Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52871 3 marca 2013, 19:13

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja tez bym chciała naturalnie. pamiętam bóle przy pierwszym dziecku i mam do porównania cesarke przy Hirku... :/

To Ty rodziłaś już przed Hireczkiem?;( myślałam, że wcześnie poroniłaś;(

Zgłoś nadużycie #52872 3 marca 2013, 19:30

Extremalna21 Fajna mama
Do tych co nie mają fejsa;D
Dziewczyny dziękuję bardzo za oddane na nas głosiki ;) Wygraliśmy zestaw dermokosmetyków niemowlęcych ;) DZIĘKUJEMY:*

Zgłoś nadużycie #52873 3 marca 2013, 19:40

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ALBO! Zapytaj, czy nei będą chcieli odkupić, od razu daj do zroumienia,że za darmo nei dostaną. i tyle.

Olka jak zawsze dobrze gada;D
Ty wydałaś w pip kasy i masz za darmo oddać? bez przesadyzmu! ubranka nie mówię, ze nie...ale łóżeczko, wózek? to kilka złotych nie kosztuje ;) A poza tym podejrzewam, że Natalka za 9 miesięcy będzie jeszcze korzystać z łóżeczka ;) Nie daj się ;) Chce to niech se walnie focha ;)

Zgłoś nadużycie #52874 3 marca 2013, 21:50

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

To Ty rodziłaś już przed Hireczkiem?;( myślałam, że wcześnie poroniłaś;(

lekarze nazywają poronieniem wszytsko, co się odbywa przed 20 tc.  ja dostałam skurczy porodowych w 11tc.  w nocy. pojechałam do szpitala, dowiedziałam się, że dziecko nie zyje. trzymali mnie do rana z tymi skurczami. a koło 7-8ej mnei wyskrobali.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #52875 3 marca 2013, 22:24

maryna Fajna mama
jeju... przykre to... ulka..... :( :(

Zgłoś nadużycie #52876 4 marca 2013, 7:23

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewnynki, mam problemos.
Dwa dni temu przyszła do nas dziewczyna mojego kuzyna ( bardzo ja lubie) z nowiną, że jest w ciąży.
Miło pogawędziłyśmy, ale jak przebierałam Natalkę to wyskoczyła z tekstem " trzymaj łóżeczko, bo się przyda".Zapomniałam z wrażenia jezyka w gebie.
Z moim kuzynem raczej za blisko nie jestesmy.na imprezy zawsze droge znal, a Natalki to nawet jeszcze nie widział :( .
Pewnie, że dam im częśc ubranek, czy jakieś inne pierdoły,ale kupowaliśmy wszystko drogie i firmowe z myslą, że czesc kasy odzyskamy.Za wózek dałam 2,5 tys. chce na wiosnę sprzedac i kupić jakąś fajną spacerówkę.Po prostu nie stać nas na takie prezenty.Czuję, że kwas będzie.

jak liczy na zysk, to znalazła drogę, soryy że tak pisze, ale taka prawda...

Zgłoś nadużycie #52877 4 marca 2013, 7:23

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ALBO! Zapytaj, czy nei będą chcieli odkupić, od razu daj do zroumienia,że za darmo nei dostaną. i tyle.

dokładnie, nic za darmo w dzisiejszych czsach nie ma

Zgłoś nadużycie #52878 4 marca 2013, 7:25

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

mamy autkooo moge pisac i popyhac 1 reką jest cudnie!

wygląda zajebiaszczo!!

Zgłoś nadużycie #52879 4 marca 2013, 7:26

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Z ciekawostek.. od długiego czasu czuje się, jakby kopało mnei dziecko! kuzwa az mi brzuch podkskuje( tak od 3-4 miesiecy) co to może byc? bo ciąża nei. Ku....a, isc od razu do psychiatry? czy do rodinnego?

a może to skurcze macicy?
mnie ginekolog powiedział, ze po porodzie już cały czas bedą idczuwalne, tak jakby się czasmai dziecko wierciło. może to to ??

Zgłoś nadużycie #52880 4 marca 2013, 7:27

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

lekarze nazywają poronieniem wszytsko, co się odbywa przed 20 tc.  ja dostałam skurczy porodowych w 11tc.  w nocy. pojechałam do szpitala, dowiedziałam się, że dziecko nie zyje. trzymali mnie do rana z tymi skurczami. a koło 7-8ej mnei wyskrobali.

przyktro mi :(

Zgłoś nadużycie #52881 4 marca 2013, 7:28

aniam Supermama
nikogo nie ma ??

Zgłoś nadużycie #52882 4 marca 2013, 7:29

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny a wczoraj nie dalam rady zajrzec i napisac...dostalam okres i zdychalam...ale moj MAŁY CHODZI!!SAM WSTAJE SIE PUSZCZA I NORMLANIE CHODZIL!! raz 12 kroków,potem 3 potem 2 potem 5 itd...jestem taka dumna z niego!!
dzis poszlismy sobie na spacer..ubralam mu buciki ,bez wozka i za jedna raczke sobie spacerowalismy!!szok!! mam film nagrany ale jak go wrzucic ?? nie umiem :( buuu nie mam konta na youtube..... :(

filmik widziałam, normalnie w szoku jestem jaki z niego tuptuś :)

Zgłoś nadużycie #52883 4 marca 2013, 7:40

aniam Supermama
:)

Zgłoś nadużycie #52884 4 marca 2013, 7:43

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Aha...dziś od rana już zaliczyłyśmy stłuczkę z szafką...codziennie nowe guzy...ech. A potem wycie pół godziny...mam w domu mazepę :-/

kurde moja wrażliwiec, na nogach ma pełno siniaków i teraz jeszcze na policzku od zderzenia ze stołkiem, wygląda jak ofiara przemocy, az wstyd do lekarza iść

Zgłoś nadużycie #52885 4 marca 2013, 7:48

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj platki owsiane górskie i chce je dac Natalce z owocami ...może na sniadanie.
Pytanie za 100pkt:,mam je ugotować, czy zalać wrzątkiem?
Gosiulkoviec, może Ty robiłaś swoim dziewczynom takie cudo?
Natalka tych gotowych slodkich kaszek nie lubi..może to i dobrze.Dzisiaj zrobiłam jej zwykłą mannę na wodzie z owocami.Zjadła całkiem sporo.

ja wszystkie płatki kupuje błyskawiczne i chwile je gotuje (tylko kuskus zalewam wrzątkiem), fajnie są też płatki ryżowe błyskawiczne

Zgłoś nadużycie #52886 4 marca 2013, 7:58

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

W ogle to brakuje mi pomysłów kolacjowo-śniadaniowych.kaszek tych słodkich nie lubi, zresztą nie chcę żeby jadła tyle cukru.
Czasami daje kaszę " Zdrowy brzuszek" na wodzie z jogurtem.
Kaszę ze zmiksowanymi owocami
Sam jogurt
Danonek z kaszą ( nie za czesto, bo cos nie jestem do tych Danonków przekonana)
No i hitem jest kleik z owocami, ale cholera coś ma zatwardzenia po kleiku :( ...a tak lubi.
Czasami chlebek z szyneczką.
W niedziele nalesniki :)
Jeszcze jakieś pomysły?

o matko ale urozmaicona dieta, moja zawsze na kolacje kaszke z kleikiem kukurydzianym i cyc :)

Zgłoś nadużycie #52887 4 marca 2013, 7:58

aniam Supermama
ja tak wyglądam w poniedziałki

Zgłoś nadużycie #52888 4 marca 2013, 8:07

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewnynki, mam problemos.
Dwa dni temu przyszła do nas dziewczyna mojego kuzyna ( bardzo ja lubie) z nowiną, że jest w ciąży.
Miło pogawędziłyśmy, ale jak przebierałam Natalkę to wyskoczyła z tekstem " trzymaj łóżeczko, bo się przyda".Zapomniałam z wrażenia jezyka w gebie.
Z moim kuzynem raczej za blisko nie jestesmy.na imprezy zawsze droge znal, a Natalki to nawet jeszcze nie widział :( .
Pewnie, że dam im częśc ubranek, czy jakieś inne pierdoły,ale kupowaliśmy wszystko drogie i firmowe z myslą, że czesc kasy odzyskamy.Za wózek dałam 2,5 tys. chce na wiosnę sprzedac i kupić jakąś fajną spacerówkę.Po prostu nie stać nas na takie prezenty.Czuję, że kwas będzie.

to ona kwas robi, jak można mieć takie wymagania, ja na Twoim miejscu to nawet co lepsze ciuszki bym sprzedała na allegro, a za ta kase kupiła coś większego dla Natalki. a łóżeczko to i Tobie sie przyda, jak odstawisz Natalke od piersi to będzie tam spała (moja siostra pierwsze dziecko 2 lata karmila piersią i spała z nim w łóżku, a potem jeszcze 2 lata spał sam w łóżeczku)

Zgłoś nadużycie #52889 4 marca 2013, 8:11

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a przestań! powiedz,że już z kimś gadałaś i obiecałaś, że sprzedasz i już!

ooo, dobrze gada :) ja wiekszośc rzeczy zostawiam dla 2 dziecka, a część wypożyczam kuzynce, np sukieneczki, jeansy,kombinezon wiem że z 5 dzieci by moglo chodzic i sie nie zniszczy to po co ma kupować :)

Zgłoś nadużycie #52890 4 marca 2013, 8:15

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ooo, dobrze gada :) ja wiekszośc rzeczy zostawiam dla 2 dziecka, a część wypożyczam kuzynce, np sukieneczki, jeansy,kombinezon wiem że z 5 dzieci by moglo chodzic i sie nie zniszczy to po co ma kupować :)

ja tez zostawiam dla następnego, od bratowej po małej dostałam kilka łądnych rzeczy, w razie nastepnej dziewczynki, bo teraz mają chłopca :)