Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52811 1 marca 2013, 20:49

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to ten naczyniak ?? :(

coś takiego :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Naczyniak
zazwyczaj pojawia sie po porodzie mała czerwona plamka a potem wypełnia się krwią jak bąbelek. Po roku zazwyczaj na biera bardziej cielistej barwy i wchłania się w ciało- nie zostaje ślad wogóle. Oczywiście są dzieciaki które mają wielkie naczyniaki, naprawdę wielkie
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52812 1 marca 2013, 20:57

elka40 Fajna mama
Aha...muszę Wam powiedzieć,ze mamy za sobą już dwie przewrotki. Wczoraj rano Zuzka przechyliła się przez męża( leżał na boku ) i wywineła takiego kozła,że szok oczywiście spadła z łóżka.
Na szczęśćie u nas materac na podłodze a koło łóżka leżała duża poduszka więc nic jej się nie stało poza tym,ze bardzo sie przestraszyłą.
Dziś rano złaziła z łóżka. Mąż mói do mnie: trzymaj ją, a ja do niego: spoko...umie schodzić bo już tyle razy schodziła. Na co Zuzce się łapki podwinęły i walnęła nosem w podłogę.Znowu nic się nie stało chociaż pewnie trochę poczuła. Ale ryk ze strachu. Zresztą..skubana strasznie długo rozpamiętuje bolesne sprawy...zarza wrzeszcyz jak oparzona, nawet jak ją się zabawi i doprowadzi do śmiechu do zaraz sobie przypomina i znowu wyje....mazgaj.Ale może jakoś ją wyprowadzimy na ludzi.

Zgłoś nadużycie #52813 1 marca 2013, 21:01

elka40 Fajna mama
Ola dobrze,że Kamilek już bez gorączki. Zuzka jeszcze po południu trochę miała..no i ten nos...już niby lepiej ale jednak zawalony.
Spadam robić kolację i spać...trzeba wykorzystywać ile można bo nie wiadomo jak noc.
Dziś u nas rano Patrycja aż sie popłakała ze złośći i niewyspania, Zuzska tak rano wyłą. Ale przyszła ze szkoły...Zuzka jej strzeliłą łapką "hej hej" walnęła uśmiech od ucha do ucha szczerząc wszystkie zęby i iostra załatwiona na cacy :D
Spadam

Zgłoś nadużycie #52814 1 marca 2013, 21:54

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

sn- siłami natury :D

jeju co ja juz tworzylam i nie myslalam..hih a to po prostu....SILAMI NATURY ;) ALE ZE MNIE CIEMNA MASA!!!HIHI

Zgłoś nadużycie #52815 1 marca 2013, 21:56

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no to super, gratulacje , mamy pierwszego  wolnego szwędaczka ;)
Wyobrazam sobie jaka musisz byc dumna bo moj tez wstaje na srodku pokoju sam ale da co najwyzej 3 kroczki i tak niezdarnie  ale i tak mam lzy sczescia w oku ;)

Kaśka nic mi nie mow!! jestem w szoku ze tak ladnie mu idzie i ze tak szybko!!! jestem MEGA DUMNA Z NIEGO!!!

Zgłoś nadużycie #52816 1 marca 2013, 22:01

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Aha...muszę Wam powiedzieć,ze mamy za sobą już dwie przewrotki. Wczoraj rano Zuzka przechyliła się przez męża( leżał na boku ) i wywineła takiego kozła,że szok oczywiście spadła z łóżka.
Na szczęśćie u nas materac na podłodze a koło łóżka leżała duża poduszka więc nic jej się nie stało poza tym,ze bardzo sie przestraszyłą.
Dziś rano złaziła z łóżka. Mąż mói do mnie: trzymaj ją, a ja do niego: spoko...umie schodzić bo już tyle razy schodziła. Na co Zuzce się łapki podwinęły i walnęła nosem w podłogę.Znowu nic się nie stało chociaż pewnie trochę poczuła. Ale ryk ze strachu. Zresztą..skubana strasznie długo rozpamiętuje bolesne sprawy...zarza wrzeszcyz jak oparzona, nawet jak ją się zabawi i doprowadzi do śmiechu do zaraz sobie przypomina i znowu wyje....mazgaj.Ale może jakoś ją wyprowadzimy na ludzi.

o matko... strasznie musialo ty wygladac... i dobrze ze materac byl w pogotowiu ;) bo mogloby byc bardzo bolesne....

Zgłoś nadużycie #52817 2 marca 2013, 7:54

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Ola moja Iwona jak miała antybiotyk to też miała srakę! Może to przez antybiotyk a probiotyk jakiś macie ?? ?

on juz kilka dni tak, tzn 1 raz dzienni,ale woda;/ od gorączki,albo tych syropów i paracetamolu.... tak myśle

Zgłoś nadużycie #52818 2 marca 2013, 7:54

Konto usunięte

maryna napisał(a)

dziewczyny a wczoraj nie dalam rady zajrzec i napisac...dostalam okres i zdychalam...ale moj MAŁY CHODZI!!SAM WSTAJE SIE PUSZCZA I NORMLANIE CHODZIL!! raz 12 kroków,potem 3 potem 2 potem 5 itd...jestem taka dumna z niego!!
dzis poszlismy sobie na spacer..ubralam mu buciki ,bez wozka i za jedna raczke sobie spacerowalismy!!szok!! mam film nagrany ale jak go wrzucic ?? nie umiem :( buuu nie mam konta na youtube..... :(

on nie chodzi :D on biega! masakra! jak fajowo

Zgłoś nadużycie #52819 2 marca 2013, 7:58

Konto usunięte
U nas już lepiej! spał od 19.30, ryczał koło 21 i spał do 5 ;) z 1 przerwą na jedzenie. strasznie mi go szkoda jka mu na chama ten syrop daje....... jak on buczy :(

Zgłoś nadużycie #52820 2 marca 2013, 8:44

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

U nas już lepiej! spał od 19.30, ryczał koło 21 i spał do 5 ;) z 1 przerwą na jedzenie. strasznie mi go szkoda jka mu na chama ten syrop daje....... jak on buczy :(

Super wiadomosc :)

Zgłoś nadużycie #52821 2 marca 2013, 9:57

elka40 Fajna mama
Ola a próbowałaś dawać Kamilkowi syropy z czym innym? Zuzka też nie chce, tzn syrop na kaszel teraz lubi ale na gorączkę jest bleee...więc jej dodaję do wody z dużą ilością soku malinowego,albo do kaszy z mlekiem w butli...i wtedy bez niczego wciąga.
U nas noc kichowa...nos ciągle zawalony.Od 20 do 2 pobudki co 15-20 minut. W końcu o 2 włożyłam jej do łóżeczka dużą poduszkę, wtuliła się, główka trochę wyżęj i przespałą do 4.Wypiła trochę i znów wstała o 7 już na dobre.A teraz znowu usnęła.Ale ciągle gil pod nosem i kaszel słychać..pewnie jej te gile wpadają go gardełka :-( Miejmy nadzieję że dzisiejsza noc już będzie lepsza.

Zgłoś nadużycie #52822 2 marca 2013, 9:59

elka40 Fajna mama
Aha...dziś od rana już zaliczyłyśmy stłuczkę z szafką...codziennie nowe guzy...ech. A potem wycie pół godziny...mam w domu mazepę :-/

Zgłoś nadużycie #52823 2 marca 2013, 10:20

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ola a próbowałaś dawać Kamilkowi syropy z czym innym? Zuzka też nie chce, tzn syrop na kaszel teraz lubi ale na gorączkę jest bleee...więc jej dodaję do wody z dużą ilością soku malinowego,albo do kaszy z mlekiem w butli...i wtedy bez niczego wciąga.
U nas noc kichowa...nos ciągle zawalony.Od 20 do 2 pobudki co 15-20 minut. W końcu o 2 włożyłam jej do łóżeczka dużą poduszkę, wtuliła się, główka trochę wyżęj i przespałą do 4.Wypiła trochę i znów wstała o 7 już na dobre.A teraz znowu usnęła.Ale ciągle gil pod nosem i kaszel słychać..pewnie jej te gile wpadają go gardełka :-( Miejmy nadzieję że dzisiejsza noc już będzie lepsza.

jeju...zdrowka
zal tych dzieciakow naszych..ja to tylko czekam kiedy mojego i mnie polozy...bo gdzie nie slysze to wszyscy chorzy,gpraczka,kaszel itd...sasiada cora 5 latek ma podobno szkarlatyne!!! ja z malym dzis jade do tesciow na 40 lecie slubu a tam podobno tez byli chorzy ostatnio wiec tylko czekac kiedy nas dopadnie :(

Zgłoś nadużycie #52824 2 marca 2013, 10:21

maryna Fajna mama
a co to mazepa ?? ;0

Zgłoś nadużycie #52825 2 marca 2013, 10:22

maryna Fajna mama
laski widze ze teraz pusto na forum...a okupujecie facebook... szczerze to ja tez wole facebok bo tam przynajmniej nikt nie czyta tego co piszemy mozna przeklnac itd ;) ;) a tu to kazdy moze zerknac,,,,

Zgłoś nadużycie #52826 2 marca 2013, 10:22

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A masz juz ten nasivin?

Zgłoś nadużycie #52827 2 marca 2013, 10:22

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A masz juz ten nasivin?

Zgłoś nadużycie #52828 2 marca 2013, 10:35

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to mazepa ?? ;0

beksa

Zgłoś nadużycie #52829 2 marca 2013, 10:36

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A masz juz ten nasivin?

no nie mam bo mąż wczoraj nie kupił, nie jechał specjalnie, bo smarowałam maścią majerankową i w sumie było lepiej...ale potem w nocy okazało sie,ze jednak jej przeszkadza bardzo.

Zgłoś nadużycie #52830 2 marca 2013, 10:37

elka40 Fajna mama
Swoją drogą...jak śpi, to oddycha spokojnie, normalnie...najgorzej jak pije z butelki, to aż jej wszystko furczy.