Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52571 27 lutego 2013, 12:59

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Młody śpi, jacek u Moniki cos tam jej wozi ;) a ja spokoju chwile mam!
Mi już lepiej ;) nos juz nei taki akorkowany, młodemu wisiały gile, zakropiłam mu nos, chyba sie z tym pogodził, bo mniej buczy i sie wyrywa. bidok mały

no bidok ... ale najważniejsze że z tego choróbska wyłazi. Na filmiku nie widać żeby był chory.

Zgłoś nadużycie #52572 27 lutego 2013, 13:06

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie wiem w czwartek sie dowiem ;0
USG brzuszka wyszlo dobrze , tylko morfologia troche niebardzo, nic narazie nie panikuje zobaczymy co doktor powie w czwartek .

no czekam z niecierpliwością na opinię lekarza. Ja myślę że jest wszystko w jak najlepszym porządku- Wiktor jest żywe sreberko, pędzi jak struś to i skąd ma mieć tłuszczyk a i pewnie po części chudziutki bo taka jego uroda!!! Usg wyszło dobrze, a wyniki poprawią się jak tylko wiosna się zacznie na dobre- słoneczko, ciepełko i świerze owoce i warzywa pełne witaminek!!!
Wydaje mi się że jakby mu czegoś brakowało to byłby bardziej ospały i wolniejszy, a nie taki wulkan energii :D :D :D

Zgłoś nadużycie #52573 27 lutego 2013, 13:10

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

Ela, tTy jako fachowiec, jeśli z mężem mamy różne adresy zameldowania to możemy wspólnie się rozliczac?

sorki ,że wtrące ale oczywiście że tak :D
ja się tak dobrych kilka lat rozliczałam- wspólnie ale inne adresy

Zgłoś nadużycie #52574 27 lutego 2013, 13:28

Gosiulkovic Fajna mama
he he piję sobie kawkę :D dzisiaj pierwszą!!! A Asia siedzi na nocniku i się nadyma :D :D :D zaraz coś wyrzeźbi pewnie :D :D
obiad wstawiony :D
ehhh ale mam dzisiaj lenia :D

Zgłoś nadużycie #52575 27 lutego 2013, 13:28

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no czekam z niecierpliwością na opinię lekarza. Ja myślę że jest wszystko w jak najlepszym porządku- Wiktor jest żywe sreberko, pędzi jak struś to i skąd ma mieć tłuszczyk a i pewnie po części chudziutki bo taka jego uroda!!! Usg wyszło dobrze, a wyniki poprawią się jak tylko wiosna się zacznie na dobre- słoneczko, ciepełko i świerze owoce i warzywa pełne witaminek!!!
Wydaje mi się że jakby mu czegoś brakowało to byłby bardziej ospały i wolniejszy, a nie taki wulkan energii :D :D :D

tym bardziej, że jego tatus tak samo wyglądał w jego wieku :)

Zgłoś nadużycie #52576 27 lutego 2013, 14:46

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

A wasze same trymają butle? moj leń nie...

moj nie bo dopiero od wczoraj zaczal z niej pic

Zgłoś nadużycie #52577 27 lutego 2013, 14:50

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

no ładnie...ząbkowanie razem z własnym dzieckiem :D

oj tak tak, przerabane, maly marudny bo dziaselka ma spuchniete, ja tez marudna, hehehhe. dobrze ze meza nie ma caly dzien w domu bo by z nami zwariowal, heheh. a jesli chodzi o Kubusia to dziwnie mu te zeby wychodza, bo ma tylko jedynki dolne a teraz sie dolne trojki pchaja, a gdzie dwojki? o co kaman?

Zgłoś nadużycie #52578 27 lutego 2013, 14:50

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

spoko...jestem tu codziennie to jak mogę -pomogę oczywiście :D

bo z ciebie dobra kobitka jest :)

Zgłoś nadużycie #52579 27 lutego 2013, 14:52

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

dla mnie i tak mało :P

ej ty juz nie przesadzaj :) no chyba nie chcesz nam zatuczyc Piotrusia, co?

Zgłoś nadużycie #52580 27 lutego 2013, 14:56

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

moja do nie dawna też sie leniła...otwierała dzioba,żeby jej wsadzić smoka tylko i rozkładała ręce...powiedziałam dość tego i zaczęłam stawiac przed nią po prostu butelkę...w ciągu jednego dnia się nauczyła i teraz wyrywa mi butlę z ręki...ma frajdę...wcześniej też to umiała tylko jej się nie chciało. teraz daję jej po prostu butelkę i popija sobie.Mleko gorzej bo trochę jej ciążko utrzymac w rękach pełną butlę, zresztą...ona w ciągu dnia to mleko je w biegu dosłownie..nie mam na nią siły.

jak chce poobgryac krem do rąk, czy cos to wie jak trzymac. a butle to samo jape rozdziawi i karm go

Zgłoś nadużycie #52581 27 lutego 2013, 15:00

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Może już nie warto uczyć z butelki....to tylko moje zdanie.

wiesz tez tak myslalam i nauczylam go pic z takiego kubka jakiego my pijemy, swietnie sobie radzi, ale wczoraj do zabawy dostal butle no i zaczal ja do buziuulki pchac i ssac, wiec nalalam mu herbatki i wypil. stwierdzilam ze latwiej bedzie mi odstawic od piersi ( oczywiscie jeszcze nie teraz) jak bedzie pil z butli, bo jak nie bedzie ssal z piersi to moze mu brakowac tego ssania, a to przeciez jest maly ssak, ktory bardzo tego potrzebuje, ssanie uspokaja maluszka. wiadomo picie z kubka chodzby na noc nie podziala tak na niego jak ssanie z butli. a poza tym mam taka miekka sylikonowa butle z lovi i ona jest bardzo przyjemna w dotyku, mieciutka i cieplo fajnie czuc, moze ona mu cyca zastapi. ale dzieki za rade :) doceniam :)

Zgłoś nadużycie #52582 27 lutego 2013, 15:03

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja tam skoro już chodze do lekarza to stosuje sie do jego zalecen, tym bardziej że miałam już doświadczenie z szyna na bioderkach (powiedział że teraz nie bedzie żadnych problemow a potem w starszym wieku mogą byc zzwyrodnienia i tym podobne historie). a jak byłam mała nie było chodzików (chyba stara jestem)

spokojnie, nie jestes sama :) ja tez jestem antychodzikowa, heheh. ale nikogo nie neguje i krytykuje :) kazda mama wie co jest najlepsze dla jej maluszka.

Zgłoś nadużycie #52583 27 lutego 2013, 15:04

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

u nas norma jest od 12,8 moj maly mial 12 i lekarz mowil ze to jest ok... ale te badanie robilam w listopadzie..kurde musze powtorzyc bo sie stresuje....czy wszystko ok.. ??

no to lepiej powtorz, bedziesz spokojniejsza. u nas jeden wynik byl zly, wiec powtarzamy a hemoglobinke przy okazji tez skontrolujemy

Zgłoś nadużycie #52584 27 lutego 2013, 15:06

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

mojego kolegi dziecko przez to ze chodziło w chodziku ma teraz 2.5 roczku i nie chodzi normalnie tylko na paluszkach i latają po lekarzach..wole dmuchać na zimne niz zeby potem dziecku cos mogło byc,, wiesz tobie nic nie jest i 20 innym tez nie a 21 moze miec powazne skrzywienie itd...a wopgóle to jak ja byłam mała to bardzo duzo dzieci miało skolioze i co sie okazało pózniej zrobili jakies badania i ze to po chodzikach bo obiążenie poszło a pozatym chodzik wymusza na dziecku i jego kregosłupie inne nawyki(nienaturalne )..w tv o tym było...takze wole sie umęczyc z nią niz miec spokój pół godziny wiecej a miec w głowie ze cos moze pózniej byc nie tak

co do skoliozy to ja mam ale w chodziku nie bylam chowana :)

Zgłoś nadużycie #52585 27 lutego 2013, 15:07

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a kilka dni temu zamowilam ubranek z patryczek.pl prawie za 200zl... wkoncu cos nowego tez mojemu dziecku sie nalezy..ciekawe jakie sa ?? przed chwiila dostalam meila ze juz wyslane.... dam wam potem znac..bo dominkia zachwalala ze super....

no foteczki chcemy koniecznie :)

Zgłoś nadużycie #52586 27 lutego 2013, 15:14

gwonka Fajna mama
po obiadku bylismy na dworku, piekna wiosenna pogoda dzis :) Kubus znowu zachwycony spacerkiem. oh cos czuje ze wiosna nie dam rady zagonic go do domku. po spacerku wypil mamuni mleczko, potem sie tak chichral ze czkawe dostal, dalam mu herbatke o znowu stowe wypij :) ciesze sie bardzo ze zaczyna cos pic oprocz mleczka bo przynajmniej wiecej bedzie siusial i nereczki troszke przeplucze.

Zgłoś nadużycie #52587 27 lutego 2013, 15:16

gwonka Fajna mama
a jutro wybywam do rodzicow na caly dzionek, znowu bede szalec w miescie.

Zgłoś nadużycie #52588 27 lutego 2013, 15:38

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3594538
do poczytania w wolnym czasie ;-)
trafiłam na to przez artykuł w gazecie Sekrety nauki

o matko ile tego :) pierwsza strone przeczytalam, najlepsze zwierzenia ladacznicy, hehehhe

Zgłoś nadużycie #52589 27 lutego 2013, 15:57

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Młody śpi, jacek u Moniki cos tam jej wozi ;) a ja spokoju chwile mam!
Mi już lepiej ;) nos juz nei taki akorkowany, młodemu wisiały gile, zakropiłam mu nos, chyba sie z tym pogodził, bo mniej buczy i sie wyrywa. bidok mały

to dobrze że juz lepiej się czujecie :)

Zgłoś nadużycie #52590 27 lutego 2013, 16:03

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

A wasze same trymają butle? moj leń nie...

moja też leniwa ;)