Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52771 1 marca 2013, 10:56

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

e...znowu mąż poszedł..no to Wam jeszcze powiem,że my się nie będziemy smażyły w piekle...jesteśmy supermamy.
Moja znajoma dwumiesięcznemu dziecku daje rosół, danonki i zwykłe mleko ze sklepu, bo nie będzie wydawać kasy na drogie niemowlęce.
Więc luzik dziewczyny :-)

:O
do kotła!
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #52772 1 marca 2013, 10:57

elka40 Fajna mama
no to sobie popisałam..moje dziecko już się obudziło i stoi w kojcu...spadam
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52773 1 marca 2013, 10:58

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dzien doberek , ale pochmurno dzis u nas , buuuuuuuuu ;(
Wiecie ze w marcowkach juz 8 bobaskow sie urodzilo i jak narazie same cesarki ;
)

a wiesz, co z ta dziewczyną, która pojechala do szpitala, bo ruchow dziecka nei czuła?

Zgłoś nadużycie #52774 1 marca 2013, 11:42

mala24 Supermama
a ja fotelik zamówiłam w niedzielę data realizacji 3 dni, dzisiaj piątek a tu nawet nie wiem czy wysłali
:(

Zgłoś nadużycie #52775 1 marca 2013, 11:56

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

lurcze, do tej pory dawalam mu taka zupke z róznych warzyw np. dzisiaj dostał marchew, seler, kartofelek, do tego troche masełka i koperek. no i pół żółtka. a danei z mieskiem dawalam 2x w tygodniu. a teraz widze ze źle go karmie :/
no i u nas wiecznei problem z alergia :/

może już jest taki bardziej podatny na alergie?

Zgłoś nadużycie #52776 1 marca 2013, 12:58

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

18-tego roku życia ?? który nastolatek będzie to łykał?

wiesz łykać to by łykali ale tak jak u mnie 3 i 3xopakowanie po 30zeta. moim zdaniem jak takie wytyczne to powinno byc na nfz i już

Zgłoś nadużycie #52777 1 marca 2013, 12:59

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja kuzynka ma na 5 marca i czeka juz jak na szpilakach na Ule :)

A niedawno my tak czekałyśmy :) ale szybko minęło

Zgłoś nadużycie #52778 1 marca 2013, 13:01

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

o jej to zdrówka życzę Zuziulka !!! kurde znowu jakiś "wysyp" chorowitków!
i 100 lat!!! :D :D wszystkiego naj naj ! w miesięcznicę :D

My tez dołaczamy się do życzeń :)

Zgłoś nadużycie #52779 1 marca 2013, 13:05

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a co do mnie to hemoglobina 13,6 takze super, ogolnie moje wyniki dobre. najlepsze jest to ze wczoraj po pobraniu krwi zaslablam,(pierwszy raz mi sie to zdarzylo) dlugo kazali mi lerzec, ale Kubus byl bardzo grzeczny wiec nie musialam sie o niego martwic. cale szczescie ze maz byl z nami. a i wczoraj tez pobieglam do dentysty z ta moja wyzynajaca sie osemka i sie okazalo ze mam tam stan zapalny i sa powiekszone wezly chlonne. boli cholernie i w dzien i w nocy. ponoc zab bedzie do usuniecia bo sie nie miesci w szczece :( dentystka chciala dac antybiotyk ale nie mogla sie dodzwonic do ginekologa, ja karmie malego wiec musiala to skonsultowac z nim. dostalam plukanke a jak nie bedzie lepiej to wtedy mam dzwonic do niej i przepisze mi ten antybiotyk. za sama porade skasowala 60 zl, masakra

współczuję tego bólu zebowego :( A z Kubusiem na razie nie martw się na zapas pewnie powtórne wyniki będą dobre.Trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #52780 1 marca 2013, 13:11

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-)
dziękujemy za życzenia i rady dotyczące leków.
Nasivinu nie próbowałam...zadzwonię może do męża niech kupi.
Vit.c nie daję...Zuzka pije dużo soków, a szczególnie malinowego...myślę,że wystarczy.Przy przeziębieniu tylko podaję. W sumie i tak miała chyba 3 miesiące to miała lekki katar i dopiero teraz..moim zdaniem nie jest źle.Wybraliśmy się dziś w końcu do lekarza, bo od 6 nie mogła spać przez nos zawalony i do tego znów gorączka 37,3, i kaszelek jakiś. A piątek dziś.Ale okazało się,ze tylko lekkie przeziębienie i w sumie nic więcej na szczęście. Kazała dawać vit.c i przeciwzapalny i to wszystko.
Zuzka bardzo była grzeczna przy badaniu o dziwo...widać już zapomniała o szczepieniach.
Aha..i dostaliśmy skierowanie do Łodzi do poradni naczyniowo-chirurgicznej. Zuzka ma dwa naczyniaki..jeden na pleckach niezbyt duży ale na brzuszku jeden duży jak paznokieć od palucha.Do tej pory czekaliśmy, bo zawsze tak zalecali.Lekarka powiedziała,że może podejmą się w łodzi leczenia lekami co spowoduje przyspieszenie wchłonięcia się.Dobrze by było , bo faktycznie trzeba na nie uważać,żeby nie zadrapać, a są w takich miejscach, gdzie ciągle coś się robi.

Moja też właśnie ma takiego naczyniaka tak na boczku na razie niezbyt duży ale na razie kazała czekac jak rok skończy.Ale teraz tak sobie myslę ze jak będę czekac to za rok pewnie sie dostanę znając nasza służbę zdrowia.ja teraz do dermatologa najszybciej za 2 tygodnie sie umówiłam.jakieś paskództwo mi wyskoczyło na kciuku u prawej ręki ni to kurzajka brodawka kij to wie .Najgorzej że sie babra , peka krew sie leje a potem znów naciąga. I bolec teraz juz paluch zaczyna :(

Zgłoś nadużycie #52781 1 marca 2013, 13:12

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja fotelik zamówiłam w niedzielę data realizacji 3 dni, dzisiaj piątek a tu nawet nie wiem czy wysłali
:(

oj to nieladnie

Zgłoś nadużycie #52782 1 marca 2013, 13:20

aneta74 Fajna mama
a ja dziś wypompowana jestem , rozmowa z psychologiem męczy jednak.ale muszę stwierdzić że babeczka jest dobra bo po krótkiej rozmowie powiedziała jaka jestem wszystkie cechy sie zgadzały :)
a jeszcze tak mnie dzis nogi bolą łydki i uda masakra nawet naciągnęłam rajstopy przeciw żylakowe ale guzik to daje, masć też . juz mnie nerwica bierze wrrr
uciekam bo mojej kundzi szwędacz sie właczył.oczywiscie zamiast zabawek pcha się do kompa i próbuje wyłaczyć.A w ogóle najlepsza zabawka ostatnio to pudełko z chusteczkami nawilżanymi.jak sie dorwie do niego to tak szybko te chusteczki wyciąga że szok a jak powiem że nie wolno to jeszcze większego przyspieszenia dostaje

Zgłoś nadużycie #52783 1 marca 2013, 13:31

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

a ja dziś wypompowana jestem , rozmowa z psychologiem męczy jednak.ale muszę stwierdzić że babeczka jest dobra bo po krótkiej rozmowie powiedziała jaka jestem wszystkie cechy sie zgadzały :)
a jeszcze tak mnie dzis nogi bolą łydki i uda masakra nawet naciągnęłam rajstopy przeciw żylakowe ale guzik to daje, masć też . juz mnie nerwica bierze wrrr
uciekam bo mojej kundzi szwędacz sie właczył.oczywiscie zamiast zabawek pcha się do kompa i próbuje wyłaczyć.A w ogóle najlepsza zabawka ostatnio to pudełko z chusteczkami nawilżanymi.jak sie dorwie do niego to tak szybko te chusteczki wyciąga że szok a jak powiem że nie wolno to jeszcze większego przyspieszenia dostaje

mała złośnica

Zgłoś nadużycie #52784 1 marca 2013, 13:31

aniam Supermama
Ola, co z Kamilkiem?

Zgłoś nadużycie #52785 1 marca 2013, 14:06

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Ola, co z Kamilkiem?

Właśnie śpi! Gorączki nei ma! Dałam mu tylko ten antybiotyk. Zjadł dużo rosołu z wołowiną kurką marchwią i makaronem :) mleka nei bardzo. słoja też nei. biedny ma srake...

Zgłoś nadużycie #52786 1 marca 2013, 14:10

Konto usunięte
Aniam bo ty na fb nei siedzisz... noc koszmarna! rano byłam po recepyty. czekam na cud!

Zgłoś nadużycie #52787 1 marca 2013, 14:16

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a wiesz, co z ta dziewczyną, która pojechala do szpitala, bo ruchow dziecka nei czuła?

Tak Ula pisalam juz ze to falszywy alarm byl , lekarz jakis pierdola wystraszyl tylko dziewczyne .

Zgłoś nadużycie #52788 1 marca 2013, 14:34

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Tak Ula pisalam juz ze to falszywy alarm byl , lekarz jakis pierdola wystraszyl tylko dziewczyne .

musiałam przeoczyć
to dobrze, bo już normalnie się bałam o tego dzidziusia :(
a lekarz dupek :/ po wuj tak straszy... tylko niepotrzebnie sie dziewczyna zestresowała

Zgłoś nadużycie #52789 1 marca 2013, 14:57

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Właśnie śpi! Gorączki nei ma! Dałam mu tylko ten antybiotyk. Zjadł dużo rosołu z wołowiną kurką marchwią i makaronem :) mleka nei bardzo. słoja też nei. biedny ma srake...

To może juz lepiej będzie jak apetyt mu wraca tylko ta biegunka ciekawe od czego...faktycznie jakis wirus pokopany może :( Trzymam kciuki żeby dzisiejsza noc mineła Wam spokojnie

Zgłoś nadużycie #52790 1 marca 2013, 15:04

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ola moja Iwona jak miała antybiotyk to też miała srakę! Może to przez antybiotyk a probiotyk jakiś macie ?? ?