Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52291 26 lutego 2013, 8:01

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

a lekarz coś podejrzewa?

nie chyba nie , tak profilaktycznie chyba kazala mi zrobic , nie pytalam czy cos podejrzewa .
hmm stresuje sie jak to przed kazdym badaniem!!!

Zgłoś nadużycie #52292 26 lutego 2013, 8:03

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

elka mam pytanko w sprawie pita. pisac na forum czy wyslac ci forumowa poczta?

jak wolisz :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52293 26 lutego 2013, 8:03

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny musze sie wam pochwalic!! mój maly dzis przeszedl odemnie do fotela !! to jest odleglosc okolo metra!!zrobil tak 4 razy!!! i sie chwycil fotela... ale sie ucieszylam!!caly czas sie dzis puszczal i zaczynal sam chodzic! potem do telewizora tez sam szedl bo leciala jego piosenka mastersa!! ale radosc mowie wam!!maly tuptus!!

gratuluje ;)
to nasze chlopaki na tym samym etapie Wiktor tez co dzien sam jakies 2 , 3 kroczki da ;)
tak fajnie raczkuje , raczkuje nagle wstaje na srodku pokoju wyciaga raczki w moja strone i tak nie zdarnie, chwiejac sie na boki udaje mu sie postawic kroczki ;0
W sobote to az sie poryczalam jak go zobaczylam, niesamowite uczucie ;)

Zgłoś nadużycie #52294 26 lutego 2013, 8:05

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

jeju biedny Kamilek , a OLA masz jakies krople do inhalacji? jesli tak to wez kilka kropel na husteczke i zniewielkiej odleglosci do noska przytaw albo na ubranko pokrop troche albo do nawilzacza troche wlej to powietrze tez bedzie inne , a jak masz wode morska to popsikaj a za 5 minut odciagnij i potem jeszcze krople do nosa, pewnie to wszystko wiesz ale napisalam jakbys cos zapomniala, bo nic wiecej nie da sie zrobic, tzreba przeczekac.

kupie disiaj cos do inhalowania i zobacze. O odciąganiu nie ma mowy. ehh w nocy udało mi sie mu akrpic jak sie miotał, ale ocy ma amknięte.. rycał bdcny.  jak zblizam sie  czyms w rękach to ucieka. a nosa dotknąc nei da.... ale lepiej jest, bo juz nei kaszlał! no i nei jest oblepiony tymi smarami wcale po nocy. A wczoraj strasznie był..

Zgłoś nadużycie #52295 26 lutego 2013, 8:07

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja wam powiem ze balabym sie jechac tyle km!! niby w marcu mam z malym jechac do meza do niego wkoncu i czeka nas 1200 km w jedna strone..ja to nei wiem jak przezyjemy podróz ?? tak sie denerwuje o malego.... i jedziemy z mezem autem bo w razie w to zawsze gdzies sie zatrzymamay....ale co 3 dni mamy jechac ?? ;)

my raczej pojedziemy ale gdzies bliżej...jakieś 1100-1300 km góra.
własnie szukam kwatery ale region drogi wybraliśmy dość...ceny lekko z kosmosu...przynajmniej przez agencje...pewnie jak zwykle pojedziemy w ciemno i znajdziemy cos na miejscu. My tak planujemy przejechac z noclegiem po drodze, wiec myśle,ze jakoś pójdzie, a w maju albo w czerwcu wybierzemy się na próbę gdzieś dalej na weekend w Polskę...wtedy zobaczymy jak Zuzka
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52296 26 lutego 2013, 8:08

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kompletnie bez cukru...,az sama się dziwię, bo przecież wczesniej jadła same sloiczkowe deserki,a one są przecież mega słodkie.

ja tez musze wyprobowac :) na razie kisielki z owocami są w nas na topie

Zgłoś nadużycie #52297 26 lutego 2013, 8:08

Konto usunięte

maryna napisał(a)

ja wam powiem ze balabym sie jechac tyle km!! niby w marcu mam z malym jechac do meza do niego wkoncu i czeka nas 1200 km w jedna strone..ja to nei wiem jak przezyjemy podróz ?? tak sie denerwuje o malego.... i jedziemy z mezem autem bo w razie w to zawsze gdzies sie zatrzymamay....ale co 3 dni mamy jechac ?? ;)

to zlezy od dnia. kamil w jedna strone 400 km spoko, dalej wył, a do domu całą droge spoko. przerwy co 4 h i tyle.

Zgłoś nadużycie #52298 26 lutego 2013, 8:08

Konto usunięte

maryna napisał(a)

jak za darmo?nie rozumiem ??

no za darmo , masz recepte idziesz i bierzesz z apteki. czasem chcą 2 centy a coś tam. ale tak to a darmo

Zgłoś nadużycie #52299 26 lutego 2013, 8:10

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ola! Jak Kmilek?

Troche lepiej, jęczał tak samo ;) ale nei ejst już oblepiony glutami wcale ;) nie kaszlał.
Za to ja gorzej, nos zatkany, głowa boli;/ ehhhhhhhhhhhhh

Zgłoś nadużycie #52300 26 lutego 2013, 8:11

Konto usunięte
co do chodzenia ;) Kamil dojzewa do pchacza :D robi przy nim 3-4 kroki, ale jakos nudzi go to. woli go szarpac za spod , w przod i tył i skrabac sie po nim. Libi te zabawki. Cchiałam mu fote zrobi, ale araz siada na dupsko jak mnei z aparatem widzi;/

Zgłoś nadużycie #52301 26 lutego 2013, 8:12

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=kmde9Eme0qA

nocnik ;)

Zgłoś nadużycie #52302 26 lutego 2013, 8:14

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kompletnie bez cukru...,az sama się dziwię, bo przecież wczesniej jadła same sloiczkowe deserki,a one są przecież mega słodkie.

super , bardzo sie ciesze , widzisz kazde z dzieciaczkow ma wlasne kubki i gusta smakowe, wazne ze trafilas na dobry ślad i ze wreszcie mala cos zjada ze smakiem a i fajne jest to ze taki kleik z owocami jest bardzo wartosciowy dla dzieci ;)

Zgłoś nadużycie #52303 26 lutego 2013, 8:14

Konto usunięte
A wogóle... chyba Judka szef chce go wywalić. :D po rozmowie ze mną. Ma L4 do srody i do mnei,ze on ma znów do szkoły isc, aj móie ze nei. A on,ze musi, a ja ze nei i koniec. A ten cos misapnął, powiediałam mu,że wraca 17-19 do domu nieraz dziecka nei wiedi i do zadnej szkoły nie idie. A ten dał ogłoszenie ,ze szuka pracownika z dobrym niemieckim!
A z 2 strony, moniki kumpeli mojej dziad co wynajmuej jej i jescez jednaj znajomej meiszkanie ma firme budowlaną. i może do nego udeze przez tą znajomą, bo to stara baba co miszkała w moim mieszkaniu zanim ja sie wprowadziłam

Zgłoś nadużycie #52304 26 lutego 2013, 8:15

Konto usunięte
Ja dzis chce dac małemu jajeczko. nei wiem czy je ugotowac, czy jajecznice lepiej chyba...

Zgłoś nadużycie #52305 26 lutego 2013, 8:18

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nocnik ;)

noooo rozprawil sie z nim prawidlowo ;)

Zgłoś nadużycie #52306 26 lutego 2013, 8:20

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Troche lepiej, jęczał tak samo ;) ale nei ejst już oblepiony glutami wcale ;) nie kaszlał.
Za to ja gorzej, nos zatkany, głowa boli;/ ehhhhhhhhhhhhh

o matko to nie dobrze , kurujcie się ;0
Dobrze u Kamilka lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #52307 26 lutego 2013, 8:20

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

noooo rozprawil sie z nim prawidlowo ;)

czasem go sadzam... trzyma sie za ptaka i sie smiaje... zamiast sikac ;)

Zgłoś nadużycie #52308 26 lutego 2013, 8:21

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

nocnik ;)

ale zabawa :) ciekawe czy z zawartościa też się będzie tak bawił :)

Zgłoś nadużycie #52309 26 lutego 2013, 8:21

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

o matko to nie dobrze , kurujcie się ;0
Dobrze u Kamilka lepiej ;)

Ja to tam wiesz, wstaje połamana, ale koło 12 juz spoko. jude juz tak nei kaszle, chyba jakos damy rade!

Zgłoś nadużycie #52310 26 lutego 2013, 8:23

Konto usunięte

seshella napisał(a)

ale zabawa :) ciekawe czy z zawartościa też się będzie tak bawił :)

Pewnie tak :D jak mamusia :D