.

Zgłoś nadużycie #52998 4 marca 2013, 17:15

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Myslalam, ze po prostu bedzie w nim siedziec i na spacer zamiast wozka,

ja tez wlasnie mysle o spacerach zamiast wozka bo moj i tak nei spi w wozku na spacerze...

Zgłoś nadużycie #52999 4 marca 2013, 17:16

Gosiulkovic Fajna mama
doberek :D :D
od piątku nie wchodziłam na fm a tutaj tylko 9 stron ... hmmm... a myślałam że cały wieczór będę nadrabiać :D :D
pięknie u mnie dzisiaj było chodź zimno. Ale ja już wiosenkę czuję... mmm połaziłyśmy z dziewczynami. Ja się już tego ciepełka doczekać nie mogę!

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj platki owsiane górskie i chce je dac Natalce z owocami ...może na sniadanie.
Pytanie za 100pkt:,mam je ugotować, czy zalać wrzątkiem?
Gosiulkoviec, może Ty robiłaś swoim dziewczynom takie cudo?
Natalka tych gotowych slodkich kaszek nie lubi..może to i dobrze.Dzisiaj zrobiłam jej zwykłą mannę na wodzie z owocami.Zjadła całkiem sporo.

Ewelina ja robiłam i gotowałam. Krótko bo krótko ale przegotowałam. Żeby się takie bardziej plaskate zrobiło i żeby nie blendować.

Zgłoś nadużycie #53000 4 marca 2013, 17:18

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W ogle to brakuje mi pomysłów kolacjowo-śniadaniowych.kaszek tych słodkich nie lubi, zresztą nie chcę żeby jadła tyle cukru.
Czasami daje kaszę " Zdrowy brzuszek" na wodzie z jogurtem.
Kaszę ze zmiksowanymi owocami
Sam jogurt
Danonek z kaszą ( nie za czesto, bo cos nie jestem do tych Danonków przekonana)
No i hitem jest kleik z owocami, ale cholera coś ma zatwardzenia po kleiku :( ...a tak lubi.
Czasami chlebek z szyneczką.
W niedziele nalesniki :)
Jeszcze jakieś pomysły?

a twaróg ze śmietaną? Moja lubi :D
no kleik niestety zatwadza. Moja też lubi ale nie przesadzam.
a kleik kukurydziany też dawałaś?

Zgłoś nadużycie #53001 4 marca 2013, 17:19

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

kolezanka ta co polecala mowila ze najpierw zalac wrzatkiem i przykryc az napecznieja a potem dodac mleko, jogurt kto co woli ale chodzi o to ze jak sie gotuje w mleku to podobno te wszystkie wartosci sie zatracaja a mącząć we wrztaku wlasnie nie :)

no widzisz kurde a mi dietetyczka kazala gotowac....!!

Zgłoś nadużycie #53002 4 marca 2013, 17:19

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Fajny,ale tak jak dziewczyny pisaly to na teraz chyba jeszcze nie.....sama nie wiem.

czemu za wcześnie ? przecież podstawki pod nózki ma póki sama nie pedałuje .wg ,mnie jest ok.

Zgłoś nadużycie #53003 4 marca 2013, 17:27

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewnynki, mam problemos.
Dwa dni temu przyszła do nas dziewczyna mojego kuzyna ( bardzo ja lubie) z nowiną, że jest w ciąży.
Miło pogawędziłyśmy, ale jak przebierałam Natalkę to wyskoczyła z tekstem " trzymaj łóżeczko, bo się przyda".Zapomniałam z wrażenia jezyka w gebie.
Z moim kuzynem raczej za blisko nie jestesmy.na imprezy zawsze droge znal, a Natalki to nawet jeszcze nie widział :( .
Pewnie, że dam im częśc ubranek, czy jakieś inne pierdoły,ale kupowaliśmy wszystko drogie i firmowe z myslą, że czesc kasy odzyskamy.Za wózek dałam 2,5 tys. chce na wiosnę sprzedac i kupić jakąś fajną spacerówkę.Po prostu nie stać nas na takie prezenty.Czuję, że kwas będzie.

Wiesz co ja bym się nawet nie zastanawiała. No proszę cię... bez jaj że ktoś oczekuje takich drogich prezentów. To jest taka głupia sytuacja bo jakbyś nawet chciała im sprzedać to za ile? Zdecydowanie więcej byś odzyskała wytawiając na allegro! Przecież nie musisz się im tłumaczyć. Sprzedajesz bo chcesz kupić coś innego- spacerówkę, fotelik do auta, rowerek cokolwiek.

Zgłoś nadużycie #53004 4 marca 2013, 17:28

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

wiesz co...u mnie w bliskiej rodzinie teraz urodzi sie dziecko...powiedziałam,że mogę im pożyczyć wanienkę, matę edukacyjną i leżaczek, bo to sobie zostawiamy, w razie czego dla Patrycji.Ale ta dziewczyna co będzie rodziła zapytałą, czy huśtawkę też pozyczymy...powiedziałam wprost,że huśtawkę zamierzam sprzedać. Kazała mi nie sprzedawać i na razie przytrzymać, bo może kupią swojej małej jak się urodzi.Jaksię urodzi i nie wezmą, to po prostu sprzedam i już. Wiesz...to Wasze pieniądze.Szkoda,że od razu nie powiedziałaś,że zamierzasz sprzedać.Z drugiej strony i tak chyba za 9 miesięcy będziecie jeszcze używać łóżeczka więc chyba nie ma tematu.Nie wywalisz dziecka z łóżka bo tak chce kuzynka. A nawet jeśli to powiedz,że chcecie sprzedać i w zamian kuić Natalce co innego...jak chcą niech odkupują

Ela dobrze gada :D :D

Zgłoś nadużycie #53005 4 marca 2013, 17:30

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

mamy autkooo moge pisac i popyhac 1 reką jest cudnie!

czaderskie :D :D :D

Zgłoś nadużycie #53006 4 marca 2013, 17:51

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ale mi sie wydaje ze ok..bo przeciez tam pisze ze od 9 mc + tymbardziej ze sa podstawki na nozki..bede go wozic na spacerki... a ten taki mocny sie wydaje...tylko tyle kasy...czy warto wydac ... bo pamietam ze moj siostrzeniec mial taki z tych zwyklych..to ciagle trzeba bylo srubki tylko dokrecac bo wiecznie sie odkrecaly no i za dlugo nie przetrwal...

Zgłoś nadużycie #53007 4 marca 2013, 17:58

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

A laski po co wy w sumei te morfologie robicie? mi skoda małego, nie odczowam potrzeby ;) jak mi powiedzą, to zrobie ;) no hcyba,zeby sie cos działo.
AAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! ważyłam w szpitalu go! 11,4 nago

Alan waży 11.1 :)

Zgłoś nadużycie #53008 4 marca 2013, 18:00

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Szukam jezdzika i to mi wpadlo w oko.Na lato daszek...chybav super sprawa:
http://allegro.pl/bujany-dzieciecy-rowerek-z-miekkimi-kolami-wa-w-i3046392970.html

super ale ja w sumie stwierdziłam że takiego nie chce do Alanka bo siora na roczek chciała kupić

Zgłoś nadużycie #53009 4 marca 2013, 18:01

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

fajowy :)
Ale na bank jescze za duży na nasze dieciaki. Ja wide jak młody na tych autkach siedzi.... choc natalka to psrawna akrobatka ;) kto wie :D

czemu za duży? szwagierka małą przed roczkiem woziła w takim rowerku.

Zgłoś nadużycie #53010 4 marca 2013, 20:46

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A wogóle wiecie...cos w tej teori o muzyce słuchanej przez mamę w ciąży musi być. Ja bardzo często słuchałam Il Divo...różne przeboje wykonywane przez czterech przystojniaków tylko na styl operowy. Przedwczoraj Zuzka siedziała ze mną na kanapie, ja włączyłam sobei ich koncert a ona najpierw patrzyła jak oczarowana a potem przytuliła sie do mnie i wzięła moją rękę,żebym ją głaskała po buzi. Cały koncert tak ze mną przeleżała wtulona.
Wczoraj znów właczyłam i znów to samo..no niesamowite po prostu.Od razu dziecko jak zaczarowane :-) I przykleja się do mnie cały czas, tylko jak piosenka się zmienia to zerka.

wow , jak slodko, chyba bym sie rozbeczala , ja to taki wrazliwiec jestem ;)